> LIVE IN ?, szerinted melyik városból lesz a koncert DVD?
tomashs
post 2008.12. 07. - 11:41:33
Létrehozva: #1



Newborn
*


Live in BUDAPEST?

már itt az idő,hogy ne csak nyugat-európai nagyvárosok neve szerepeljen a DVD borítón,nem?

szép álmodozni,de talán Berlin,vagy London lesz a realitás,sajnos.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
 
Új téma
Válaszok (1 - 9)
Uselink
post 2008.12. 08. - 15:53:16
Létrehozva: #2



Newborn
*


Hát már én is Budapestben reménykedek, mert akkor én is benne lennék a filmben:P
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Precious101
post 2008.12. 10. - 13:22:39
Létrehozva: #3



Rendszergazda
***


Mostanban olyan helyszín kerül a DVD-re ahol 2 napot koncerteznek.
2006 - Milánó
2001 - Párizs
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2008.12. 10. - 13:25:02
Létrehozva: #4



Painkiller
****


Talán azt nézik, hogy melyik közönség a lelkesebb. Meg aztán elég kínos, amikor az előadó eldob egy viccet két szám között és a közönség kukán néz, mert nem ért angolul. Ez itthon gyakori.
De azért jó lenne!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.01. 14. - 10:49:29
Létrehozva: #5



Rendszergazda
*****


Mivel a Népstadion felső karaja ismét üres lesz, nem hinném, hogy esélyes egy itteni felvétel, elég rosszul mutatna. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
RDavid
post 2009.01. 19. - 14:58:16
Létrehozva: #6



Newborn
*


Az a véleményem, hogy a Düsseldorfi LTU Arena jöhet szóba. Erre több részlet is utalhat, akár a berlini sajtótájékoztató, akár az is, hogy a Depeche Mode hivatalos honlapján közölték, hogy

Idézem:
"OCTOBER 21st: Due to overwhelming demand Depeche Mode have announced an additional show at Dusseldorf's 46,000 capacity LTU Arena on Friday, June 5th, 2009, making it the seventh German stadium show on their forthcoming Tour of the Universe. "

A hihetetlen méreteket öltő érdeklődést tekintve mindenképpen egy németországi helyszínre szavazok. Egyébként Lipcsében (Leipzig) is 2 koncertre kerül sor Június 7-én és 8-án, a Zentralstadionban.

Nyilvánvaló, hogy előnyösebb, ha 2 egymást követő napon ugyanazon a helyszínen készül a felvétel, mert több anyagból lehet válogatni és ollózni, feldolgozást készíteni. Ebben tökéletesen igazat adok Faith-nek.

Milano, Párizs kizárt, mert ott már készültek felvételek az elmúlt években.
Németországnak különös szerep jutott, mert több helyszín jelen van, de Düsseldorf a nagy esélyes.

Ugyanakkor, azt gondolom, hogy az igazi az lenne, ha végre egy olyan DVD készülne, ahol minden helyszín helyet kapna egy felvétel erejéig. Az lenne az igazi. És ha már Tour Of The Universe, kifejezetten tökéletes lenne.

Persze minden helyszínen készülnek majd felvételek (nem hivatalosak), egy nem hivatalos DVD összeállhatna minden helyszín egy-egy részletével.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.01. 21. - 23:06:50
Létrehozva: #7



Rendszergazda
*****


Ez nagyon jó ötlet!!! Bárcsak így lenne!

Idézet (RDavid @ 2009.01. 19. - 15:58:16) *
Az a véleményem, hogy a Düsseldorfi LTU Arena jöhet szóba. Erre több részlet is utalhat, akár a berlini sajtótájékoztató, akár az is, hogy a Depeche Mode hivatalos honlapján közölték, hogy

Idézem:
"OCTOBER 21st: Due to overwhelming demand Depeche Mode have announced an additional show at Dusseldorf's 46,000 capacity LTU Arena on Friday, June 5th, 2009, making it the seventh German stadium show on their forthcoming Tour of the Universe. "

A hihetetlen méreteket öltő érdeklődést tekintve mindenképpen egy németországi helyszínre szavazok. Egyébként Lipcsében (Leipzig) is 2 koncertre kerül sor Június 7-én és 8-án, a Zentralstadionban.

Nyilvánvaló, hogy előnyösebb, ha 2 egymást követő napon ugyanazon a helyszínen készül a felvétel, mert több anyagból lehet válogatni és ollózni, feldolgozást készíteni. Ebben tökéletesen igazat adok Faith-nek.

Milano, Párizs kizárt, mert ott már készültek felvételek az elmúlt években.
Németországnak különös szerep jutott, mert több helyszín jelen van, de Düsseldorf a nagy esélyes.

Ugyanakkor, azt gondolom, hogy az igazi az lenne, ha végre egy olyan DVD készülne, ahol minden helyszín helyet kapna egy felvétel erejéig. Az lenne az igazi. És ha már Tour Of The Universe, kifejezetten tökéletes lenne.

Persze minden helyszínen készülnek majd felvételek (nem hivatalosak), egy nem hivatalos DVD összeállhatna minden helyszín egy-egy részletével.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Droid
post 2009.02. 24. - 11:59:58
Létrehozva: #8



Newborn
*


London esélyes, meg esetleg valami zárt Németországi helyszín (talán Berlin).

Szerintem semmiféleképp sem Nyitott Stadion lesz.

London és Berlin viszont közel áll az együtteshez.

Én viszont szeretnék egy olyat, amit több helyszínen rögzítenek.

De ez nem valószínű.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
tomashs
post 2009.05. 05. - 21:40:21
Létrehozva: #9



Newborn
*


most olvasom,Izraelbol lesz a felvétel?!?!? szerintem kamu
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Agnese
post 2009.07. 11. - 23:17:28
Létrehozva: #10



Newborn
*


hello.
az (eddigi) amatőr felvételeket látva én 99%-ban Hamburgot tartom esélyesnek! Minden megvolt hozzá: hatalmas stadion, világosban jobban érvényesülő teltház, Dave jókedve (bár elképzelhető, hogy épp ezért dobta be magát annyira, mert szóba került, mint dvd helyszín...)
Sőt, ma láttam az egyik hamburgi felvételen, QOT közben amikor kitartotta a mikrofont a népnek "szólt" az operatőrnek, hogy őket vegye... hm

ui: amúgy qrva jó minőségű vidiket készített ott valaki, le a kalap!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: