2400 Oldal V  « < 2397 2398 2399 2400 >  
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2011.10. 12. - 12:08:15
Létrehozva: #47961



devotee
*****


A Living roomot bezárták tudtommal
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2011.10. 12. - 12:59:56
Létrehozva: #47962



devotee
*****


Az volt a kedvencem... bárhova mentem, sehol nem éreztem magam olyan jól, mint ott!
(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szuhaisüni
post 2011.10. 16. - 11:49:27
Létrehozva: #47963



devotee
*****


Halihóóóó!! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Egy kicsit olvasgattam!Azt hittem,hogy csak én hanyagoltam kicsit a Sereget! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
De látom....vagyunk ezzel így egy páran!

Nikóca!! Nagyon nagy gratula Liza babához! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Liza lázban vagy! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Edóbabe...Neked meg a szerelemhez.....jó dolog! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

Pusszantás Csajok!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.10. 16. - 12:51:39
Létrehozva: #47964



devotee
*****


Idézet (Alisha @ 2011.10. 12. - 13:59:56) *
Az volt a kedvencem... bárhova mentem, sehol nem éreztem magam olyan jól, mint ott!
(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)


Még lehet hogy ki fog nyitni, tőlünk kértek az épületgépészetre árajánlatot (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szióóóó Süni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szuhaisüni
post 2011.10. 16. - 15:01:19
Létrehozva: #47965



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.10. 16. - 13:51:39) *
Még lehet hogy ki fog nyitni, tőlünk kértek az épületgépészetre árajánlatot (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szióóóó Süni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Figyelek ám! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2011.10. 16. - 21:55:19
Létrehozva: #47966



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.10. 16. - 13:51:39) *
Még lehet hogy ki fog nyitni, tőlünk kértek az épületgépészetre árajánlatot (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szióóóó Süni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Na... az jó lenne... mert tudod, a Filtert nem szeretem, mert nagyon büdös... de a Living... jaaaaaaaaaaaaaajjjj. azt imádtam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ha megtudsz valamit, mondjad ám!

Idézet (szuhaisüni @ 2011.10. 16. - 12:49:27) *
Halihóóóó!! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Egy kicsit olvasgattam!Azt hittem,hogy csak én hanyagoltam kicsit a Sereget! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
De látom....vagyunk ezzel így egy páran!

Nikóca!! Nagyon nagy gratula Liza babához! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Liza lázban vagy! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Edóbabe...Neked meg a szerelemhez.....jó dolog!

Pusszantás Csajok!

Hát... mindenki hanyagolta kicsit.. szerintem én voltam az első, aki pfff.... nem nézte már... de ebbe a FB is benne van, mert ott látlak titeket minden nap... de azért most már írok ide is.. megígértem magamnak...
Ahh... a szerelem.. Süni, Te tudod.. mert annyira szépen megvagytok Ildivel... mintapár (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) remélem Nekünk is lesz egyszer olyan 10 éves youtube-os vidink (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) imádtam.. még Lórinak is megmutattam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Pusszantás (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.10. 18. - 20:37:12
Létrehozva: #47967



devotee
*****


Halihó,

mindenképpen szólok ha megtudok valamit. Mondjuk még valamikor februárban adtuk az ajánlatot, de azóta nem kezdtük el csinálni, szóval eddig csak ennyit tudok. Akkor zárták be, amikor a West Balkánban történt tragédia után átvizsgálták az összes pesti szórakozóhelyet. A Retropolist is bezáratták hetekre, mert ott csak a csigalépcső volt a menekülő út, és tűz esetén lehetetlen lett volna onnan kijutni élve bárkinek is.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2011.10. 19. - 13:44:46
Létrehozva: #47968



devotee
*****


Ok Angie! várom már.
Úgy néz ki, h nov 19.-én megyek Judyékkal bulizni pestre... bár azt nem tudom, h hova... ezt nem beszéltük meg... remélem, h nem filter, mert akkor azt lemondom (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Szólok Usinak is... meg Ti csajok nem jöttök?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
name
post 2011.10. 19. - 19:34:48
Létrehozva: #47969



devotee
*****


-

A hozzászólást -name- szerkesztette a következő időpontban: 2012.02. 19. - 16:49:10
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
name
post 2011.10. 19. - 19:43:00
Létrehozva: #47970



devotee
*****


-

A hozzászólást -name- szerkesztette a következő időpontban: 2012.02. 19. - 16:49:30
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szuhaisüni
post 2011.10. 19. - 20:19:40
Létrehozva: #47971



devotee
*****






Aha! Csak integetni felejtettél el!!!XD
[/quote]
Nono!! Nem nem!! Mindig integetek!! Oda-vissza!! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.10. 23. - 13:12:16
Létrehozva: #47972



devotee
*****


Sziasztok!

Látom megint írtatok, jó hogy kicsit kezd életre kelni a hely! Üdv újra itt (is) Trixxi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jesszus, akkora a köd, hogy nem látom szemben a hegyet, benne van a felhőben (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2011.11. 05. - 21:56:16
Létrehozva: #47973



devotee
*****


Sziasztok!

Lakástújítok... két kezünkkel neki álltunk Lórival átvezetékelni az egészet... hát... soha többet (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Már két hete azt csináljuk, éjt nappallá téve, ha nem dolgozunk ott vagyunk, és naponta egy kiló gipszet, és cementet mosunk ki a ruhánkból, és a hajunkból! rettenet.. és rettenetesen el vagyunk fáradva... Süni ... olyan sokat gondoltam rád.. rátok.. h te ilyen fajta vagy.. h sok mindent csináltál otthon.. minden elismerésem.. mert én majdnemhogy meggebedek... pedig azt hittem, h szívós vagyok.. de nem.. tegnap este éjfélkor már sírtam, h menjünk haza, mert nem bírom.. na mindegy... sírásnak vége, nem panaszkodom, csoda szép lesz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) és csoda biztonságos!! mert a pasim úgy megcsinálta, h csak nahhhh (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Voltam 2 hete vadfruttik koncin.. isteni volt! vagy már írtam ezt? nem tudom... komolyan! de én úgy széttomboltam az agyam, ugráltam, énekeltem... nagyon nagyon jót tett... most meg neki állunk egy kicsit drinkelni Lórival, mert nagyon ránk fér... holnap meg ki sem mászunk az ágyból.. de jó lesz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Remélem, mindenki jól van, Niki neked meg külön puszi a pocidra (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ha megengeded...
Bettykének meg boldog szülinapot (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Pusszantás!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2011.11. 06. - 18:30:34
Létrehozva: #47974



devotee
*****


Köszi Edó (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.11. 10. - 21:30:47
Létrehozva: #47975



devotee
*****


csövike mkinek:D

edó babe örülök, h. végre boldog vagy és jó olvasni, hogy ilyen projektekben vagytok benne. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
trixx én is gondolok mkire (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
nemrég kezdtem megint visszaállni martinékra, mert ha csak mindig őket hallgatnám, akkor megunnám.
http://www.youtube.com/watch?v=RAwjmdQjaGw ettől rendesen behaltam Ha időtök engedi, akkor nézzétek végig ennek a felhasználónak ezen videóit. Annyira gyönyörűek együtt. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Fú mit akartam még. Niki sok boldogságot a gyerekhez. Ha fiú lesz biztos Dávid lesz Dave miatt? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
csövike mkienk

Boldog szülinapot Mode (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
http://www.youtube.com/watch?v=riJH0I1Z6pg...feature=related (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.11. 13. - 09:10:38
Létrehozva: #47976



devotee
*****


Halihó!!!

Húúú, de fáj a fejem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Tegnap volt nálam egy kis buli, 1 éves OVB szülinapom ünnepeltük a csapattal, és annyira jól sikerült, hogy jajj (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Pedig konkrétan nem buliztunk, csak ettünk egy nagy rakás kaját és persze ittunk, és mint tudjuk az alkoholnak vannak mókás hatásai... na most a Krisztián kiöntött nekem merő kedvességből fél vizespohárnyi bacardit és rá egy kis kólát, na most mivel már későn vettük észre, hogy pöppet rossz az arány, hát megittam... hiba volt XD Nem tudtam valami túl nagy hatásfokkal Activityzni, így Arival az utolsók lettünk XD

Edó, át tudom érezni a lakásfelújítás fáradalmát, valószínű nekem is lesz megint benne részem, január.február táján szeretném megcsináltatni az akusztikus álmennyezetet a lakásban, nem lesz semmi meló (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Beköltöztetek már? Gondolom igen (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Klassz, hogy ilyen szuperül telt neked ez az év!

Azt hiszem iszok egy erős kávét, mert egyen már túlvagyok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2011.11. 18. - 08:45:12
Létrehozva: #47977



devotee
*****


Aaaahhhh... Angie, dehogy költöztünk... ilyen gyorsan nem lehet felújítani... mi mindent kicserélünk... falakban a vezetéket, összes ablak, ajtó, sarokkád, új konyha.... épp csak a falakat nem toljuk arrébb. Ma jönnek az ablakok, eddig semmi mást nem lehetett csinálni, csak mi meg csináltuk Lórival az újravezetékelést... Soha többet.. életem legnagyobb munkája volt. Ablakokra ugye 5 hetet várni kellett, és addig semmilyen másik munkát nem lehetett elkezdeni. De most végre megindul, ma hozzák, ma a kőműves el is kezdi már az ajtó felett részt beépíteni, meg amit mi még hagytunk neki vakolni, azokat, valamint jövő héten már jön a burkoló, és már rakja a csempét, járólapot... aztán sarok kád, és jön Pepe a festő!
Angie-kém... örülök, h jól sikerült a buli, bár nem igazán értem, h hogy a fakiba nem vetted észre, h sok a bacardi az italodban... mert azt még én sem tudom meginni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) olyan rettenetes úgy az íze (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
pusszantás!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.11. 19. - 18:58:16
Létrehozva: #47978



devotee
*****


Halihó!!!!!!!4

Óóóó, Edó, átéltem már néhány lakásfelújítást meg költözést, az utóbbi időben már majdnem hobby volt, hogy évente hurcolkodtam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nagy élmény főleg úgy, hogy közben mindig tűnnek el dolgok. Legutóbb a frankó Wilkinson ollóm és az angyalszárnyas fekete felsőm vált köddé (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Persze maga a felújítás az fárasztó, de mi sosem vállaltuk be egyedül, mindig volt segítség, pár mester ember márcsak azért is, mert sokkal gyorsabban lehet haladni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szilvi barátnőmék is most építkeznek, totál új ház lesz, nagyon szép, már most a tetőt ácsolják, ma néztük meg (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jövőre lesz még csak költözés, de már gyártják az ablakokat. Lesz kandalló is meg irtó nagy nappali egybe építve a konyhával! Nagyon tetszik, sok ablak, sok fény... Láw (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) És persze majd én kötöm rá a lakásbiztosítást XD

Éreztem hogy sok az a Bacardi, mert rém keserű volt, de nem akartam kiborítani se, nem tehettem mást, megittam XD

Lassan irány a mozi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2011.11. 29. - 21:11:44
Létrehozva: #47979



devotee
*****


Köszi Jantar!!! Nem fiú lesz, de ha az lenne, akkor az lenne. Ezt jól megmondtam. De régóta favorit az a név nálam amúgy is.

meg a többieknek is.

Aki bulizik, bulizzon helyettem is, de most jobban, mert dupla vagyok (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Edó, hát így biztos nehezebb, hogy ti csináltok mindent.
Én pár éve itt nálunk, semmit se csináltam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) de szerintem Zotyám se sokat...
Viszont ez kellemes teher azért (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Na üdv mkinek!!!!
Én csak pihenek, meg készülgetek, meg izgulok néha.
Meg zenét hallgatok (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.12. 03. - 15:35:11
Létrehozva: #47980



devotee
*****


Sziasztok! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Valaki esetleg Odeon moziba LIB vetítésre? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 2397 2398 2399 2400 >
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
19 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (19 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: