2400 Oldal V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 10:38:21
Létrehozva: #121



devotee
*****


jujj Angie, ezen én is kiakadnék!

hmm.... nekem meg el kéne gondolkodnom, hogy miket készítsek. általában az ajnádékok felét megveszem, ha meg van időm, akkor jól rajzolok vmit. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) szerintem pár emberkének most is a rajzolás lesz a vége. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 11:03:25
Létrehozva: #122



Painkiller
****


Üdv' Néktek!

Látom már jól kitárgyaltátok az alvás-időjárás-karácsonyi őrület témákat. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nálunk őrült szél van!Az utcában elsőkén a mi üzletünk előtt döntötte fel a bábut/meg is repedt a talprésze/,pedig eléggé meg volt támogatva,aztán persze miután az enyém lezúgott,a többiek beszedték a sajátjukat...tipikus,hogy velem történik ilyesmi... (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
Angie,nem csak a románok idegesítőek,az osztrákok is!Én készen vagyok tőlük! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 11:18:01
Létrehozva: #123



devotee
*****


hehe, engem sokszor az összes ember idegesít (kivéve mondjuk a DM-esek XD bár köztük is van jó pár echte bunkó sajnos... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 11:23:35
Létrehozva: #124



devotee
*****


Hát az kétségtelen tény,hogy vannak idegesítő emberek.Az apám például tök ritkán lát de mikor találkozunk hébe-korba akkor két perc alatt sikeresen felidegesít. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

Azt én is tapasztaltam itt a freestate-en,hogy a rajongó társak között akad egy-két" érdekes" egyéniség akinek helyre kellett tenni a búráját.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 12:09:25
Létrehozva: #125



devotee
*****


na igen, mondjuk én nem kifejezetten a Freestate-re gondoltam, hanem pl. az index.hu-ra, de a koncerten is sajnos sikerült olyannal találkozni, aki echte bunkó volt.

juhhhééé!! végre kész az előadás szövege! már csak később át kell néznem kétszer és fel leszek készülve teljesen! XD (mondjuk ennél a szőrszálhasogató tanárnál nem lehet teljesen felkészülni)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 12:25:07
Létrehozva: #126



devotee
*****


Ügyi vagy U-girl.Aztán csak semmi idegeskedés amikor előadod.

Nem rég én is jártam valami oldalon(nem tudom melyik volt) ahol úgynevezett DM rajongók forumoztak de úgy beszéltek egymással,hogy két perc után elég lett belőle és nem olvastam tovább.Eszembe is jutott,hogy mi itt milyen jól megvagyunk egymással és ez mennyivel másabb. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 12:31:58
Létrehozva: #127



devotee
*****


Sziassztok!


Megjöttem melóból, reggeles voltam.... na nekem úgy fejem a széltől,majd le szakadt a fejem, úgy süvit.
Rendesen nem akartam kiszállni a kocsimból, kár, hogy a lépcsőházba nem lehet vele beállni.
Én szeretem a karácsonyt, nálunk mindig olyan meghitt minden, a szüleim erre mindig odafigyeltek, egy dolog, ami nagyon fontos.!

Anyuval ne kerüljek egy konyhába (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mert abból mindig veszekedés van, odakint!!

Egyébként mindig minden ragyogóan működik, estére halálra zabáljuk magunkat és másnap reggel folytatjuk tovább...



Useless, ügyes legyél, menni fog simán,drukkolunk!!! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 12:35:01
Létrehozva: #128



devotee
*****


Edóka: ismerős helyzet a több napos zabával! XD

köszi - most már nyugodtabb vagyok hogy kész van. meg nem fognak megenni se a csoporttársak, se (remélhetőleg) a tanár úr. XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 12:40:16
Létrehozva: #129



devotee
*****


Egyébként miről tartasz prezentációt? Vagy már kérdezték, válaszoltál, és én nem láttam?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 12:43:53
Létrehozva: #130



devotee
*****


Ne is mondjátok a karácsonyi zabálást.Itthon csinálok egy csomó kaját( de minek?)jól beeszünk aztán másnap megyünk haza ahol szintén kajahegyek fogadnak és folytatjuk amit előző nap itthon elkezdtünk.Ó ha most rágondolok a mamám bejglijére meg a töltött káposztára...huh (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 12:54:33
Létrehozva: #131



devotee
*****


Szent isten 6 oldalnyi hozzászólás XD XD
Hát mind nem fogom végigolvasni, nem vagyok türelmes típus. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Onix nekem tetszik a terved (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Majd 2 nyaklánc lesz a nyakamba egyszerre na hát az megint csodálatosan fog kinézni XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 13:15:55
Létrehozva: #132



devotee
*****


Edóka: asszem az első oldalon leírtam hogy mikről lesz az előadás. Ketten tartjuk egyik csop.társammal amúgy.

Mode: szerintem jól tud kinézni több nyaklánc, ha passzolnak egymáshoz stílusban. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

(pihizésképp meg olyan Martinos angol fanfictiont olvasok, hogy leesik az állam!!! ez az első fullos Martos fick, amit eddig olvastam és eddig marhára bejön - pedig nem gondoltam volna, lévén, hogy én Daveaholic vagyok XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 13:21:01
Létrehozva: #133



devotee
*****


Szia Mode.

Látom megérkeztél.Akkor a DM betűid mellé lesz koronás DM betűid is.Hehe

U-girl a Martinos fick Caprinak is biztos bejön ha majd elolvassa.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 13:33:38
Létrehozva: #134



devotee
*****


Hát 2 lesz (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) Dm-ből sosem elég (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 13:43:37
Létrehozva: #135



devotee
*****


jah, úgyis felpakolom majd az oldalamra Sweetest Perfection néven (nem a The Sweetest Perfection, amit mi írtunk a csajokkal).
csak előbb végigolvasom és javítgatok benne ahol tudok és kedvem is van. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 13:52:48
Létrehozva: #136



Painkiller
****


Nah,megint itt vagyok,kissé elkalandoztam...U-girl hajrá prezentáció! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Biztosa jó leszel!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 13:53:21
Létrehozva: #137



devotee
*****


kösszencs! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 14:06:05
Létrehozva: #138



Painkiller
****


Egyébként milyen szakon tanulsz?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 14:07:44
Létrehozva: #139



devotee
*****


angol és művelődéstudomány (a ma esti előadás az internet szabadságáról az utóbbi szakra kell)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 14:12:55
Létrehozva: #140



Painkiller
****


Jól hangzik!Én anglisztikára akartam jelentkezni,de sajna emelt szintű angol kell hozzá,én meg az "őskorban" érettségiztem és hiába van középfokú C nyelvvizsgám,mindenképpen kell az emelt érettségi hozzá. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
39 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (39 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: