30 Oldal V  « < 26 27 28 29 30 >  
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
Alonso
post 2009.07. 08. - 11:50:01
Létrehozva: #541



Newborn
*


Mivel a koncert óta most van először lehetőségem véleményt írni, megkésve bár, de élnék a lehetőséggel.
'93 óta rendszeresen járok DM-koncertre, de ilyen silány bulin még életemben nem voltam. A hangzás egyszerűen katasztrófális volt, normál hangon, minden erőlködés nélkül beszélgettem két sorral előttem álló emberekkel, de még azt is simán hallottam, ha körülöttem beszélgettek. Mindezt pl. egy I feel you közben. Elég lehangoló.
Szomorú, hogy ezt kell írnom, de én kifejezetten vártam, hogy mikor lesz már vége annak az erőlködésnek, ami a színpadról jött. Dave (nyilván a betegségéből kifolyólag) árnyéka volt önmagának, Martin unott képét rossz volt nézni a kivetítőn, Fletch pedig szokás szerint mintha ott se lett volna. A kivetítések röhejesek és teljesen feleslegesek voltak, nem tudom a varjúnak mi köze a WIMS-hez, de még azt sem sikerült megfejtenem, hogy a színes labdák mit szimbolizáltak a Policy of truth-nál. (Alan biztos jót röhögött volna, ha látja, vagy csak szimplán elsírta volna magát) Az In Chains a lehető legkatasztrófálisabb kezdőnóta a zenekar eddigi történetében, erőtlen, vontatott, teljességgel nem oda illő. A Wrong kb. úgy szólt, mint egy Sokol rádió, az I feel you-t, az Enjoy-t meg a többi bulizós nótát szinte észre se vettem, a Waiting for the night lebutított verzióját meg jobb lett volna, ha nem is hallom. Egy kitűnő dal meggyalázott verziója volt, amihez kispárnát kellett volna vinni és átaludni. Ráadásul röhejes volt, ahogy egy szál zongorakísérettel előadva Fletch és Eigner is úgy tett (mondjuk Fletchtől ez nem idegen), mintha pöntyögnének valamit a cuccukon. Fúú, nagyon meleg pite volt. Az eső, a sok gyökér, meg a fantasztikus szervezés meg már csak hab volt a tortán.
Januárban szépíthetnek a fiúk, addigra remélem a technikus brigád is magára talál.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Burger
post 2009.07. 08. - 17:54:29
Létrehozva: #542



Newborn
*


Nem lehet,hogy másik koncerten voltál? Szerintem nagyon ott volt a hangzás és nem tudom megmondani,hányszor rázott ki a hideg (nem az időjárás miatt),annyira jól szólt az egész. Az Enjoy The Silence -nél meg teljesen kész voltam!
Sokaszor úgy énekeltem,hogy felfelé néztem és esett az eső az arcomra. Teljes extázis volt!
Sajnálom,hogy Neked ez nem tetszett,de ahogy végigolvastam a fórumot, rengeteg ember szerint kivételesen jó koncert volt.

Ha januárban is hozzák legalább ezt a szintet,akkor én tuti megint nagyon jól fogom érezni magam és tombolok egy nagyot!
Főleg a Never Let Me Down Again alatt!

Taláxunk jan. 11-én!

Addig is jó visszaszámlálást!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Sevelka
post 2009.07. 08. - 18:37:49
Létrehozva: #543



Newborn
*


Sziasztok!
Már régóta lesem a topikot, de mondhatni kezdő fórumozó/koncertező vagyok. De most bátorkodom írni pár sort az én élményemről.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Már van 10 éve, mikor megismertem konkrétan a Depeche Mode-ot. Fiatalkorom miatt viszont csak most voltam először koncerten. Decemberben vettem a jegyem, P jobb szektorba jutott ülőhely. Nem is bántam, valamilyen szinten tömegiszonyom van (sok ember összezsúfolva egy helyen...brrr:) Mivel nem tudtam hogy smint működik a bejutás, így elég korán mentem, és egyszer csak a dühöngőben találtam magam, ülő jeggyel. Akkor még nem sokan voltak a színpad előtt, talán 2-3 sor ember próbált pozíciót szerezni. Kerestem az embert, akivel mentem, lett volna egy biztos pont, aki megfogott volna, ha rosszul leszek, de nem találtam így kiszöktem gyorsan:) (tudom, hülye voltam, de inkább megkerestem a szektoromat, és volt szerencsém végigtombolni a koncertet ahelyett, hogy még a koncert előtt összeestem volna a dühöngőnél).
Lényegében, úgy sasoltam és próbáltam mindent rögzíteni a fejemben, mert mint sok ember számára, nagyon fontos nap volt. Több, mint 2 hét telt el a koncert óta, de még mindig nem tudom felidézni elejétől a végéig minden másodpercét, és szó sincs alkoholról vagy egyébről. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Viszont folyamatosan újra és újra átélem a részleteit.
De ami biztos: fantasztikus koncert volt, viszonyítási alap és esőkabát nélkül, egyáltalán nem érdekelt, jólesett, hogy bőrig áztam, és sokan mások is velem együtt.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Örültem a setlistnek, én személy szerint nem is tudnám megmondani, melyik a kedvenc zenéjük, de talán a Never Let Me Down Again és Walking In My Shoes, ami nagyot szólt a koncerten is! Isteni volt!
Nem sokáig tétováztam, szereztem jegyet januárra is! Ismét meg kell birkóznom a tömeggel, de nagyon megéri:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 08. - 23:24:30
Létrehozva: #544



devotee
*****


Idézet (Carlo @ 2009.07. 06. - 11:55:31) *
HA seedelni akarsz le kell töltened a fájlt, majd ha lent van hagyd úgy a progit. Akkor tölt fel másoknak is (azaz seedel). Én is be állok a seederek sorába, ha lejön végre.


én tépem a hajam, mert megállt 98,1%-nál és egész nap nem moccant!!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 09. - 07:43:34
Létrehozva: #545



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2009.07. 09. - 00:24:30) *
én tépem a hajam, mert megállt 98,1%-nál és egész nap nem moccant!!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)


Nekem 2,9% jött le eddig, átlagban 30 kb/s-al.... (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 09. - 12:09:53
Létrehozva: #546



devotee
*****


Nem tudom ki keresett a januárira kiemelt álló jegyet, de én találtam egyet, és ráadásul árában van!!!

http://www.teszvesz.hu/item682716294_depec...oncertjegy.html
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2009.07. 09. - 15:11:26
Létrehozva: #547



Painkiller
****


Idézet (Useless-girl @ 2009.07. 09. - 00:24:30) *
én tépem a hajam, mert megállt 98,1%-nál és egész nap nem moccant!!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)



Ugyan, amikor a U2-tól a ZOO TV Live from Sydneyt szedtem le, kb. 1-2 napon belül eljutottam a 90%-ig, utána vagy három hétbe telt, amíg felkúszott a 100%-ig, ráadásul valami miatt újra kellett kezdenem. Olykor nehéz az élet.
Az izraeli koncert viszont elég hamar lejött, ki is írtam, jól megcsinálták, egész jó a hangzás, és van sok szép közeli felvétel is a színpadról. Egy a baj, több szám lemaradt róla(Hole to feed, Precious, Peace). De az In sympathy ott van, és tényleg nagyon jól szólt!:-)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.07. 09. - 18:59:37
Létrehozva: #548



Slowblow
**


parfümöm :-)
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  20090411_006_.jpg ( 221.56K ) Letöltések száma: 57
 
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 09. - 19:06:54
Létrehozva: #549



devotee
*****


Idézet (Dgahan1 @ 2009.07. 09. - 19:59:37) *
parfümöm :-)



Tényleg létezik ilyen? Vagy csak véletlen egybeesés a zenekar és a parfüm neve? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Vick1
post 2009.07. 10. - 12:51:27
Létrehozva: #550



Newborn
*


Idézet (Dgahan1 @ 2009.07. 02. - 16:03:28) *
ez puszta véletlen de ma találtam.. lehet hogy már volt...

Dave moonwalking 1:05 nél http://www.youtube.com/watch?v=Gxa7Zgon8C0


Hát ez nagyon komoly! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Vick1
post 2009.07. 10. - 13:08:22
Létrehozva: #551



Newborn
*


[quote name='Alonso' date='2009.07. 08. - 12:50:01' post='2438']
...a Waiting for the night lebutított verzióját meg jobb lett volna, ha nem is hallom. Egy kitűnő dal meggyalázott verziója volt, amihez kispárnát kellett volna vinni és átaludni. Ráadásul röhejes volt, ahogy egy szál zongorakísérettel előadva Fletch és Eigner is úgy tett (mondjuk Fletchtől ez nem idegen), mintha pöntyögnének valamit a cuccukon.

Ha neked ez a meggyalázott verzió akkor talán nem érezted át a lényegét a dalnak.Szerintem méltó lezárása volt a koncertnek.Az ember csak állt ott az esőbe, énekelt és mintha megállt volna az idő,kizártad a külvilágot és csak a pillanatnak éltél!Nekem ez az emlék maradt meg és újra átéltem mikor megnéztem ezt a videót:
http://www.youtube.com/watch?v=lVikfnceSE4...feature=related
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 10. - 18:52:19
Létrehozva: #552



Newborn
*


Úr isten szegény...megint törölnek két koncertet. Mi baja van a lábának? Nem tudom lefordítani.

Ui.: Szerintem is borzasztóan jó volt a koncert, és én is hasonlóan érzek mint Sevelka. Nem tudom teljesen felidézni, de beleborzongok, ha belegondolok, hogy mi volt ott. Elképesztő. Menni akarok a januárira is:) Aztán majd kiderül, hogy mi lesz... lé kéne:P

Jah és lejött a 2006os felvétel. Köszi szépen! Töltöm fel szorgalmasan. (Bár érdekes mód alig tölt fel...perpill semmit sem, az előbb is csak 20kb/s-el pedig megy az 60-70el.)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.07. 10. - 19:52:07
Létrehozva: #553



Slowblow
**


Idézet (Angelus @ 2009.07. 09. - 20:06:54) *
Tényleg létezik ilyen? Vagy csak véletlen egybeesés a zenekar és a parfüm neve? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ez saját természetesen de az együtteshez nem sok köze van ugy csak a neve .93ban vettem de azóta sem találtam sehol.
de ilyet láttam igaziban ezt ugye tudjuk mi..

http://www.indesignwetrust.com/wp-content/depechemode146.jpg
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 11. - 08:33:40
Létrehozva: #554



devotee
*****


Idézet (Dgahan1 @ 2009.07. 10. - 20:52:07) *
ez saját természetesen de az együtteshez nem sok köze van ugy csak a neve .93ban vettem de azóta sem találtam sehol.
de ilyet láttam igaziban ezt ugye tudjuk mi..

http://www.indesignwetrust.com/wp-content/depechemode146.jpg


Igazi ritkaság. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Azért lepődtem meg, mert én sem láttam sehol ilyet.
A divatmagazint természetesen ismerem. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
árnyék
post 2009.07. 11. - 12:21:29
Létrehozva: #555



Violator
***


Idézet (Dgahan1 @ 2009.07. 09. - 19:59:37) *
parfümöm :-)


..és milyen az illata?Én az avon-ból akartam rendelni precius nevű parfümöt,de borzalmas illata volt a mintának.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
PeZZZ
post 2009.07. 11. - 20:21:05
Létrehozva: #556



Newborn
*


Tegnap nem küldte el amit írtam vagy nem tudom mi volt a probléma itt a rendszerben.

A lényeg, hogy én sem értek egyet a lebutított waitinggel szerintem tökéletesen jó volt sőt igazából én teljesen megkönnyeztem azt a számot. Akkor már nem is énekeltem csak álltam és hallgattam és olyan volt mintha megállt volna az idő. Annyira fájt mikor véget ért és menni kellett.

A letöltés nekem abszolút nem adja...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
mimma
post 2009.07. 11. - 22:52:45
Létrehozva: #557



Newborn
*


Köszönet, nézem is!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 12. - 08:34:31
Létrehozva: #558



devotee
*****


A letöltés: én feladtam, 98,1%-nál. Inkább próbáltam mást.

parfüm: igen, erről már láttam én is képet. hehe, nekem szülinapomra egyik DM-es bnőm ULTRA parfümöt vett, ami ráadásul lila hengerben van. XDDD (mondjuk az illata nem az én világom, de nem az a lényeg XDDD)

Waiting for the night: ez a Párizsos is okozott jó pár libabőrt! Én erre mondom, hogy TISZTA VARÁZSLAT a színpadon! Emlékszem, ONIP-ról is azt láttam először (jujj annak is a letöltésével mennyit szenvedtünk bnőmmel - egy dél-amerikai sráctól szedtük, aki ritkán volt fenn soulseeken és mindig megnéztük a már megszerzett perceket - persze azóta már megvan eredetiben is) - na szóval mikor először láttam a WFTN-ot az ONIP-on, az valami leírhatatlan volt. Tényleg megszűnt a világ és potyogtak a könnyeim. És ebből az érzésből egy jó adagot most is kaptam a koncerten. Szerintem gyönyörűséges volt - én nem is a zenei részére koncentráltam, hanem a fiúk csodaszép énekére! Eszméletlen volt. Számomra teljesen pozitív élmény - el voltam én is varázsolva és egyet kell értenem, tényleg olyan volt, mintha megállt volna az idő és az egész stadion kiszakadt volna ebből a világból. Varázslat.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 12. - 13:42:16
Létrehozva: #559



devotee
*****


Nálam is napok óta 36,6%-on áll a letöltés és nem moccan, folyamatosan trackerhibát jelez. Másnak is?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 12. - 21:15:13
Létrehozva: #560



Newborn
*


Nállam minden jó, csak fel nem tölt szinte semmit...vagy ha még is akkor alig.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 26 27 28 29 30 >
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: