2400 Oldal V   1 2 3 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 14:38:22
Létrehozva: #1



devotee
*****


Gondoltam akkor megnyitom a hírek szétoffolása elleni topikot, ahol minden jöhet, ami éppen az eszetekbe jut. Amolyan chat-szoba, ha úgy tetszik... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Hajrá Depeche Mátyás Fekete Serege, ontsátok az igét! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


FRISSÍTÉS: 2010.02.26.

A héten volt Depeche Mátyás névnapja, így gondoltam ezzel a képpel kedveskedem a fórum tagjainak!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

FRISSÍTÉS: 2010.02.27.

A végső verzió:

(IMG:http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2010/058/5/4/The_Black_Army_2010_by_Useless_girl.jpg)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 14:43:49
Létrehozva: #2



Painkiller
****


Király!Már itt is vagyok! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 14:47:27
Létrehozva: #3



devotee
*****


Üdvözlet mindenkinek! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Juhhúúú Szegeden is esik végre az eső! Én IMÁDOM!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Az ősz a kedvenc évszakom amúgy is (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (meg a tavasz) És dörög és be van borulva sötétszürke felhőkkel... áhhhh de imádom! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na asszem kezd nekem is kinyílni a csipám, itt sokkal szabadabban lehet írni. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Jaj csak ne kéne ezt a csúúúúnya prezentációt csinálnom a holnap esti előadásra.... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 14:51:47
Létrehozva: #4



devotee
*****


Na akkor a Fekete Sereg itt gyülekezik Depeche Mátyás udvarán (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Talán itt még a képfeltötléssel sem kell bajlódni XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 14:52:46
Létrehozva: #5



Painkiller
****


Akkor rokon lelkek vagyonk évszakok terén,mert én is ősz és tavasz párti vagyok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy miről kell írnod?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 14:56:05
Létrehozva: #6



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 15:52:46) *
Akkor rokon lelkek vagyonk évszakok terén,mert én is ősz és tavasz párti vagyok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy miről kell írnod?


A Mindentudás Egyetemének két előadásáról:
- Az internet szabadsága
- Enciklopédikus tudás a 21. században

illetve Az internet természete c. tanulmányból. Ketten csináljuk egyik csoporttársnőmmel, de marhára nincs kedvem hozzá.
(Bár a téma most kivételesen jó, csak néha NAGYON elvont.)

Jaja, én átmeneti gyerek vagyok - szeptemberben születtem. Se a túl hideget, se a túl meleget nem szeretem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Macsus
post 2009.10. 12. - 14:56:20
Létrehozva: #7



devotee
*****


Sziasztok!

Láttam,h szóltak az offolda miatt,jó a topic név (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ez is off-Boyzone,anyukám szerette,de a fő énekes asszem Ronan Keating,anyukámnak bejött nagyon! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na,látom álom mesélés van,még én is tartozom vele (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ja tegnap láttam két plakátot,de elázottan se tudtam leszedni.Elkéne menni plakátragasztónak (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 15:00:01
Létrehozva: #8



devotee
*****


Halihó, na itt aztán végre ömlenghetek! Remek, hogy írhatunk, pletyizhetünk, tervezhetünk, köszi Useless-girl!

hopp, itt nincs képem! hogy hogy?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:04:15
Létrehozva: #9



Painkiller
****


Macsus tegnap felforgattam egy csomó régi kacatot,régi noteszeket néztem át,de sajna nem találtama címet,ahonnan anno a plakátot szereztem. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) De ha előjön,mindenképpen szólok.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 15:04:28
Létrehozva: #10



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 16:00:01) *
Halihó, na itt aztán végre ömlenghetek! Remek, hogy írhatunk, pletyizhetünk, tervezhetünk, köszi Useless-girl!

hopp, itt nincs képem! hogy hogy?


Itt külön kell beállítani képet (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A Beállítások menüpontba van az avatar beállítása vagy valami ilyesmi a bal oldalon
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:05:49
Létrehozva: #11



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 16:00:01) *
Halihó, na itt aztán végre ömlenghetek! Remek, hogy írhatunk, pletyizhetünk, tervezhetünk, köszi Useless-girl!

hopp, itt nincs képem! hogy hogy?


Szívesen. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Itt külön be kell állítani. Jobbra fent Menü - beállítások - bal oldalt a menüben avatar beállítása és a gépedről tudsz feltölteni képet.

Jesszus de szakad kinn - homályosan lehet csak látni. tök cool!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ronannak elég jó hangja van amúgy.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 15:09:01
Létrehozva: #12



devotee
*****


Sziasztok!Na én is ide találtam.Hát ami az időjárást illeti nem nagyon szeretem az esőt sőt a telet ami következik pláne nem pedig téli gyerek vagyok.Kérdés:hogy lehet képet varázsolni a nevem mellé?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 15:11:59
Létrehozva: #13



devotee
*****


Hát akkor ezt majd otthon, mert itt melóban nincs normális kép a gépemen!

Köszönöm.
Itt is nagyon esik, rettenetes, utálok még cigizni is kimenni... Ma egyébként nálunk elindult a fűtés! Itt a tél, amit utálok, viszont egyre közelebb a január

Látom Vicus, te is meglepődtél, milyen képtelenek vagyunk
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:15:41
Létrehozva: #14



devotee
*****


Vica: olvasd el a hsz-eket feljebb, kettüben is le van írva hogy miként varázsolhatsz képet. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Edóka: Én az előbb vigyorogva cigiztem az erkélyen nézve hogy futkároznak alattunk az emberek az eső elől... XDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 15:22:30
Létrehozva: #15



devotee
*****


Useles-sgirl, a helyzet, hogy ki kéne vinnem magammal a radiátort bagózáshoz, mert lusta vagyok mindig cipőt, meg pulcsit venni, csak gyorsan septiben elintézném. Majd hozzászokom, egy pár nap , és semmi gáz... Ha belegondolok, hogy esténként egy órát még csavargok a kutyával, és ez még -15 fokban sem szokott gondot okozni. Mondjuk januárban... január

aaaaaaaaaah... ez még nagyon nem megy, bélyegeket használtam smile-ok helyett..hehehheheee.. na majd belejövök!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 15:23:20
Létrehozva: #16



devotee
*****


Sikerült a kép varázsolás.Köszi Useless-girl.

Edóka a fűtés nálunk is indult az imént.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:26:45
Létrehozva: #17



Painkiller
****


Vica látom,már nem vagy képtelen. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:27:07
Létrehozva: #18



devotee
*****


Edóka: persze, hozzászokik az ember. Mondjuk nekem ez az optimális hőmérséklet is. Általában ha valakinek pont jó, nekem melegem van ,ha meg mások fáznak, nekem királyság. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Vica: na remek. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mondjuk ha nem akarod hogy ilyen homályos, pixeles legyen, akkor szerintem keress egy jobb felbontású képet (vagy nagyobbat, mint amik freestate-en vannak az ikongalériában).

Nálunk még nem indult a fűtés, de szerintem hamarosan elindítják, mert a házban sok az idős lakó.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Macsus
post 2009.10. 12. - 15:34:37
Létrehozva: #19



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 16:04:15) *
Macsus tegnap felforgattam egy csomó régi kacatot,régi noteszeket néztem át,de sajna nem találtama címet,ahonnan anno a plakátot szereztem. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) De ha előjön,mindenképpen szólok.


Semmi gond! Elmentem egy plakát mellett ahol kivolt írva vmi cím,h kik teszik ki,lehet h az az majd felírom. Köszi szépen különben! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nekem ma is az esőről a konci ugrott be,mikor elindultam! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Januárban meg havazni fog? Mondjuk úgy is fedve leszünk. A konci lesz a megkésett karácsonyi ajándék! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (Ha egyáltalán én megkapom, a DM angyalkáktól:D)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 15:38:06
Létrehozva: #20



devotee
*****


U-girl oké keresnék én másikat de honnan tudjam melyik nem annyira homályos.Furcsa még itt úgyhogy azt sem tudom pl.hogy smile-kat hogy kell a szövegbe belepakolni.Tudod én már csak ilyen béna vagyok.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:39:54
Létrehozva: #21



devotee
*****


Na gyerekek, ezen nagyon röhögtem múltkor! (Egyik külföldi DM-es csajszi csinálta)

(IMG:http://i64.photobucket.com/albums/h184/great_pig/DM/dave/lotr.jpg)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 15:40:52
Létrehozva: #22



devotee
*****


Vica én sem vagyok valami ügyes itt a fórumon, talán 3-szor ha írtam összesen valamit (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:41:01
Létrehozva: #23



Painkiller
****


Én most megyek Csajok!Este visszanézek.Remélem addigra Mode és Angie is idetalál! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Pá!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 15:41:49
Létrehozva: #24



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2009.10. 12. - 16:39:54) *
Na gyerekek, ezen nagyon röhögtem múltkor! (Egyik külföldi DM-es csajszi csinálta)

(IMG:http://i64.photobucket.com/albums/h184/great_pig/DM/dave/lotr.jpg)




xD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD -röviden xĐĐĐ
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:43:13
Létrehozva: #25



Painkiller
****


Beccsú újonc,üdv a Fekete Seregben! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Gahandalf!Tuti az a kép U.-girl! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:43:29
Létrehozva: #26



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 16:38:06) *
U-girl oké keresnék én másikat de honnan tudjam melyik nem annyira homályos.Furcsa még itt úgyhogy azt sem tudom pl.hogy smile-kat hogy kell a szövegbe belepakolni.Tudod én már csak ilyen béna vagyok.


Hát mondjuk az akkora méretű ikonok, mint amiket én szoktam csinálni, azok 100x100-as méretűek. Olyanokat keress, azok nem fognak torzulni. (ha megvan a kép, akkor általában jobb klikkel rá tudsz menni a tulajdonságaira és ott ki szokták írni hogy hányszor hanyas méretű).
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 15:44:34
Létrehozva: #27



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 16:43:13) *
Beccsú újonc,üdv a Fekete Seregben! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Gahandalf!Tuti az a kép U.-girl! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Mode93 vagyok bocsi, elfelejtettem megváltoztatni, azt hittem hogy itt a felhasználónév egyenlő a becenévvel XD
látszik, itt még én is béna vagyok XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:45:10
Létrehozva: #28



devotee
*****


na itt pl. lehet csemegézni ikonok közül:
http://browse.deviantart.com/?qh=&sect...ave+Gahan+icon#
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:46:47
Létrehozva: #29



Painkiller
****


Mode te voltál Beccsú álnéven?Vazzeee! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Most már tényleg lépek.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 15:49:18
Létrehozva: #30



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 16:46:47) *
Mode te voltál Beccsú álnéven?Vazzeee! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Most már tényleg lépek.


Bocsi xDDD
Szia! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 16:15:58
Létrehozva: #31



devotee
*****


Szia Mode.Te kis huncut szóval te voltál Beccsú.Én meg azt hittem valaki új.Kis hamis de nem szóltál volna az elején.

U-girl megint köszi.A kép az tényleg baró.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 16:17:26
Létrehozva: #32



devotee
*****


nincs mit, na most én is eltűnök kicsit, nemsoká itt a csoporttársam, hogy összedobjuk az előadás ppt-jét.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 16:24:16
Létrehozva: #33



devotee
*****


Szia U-girl.Jó előadás irást.Pá.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 16:48:33
Létrehozva: #34



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 17:15:58) *
Szia Mode.Te kis huncut szóval te voltál Beccsú.Én meg azt hittem valaki új.Kis hamis de nem szóltál volna az elején.

U-girl megint köszi.A kép az tényleg baró.


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 16:52:15
Létrehozva: #35



devotee
*****


Vigyorogsz mi huncut csaj.?Áruld már el hogy raktad oda smile-kat.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 17:26:50
Létrehozva: #36



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 17:52:15) *
Vigyorogsz mi huncut csaj.?Áruld már el hogy raktad oda smile-kat.


Ahova beírod a szöveget, ott fölötte vannak ilyen kis gombok. Ott van egy gomb, amin ilyen mosolygó fej van. Na arra kell rámenni és kiválasztani (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 17:37:49
Létrehozva: #37



devotee
*****


Na választottam egyet innen, de ez totál homály, úgyhogy most keresek egyet a sajátomon, hátha jobb lesz. Van itt még valaki? Most értem haza
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 17:42:00
Létrehozva: #38



devotee
*****


Köszi Mode.Mi volt ma a suliba?Semmi macera?

Edóka szia itt vagyunk.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 17:50:08
Létrehozva: #39



devotee
*****


Torz vagyok.. nem megy ez nekem, az istenit
(IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

A másik kérdésem, hogyan tudom beállitani, hogy mindig az utolsó hozzászólás jelenjen meg, ne kelljen végig tekernem az egészet...

Aztán lehet mire megkapom a választ, már rájövök (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Na Vica, mi tartjuk a frontot!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 17:56:38
Létrehozva: #40



devotee
*****


Sziasztok, akkor ez az új topicunk? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) KIRI!

Vica, akkor majd itt írom le az álmomat, most. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Ahogy láttam, már rájöttél, hogy ha romantikus és benne van Dave, akkor nagyrészt miről szólhat, de ez volt a legkomplexebb álmom is egyben. Egy egész életet megálmodtam, olyan volt mint a mesében... Kezdődött azzal, hogy merő véletlenségből NY-ban összeütköztem Dave-el az egyik utcasarkon és leöntöttem valami forró itallal (tea, kávé, lényegtelen) ami nem csak rá, hanem rám is ömlött. Ez volt megismerkedésünk története, aztán jött az esküvő... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) meg minden szép, na jó, szép dolgok már előtte is voltak. Nagyon egyedi ruhám volt az esküvőn... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aztán mindenhová mentem a zenekarral, emlékszem romantikus vacsorákra, csak a vége ne lett volna olyan szomorú... mert az az volt, hogy Dave meghalt a kezeim között. Hát utána rögtön fel is ébredtem és nyugtáztam, hogy csak álmodtam az egészet. Még jó... De próbálok a dolog szép részére emlékezni, mert az volt többségben. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Tetszett? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A legszebb álmom. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 17:59:43
Létrehozva: #41



devotee
*****


Edóka nézd meg Useless-girl 29-es hsz.-át.Hátha az ő galériájába találsz képet,hogy ne legyél torz.Úgy néz ki ketten vagyunk.

Angie merre vagy?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:01:37
Létrehozva: #42



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 18:59:43) *
Edóka nézd meg Useless-girl 29-es hsz.-át.Hátha az ő galériájába találsz képet,hogy ne legyél torz.Úgy néz ki ketten vagyunk.

Angie merre vagy?


Itt vagyok, már le is írtam az álmomat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 18:02:04
Létrehozva: #43



devotee
*****


Angie!

Remek álom, mondjuk az esküvő után van az a bizonyos éjszaka... na .... arra pont kitérhettél volna részletesebben (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:04:25
Létrehozva: #44



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 19:02:04) *
Angie!

Remek álom, mondjuk az esküvő után van az a bizonyos éjszaka... na .... arra pont kitérhettél volna részletesebben (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Edóka!

Szeretnéd, mi? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Azt nagyon sokáig kellene írni, mert hát ha részletesen szeretném elmesélni, akkor elkopna a klaviatúra és a 18-as karikát is ki kellene tenni... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Júj, ma lehet hogy meg fog ismétlődni ez az álom, annyit beszéltünk róla. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Tök jó lenne! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 18:05:33
Létrehozva: #45



devotee
*****


Edóka én is arra gondoltam megkérdezem Angie-t és a nászéjszaka.?Milyen volt álmodba Dave-vel...khm...?Egyébként szép álom csak a vége nem az.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:07:40
Létrehozva: #46



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 19:05:33) *
Edóka én is arra gondoltam megkérdezem Angie-t és a nászéjszaka.?Milyen volt álmodba Dave-vel...khm...?Egyébként szép álom csak a vége nem az.


Dave-el nagyon remek volt... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Olyan energikus, mint a színpadon. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 18:14:01
Létrehozva: #47



devotee
*****


Hehe... igen.. ha sokat beszélünk róla, tuti vele álmodsz.. tudod... éhes disznó (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

No mindegy, én ha egyszer leirod, elolvasnám.. aztán utána majd én is erről álmodom!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Na ez jobb kép?

Angie, Te sem tudod, hogyan kell azt beállitani, hogy az utolsó hsz. jöjjön be, ha belépek ebbe e témába?




Useless, köszönöm az ikonokat, onnan választottam is egy gyönyörűt!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:15:19
Létrehozva: #48



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 19:12:51) *
Hehe... igen.. ha sokat beszélünk róla, tuti vele álmodsz.. tudod... éhes disznó (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

No mindegy, én ha egyszer leirod, elolvasnám.. aztán utána majd én is erről álmodom!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Na ez jobb kép?

Angie, Te sem tudod, hogyan kell azt beállitani, hogy az utolsó hsz. jöjjön be, ha belépek ebbe e témába?


Ja, hát igen az éhes disznók azok makkal álmodnak, de most itt ne disznókodjuk el a romantikus álmomat, oké? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Szerintem ez jó kép!

Én is azt az opciót keresem, egyszer már megtaláltam, amikor a koncert élményeket dumáltuk ki egy másik topicban, itt a fórumon, de most nem találom. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 18:29:43
Létrehozva: #49



devotee
*****


Edóka jó a kép.

Angie az jutott az eszembe,hogy miután leöntötted Dave-et másnap már hozzá is mentél feleségül álmodban vagy azért randiztatok is a két esemény között?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:37:47
Létrehozva: #50



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 19:29:43) *
Edóka jó a kép.

Angie az jutott az eszembe,hogy miután leöntötted Dave-et másnap már hozzá is mentél feleségül álmodban vagy azért randiztatok is a két esemény között?


Na arra nem emlékszem, de gondolom igen, mert az esküvő azért nagyon megható volt és olybá tűnt, hogy már régóta együtt vagyunk. De az intenzívebb élmények jobban megmaradtak, egy vacsora is nagyon megvan még bennem, a lánykérés pezsgős pohárba csúsztatott gyűrűvel. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Ugye milyen romantikus? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Vica, a szmájlikat látom még mindig nem találtad meg, mikor írod a kis ablakban a szöveget, akkor ott látnod kell egy menüsort (betű, méret stb) alatta van a dőlt, félkövér stb. opció és ott virít egy szmájli fej mellette kis lefelé mutató háromszög, ha azt lenyitod, akkor alatta megtalálod a szmájlik tengerét. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 18:44:50
Létrehozva: #51



Painkiller
****


Sziasztok!
Angie tuti álom,irigyellek! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A rajzocskámat ide talán sikerül feltölteni,mindjárt megpróbálom...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:47:39
Létrehozva: #52



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 19:44:50) *
Sziasztok!
Angie tuti álom,irigyellek! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A rajzocskámat ide talán sikerül feltölteni,mindjárt megpróbálom...


Szia!

Hát igen, csak az a baj, hogy tényleg csak egyetlen egyszer volt ilyen álmom és olyan volt, mint a valóság, kész... Furcsa dolgokra képes az agy. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Várom a képet, nagyon érdekel a terved. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Szerintem sikerülni fog feltölteni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 18:48:07
Létrehozva: #53



devotee
*****


Pezsgőspohárba gyűrű?Ó anyám...remélem én is álmodok majd ilyesmit.Ami a smile-ket illeti azért nem rakok be a szövegbe mert ez az ócska,öreg laptop nem jeleniti meg.Tehát nem látom ott ahol irjátok.Majd az asztali gépen megnézem mintahogy U-girl galériáját is ott nézem meg és választok képet mert egy örökké valóság mire ez a dög megnyitja.És mikor úgy tűnik nem tudok helyesen irni az is azért van mert olaszékezetes a billentyű és pl.nem találom a hosszú i-t.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 18:53:34
Létrehozva: #54



Painkiller
****


Mellékelt állomány:  Korona_1..jpg ( 430.88K ) Letöltések száma: 22
Nem nagy cucc,de kb. ilyesmire gondoltatok?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:56:22
Létrehozva: #55



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 19:48:07) *
Pezsgőspohárba gyűrű?Ó anyám...remélem én is álmodok majd ilyesmit.Ami a smile-ket illeti azért nem rakok be a szövegbe mert ez az ócska,öreg laptop nem jeleniti meg.Tehát nem látom ott ahol irjátok.Majd az asztali gépen megnézem mintahogy U-girl galériáját is ott nézem meg és választok képet mert egy örökké valóság mire ez a dög megnyitja.És mikor úgy tűnik nem tudok helyesen irni az is azért van mert olaszékezetes a billentyű és pl.nem találom a hosszú i-t.


Ugye milyen szép? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Pedig nem is szeretem a pezsgőt, de a pohárban kiszúrtam a karikagyűrűt, mert ott gyöngyözött rajta a pezsgő... ó, olyan részletgazdagon van előttem az a kép. Majd ki ugrottam a bőrömből, de inkább Dave kezeibe ugrottam bele a boldogságtól. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Már lassan elolvadok itt ülve és vigyorogva magam elé. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Na, már vágom, hogy miért nem próbáltad ki a szmájlikat, jókat fogsz röhögni a képeken. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 19:53:34) *
Mellékelt állomány:  Korona_1..jpg ( 430.88K ) Letöltések száma: 22
Nem nagy cucc,de kb. ilyesmire gondoltatok?



Ez nekem nagyon tetszik! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Tök ügyi vagy ám! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:04:05
Létrehozva: #56



Painkiller
****


Angie köszi!Valami extrábbat akartam belőle kihozni,de ennyire futotta ma.Az a baj,hogy sokféle korona típus létezik,ez tetszett legjobban.Méretek: alsó része 12mm,ahol felül kiszélesedik 16mm,magassága a korona csúcsáig 12mm.Anyagvastagság 1mm.Kicsit meg lehet domborítani,akkor nem teljesen sík,a DM betűk antikolva/fekete,mint a violator rózsánál láttátok/.Ahogy akarjátok,úgy változtatok rajta!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.10. 12. - 19:05:08
Létrehozva: #57



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 16:38:06) *
U-girl oké keresnék én másikat de honnan tudjam melyik nem annyira homályos.Furcsa még itt úgyhogy azt sem tudom pl.hogy smile-kat hogy kell a szövegbe belepakolni.Tudod én már csak ilyen béna vagyok.


Üdv Fekete Sereg! Tök jó itt!!!
Most legalább megmutatom a tortám, még úgysem látta mindenki. Sajnos én hiányzok róla, mivel a bestiális öcsém még mindig nem küldte el a fotókat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Mellékelt állomány:  violator.jpg ( 131.61K ) Letöltések száma: 17
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:05:27
Létrehozva: #58



devotee
*****


Vica!


Hopp, nekem sincs ezen a lap-topon hosszú i. Úgyhogy én sem vagyok hülye, hogy nem tudok helyesen irni, csak egyszerűen nem megy. Pedig már mindennel próbálkoztam, nem találom rajta.

Onix.. szerintem lesz egy kis gubanc ezzel az ékszer gyártással... Nekem is kéne (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Meg szerintem nagyon sok ember rá startolna... Nagyon jó kis rajz, szerintem csodálatos lesz!!!!

Angie, te küldtél dvd-t Vicának? Beszélhetnénk erről a dologról? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:06:12
Létrehozva: #59



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 20:04:05) *
Angie köszi!Valami extrábbat akartam belőle kihozni,de ennyire futotta ma.Az a baj,hogy sokféle korona típus létezik,ez tetszett legjobban.Méretek: alsó része 12mm,ahol felül kiszélesedik 16mm,magassága a korona csúcsáig 12mm.Anyagvastagság 1mm.Kicsit meg lehet domborítani,akkor nem teljesen sík,a DM betűk antikolva/fekete,mint a violator rózsánál láttátok/.Ahogy akarjátok,úgy változtatok rajta!


Ez nagyon szépen fog majd mutatni a nyakunkban. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Előre is nagyon köszike!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:06:46
Létrehozva: #60



devotee
*****


Szia Niki!!!

Aztaaa... de irigy vagyok, a mindenit! Hol lehet ilyen férjet kapni? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 19:06:55
Létrehozva: #61



devotee
*****


Ejha Angie, nem semmi álom! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ilyen komplex nekem még nem volt a srácokkal. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Haha, ha a nászéjszakát megírnád, az már fanfictionnek minősülne.... Hehe, kivi lennék.... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Onix: nagyon jó a terv! én beneveznék egy ilyenre!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

A belinkelt ikonos oldal nem az enyém volt, hanem DeviantArton globálisan rákerestem a Dave-es ikonokra, de kevés jött ki, pedig van sok-sok, csak úgytűnik nem írták be a kulcsszavakhoz hogy kidobja a kereső. Az enyémek itt vannak elszórva:
http://useless-girl.deviantart.com/gallery/#Depeche-Mode--11
(a 12. oldalon is vannak)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:08:00
Létrehozva: #62



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 20:05:27) *
Vica!


Hopp, nekem sincs ezen a lap-topon hosszú i. Úgyhogy én sem vagyok hülye, hogy nem tudok helyesen irni, csak egyszerűen nem megy. Pedig már mindennel próbálkoztam, nem találom rajta.

Onix.. szerintem lesz egy kis gubanc ezzel az ékszer gyártással... Nekem is kéne (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Meg szerintem nagyon sok ember rá startolna... Nagyon jó kis rajz, szerintem csodálatos lesz!!!!

Angie, te küldtél dvd-t Vicának? Beszélhetnénk erről a dologról? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Neked is elküldhetem a koncerteket, ha kellenek (2006, 2009) mert mindkettő megvan már DVD-n (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:08:02
Létrehozva: #63



Painkiller
****


Edóka beleszámoltalak! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Egyenlőre a "kemény mag" kaphat,7db-ot mondtam Krisztinek,ezt is nagyon nehezen tudja bevállalni januárig.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:09:23
Létrehozva: #64



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2009.10. 12. - 20:06:55) *
Ejha Angie, nem semmi álom! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ilyen komplex nekem még nem volt a srácokkal. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Haha, ha a nászéjszakát megírnád, az már fanfictionnek minősülne.... Hehe, kivi lennék.... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Onix: nagyon jó a terv! én beneveznék egy ilyenre!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

A belinkelt ikonos oldal nem az enyém volt, hanem DeviantArton globálisan rákerestem a Dave-es ikonokra, de kevés jött ki, pedig van sok-sok, csak úgytűnik nem írták be a kulcsszavakhoz hogy kidobja a kereső. Az enyémek itt vannak elszórva:
http://useless-girl.deviantart.com/gallery/#Depeche-Mode--11
(a 12. oldalon is vannak)


Hát szerintem sem volt semmi álom, főleg átélni. Na elképzelhetitek, hogy másnap 10 lépéssel a föld felett lebegtem egész nap. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 19:09:28
Létrehozva: #65



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.10. 12. - 20:05:08) *
Üdv Fekete Sereg! Tök jó itt!!!
Most legalább megmutatom a tortám, még úgysem látta mindenki. Sajnos én hiányzok róla, mivel a bestiális öcsém még mindig nem küldte el a fotókat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Mellékelt állomány:  violator.jpg ( 131.61K ) Letöltések száma: 17


bibibűűűű én láttam!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:10:45
Létrehozva: #66



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.10. 12. - 20:05:08) *
Üdv Fekete Sereg! Tök jó itt!!!
Most legalább megmutatom a tortám, még úgysem látta mindenki. Sajnos én hiányzok róla, mivel a bestiális öcsém még mindig nem küldte el a fotókat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Mellékelt állomány:  violator.jpg ( 131.61K ) Letöltések száma: 17


Én már láttam, nagyon klassz (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.10. 12. - 19:10:52
Létrehozva: #67



devotee
*****


Most akkor mi lesz ezzel a koronás tervvel? Hirdetni kellene mindenhol...
Na majd jövök, le vagyok maradva a témákkal. Nyaklánc? Jöhet minden! Korona, nyaklánc, nyugágy, torta... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:12:39
Létrehozva: #68



devotee
*****


Onix szuper a rajz.Nagyon tetszik.

Niki üdv köreinkben.Klassz a tortád.Tudnék most belőle enni.

Edóka pont arra gondoltam te nem akarsz-e abba a csapatba tartozni akinek egyen medálja van.Ha jól számolom akkor már veled együtt 7-en vagyunk.Mint a gonoszok. Hehe.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:16:09
Létrehozva: #69



devotee
*****


Angie, te gondolat olvasó vagy, komolyan (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A részleteket megbeszéljük priviben, megirod a cimed, én meg küldök neked válaszboritékos dvd-ket:) Na már majdnem mindent meg is beszéltem itt magammal... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Onix, te meg egy tündér, hogy bele számoltál (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Useless, ugye-ugye, hogy elolvasnád Te is? Hát én mondtam, hogy kanyaritson valamit, mert kiváncsiak vagyunk rá,,, nagyon nagyon ...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:18:36
Létrehozva: #70



Painkiller
****


Angie,Edóka,Macsus,Mode,U.-girl,Vica,én,mint korona-hadművelet ötletgazdák. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Így jött ki a 7.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:26:10
Létrehozva: #71



devotee
*****


Edóka hogy működök az a válaszboritékos dvd?Akkor én is küldenék Angie-nek.
Köszönöm Onix,elpirultam.Én mint ötletgazda...óh ...
U-girl esetleg ötletként felhasználhatnád valamelyik fickben Angie nászéjszakáját amit álmában átélt.Hehe.Bár én olvastam már nászéjszaka leirást a tolladból...

Angie elő azzal a nászéjszakával...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:29:04
Létrehozva: #72



devotee
*****


Az igazi agyak, ti voltatok, én csak terjesztem, de mindenkinek itt tbányán...

Nekem egyébként még ami nagyon nagyon tetszik, az a Come back éneklése, ha lemennek... hát azon eldobnák az agyukat, az tuti.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:31:21
Létrehozva: #73



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.10. 12. - 20:10:52) *
Most akkor mi lesz ezzel a koronás tervvel? Hirdetni kellene mindenhol...
Na majd jövök, le vagyok maradva a témákkal. Nyaklánc? Jöhet minden! Korona, nyaklánc, nyugágy, torta... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


A hír terjed, tőlünk függetlenül visszakerült a fórumra egy másik felhasználó által néhány napja. Ott örömködtünk, hogy milyen tök jó. Én már az alapanyagot is meg vettem hozzá, csütörtökön gyártok is egy prototípust. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Rendezzünk tortacsatát is? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 20:16:09) *
Angie, te gondolat olvasó vagy, komolyan (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A részleteket megbeszéljük priviben, megirod a cimed, én meg küldök neked válaszboritékos dvd-ket:) Na már majdnem mindent meg is beszéltem itt magammal... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Onix, te meg egy tündér, hogy bele számoltál (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Useless, ugye-ugye, hogy elolvasnád Te is? Hát én mondtam, hogy kanyaritson valamit, mert kiváncsiak vagyunk rá,,, nagyon nagyon ...



Ok, küldj nekem mélt a címeddel, akkor csütörtökön a tied is fel tudom adni vicáéval együtt. Most Pesten vagyok, ezért kell csütörtökig várnotok a dvdkre. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De remélem nem probléma! A csere dvdket elfogadom, thx. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:36:12
Létrehozva: #74



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:26:10) *
Edóka hogy működök az a válaszboritékos dvd?Akkor én is küldenék Angie-nek.
Köszönöm Onix,elpirultam.Én mint ötletgazda...óh ...
U-girl esetleg ötletként felhasználhatnád valamelyik fickben Angie nászéjszakáját amit álmában átélt.Hehe.Bár én olvastam már nászéjszaka leirást a tolladból...

Angie elő azzal a nászéjszakával...



Hát Vicus úgy. hogy megadja a cimét, te meg elküldessz Neki egy levelet, amibe bele raksz egy másik boritékot is felbélyegezve, dvd-kkel együtt.. Akkor Ő megoldja a Te problémád, és a felbélyegezett, megcimzett boritékot, csak fel kell adnia a postán, vagy bedobnia... Tehát te mát úgy küldessz neki egy levelet a dvd-kkel, hogy neki vissza felé semmit nem kell csinálnia, csak a te boritékodba bele kell tennie a kész dvd-t.

Remélem, hogy érthető voltam mert néha nem értik amit irok, csak én (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)



Angie, elöbb küldd el Te nekem a cimed, és már holnap küldöm is neked a dvd-ket, meg a visszafelé jövő boritékot is (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Egyébként nagyon szépen köszönöm (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Nekem igazán ráér, ha eddig kibirtam nélkülük, most már ezt a kis időt is kifogom:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:36:48
Létrehozva: #75



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:26:10) *
Edóka hogy működök az a válaszboritékos dvd?Akkor én is küldenék Angie-nek.
Köszönöm Onix,elpirultam.Én mint ötletgazda...óh ...
U-girl esetleg ötletként felhasználhatnád valamelyik fickben Angie nászéjszakáját amit álmában átélt.Hehe.Bár én olvastam már nászéjszaka leirást a tolladból...

Angie elő azzal a nászéjszakával...


Vica, te teljesen ki vagy éhezve az álom nászéjszakámra. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Én már tök vörös vagyok, hogy szóba jött ez a téma. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Még jó, hogy nincs pasim, mert most tuti összevesznénk ha megtudná, hogy álmomban Dave Gahan felesége voltam és minden meg is történt, ami házasok közt megtörténik. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:39:31
Létrehozva: #76



devotee
*****


Értem nagyjából.Angie akkor küld el a cimedet.

Hát ami az koronás ötletet illeti én sem úgy vettem benne részt mint agy hanem mint jelenlévő aki őppen ott volt mikor az ötlet született.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:39:44
Létrehozva: #77



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 20:36:12) *
Hát Vicus úgy. hogy megadja a cimét, te meg elküldessz Neki egy levelet, amibe bele raksz egy másik boritékot is felbélyegezve, dvd-kkel együtt.. Akkor Ő megoldja a Te problémád, és a felbélyegezett, megcimzett boritékot, csak fel kell adnia a postán, vagy bedobnia... Tehát te mát úgy küldessz neki egy levelet a dvd-kkel, hogy neki vissza felé semmit nem kell csinálnia, csak a te boritékodba bele kell tennie a kész dvd-t.

Remélem, hogy érthető voltam mert néha nem értik amit irok, csak én (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)



Angie, elöbb küldd el Te nekem a cimed, és már holnap küldöm is neked a dvd-ket, meg a visszafelé jövő boritékot is (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Egyébként nagyon szépen köszönöm (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Nekem igazán ráér, ha eddig kibirtam nélkülük, most már ezt a kis időt is kifogom:)



Küldtem címet, remélem megkapod. Itt használtam a fórumos üzenetküldési opciót (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:42:56
Létrehozva: #78



devotee
*****


Angie én azok után amit U-girl és barátnői fick-jeiben olvastam már nem pirilnék el ha elmesélnéd az álmot erotikusabb részét.Hehe.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:43:10
Létrehozva: #79



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:39:31) *
Értem nagyjából.Angie akkor küld el a cimedet.

Hát ami az koronás ötletet illeti én sem úgy vettem benne részt mint agy hanem mint jelenlévő aki őppen ott volt mikor az ötlet született.


Elküldtem vica. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:45:56
Létrehozva: #80



devotee
*****


Jézusom tudok ám irni.Szóval pirulni.

Mekkora boriték kell a dvd-nek?És csak simán kell feladni mint egy rendes levelet?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:48:40
Létrehozva: #81



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:42:56) *
Angie én azok után amit U-girl és barátnői fick-jeiben olvastam már nem pirilnék el ha elmesélnéd az álmot erotikusabb részét.Hehe.


Hát jó, de majd csak holnap, most már lassan lépek aludni. Éjjel nem ment... de nem Dave miatt, hanem mert az alattunk lakó szomszéd ordítva hallgatta a tv-t. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Szóval hajnali 2 és 4 között fenn voltam. Na majd ma éjjel.... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:45:56) *
Jézusom tudok ám irni.Szóval pirulni.

Mekkora boriték kell a dvd-nek?És csak simán kell feladni mint egy rendes levelet?


A5 méretű boríték kell a dvdknek. 145 Ft-os bélyeget kell ragasztani majd a válaszborítékra. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De szerintem elsőbbséggel küld, majd én is úgy küldöm vissza. Úgy biztos nem veszik el.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:53:11
Létrehozva: #82



Painkiller
****


További szép estét Csajok!Megyek,mert Páromnak kellene a gép.Angie,Te meg ne pironkodj,a nászéjszaka tuti dolog,szóval elő vele! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:56:42
Létrehozva: #83



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 20:53:11) *
További szép estét Csajok!Megyek,mert Páromnak kellene a gép.Angie,Te meg ne pironkodj,a nászéjszaka tuti dolog,szóval elő vele! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


Oxy, jó éjt neked! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Holnap majd elmesélem (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

bye
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:58:35
Létrehozva: #84



devotee
*****


Oké Angie.Köszi a segitséget,én nem vagyok otthon a postai dolgokban.Jó éjszakát és álmodj szépeket.
Onix neked is jó éjt.
Pusszantás.Én is megyek csicsikálni.Páá.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:01:16
Létrehozva: #85



devotee
*****


na de korán fekszik a társaság. hehe, én még 1-ig, 2-ig tuti fenn leszek (mint általában)... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Angie, ne pirulj - Vicának igaza van, azok után, amiket én már írtam a többiekkel, nekem már nagyon nehéz olyat mutatni, amin elpirulnék.... hehehehe.... XDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:05:41
Létrehozva: #86



devotee
*****


Köszi Angie, megkaptam, holnap ha lesz rá időm, fel is adom. HA nem, akkor majd szerdán. Jó éjt mindenkinek, aki elment csicsizni, én még tuti éjjelig fent leszek, mert bagoly vagyok. Van egy enyhe alvászavarom, alig alszom (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)



Useless-girl, hála istennek, hogy nem vagy az a pirulós fajta, különben nem tudnánk olyan jókat olvasgatni Tőletek! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:09:35
Létrehozva: #87



devotee
*****


Edóka, én is éjjeli bagoly vagyok - bár annyira nem mint a lakótársam. Az első héten mikor leköltöztünk Szegedre, volt, hogy negyed 6-kor feküdtünk le aludni... Az még nekem is durva volt mondjuk, mert nyáron is max. 3-fél 4-ig bírom. Bár volt már párszor, hogy annyira belemerültünk az írásba hol Caprival, hol egy másik barátnőmmel, hogy 5-ig püföltük a klaviatúrát... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Hehe, hát igen, már elég sokmindent sikerült megírnunk, úgyhogy megedződtem, bár az elején még én is pirultam pár résznél, de hamar túltettem magam rajta... (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:15:19
Létrehozva: #88



devotee
*****


Hát igen... hozzám ha átjönnek a barátnők hétköznap, már éjfél körül kérdezgetik, hogy nem vagyok-e fáradt, nem ám zavarnak, egyebek... Mindig mondom, dehogy maradjanak csak, addig sem ülök egyedül itthon. Aztán persze Ők dőlnek ki, én meg maradok egyedül, és marad a könyv, a tv, meg a gép. Reggel 6-kor kelek általában mivel kutyám van, úgyhogy reggelente ő ébreszt. Olyankor kicsit fáj, de az utcán már ébren is vagyok. Amikor éjjel 2 -3 körül nem alszom a végén már ideges vagyok, hogy a francba, mindjárt kelek, és még mindig nem alszom... szörnyű
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:20:11
Létrehozva: #89



devotee
*****


huh, az tényleg gáz lehet! szerencsére nekem nincsen semmiféle alvászavarom (kop-kop-kop). Mindig tudok aludni mint a tej, bár elég éberen alszom főleg már a reggeli órák felé).
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:45:05
Létrehozva: #90



devotee
*****


Useless, te sem tudod, hogyan lehet beállitani, hogy az utolsó hsz-t olvassam a topicban? Nekem mindig elölről dobja az egészet.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:48:33
Létrehozva: #91



devotee
*****


amikor frissítesz az elejére dob vissza, vagy mi?
amúgy passz, nekem mindig a végét mutatja. :S
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:51:17
Létrehozva: #92



devotee
*****


Ha frissitek, akkor a végére dob, de ha csak belépek, akkor mindig az elejére. Lehet igy érthetőbb.

Angie azt mondta valahol be lehet állitani, mert egyszer már sikerült neki másik topicnál, de most nem találja
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 21:08:29
Létrehozva: #93



devotee
*****


hát mikor én belépek a fórum főoldalára és legörgetek az Egyebek szekcióra, ahol látom ezt a fórumot, akkor nem a fórum nevére kattintok, hanem az "Utolsó hozzászólás"-ra, ami után az utolsó hozzászóló neve is van. Szóval az idézőjeles két szóra kell katt és akkor a végére dob.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 21:28:23
Létrehozva: #94



devotee
*****


Aham.. és ez mennyire ésszerű is... HEhhehe.. köszönöm:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 21:38:11
Létrehozva: #95



devotee
*****


nincs mit XD nekem hasonló felépítésű külföldi fórumon esett ez le mikor egyszer véletlen félrenyomtam XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 23:02:30
Létrehozva: #96



devotee
*****


hmm... rájöttem, hogy az "I am you" egy méltánytalanul elhanyagolt szám. Annyira kellemes érzésekkel tölt el ha hallgatom (főleg a vége felé)...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 23:18:04
Létrehozva: #97



devotee
*****


Életem más más szakaszában más más dal válik kedvencemmé bizonyos albumokon. I am You mindig felszabadit bennem valamit, igazán kellemes szám, én is nagyon szeretem.. és utána persze ott van a goodnight lovers (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Na most lehet arra kéne lefeküdnöm aludni, el is szenderednék!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 23:23:07
Létrehozva: #98



devotee
*****


Jóccakát Useless-girl, megpróbálom elrakni magam holnapra, fél 6-kor kelek.. hátha... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 00:29:00
Létrehozva: #99



devotee
*****


hajrá, hajrá! remélem menni fog! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
én még olvasok egy fél órát egy Martinos sztorit, aztán szunya nálam is. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 05:28:06
Létrehozva: #100



devotee
*****


Jó reggelt!

Látom tegnap a csapat éjjeli bagoly része-U-girl és Edók-jól elbeszélgettek.Úgy tűnik mostanában én vagyok az első aki fent van meg Angie még aki viszonylag korán kelős. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Hehe végre kipróbálom a smile-kat.

U-girl:az "I am you"-t én is nagyon szeretem.Tényleg kellemes dal. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mindenkinek szép napot,majd később értekezünl. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V   1 2 3 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
27 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (27 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: