2400 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 19:06:55
Létrehozva: #61



devotee
*****


Ejha Angie, nem semmi álom! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ilyen komplex nekem még nem volt a srácokkal. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Haha, ha a nászéjszakát megírnád, az már fanfictionnek minősülne.... Hehe, kivi lennék.... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Onix: nagyon jó a terv! én beneveznék egy ilyenre!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

A belinkelt ikonos oldal nem az enyém volt, hanem DeviantArton globálisan rákerestem a Dave-es ikonokra, de kevés jött ki, pedig van sok-sok, csak úgytűnik nem írták be a kulcsszavakhoz hogy kidobja a kereső. Az enyémek itt vannak elszórva:
http://useless-girl.deviantart.com/gallery/#Depeche-Mode--11
(a 12. oldalon is vannak)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:08:00
Létrehozva: #62



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 20:05:27) *
Vica!


Hopp, nekem sincs ezen a lap-topon hosszú i. Úgyhogy én sem vagyok hülye, hogy nem tudok helyesen irni, csak egyszerűen nem megy. Pedig már mindennel próbálkoztam, nem találom rajta.

Onix.. szerintem lesz egy kis gubanc ezzel az ékszer gyártással... Nekem is kéne (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Meg szerintem nagyon sok ember rá startolna... Nagyon jó kis rajz, szerintem csodálatos lesz!!!!

Angie, te küldtél dvd-t Vicának? Beszélhetnénk erről a dologról? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Neked is elküldhetem a koncerteket, ha kellenek (2006, 2009) mert mindkettő megvan már DVD-n (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:08:02
Létrehozva: #63



Painkiller
****


Edóka beleszámoltalak! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Egyenlőre a "kemény mag" kaphat,7db-ot mondtam Krisztinek,ezt is nagyon nehezen tudja bevállalni januárig.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:09:23
Létrehozva: #64



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2009.10. 12. - 20:06:55) *
Ejha Angie, nem semmi álom! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ilyen komplex nekem még nem volt a srácokkal. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Haha, ha a nászéjszakát megírnád, az már fanfictionnek minősülne.... Hehe, kivi lennék.... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Onix: nagyon jó a terv! én beneveznék egy ilyenre!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

A belinkelt ikonos oldal nem az enyém volt, hanem DeviantArton globálisan rákerestem a Dave-es ikonokra, de kevés jött ki, pedig van sok-sok, csak úgytűnik nem írták be a kulcsszavakhoz hogy kidobja a kereső. Az enyémek itt vannak elszórva:
http://useless-girl.deviantart.com/gallery/#Depeche-Mode--11
(a 12. oldalon is vannak)


Hát szerintem sem volt semmi álom, főleg átélni. Na elképzelhetitek, hogy másnap 10 lépéssel a föld felett lebegtem egész nap. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 19:09:28
Létrehozva: #65



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.10. 12. - 20:05:08) *
Üdv Fekete Sereg! Tök jó itt!!!
Most legalább megmutatom a tortám, még úgysem látta mindenki. Sajnos én hiányzok róla, mivel a bestiális öcsém még mindig nem küldte el a fotókat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
[attachment=362:violator.jpg]


bibibűűűű én láttam!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:10:45
Létrehozva: #66



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.10. 12. - 20:05:08) *
Üdv Fekete Sereg! Tök jó itt!!!
Most legalább megmutatom a tortám, még úgysem látta mindenki. Sajnos én hiányzok róla, mivel a bestiális öcsém még mindig nem küldte el a fotókat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
[attachment=362:violator.jpg]


Én már láttam, nagyon klassz (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.10. 12. - 19:10:52
Létrehozva: #67



devotee
*****


Most akkor mi lesz ezzel a koronás tervvel? Hirdetni kellene mindenhol...
Na majd jövök, le vagyok maradva a témákkal. Nyaklánc? Jöhet minden! Korona, nyaklánc, nyugágy, torta... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:12:39
Létrehozva: #68



devotee
*****


Onix szuper a rajz.Nagyon tetszik.

Niki üdv köreinkben.Klassz a tortád.Tudnék most belőle enni.

Edóka pont arra gondoltam te nem akarsz-e abba a csapatba tartozni akinek egyen medálja van.Ha jól számolom akkor már veled együtt 7-en vagyunk.Mint a gonoszok. Hehe.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:16:09
Létrehozva: #69



devotee
*****


Angie, te gondolat olvasó vagy, komolyan (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A részleteket megbeszéljük priviben, megirod a cimed, én meg küldök neked válaszboritékos dvd-ket:) Na már majdnem mindent meg is beszéltem itt magammal... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Onix, te meg egy tündér, hogy bele számoltál (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Useless, ugye-ugye, hogy elolvasnád Te is? Hát én mondtam, hogy kanyaritson valamit, mert kiváncsiak vagyunk rá,,, nagyon nagyon ...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:18:36
Létrehozva: #70



Painkiller
****


Angie,Edóka,Macsus,Mode,U.-girl,Vica,én,mint korona-hadművelet ötletgazdák. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Így jött ki a 7.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:26:10
Létrehozva: #71



devotee
*****


Edóka hogy működök az a válaszboritékos dvd?Akkor én is küldenék Angie-nek.
Köszönöm Onix,elpirultam.Én mint ötletgazda...óh ...
U-girl esetleg ötletként felhasználhatnád valamelyik fickben Angie nászéjszakáját amit álmában átélt.Hehe.Bár én olvastam már nászéjszaka leirást a tolladból...

Angie elő azzal a nászéjszakával...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:29:04
Létrehozva: #72



devotee
*****


Az igazi agyak, ti voltatok, én csak terjesztem, de mindenkinek itt tbányán...

Nekem egyébként még ami nagyon nagyon tetszik, az a Come back éneklése, ha lemennek... hát azon eldobnák az agyukat, az tuti.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:31:21
Létrehozva: #73



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.10. 12. - 20:10:52) *
Most akkor mi lesz ezzel a koronás tervvel? Hirdetni kellene mindenhol...
Na majd jövök, le vagyok maradva a témákkal. Nyaklánc? Jöhet minden! Korona, nyaklánc, nyugágy, torta... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


A hír terjed, tőlünk függetlenül visszakerült a fórumra egy másik felhasználó által néhány napja. Ott örömködtünk, hogy milyen tök jó. Én már az alapanyagot is meg vettem hozzá, csütörtökön gyártok is egy prototípust. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Rendezzünk tortacsatát is? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 20:16:09) *
Angie, te gondolat olvasó vagy, komolyan (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A részleteket megbeszéljük priviben, megirod a cimed, én meg küldök neked válaszboritékos dvd-ket:) Na már majdnem mindent meg is beszéltem itt magammal... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Onix, te meg egy tündér, hogy bele számoltál (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Useless, ugye-ugye, hogy elolvasnád Te is? Hát én mondtam, hogy kanyaritson valamit, mert kiváncsiak vagyunk rá,,, nagyon nagyon ...



Ok, küldj nekem mélt a címeddel, akkor csütörtökön a tied is fel tudom adni vicáéval együtt. Most Pesten vagyok, ezért kell csütörtökig várnotok a dvdkre. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De remélem nem probléma! A csere dvdket elfogadom, thx. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:36:12
Létrehozva: #74



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:26:10) *
Edóka hogy működök az a válaszboritékos dvd?Akkor én is küldenék Angie-nek.
Köszönöm Onix,elpirultam.Én mint ötletgazda...óh ...
U-girl esetleg ötletként felhasználhatnád valamelyik fickben Angie nászéjszakáját amit álmában átélt.Hehe.Bár én olvastam már nászéjszaka leirást a tolladból...

Angie elő azzal a nászéjszakával...



Hát Vicus úgy. hogy megadja a cimét, te meg elküldessz Neki egy levelet, amibe bele raksz egy másik boritékot is felbélyegezve, dvd-kkel együtt.. Akkor Ő megoldja a Te problémád, és a felbélyegezett, megcimzett boritékot, csak fel kell adnia a postán, vagy bedobnia... Tehát te mát úgy küldessz neki egy levelet a dvd-kkel, hogy neki vissza felé semmit nem kell csinálnia, csak a te boritékodba bele kell tennie a kész dvd-t.

Remélem, hogy érthető voltam mert néha nem értik amit irok, csak én (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)



Angie, elöbb küldd el Te nekem a cimed, és már holnap küldöm is neked a dvd-ket, meg a visszafelé jövő boritékot is (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Egyébként nagyon szépen köszönöm (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Nekem igazán ráér, ha eddig kibirtam nélkülük, most már ezt a kis időt is kifogom:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:36:48
Létrehozva: #75



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:26:10) *
Edóka hogy működök az a válaszboritékos dvd?Akkor én is küldenék Angie-nek.
Köszönöm Onix,elpirultam.Én mint ötletgazda...óh ...
U-girl esetleg ötletként felhasználhatnád valamelyik fickben Angie nászéjszakáját amit álmában átélt.Hehe.Bár én olvastam már nászéjszaka leirást a tolladból...

Angie elő azzal a nászéjszakával...


Vica, te teljesen ki vagy éhezve az álom nászéjszakámra. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Én már tök vörös vagyok, hogy szóba jött ez a téma. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Még jó, hogy nincs pasim, mert most tuti összevesznénk ha megtudná, hogy álmomban Dave Gahan felesége voltam és minden meg is történt, ami házasok közt megtörténik. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:39:31
Létrehozva: #76



devotee
*****


Értem nagyjából.Angie akkor küld el a cimedet.

Hát ami az koronás ötletet illeti én sem úgy vettem benne részt mint agy hanem mint jelenlévő aki őppen ott volt mikor az ötlet született.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:39:44
Létrehozva: #77



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 20:36:12) *
Hát Vicus úgy. hogy megadja a cimét, te meg elküldessz Neki egy levelet, amibe bele raksz egy másik boritékot is felbélyegezve, dvd-kkel együtt.. Akkor Ő megoldja a Te problémád, és a felbélyegezett, megcimzett boritékot, csak fel kell adnia a postán, vagy bedobnia... Tehát te mát úgy küldessz neki egy levelet a dvd-kkel, hogy neki vissza felé semmit nem kell csinálnia, csak a te boritékodba bele kell tennie a kész dvd-t.

Remélem, hogy érthető voltam mert néha nem értik amit irok, csak én (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)



Angie, elöbb küldd el Te nekem a cimed, és már holnap küldöm is neked a dvd-ket, meg a visszafelé jövő boritékot is (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Egyébként nagyon szépen köszönöm (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Nekem igazán ráér, ha eddig kibirtam nélkülük, most már ezt a kis időt is kifogom:)



Küldtem címet, remélem megkapod. Itt használtam a fórumos üzenetküldési opciót (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:42:56
Létrehozva: #78



devotee
*****


Angie én azok után amit U-girl és barátnői fick-jeiben olvastam már nem pirilnék el ha elmesélnéd az álmot erotikusabb részét.Hehe.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:43:10
Létrehozva: #79



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 20:39:31) *
Értem nagyjából.Angie akkor küld el a cimedet.

Hát ami az koronás ötletet illeti én sem úgy vettem benne részt mint agy hanem mint jelenlévő aki őppen ott volt mikor az ötlet született.


Elküldtem vica. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 19:45:56
Létrehozva: #80



devotee
*****


Jézusom tudok ám irni.Szóval pirulni.

Mekkora boriték kell a dvd-nek?És csak simán kell feladni mint egy rendes levelet?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
45 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (45 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: