> Mi A Kedvenc Dm Albumotok, Mindenki írja le ide a kedvenc albumának címét és arróa kedvenc számát
lulu
post 2006.11. 18. - 18:51:51
Létrehozva: #1



Newborn
*


Írjátok le a kedvenc albumotokat!Az én kedvencem a black celebration és ugyanígy a B.C. a kedvenc számom.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
 
Új téma
Válaszok
triana
post 2009.06. 24. - 09:12:19
Létrehozva: #2



Newborn
*


Nekem az első DM számom a Strangelove volt; úgy hogy esélyem sem volt arra, hogy ne legyek fanatic....(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Már 21 éve kísért az az élmény, amikor a nagyszüleim fekete fehér TV-jén megláttam őket vmi pop show szerűségben. Emlékszem nagyapám megkérdezte, Kik ezek? Mire én: fogalmam sincs, de, már mp alatt 110 volt a pulzusom. Utána állandóan a tv-t lestem. Gondolom nem nagy meglepetés ezek után, hogy az egyik kedvencem a Music for the Masses.
Ezek után jött a 101, majd sorba az összes többi album, ami megjelent. Ami még nagyon megfogott az a Some Great Reward (Nem tudom, miért nem népszerű, szerintem óriási. Nagyon kellemes meglepi volt, hogy a SOTU stúdió felvételi között Dave elénekli a Stories of Old-ot. Imádom. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A Black Celebrationt ugyancsak monumentális erejűnek tartom (úgy látom, hogy a fiúk is szerethetik az albumot, gondoljunk csak a koncert setlist-re.)
Ez után sokat kellett várnom, erre kijön egy album ami a Violator névre hallgat.... (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) Nekem nagy csalódás volt. Párszor hallgattam végig ezt az albumot, amúgy "becsületből". Talán a Clean és a World In My Eyes vígasztalt kicsit. Nagyon meglepett, hogy ennek mekkora az eladott példányszáma.
Nagyon megnyugodtam amikor eztuán kijött a SOFAD, az eddigi legkultikusabb album.
Az ULTRA-t hallgatva rájöttem, hogy Alan után is van élete a fiúknak. Bár én mint korábbi nagy Wilder rajongó, ezt nem volt egyszerű helyre tennem. Azért azóta is legalább 2 emberrel pótolják a hiányát..... (IMG:style_emoticons/default/excl.gif)
Nem értem, miért nem szeretitek az Exicert. Nagyon jól megkomponált album az elejétől a végéig. A szokatlan stílusa teljesen egyedivé varázsolja. A belőle készült koncert dvd az egyik legjobb dm anyag.
A PTA-t ugyanígy kedvelem, kiforrt zenészekhez illő alkotás.
A Sound of The Universe......Hát...Hmm...Nehéz...Egy ilyen klasszist, mint a Wrong mindenféle, hát "hogyisírjam".....mondjuk kiforratlan számok közé szorítani......elképesztő...... (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) Azt hiszem ezekből megfelelő hangszereléssel többet is ki lehetett volna hozni. Erre a koncert is jó példa. Pl. a Peace mennyivel jobban szólt...ALAN HOL VAGY? TE EZT NEM HAGYTAD VOLNA!!!! (IMG:style_emoticons/default/ninja.gif) Tuti, hogy szép ékszerbe foglaltad volna Martin csiszolatlan gyémántjait!
És pl. a Ghost miért nem került az albumra???? Nem értem! Vki segítsen már! Léci!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Hozzászólások a témában
2 Oldal V  < 1 2


Szólj hozzá a témáhozÚj téma
37 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (37 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: