Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> Dave-ék Bp-n
Kynga
post 2009.05. 13. - 15:43:20
Létrehozva: #1



Newborn
*


Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy hol fognak megszállni júniusban Dave-ék vagy, hogy mi lesz a programjuk, míg itt vannak? Illetve, tudja valaki, hogy meddig lesznek itt? Maradnak 24-én? Előre is nagyon köszi a segítséget!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 21. - 10:45:16
Létrehozva: #2



Rendszergazda
*****


A tippem alapján ma érkezik a zenekar. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Idézet (Kynga @ 2009.05. 13. - 16:43:20) *
Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy hol fognak megszállni júniusban Dave-ék vagy, hogy mi lesz a programjuk, míg itt vannak? Illetve, tudja valaki, hogy meddig lesznek itt? Maradnak 24-én? Előre is nagyon köszi a segítséget!!

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 21. - 19:12:19
Létrehozva: #3



devotee
*****


Miért? Úgy tudtam, hogy holnap Szlovákiában is nyomnak bulit - bár nem tarthat olyan sokáig kimenniük oda BP-ről. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (Egyébként én is úgy hallottam, hogy hétfőn már itt lesznek.)
Gondolom megint a Grasham palotában fognak megszállni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 21. - 20:00:04
Létrehozva: #4



Rendszergazda
*****


Szlovákiában nincs 5 csillagos szálloda, olyan mint a Gresham Palota meg pláne nincs! Mindig így csinálják. Magánrepcsivel seperc alatt ott vannak.

Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 21. - 20:12:19) *
Miért? Úgy tudtam, hogy holnap Szlovákiában is nyomnak bulit - bár nem tarthat olyan sokáig kimenniük oda BP-ről. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (Egyébként én is úgy hallottam, hogy hétfőn már itt lesznek.)
Gondolom megint a Grasham palotában fognak megszállni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 10:25:50
Létrehozva: #5



devotee
*****


De jó egyeseknek... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ahogy hallottam, végül is tegnap mentek a Ludwig múzeumba és nem hétfőn - egyik barátunknak sikerült szereznie autogramot Martintól, Andytől és Antontól is. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 24. - 10:32:04
Létrehozva: #6



Rendszergazda
*****


Igen, fura de az derült ki, hogy tegnap érkeztek Budapestre és koncert után repültek is tovább. (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 10:59:03
Létrehozva: #7



devotee
*****


Igen, azt én is hallottam mikor Preciék mondták, hogy koncert után repülnek is tovább. Úgy tűnik akkor ma mégis Prágában pihiznek egyet a csütörtöki koncert előtt.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Maxipók
post 2009.06. 25. - 06:48:36
Létrehozva: #8



Newborn
*


Szega!
Most sajnos csak villámlátogatást tettek Budapesten ui. 23-án 15:51h-kor szállt le a gépük Ferihegyen és a koncertet követően 23:45h-kor már levegőben is voltak Prága felé...Minden esetre remélem, hogy januárban lesz lehetőségünk autogramot kérni a Fiúktól.

Gábor
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: