12 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 >  
Zárolt témaÚj téma
> Liveherenow 50 Koncert Cd Projekt, midenki, aki tud, jöjjön és vállaljon be egy CD árát!
rush4you
post 2006.11. 15. - 20:24:04
Létrehozva: #181



Slowblow
**


Helo, nos ma személyesen is meggyőződhettem arról hogy a project szervezése jó kezekben van ;-). Szval tudom ez nem vatera, de Aspasianak
adok egy pozitív minősítést.
Hmm most néztem sak meg a dvdket és találtam covereket is :-), szval egy kicsit elhamarkodtama cover scan témát. (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
májk
post 2006.11. 21. - 19:57:30
Létrehozva: #182



Slowblow
**


Sziasztok!
Egy kéréssel szeretnék hozzátok fordulni (ugye milyen meglepő? (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/biggrin.gif) ). Tehát koncert felvételekről lenne szó a Devotional/Exotic, Singles és Exciter Tour-ról. Tudom, ezekről hivatalosan nem adtak ki koncert felvételt (zenére gondolok, nem filmre), de nagyon elkelne róluk egy hivatalos, ki nem adott felvétel, főleg az Exciter Tour-ról, hiszen ezen sok olyan számot játszottak, amiket a jövőbeli koncerteken valószínűleg nem fogunk hallani. Nem amatőr felvételekre gondolok, hanem olyasmikre, mint pl. a '90-es San Francisco-i. Ugyan a One Night in Paris hanganyaga megvan mp3-ban, dehát annak tudjuk milyen a hangzása, nem valami fület gyönyörködtető. Tehát összegezve hivatalosan ki nem adott hivatalos, jó minőségű felvételt keresek főleg az Exciter Tour-ról, de a másik kettőről is. Tudom, nem valószínű, hogy van ilyen, de ha bárki tud valamit, kérem válaszoljon, ha biztosak vagytok abban, hogy nincs ilyen, akkor is írjatok. Bocsi a túlzottan kétségbeesett hangnem miatt.
Üdv, májk.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2006.11. 21. - 22:19:22
Létrehozva: #183



Painkiller
****


Történetesen létezik a Devotional turnénak hivatalos koncert lemeze. Songs of Faith and Devotion Live, ugyanazt a katalógusszámot viseli, mint a SOFAD album. Csakis a SOFAD dalait tartalmazza élőben, alighanem egyezik a video hanganyagával is.
Az Exciter turné budapesti koncertéről pedig létezik elég jó minőségű kalózlemez, amit meg is lehetett venni. Dream On Budapest a címe és az egész koncert hanganyagát tartalmazza. Pöpec nyomott dupla cd és nyomdai lemezborító dukál hozzá. Taboo Records 013 A/B
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2006.11. 21. - 22:38:18
Létrehozva: #184



Rendszergazda
*****


A nem hivatalosak közül én ezt ajánlom:
Enjoy The Rumours - Live London, July 31 1993
ez egy nagyon pofás SB felvétel. Az egyik kedvencem!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
májk
post 2006.11. 23. - 13:37:03
Létrehozva: #185



Slowblow
**


A SOFAD Live-t én is ismerem. Olyanra gondoltam, amin a teljes koncert rajta van. Esetleg meg tudjátok mondani, hogy ezeket honnan tudom letölteni (ha le lehet egyáltalán)?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
májk
post 2006.11. 23. - 14:07:59
Létrehozva: #186



Slowblow
**


Közben rátaláltam a koncert felvételek forrására, viszont a letöltési módszerük eléggé komplikált. (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/dry.gif) Esetleg valami egyszerűbb hozzáférhetőség? (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/smile.gif)

Az Exciter Tour-ossak közül melyik szerintetek a legjobb (minőségben)?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2006.11. 30. - 17:19:28
Létrehozva: #187



Painkiller
****


Nem vagyok nagy koncert gyűjtő, csak azt a kettőt ismerem (Bp, Paris).
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
májk
post 2006.11. 30. - 17:53:02
Létrehozva: #188



Slowblow
**


Faith, az Enjoy the Rumours-t hogyan tudom letölteni? A depeche-mode-world.de-ről csak a legutolsó koncert tölthető le, a régebbieket áthelyezték (?) az eMule-ra, sajna nem értem ezzel mit akarnak, ha rákattintok a letöltés ikonra, valamit kiír a böngésző, és nem megy, tudnál segíteni? (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2006.11. 30. - 19:39:03
Létrehozva: #189



Rendszergazda
*****


(májk @ 2006.11. 30. - 18:53:02) *
Faith, az Enjoy the Rumours-t hogyan tudom letölteni? A depeche-mode-world.de-ről csak a legutolsó koncert tölthető le, a régebbieket áthelyezték (?) az eMule-ra, sajna nem értem ezzel mit akarnak, ha rákattintok a letöltés ikonra, valamit kiír a böngésző, és nem megy, tudnál segíteni? (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/sad.gif)


Sajnos, most nem tudok segíteni. Nem tudok róla, hogy valahol fenn lenne, pedig biztos. Nekem meg most eléggé telitettek a napjaim, ma pl. most értem haza, reggel 7-től... (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
CNCRD
post 2006.12. 18. - 16:14:08
Létrehozva: #190



Newborn
*


Sziasztok,

Nekem megvan a Júli 13 Berlin LHN CD.
Bedobnám a közösbe a maradék huszonvalahányért cserébe. (20 már megvan)
Aspasia, hogy működik a dolog, mit kell tennem?

Köszi előre is.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2006.12. 18. - 17:19:14
Létrehozva: #191



Painkiller
****


Haho Mindenki! Nagyon régen írtam. Elfoglalt is voltam, meg vizsgáztam is. Sajnos nem frissítettem még a táblát, pedig majdnem fullosak vagyunk! Most már csak Stockholm és Imola hiányzik. Ugyanis apartnak megérkezett 01, amit mindjárt küldeni is fog és valszeg az új évben pótolják neki 02-t, így azt is megkapjuk.
Ma postára adtam a hiányzó felvételeket Faith-nek, Gé73-nak és Moodnak.
Holnap feladom mönyének, Szabinak is. Lili és ultraviolator később kapják meg. Youwine és rush4you személyesen veszik majd át.
Kérem, hogy akinek írtam, de még nem válaszolt az tegye meg, hogy tudjam pótolni a hiányokat...

CNRCD,
Úgy sajnálom, hogy csak most találtál meg minket, pedig Berlin 2-re sokat kellett várni. Stockholm és Imola várakoznak már csak.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
CNCRD
post 2006.12. 18. - 17:29:34
Létrehozva: #192



Newborn
*


(Aspasia @ 2006.12. 18. - 18:19:14) *
Haho Mindenki! Nagyon régen írtam. Elfoglalt is voltam, meg vizsgáztam is. Sajnos nem frissítettem még a táblát, pedig majdnem fullosak vagyunk! Most már csak Stockholm és Imola hiányzik. Ugyanis apartnak megérkezett 01, amit mindjárt küldeni is fog és valszeg az új évben pótolják neki 02-t, így azt is megkapjuk.
Ma postára adtam a hiányzó felvételeket Faith-nek, Gé73-nak és Moodnak.
Holnap feladom mönyének, Szabinak is. Lili és ultraviolator később kapják meg. Youwine és rush4you személyesen veszik majd át.
Kérem, hogy akinek írtam, de még nem válaszolt az tegye meg, hogy tudjam pótolni a hiányokat...

CNRCD,
Úgy sajnálom, hogy csak most találtál meg minket, pedig Berlin 2-re sokat kellett várni. Stockholm és Imola várakoznak már csak.


Akkor jó hírem van Aspasia, mert a Stockholm is megvan!
Igaz csak 200kb mp3 és a számok nincsenek külön, csak CD1 és CD2 file.
Ha így is OK, akkor szólj.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2006.12. 18. - 23:36:20
Létrehozva: #193



Rendszergazda
*****


(CNCRD @ 2006.12. 18. - 18:29:34) *
Akkor jó hírem van Aspasia, mert a Stockholm is megvan!
Igaz csak 200kb mp3 és a számok nincsenek külön, csak CD1 és CD2 file.
Ha így is OK, akkor szólj.


Szerintem nem jó, mert úgy tudom itt veszteség mentes csere-bere folyik. Tehát FLAC vagy EAC, vagy valamilyen CD image formátum.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush4you
post 2006.12. 19. - 00:04:07
Létrehozva: #194



Slowblow
**


Na igen, már a Flac is egy kicsit csücsök lenne, cd image a tuti.
Szval kétféle módszer van a beszállásra, befizetés ( cd ára ez kb 7200 péz), vagy hiányzó lemez rendelése.
Aztán már ha mindenkinek megvan minden, akkor gondolom a "tulajokkal" is meg lehet egyezni vhogy.

Amúgy mi van ezzel az LHNes nyerj meg minden cdt biznisszel? Én egy kicsit lusta vagyok
tehát ha valaki véletlenül pont tudja a szükséges megfejtést akkor egy hszben nyomja be ide legyenszives (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/tongue.gif)

a másik kicsit off téma :
rohadjonmeg aki a depeche.tarat beszüneteltette!! ehhez értenek itthon, nem itt kellene kezdeni a megszorítást.
Pláne nem olyan emberekkel szívózni akik sok időt pénzt stb szánnak ennek a zenekarnak!
szolidálok Balázzsal, kitartás !

(Faith @ 2006.12. 19. - 00:36:20) *
Szerintem nem jó, mert úgy tudom itt veszteség mentes csere-bere folyik. Tehát FLAC vagy EAC, vagy valamilyen CD image formátum.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
CNCRD
post 2006.12. 19. - 09:36:01
Létrehozva: #195



Newborn
*


Hát akkor buktam, én már nem rendelem meg a Stockholmot, mert eddig 7 CD-t rendeltem (köztük van a Berlin 2. de arról már lecsúsztam) és még van 13 innen-onnan letöltött. De nem is az a lényeg nálam hogy meg legyen mind, mert sajnos eléggé egyforma az összes, minimál számcserékkel. És azon a 7 eredeti CD-n az összes játszott szám megvan.

Viszont abban tudtok akkor segíteni, hogy volt-e még valamelyik koncerten elcseszés mint pl. a Május 5 Mexikón amikor leállt a Peter szintije, vagy az Atlantic City-s rontás a Home elején, vagy a Holmdel ahol Martin bakizik az It doesn't matter 2-ban?

Na azokat még megrendelném eredetiben.

Köszi elôre is.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush4you
post 2006.12. 19. - 12:03:47
Létrehozva: #196



Slowblow
**


Na igen ez azért nem lett baki tour, mint a 93as :-D
halo

(rush4you @ 2006.12. 19. - 01:04:07) *
Na igen, már a Flac is egy kicsit csücsök lenne, cd image a tuti.
Szval kétféle módszer van a beszállásra, befizetés ( cd ára ez kb 7200 péz), vagy hiányzó lemez rendelése.
Aztán már ha mindenkinek megvan minden, akkor gondolom a "tulajokkal" is meg lehet egyezni vhogy.

Amúgy mi van ezzel az LHNes nyerj meg minden cdt biznisszel? Én egy kicsit lusta vagyok
tehát ha valaki véletlenül pont tudja a szükséges megfejtést akkor egy hszben nyomja be ide legyenszives (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/tongue.gif)

a másik kicsit off téma :
rohadjonmeg aki a depeche.tarat beszüneteltette!! ehhez értenek itthon, nem itt kellene kezdeni a megszorítást.
Pláne nem olyan emberekkel szívózni akik sok időt pénzt stb szánnak ennek a zenekarnak!
szolidálok Balázzsal, kitartás !
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2006.12. 19. - 13:33:51
Létrehozva: #197



Painkiller
****


CNCRD,
Igen, szóval image fájlokban nyomulunk. Internetről már rég leszedtük volna, ha mp3 kell.
Ljubljana Home-ban is van rontás. De aztán Martin ügyesen megoldja, alig lehet észrevenni.

rush4you,
Izé. Azt hiszem ezt nem itt kellett volna.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
CNCRD
post 2006.12. 19. - 13:42:08
Létrehozva: #198



Newborn
*


(Aspasia @ 2006.12. 19. - 14:33:51) *
CNCRD,
Igen, szóval image fájlokban nyomulunk. Internetről már rég leszedtük volna, ha mp3 kell.
Ljubljana Home-ban is van rontás. De aztán Martin ügyesen megoldja, alig lehet észrevenni.


Okké világos, akkor sajnálom hogy a Berlin 2-vel későn értem ide.
A Ljubjanán és az általam említetteken kívül tudtok még más bakis LHN koncertről?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush4you
post 2006.12. 19. - 20:28:22
Létrehozva: #199



Slowblow
**


Ajj, most nemtudom melyiket nem ide kellett volna, bár tény majd mindegyik hszem egy minioff volt :-)
a megoldással pedig a hozzám hasonló lusta játékosoknak szerettem volna közszolgálni :-)
tényleg a maradék lemezek ügyében sztem már csak jövőre kereslek meg sztem.
addig is jó gyüjtögetést (IMG:http://forum.freestate.hu//style_emoticons/default/wink.gif)
halo


(Aspasia @ 2006.12. 19. - 14:33:51) *
CNCRD,
Igen, szóval image fájlokban nyomulunk. Internetről már rég leszedtük volna, ha mp3 kell.
Ljubljana Home-ban is van rontás. De aztán Martin ügyesen megoldja, alig lehet észrevenni.

rush4you,
Izé. Azt hiszem ezt nem itt kellett volna.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2006.12. 21. - 09:17:24
Létrehozva: #200



Painkiller
****


Igen, a megoldás...
Maradék lemezek közül neked elég kevés hiányzik, azokat majd az újévben, amikor a 2 amcsi is megérkezik. Youwine-nak is. A többieknek elég sok hiányzott.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

12 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 >
Zárolt témaÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: