2400 Oldal V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
vicuska
post 2009.10. 13. - 18:22:00
Létrehozva: #161



devotee
*****


Szia Edóka,Onix.

Edóka le a kalappal a menhelyi munkádért.A tesód LA-ba lakik?Irigylem érte.Ugye milyen király novi a TSP?Én is mikor olvastam alig vártam,hogy legyen egy kis időm,hogy olvashassam.

Onix hát alakul a kiscsaj de még nem az igazi.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 18:26:36
Létrehozva: #162



Painkiller
****


Edóka nagy-nagy szíved lehet!Szép dolog,hogy így törődsz a kutyusokkal!Én is emelem kalapom,mint Vica!Apropo szia Vicus! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 18:33:15
Létrehozva: #163



devotee
*****


Köszönöm,, de nekem ez természetes, ha nem csinálhatnám, az fájna igazán, Nekünk ez már életünk része, úgyhogy egyáltalán nem áldozat. Olyan, mint egy hobby... mást futni jár két naponta (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) na az lenne csak nehéz nekem, bár most el kell kezdenem, úgyhogy meg kell magam erőszakolnom!

Hugi 10 éve él kint, úgyhogy Ő már kint marad örökre:) Jövő nyáron nekem kell mennem, nem jöhet Ő minden évben, és én már évek óta halogatom.... nagyon félek a repüléstől, mondhatni rettegek! De majd egész úton iszom, mint a gödény... 16 órát (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


Még mindig beteg a Petra? Én meg már megint taknyosodom:(

De lehet csak a huzat
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 18:35:18
Létrehozva: #164



devotee
*****


Én még nem repültem de azt hiszem én is végig rettegném az egészet.Folyton az járna a fejemben,hogy mikor esünk le.Edóka hogy került a tesód LA-be? Ja a héten itthon dekkolunk a Petrával és nem győzőm az orrát törölni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 18:38:45
Létrehozva: #165



Painkiller
****


Én sem repültem még soha.Baromira félek tőle! (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Tesóm meg Kriszti barátnőm nagyon szeretik a repülést.Mondjuk ők soha nem is paráztak tőle.Jó nekik!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 18:44:16
Létrehozva: #166



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 13. - 19:35:18) *
Én még nem repültem de azt hiszem én is végig rettegném az egészet.Folyton az járna a fejemben,hogy mikor esünk le.Edóka hogy került a tesód LA-be? Ja a héten itthon dekkolunk a Petrával és nem győzőm az orrát törölni.


Ki ment tanulni, csak nyelvet a california university-re, egy évre, és kint maradt.. volt egy magyar pasija, akivel kiment, a srác már kint tanult, meg dolgozott 3 éve, mert tesója kint volt, igy náluk lakott. Vele ment ki, aztán suli után kint maradt, már el tudott helyezkedni nanny-kén. Aztán lett egy amerikai barátja, letette a különbözetit a fodrász szakmához, mivel itthon azt tanulta, hozzá ment feleségül, és egy nagyon szuper helyen dolgozik most már másfél éve. Ennyi a története, dióhéjban

Vicuska, neked megvagyok az iwiw-en, ott megtalálod a hugimat is a képeim közt.. na meg a kutyám:)

Illetve kutyáim!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 18:44:40
Létrehozva: #167



devotee
*****


Mindig azt szokták mondani,hogy kevesebb repülőgép baleset történik mint autóbaleset.Az lehet csak azt felejtik el hozzátenni,hogy ha egy repülő leesik akkor egyből két-háromszáz ember hal meg egyszerre.Jaj bocs Edóka nem akartalak elrémiteni a repüléstől.

Majd megnézem a tesód képét és a kutyusokét is.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 13. - 18:51:33
Létrehozva: #168



devotee
*****


Sziasztok!

Én hivatalosan megfagytam... 1 felső + 2 pulóver + kabát és átfújt rajta a szél.... anyám, azt hittem én leszek Mary Poppins csak esernyő nélkül! Ausztriában már hóakadályok vannak. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

Látom, senki sem unatkozott ma. U-girl gondolom az előadásod jól sikerült. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 18:54:27
Létrehozva: #169



Painkiller
****


Szia Angie!Milyen volt a kiállítás?Megért egykis megfagyást?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 19:23:46
Létrehozva: #170



devotee
*****


Szia Angie.

Feladtam neked a dvd-ket remélem épségben odaér hozzád mert ha nem kinyirom a magyar postát.Milyen volt a kiállitás?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.10. 13. - 19:23:46
Létrehozva: #171



devotee
*****


Asszem osztozom a megfagyásban.... bejáram fél Budapestet ma, a franc se akarta ilyen időben... aztán holnap megint fel kell kerekedni nem ér... :'( De mindezt azért, h a végén kitúrjam Bratet és én szerkesszem a dm.com-ot XDDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 13. - 19:24:01
Létrehozva: #172



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 13. - 19:54:27) *
Szia Angie!Milyen volt a kiállítás?Megért egykis megfagyást?


Szia!

Igen, megérte (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Remek fotók nyertek és hosszú évek után először nem a háborús képek voltak többségben, inkább a gazdasági válság és a természeti katasztrófák voltak a középponban illetve a szegénység. De voltak képek az Orosz-Grúz háborúról, a mubai mészárlásról, a Mianmari tájfunról és a sport kategóriában arattak a 2008-as olimpián készült képek.

Az év sajtófotója 2009-ben: http://galeria.index.hu/bolgok/2009/09/26/...ess_photo_2009/

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 13. - 19:28:39
Létrehozva: #173



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 13. - 20:23:46) *
Szia Angie.

Feladtam neked a dvd-ket remélem épségben odaér hozzád mert ha nem kinyirom a magyar postát.Milyen volt a kiállitás?


Szia Vica!
Oké, majd sasolom a postát és remélem meg is kapom (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A sajtófotókról tettem be egy linket, ahol meg tudjátok őket nézni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 19:30:26
Létrehozva: #174



devotee
*****


Oké Angie.

Szia Capri üdv a fekete seregben. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 19:35:28
Létrehozva: #175



devotee
*****


Szia Capri! Rég láttalak! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Angie, én még nem adtam fel, sejtettem,hogy ma nem fog menni, eléggé ki voltak számolva a dolgaim. De majd holnap! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Capri ebben az időben nyomultál pesten? Kocsival? Gyalog? Tök mindegy, kocsiból is ki kell szállni...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 13. - 19:40:11
Létrehozva: #176



devotee
*****


A repüléses témához annyi, hogy a le és a felszállás a legrosszabb. Én tavaly majdnem hánytam, mert úgy rázkódott Dublin felett a gépe a légörvényben, hogy azt hittem a földhöz vág. De szerencsére vettem be egy dedalont és így túléltem. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nem kell tőle félni, tényleg biztonságos. Úgy kell beszállni, hogy nem szabad arra gondolni, hogy le fog zuhanni, az rossz ómen!

A Helyszínelőkben most szól a Precious (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Edóka @ 2009.10. 13. - 20:35:28) *
Szia Capri! Rég láttalak! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Angie, én még nem adtam fel, sejtettem,hogy ma nem fog menni, eléggé ki voltak számolva a dolgaim. De majd holnap! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Capri ebben az időben nyomultál pesten? Kocsival? Gyalog? Tök mindegy, kocsiból is ki kell szállni...


Semmi gond! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Én ma gyalogosan jártam be a várost, de mikor kisütött a nap, akkor annyira nem volt metsző hideg a szél, de árnyékban... (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 19:41:23
Létrehozva: #177



Painkiller
****


Én most léptem Csajok!Holnap megnézem a fotós linket,köszi Angie.Az éjjeli baglyoknak további jó eszmecserét! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Pussz!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 13. - 19:45:29
Létrehozva: #178



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 13. - 20:41:23) *
Én most léptem Csajok!Holnap megnézem a fotós linket,köszi Angie.Az éjjeli baglyoknak további jó eszmecserét! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Pussz!



Jó éj Onix (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 19:47:27
Létrehozva: #179



devotee
*****


Hát Angie, én nagyon félek. Rettegek a repüléstől. Többször repültem már, de nem tudom megszokni. Úgy képzeljétek el, hogy előtte nekem már egy hónappal rémálmaim vannak. Meg amúgy is vannak rémálmaim, mindig magasban vagyok, le fogok zuhanni, és a repülő géppel már többször kerültem olyna helyzetbe, hogy meg fogunk halni.. mármint álmomban (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
Egyébként meg sajnos nagyon nehezen is fogom vissza magam a gépem, ha csak egy kicsi turbolencia is van. Előre hajolok, megfogom a bokám és mormogom, hogy meg fogunk halni.. mások elképednek rajtam. Ezért volt utolsó mallorcai utazásunkkor, hogy a barátnőim nem ültek mellém hazafelé a gépen..hehhehee..

jó éjt Onix!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 19:48:33
Létrehozva: #180



devotee
*****


Szia Onix én is csatlakozom hozzád és lelépek.Jó éjszakát mindenkinek.Pá (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
46 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (46 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: