Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> Prága – Alan Wilder – Van Még Remény, ...avagy találkozhatsz egy géniusszal...
Faith
post 2007.09. 25. - 16:57:32
Létrehozva: #1



Rendszergazda
*****


Sajnos sokán már későn jelentkeztek a Prágába meghirdetett buszra, aminek a szervezését mi már lezártuk, mindent elrendeztünk.

Mégis lenne még egy lehetőség, azoknak, akik lemaradtak. 9 jegyet tudunk még biztosítani a bulira. Ezt csak azzal a feltétellel, ha velünk együtt érkeznek a helyszínre. Ehhez természetesen velünk együtt kellene indulni, saját szervezésben. Úgy gondolom, ha 2 személyautóba összeverbuválódtok, akkor ez megoldható. Mi ugyanis érkezéskor vesszük át a jegyeket. Aki ott van velünk, az ilyen módon hozzájuthat. Csapatunk 7:00-kor indul majd Budapestről.

A szervezéshez segítségképp nyitunk egy fórumot, itt beszéljétek meg a dolgokat. A fórumot én is követem majd, s ott megbeszéljük, ki kapja a jegyeket. Egy darab jegy ára 250CZK.

Kapcsolódó hírek:
Alan Wilder Prágában – Buszt szervezünk
Alan Wilder Prágában – Szervezzünk buszt?
Alan Wilder Prágai Meghívója
Alan Wilder Prágában
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Iron
post 2007.09. 26. - 10:08:38
Létrehozva: #2



Newborn
*


Sajnos én is a lemaradók között vagyok, nagyrészt azért, mert nem tudtam, most szombaton idehaza leszek-e. De mivel kiderült, hogy igen, s így a prágai bulin részt tudok venni, úgy döntöttem, hogy ha addigra meglesz a kocsim (most kalapálgatják), és lesz legalább 2 fő, aki becsatlakozna, hogy az útiköltséget szétdobjuk (max. 100 euro incl. pályadíjak és benzinkltsg., tehát 30 euro/fő), mehetnénk plusz 3man.

Annyi a kis gáz, hogy péntek késő este érek haza külföldről, és nem tudom, hogy este 10-kor a kedvemért a szerelő srác bejön-e a városba, hogy átadja a dzsépet. Ezt még le kell tisztázzam vele. Péntek este 9 körül kerülök idehaza ismét képbe (Moszkvában leszek, ahol állítólag nem műxik a T-mobile hálózat, így a telefonos kommunikáció kilőve), úgyhogy ha addig volna két jelentkező, velük szívesen cserélnék telefonszámot mél útján (ynex@citromail.hu), hogy az utolsó pillantban, ha lehetséges, összehozhassuk az utat. Mégegyszer, ehhez 3 feltétel kell: 1/ Legyen 2 utasom, 2/ készen legyen a kocsim péntekig, 3/ fel is tudjam venni péntek este.



Iron
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Black Angel
post 2007.09. 26. - 13:38:35
Létrehozva: #3



Newborn
*


Szia! Zilahi Gabriella vagyok,21éves,és én is a lecsúszók között vagyok,mert a kutyám műtéte 18ezer forintba került,és azt fizettem ki,és mire jelentkeztem addigra késő volt! Egész életemben egy ilyen lehetőségre vártam hogy találkozzal ALANNEL! Nálam Boldogabb ember a földön nem lenne ha elmehetnék! Megpróbálok még egy embert összeszedni,nagyon fontos számomra ez az egész! írj a kornerdavis@hotmail.com email cimemre! nagyon fontos,én veled mennék! köszönöm!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
gica
post 2007.09. 26. - 14:21:53
Létrehozva: #4



Newborn
*


Szia Iron.
Én is nagyon szeretnék menni.
Légyszíves, hívj ha tudsz. Köszi: Hegedűs Ági. 06-20-483-8829, gica101@freemail.hu
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2007.09. 26. - 14:25:57
Létrehozva: #5



Rendszergazda
*****


Remélem össszejön Nektek!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Black Angel
post 2007.09. 26. - 14:43:48
Létrehozva: #6



Newborn
*


Iron,imádkozunk az autódért (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/rolleyes.gif) KÖSZÖNJÜK FAITH!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Black Angel
post 2007.09. 26. - 18:13:30
Létrehozva: #7



Newborn
*


Iron! mindenképpen szóljál péntek este hogy mi lesz! köszi! 06-30-488-23-66.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Black Angel
post 2007.09. 27. - 09:52:24
Létrehozva: #8



Newborn
*


Sziasztok! új információ van a birtokomban! Ha Iron nem tudja megoldani hogy a kocsija elkészüljön péntek estére,a bátyám szivesen kivisz minket Prágába autóval! Jöjjön velünk iron is,nem kell azért lemaradnia róla mert nem jó az autója! és akkor Gica is jöjjön,és akkor megvan a 3fö! a bátyám a soför! ugyhogy ha minden kötél szakad,ő biztos hogy ki tud minket vinni! ez 100%!puszi mindenkinek! Iron jelentkezz!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2007.09. 28. - 20:17:38
Létrehozva: #9



Rendszergazda
*****


Tudjátok a számom. Gica tudja honnan mikor indulunk. Szóval 6:30-tól 7:00-ig gyülekezünk ott. Ha ott vagytok, együtt mehetünk. Mármint Ti kocsival mi a busszal, mert a buszon már sajnos nincs hely.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Black Angel
post 2007.09. 28. - 20:22:22
Létrehozva: #10



Newborn
*


Ok,ott leszek,és gica is! ha iron nem jelentkezik,akkor csak mi megyunk ketten ,és a bátyám. Köszönünk mindent! Nélkületek nem ment volna!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2007.09. 28. - 20:58:27
Létrehozva: #11



Rendszergazda
*****


Nincs mit! Remélem mindenki jól szórakozik majd!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Iron
post 2007.10. 01. - 07:46:30
Létrehozva: #12



Newborn
*


Sziasztok!

Nem is tudom, hol kezdjem, talán az elején a legegyszerűbb...

Sajnos (vagy nem sajnos) szerdától péntekig munka miatt Moszkvába kellett utazzak, ami alapvetően jó kaland, de sajnos épp egybeesett a prágai Alan buli szervezésével. Ezt jeleztem is múlt héten, mielőtt elléptem.

Könnyelműen arra számítottam, hogy odakinn, mint bárhol máshol a világon, lesz a hotelben internet elérés. Ennek dacára és a 160 eurós lepukkant szoba tetejébe nem volt, így épp a három, Alan bulit megelőző kritikus napban nem láttam a méljeimet, nem tudtam senkinek reagálni.

Gondoltam sebaj, majd péntek este időben hazaérek és rávetem magam vhol egy netkávézóra (otthon nincsen, a melóhelyemen napi 8-9 órát előtte csücsülök, feleslegesnek tartottam beköttetni - az élet most beigazolta, hogy hibás döntés volt). A visszaúton persze ugyanúgy egy órás sorbanállás az útlevélkezelésnél, mint befelé, magyarázkodás a határőr csajnak (a remek orosztudásommal), hogy miért nincsen vízumom, f*sás, hogy lekésem a gépet. Miután sikerült átesni a procedúrán, kiderült, hogy a Moszkva-Bp járat egy órával később indul, melynek okán ezen felül beszállás után a gép egy újabb órát várakozott a sorára a flaszteron felszállás előtt, így bő két órás késéssel sikerült visszaérkezni Ferihegyre, haza pedig olyan éjfél-egy között.

Hát ez lett volna, amit el szerettem volna mondani, és remélem, nem gondolja senki azt, mekkora szemét vagyok, hogy ajánlkozok, aztán csak úgy szó nélkül eltűnök. Szeretnék elnézést kérni főleg a konkrét jelentkezőktől, akik beírtatok ide a fórumba, hogy becsatlakoznátok hozzám, és csak remélni tudom, hogy valahogyan sikerült kijutnotok Prágába és jól érezni magatokat. Ha megfelel, kárpótlásul valamelyik PeCsa táncmulatságon vendégeim vagytok egy körre a pultnál - bármit kérhettek, én fizetem.

Mégegyszer sorry!

Iron

ps. a kocsimről azóta sincs semmi hír...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: