Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> PecsÁs Buli,tábor?
anGELA
post 2007.02. 09. - 15:36:28
Létrehozva: #1



Newborn
*


sziasztok!
bocs hogy "ideirok"...csak nem tudom hová illene! (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/rolleyes.gif)
2 KONKRÉT KÉRDÉSEM LENNE!
MIKOR LESZ LEGKÖZELEBB PECSÁS BULI?ÉS TERVEZTEK -E A NYÁRRA DM TÁBORT?
/AKI ILLETÉKES LEGYEN SZIVES IRJON PRIVÁTBAN VAGY NYILVÁNOSAN!/
KÖSZÖNÖM! (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/smile.gif)
anGELA

MINDENKINEK JÓ HÉTVÉGÉT! (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2007.02. 09. - 20:33:05
Létrehozva: #2



Painkiller
****


Én ugyan nem vok illetékes elvtás,de Engem is érdekel Mindez! (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2007.02. 12. - 10:59:15
Létrehozva: #3



Rendszergazda
*****


A Pecsa-hoz sajnos semmi közünk sincs, így nem tudunk információt adni. Úgy tudom táborokat nem ők szoktak szervezni, ill. régebben ők is szerveztek.

Még annyit tennék, hozzá, hogy az oldalainkon már nem szerepel többet információ Pecsa bulikról. Nem szeretnénk senkinek ártani ezzel, de reklámot sem kívánunk csinálni olyannak, aki minket bánt. Röviden ennyi.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2007.02. 13. - 21:17:08
Létrehozva: #4



Painkiller
****


(Faith @ 2007.02. 12. - 11:59:15) *
A Pecsa-hoz sajnos semmi közünk sincs, így nem tudunk információt adni. Úgy tudom táborokat nem ők szoktak szervezni, ill. régebben ők is szerveztek.

Még annyit tennék, hozzá, hogy az oldalainkon már nem szerepel többet információ Pecsa bulikról. Nem szeretnénk senkinek ártani ezzel, de reklámot sem kívánunk csinálni olyannak, aki minket bánt. Röviden ennyi.



Öööö....ne haragudj,de levok maradva,miért bántott Minket a Pecsa,csak érdekel?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
anGELA
post 2007.02. 14. - 13:52:36
Létrehozva: #5



Newborn
*


...ez engem is érdekel!ha nem vagyok indiszkrét! (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/huh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2007.02. 14. - 14:18:54
Létrehozva: #6



Rendszergazda
*****


Mi nam vagyunk olyanok, mint ők, szóval nem teregetném ki a szennyest...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2007.02. 14. - 20:36:56
Létrehozva: #7



Painkiller
****


Oks,ennyi elég,nem fogok többet fírtatni ezt a kérdést itt.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
anGELA
post 2007.02. 22. - 12:52:04
Létrehozva: #8



Newborn
*


(Faith @ 2007.02. 14. - 15:18:54) *
Mi nam vagyunk olyanok, mint ők, szóval nem teregetném ki a szennyest...

...szóval a lényeg : hogy ti vagytok a Livingroom-osok?..a Pecsások meg teljesen más társaság??? (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/blink.gif)
tényleg! Pesten hány DM klub van? (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/huh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2007.02. 24. - 23:09:53
Létrehozva: #9



Painkiller
****


Van a "hivatalos",a 101,meg még biztos van vagy egy pár,de ez a kettő a legismertebb.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2007.02. 27. - 14:54:00
Létrehozva: #10



Rendszergazda
*****


Sok, van, mi nem vagyunk klub, nem szervezünk bulikat. Most lesz egy bulink március 31-én, de ez a portálunk beindításának első évfordulója alkalmából ill. a máciusi dM koncert évfordulójának aprópójaként.

Egyébként a 101-es (www.101klub.hu) klubbal közösen szervezzük. A Pecsa egy hivatalosan bejegyzet klub, de semmi köze sem a kiadóhoz, sem a dM-hez. Akárki bejelenthet egy klub-ot. Kérdés, hogy mi értelme, hacsak nem hencegés...

A dM kiadója, az EMI közleménye szerinte 2 hivatalos dM site van, az egyik a www.depechemode.com a másik pedig a www.depechemode.de. Persze közben elég népszerű lett néhány rajongói kezdeményezés, így még a dM.com is hirdeti pl. a www.depmod.com és www.depeche-mode.com portálokat.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2007.02. 28. - 23:13:16
Létrehozva: #11



Painkiller
****


(Faith @ 2007.02. 27. - 15:54:00) *
Sok, van, mi nem vagyunk klub, nem szervezünk bulikat. Most lesz egy bulink március 31-én, de ez a portálunk beindításának első évfordulója alkalmából ill. a máciusi dM koncert évfordulójának aprópójaként.

Egyébként a 101-es (www.101klub.hu) klubbal közösen szervezzük. A Pecsa egy hivatalosan bejegyzet klub, de semmi köze sem a kiadóhoz, sem a dM-hez. Akárki bejelenthet egy klub-ot. Kérdés, hogy mi értelme, hacsak nem hencegés...

A dM kiadója, az EMI közleménye szerinte 2 hivatalos dM site van, az egyik a www.depechemode.com a másik pedig a www.depechemode.de. Persze közben elég népszerű lett néhány rajongói kezdeményezés, így még a dM.com is hirdeti pl. a www.depmod.com és www.depeche-mode.com portálokat.



Hát jólteszi,azok jó honlapok! (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/tongue.gif)
De a Freestate a legjobb!:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
nolti
post 2009.07. 03. - 17:57:18
Létrehozva: #12



Newborn
*


Üdv.

Érdekel valakiket az idei dM tábor? ( 2009. júl 17-19. ) Olvastam, hogy rizikós, szóval hétfőig jelezni kellene az illetékeseknek, hogy ki az, aki részt venne, mivel az eddigi jelentkezések nem elegendőek a megtartáshoz.
Pedig igazán összejöhetne idén is. Valakik tervezik a részvételt?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
khaludka
post 2009.07. 04. - 16:35:57
Létrehozva: #13



Newborn
*


Szia Nolti!

Igen,én tervez(t)em...de Denevér azt írta,hogy csupán "tizenpárember" jelentkezett idáig.Hétfőig kaptunk "haladékot",de én sajnos kizártnak tartom,hogy addig összejöjjön annyi ember,hogy érdemesnek(ill.nem veszteségesnek) tartsák a tábor megrendezését.Írtam Denevérnek,hogy részemről mennénk tutira ketten,de szerintem ebből sajnos nem lesz már semmi.(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)


Hétfőn kiderül minden.

Ha rendszeresen jársz táborba,akkor biztosan összefutottunk már egyébként! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
nolti
post 2009.07. 04. - 18:47:45
Létrehozva: #14



Newborn
*


Én is írtam neki, hogy még 3 fővel számolhat, de persze ez így még édeskevés...Az elmúlt 2 évben voltam, szóval könnyen lehet, hogy láttuk egymást. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Pedig nagyon örültem volna, egyetlen szabad hétvégém a hónapban és erre szántam volna mindenképp.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
khaludka
post 2009.07. 05. - 15:32:36
Létrehozva: #15



Newborn
*


Én is csak az elmúlt 2 évben voltam,a 2007-es szerintem fergetegesen jó volt!!A 2008-asnak a buli része nem annyira,mert már akkor is alig-alig voltunk.De a társaság miatt a tavalyi táborom is jól sikerült.Egy csomó tök jó arcot megismertem.
Szóval én nagyon sajnálnám,ha idén elmaradna!Ami egyben azt is jelentené,hogy jövőre már meg sem kérdeznék,akarunk-e tábort,ergo ha idén nem lesz,soha többé nem lesz.
Pedig én is direkt úgy írattam ki a szabimat.(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Holnap fény derül mindenre.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
khaludka
post 2009.07. 05. - 15:56:21
Létrehozva: #16



Newborn
*


No megnéztelek Nolti iwiw-en!:)
Hát,nem rémlik az arcod,pedig tavaly annyira kevesen voltunk a táborban,hogy igazán emlékezhetnénk egymásra.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
nolti
post 2009.07. 05. - 18:41:26
Létrehozva: #17



Newborn
*


Képről Te sem rémlesz nekem. Bár igaz, hogy 2007-ben csak első estére tudtam menni, tavaly pedig erőteljesre sikerült mindkét éjszakám, szóval nehéz visszaemlékezni. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Azért még bizakodom az ideiben...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
nolti
post 2009.07. 07. - 22:26:44
Létrehozva: #18



Newborn
*


Én ma kaptam mail-t, hogy lesz tábor. Csak megjött néhány embernek a kedve. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Jövő hét péntektől "black celebration"! Remélem minél többen....
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: