> depeCHe MODE 2012
Precious101
post 2012.01. 05. - 10:08:18
Létrehozva: #1



Rendszergazda
***


Itt fogjuk hamarosan kitárgyalni , megvitatni az új albumot, annak előkészületeit, híreit, hiszen márciusban a fiúk stúdióba vonulnak! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
 
Új téma
Válaszok
vicuska
post 2012.01. 08. - 20:08:38
Létrehozva: #2



devotee
*****


mccannicmccannic @PeterToo

at least we are at the first stage of a new album, exciting. You think Wilder or Clarke make an appearance on the album or tour?




PeterToo@mccannic

outside remixes and one offs like Royal Albert Hall, no

az Alan-el kapcsolatos reménykedéseknek úgy tűnik ezzel annyi.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Tharsis
post 2012.01. 08. - 20:21:11
Létrehozva: #3



Violator
***


Idézet (vicuska @ 2012.01. 08. - 20:08:38) *
mccannicmccannic @PeterToo

at least we are at the first stage of a new album, exciting. You think Wilder or Clarke make an appearance on the album or tour?




PeterToo@mccannic

outside remixes and one offs like Royal Albert Hall, no

az Alan-el kapcsolatos reménykedéseknek úgy tűnik ezzel annyi.

Jó lett volna, de az igazat megvallva komoly esély szerintem sose volt rá. Bár én is hypoltam a lehetőséget. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Precious101
post 2012.01. 09. - 09:03:54
Létrehozva: #4



Rendszergazda
***


Idézet (Tharsis @ 2012.01. 08. - 20:21:11) *
Jó lett volna, de az igazat megvallva komoly esély szerintem sose volt rá. Bár én is hypoltam a lehetőséget. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Az is lehet, hogy pont Alan nem is akarna visszamenni. Vagy a fiúk nem vágynak arra, hogy a SOTU-t újra keverje ráérős stúdiós idejében Alan és szembesüljenek, hogy még mindig ő a legjobb (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Tharsis
post 2012.01. 09. - 18:17:11
Létrehozva: #5



Violator
***


Idézet (Precious101 @ 2012.01. 09. - 09:03:54) *
Az is lehet, hogy pont Alan nem is akarna visszamenni. Vagy a fiúk nem vágynak arra, hogy a SOTU-t újra keverje ráérős stúdiós idejében Alan és szembesüljenek, hogy még mindig ő a legjobb (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Preci Te is tudod mint ahogy én is, hogy nem Alan keverte a régi albumokat, hanem volt egy igazi producer a háttérben. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Voltak jó ötletei, de azért egy Flood nélkül nem tudom mit alkotott volna. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Elég csak meghallgatni az In Chains mixet. Nincs benne egy eredeti ötlet sem. Persze ettől még jó, de én semmiképp nem szeretnék egy régi DM számok darabkáiból összefércelt albumot.

A hozzászólást -Tharsis- szerkesztette a következő időpontban: 2012.01. 09. - 18:19:44
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Hozzászólások a témában


Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: