2400 Oldal V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:48:40
Létrehozva: #81



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:42:56) *
Angie én azok után amit U-girl és barátnői fick-jeiben olvastam már nem pirilnék el ha elmesélnéd az álmot erotikusabb részét.Hehe.


Hát jó, de majd csak holnap, most már lassan lépek aludni. Éjjel nem ment... de nem Dave miatt, hanem mert az alattunk lakó szomszéd ordítva hallgatta a tv-t. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Szóval hajnali 2 és 4 között fenn voltam. Na majd ma éjjel.... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:45:56) *
Jézusom tudok ám irni.Szóval pirulni.

Mekkora boriték kell a dvd-nek?És csak simán kell feladni mint egy rendes levelet?


A5 méretű boríték kell a dvdknek. 145 Ft-os bélyeget kell ragasztani majd a válaszborítékra. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De szerintem elsőbbséggel küld, majd én is úgy küldöm vissza. Úgy biztos nem veszik el.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:53:11
Létrehozva: #82



Painkiller
****


További szép estét Csajok!Megyek,mert Páromnak kellene a gép.Angie,Te meg ne pironkodj,a nászéjszaka tuti dolog,szóval elő vele! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:56:42
Létrehozva: #83



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 20:53:11) *
További szép estét Csajok!Megyek,mert Páromnak kellene a gép.Angie,Te meg ne pironkodj,a nászéjszaka tuti dolog,szóval elő vele! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


Oxy, jó éjt neked! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Holnap majd elmesélem (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

bye
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:58:35
Létrehozva: #84



devotee
*****


Oké Angie.Köszi a segitséget,én nem vagyok otthon a postai dolgokban.Jó éjszakát és álmodj szépeket.
Onix neked is jó éjt.
Pusszantás.Én is megyek csicsikálni.Páá.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:01:16
Létrehozva: #85



devotee
*****


na de korán fekszik a társaság. hehe, én még 1-ig, 2-ig tuti fenn leszek (mint általában)... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Angie, ne pirulj - Vicának igaza van, azok után, amiket én már írtam a többiekkel, nekem már nagyon nehéz olyat mutatni, amin elpirulnék.... hehehehe.... XDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:05:41
Létrehozva: #86



devotee
*****


Köszi Angie, megkaptam, holnap ha lesz rá időm, fel is adom. HA nem, akkor majd szerdán. Jó éjt mindenkinek, aki elment csicsizni, én még tuti éjjelig fent leszek, mert bagoly vagyok. Van egy enyhe alvászavarom, alig alszom (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)



Useless-girl, hála istennek, hogy nem vagy az a pirulós fajta, különben nem tudnánk olyan jókat olvasgatni Tőletek! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:09:35
Létrehozva: #87



devotee
*****


Edóka, én is éjjeli bagoly vagyok - bár annyira nem mint a lakótársam. Az első héten mikor leköltöztünk Szegedre, volt, hogy negyed 6-kor feküdtünk le aludni... Az még nekem is durva volt mondjuk, mert nyáron is max. 3-fél 4-ig bírom. Bár volt már párszor, hogy annyira belemerültünk az írásba hol Caprival, hol egy másik barátnőmmel, hogy 5-ig püföltük a klaviatúrát... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Hehe, hát igen, már elég sokmindent sikerült megírnunk, úgyhogy megedződtem, bár az elején még én is pirultam pár résznél, de hamar túltettem magam rajta... (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:15:19
Létrehozva: #88



devotee
*****


Hát igen... hozzám ha átjönnek a barátnők hétköznap, már éjfél körül kérdezgetik, hogy nem vagyok-e fáradt, nem ám zavarnak, egyebek... Mindig mondom, dehogy maradjanak csak, addig sem ülök egyedül itthon. Aztán persze Ők dőlnek ki, én meg maradok egyedül, és marad a könyv, a tv, meg a gép. Reggel 6-kor kelek általában mivel kutyám van, úgyhogy reggelente ő ébreszt. Olyankor kicsit fáj, de az utcán már ébren is vagyok. Amikor éjjel 2 -3 körül nem alszom a végén már ideges vagyok, hogy a francba, mindjárt kelek, és még mindig nem alszom... szörnyű
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:20:11
Létrehozva: #89



devotee
*****


huh, az tényleg gáz lehet! szerencsére nekem nincsen semmiféle alvászavarom (kop-kop-kop). Mindig tudok aludni mint a tej, bár elég éberen alszom főleg már a reggeli órák felé).
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:45:05
Létrehozva: #90



devotee
*****


Useless, te sem tudod, hogyan lehet beállitani, hogy az utolsó hsz-t olvassam a topicban? Nekem mindig elölről dobja az egészet.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 20:48:33
Létrehozva: #91



devotee
*****


amikor frissítesz az elejére dob vissza, vagy mi?
amúgy passz, nekem mindig a végét mutatja. :S
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 20:51:17
Létrehozva: #92



devotee
*****


Ha frissitek, akkor a végére dob, de ha csak belépek, akkor mindig az elejére. Lehet igy érthetőbb.

Angie azt mondta valahol be lehet állitani, mert egyszer már sikerült neki másik topicnál, de most nem találja
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 21:08:29
Létrehozva: #93



devotee
*****


hát mikor én belépek a fórum főoldalára és legörgetek az Egyebek szekcióra, ahol látom ezt a fórumot, akkor nem a fórum nevére kattintok, hanem az "Utolsó hozzászólás"-ra, ami után az utolsó hozzászóló neve is van. Szóval az idézőjeles két szóra kell katt és akkor a végére dob.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 21:28:23
Létrehozva: #94



devotee
*****


Aham.. és ez mennyire ésszerű is... HEhhehe.. köszönöm:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 21:38:11
Létrehozva: #95



devotee
*****


nincs mit XD nekem hasonló felépítésű külföldi fórumon esett ez le mikor egyszer véletlen félrenyomtam XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 23:02:30
Létrehozva: #96



devotee
*****


hmm... rájöttem, hogy az "I am you" egy méltánytalanul elhanyagolt szám. Annyira kellemes érzésekkel tölt el ha hallgatom (főleg a vége felé)...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 23:18:04
Létrehozva: #97



devotee
*****


Életem más más szakaszában más más dal válik kedvencemmé bizonyos albumokon. I am You mindig felszabadit bennem valamit, igazán kellemes szám, én is nagyon szeretem.. és utána persze ott van a goodnight lovers (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Na most lehet arra kéne lefeküdnöm aludni, el is szenderednék!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 23:23:07
Létrehozva: #98



devotee
*****


Jóccakát Useless-girl, megpróbálom elrakni magam holnapra, fél 6-kor kelek.. hátha... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 00:29:00
Létrehozva: #99



devotee
*****


hajrá, hajrá! remélem menni fog! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
én még olvasok egy fél órát egy Martinos sztorit, aztán szunya nálam is. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 05:28:06
Létrehozva: #100



devotee
*****


Jó reggelt!

Látom tegnap a csapat éjjeli bagoly része-U-girl és Edók-jól elbeszélgettek.Úgy tűnik mostanában én vagyok az első aki fent van meg Angie még aki viszonylag korán kelős. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Hehe végre kipróbálom a smile-kat.

U-girl:az "I am you"-t én is nagyon szeretem.Tényleg kellemes dal. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mindenkinek szép napot,majd később értekezünl. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
14 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (14 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: