2400 Oldal V  « < 2392 2393 2394 2395 2396 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
vicuska
post 2011.05. 06. - 17:11:30
Létrehozva: #47861



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2011.05. 05. - 22:44:02) *
Reméljük a banánok nem pusztultak el.....(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

sziasztok.

Niki ezen a mondatodon felröhögtem. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Orchidette jesszus tényleg hasonlít a fazon Andyre. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Hát lehet én is vigyorogtam volna a moziba ha meglátom.

Angie én is felteszem a kezem ha nem baj. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Gergő gratula neked. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Amúgy megvagyok élek és virulok.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2011.05. 06. - 19:25:32
Létrehozva: #47862



devotee
*****


Geri az jóóó ügyes vagy!!!!!

Sikerülni fog meglásd.......
Jó nehéz hivatást választasz, de nem baj...szép az.

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A hozzászólást -Niki- szerkesztette a következő időpontban: 2011.05. 10. - 20:20:01
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 09. - 13:31:42
Létrehozva: #47863



Painkiller
****


HBD Mr. Voice of the Universe!
http://www.youtube.com/watch?v=QhMHR9w1Ho8
(IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Sziasztok Nőcik, egy éve nem jártam erre... Kong az ürességtől a terep, de remélem ma feltűnik szépen a Sereglet!
Puszok, Doro
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2011.05. 10. - 18:20:45
Létrehozva: #47864



devotee
*****


Idézet (Gergő a tekergő :) @ 2011.05. 06. - 16:22:36) *
Jézusom, Andy a 2012-ben x'D Már háromszor láttam azt a filmet, de még fel sem tűnt (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Más:

MEGVAGYOK AZ ÉRETTSÉGIKKEL!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Jajj, annyira boldog vagyok, elég jól sikerültek, úgyhogy remélhetőleg meg is lesznek a felvételi pontjaim, és akkor irány Pest és az RTF!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Már voltam fizikai, pszichológiai és egészségügyi felvételin is, mindennek megfeleltem (igen, ügyi voltam (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ) úgyhogy most már tényleg csak az érettségin múlik minden. Kell magyarból egy 87%-os (az írásbelim 86 lett) és töriből egy 85%-os (az kb. 81%). Tehát szóbelin azért bele kell húznom de van még másfél hónapom (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ti hogy vagytok, mi újság? Mindenki megvan? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pusziii

(Angie, vedd úgy hogy én mindkét kezemet feltettem! ;) )







Jajj...úgy irigyellek, hogy már túl vagy rajta...........


A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 11. - 22:18:16
Létrehozva: #47865



devotee
*****


Sziasztok!

Hehe, van élet itt, micsoda meglepi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Geri, gratulálok nagyon az érettségihez! Jómagam csak néztem ki a fejemből, hogy miket kell manapság egy irodalom érettségin teljesíteni, mert már olyan vén vagyok, hogy nekem még a klasszikus rendszer jutott XD De visszatekintve valahogy az szimpatikusabb volt, mint a mostani (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ha felkerülsz Pestre, akkor majd jöhetsz velünk bulizni (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Szia Doro!!! Jó itt látni, minden oké?

Niki, puszizlak (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mode, szióka, üdv újra itt!!!

Orchidett, hát valóba nagyon mókás az egész 2012, többet röhögtem rajta, mint izgultam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2011.05. 11. - 22:27:24
Létrehozva: #47866



devotee
*****


Jobban vagy Angiebébi? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Geriiii ó de jóó, tényleg, tud majd bulizni XDDDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.05. 12. - 14:26:46
Létrehozva: #47867



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.05. 11. - 23:18:16) *
Sziasztok!

Hehe, van élet itt, micsoda meglepi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Geri, gratulálok nagyon az érettségihez! Jómagam csak néztem ki a fejemből, hogy miket kell manapság egy irodalom érettségin teljesíteni, mert már olyan vén vagyok, hogy nekem még a klasszikus rendszer jutott XD De visszatekintve valahogy az szimpatikusabb volt, mint a mostani (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ha felkerülsz Pestre, akkor majd jöhetsz velünk bulizni (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Szia Doro!!! Jó itt látni, minden oké?

Niki, puszizlak (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mode, szióka, üdv újra itt!!!

Orchidett, hát valóba nagyon mókás az egész 2012, többet röhögtem rajta, mint izgultam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

És Én már nem számítok? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 12. - 14:47:57
Létrehozva: #47868



devotee
*****


Szia Niki!

Nem igazán vagyok jól, sok idő míg helyreteszem magam, és nagyon nehéz.

Bocsi Vica, nem akartalak kihagyni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.05. 12. - 17:13:48
Létrehozva: #47869



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.05. 12. - 15:47:57) *
Szia Niki!

Nem igazán vagyok jól, sok idő míg helyreteszem magam, és nagyon nehéz.

Bocsi Vica, nem akartalak kihagyni.

Semmi baj.

Akartam kérdezni,hogy hogy vagy.De már látom a választ és sajnálattal olvasom. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2011.05. 12. - 19:39:13
Létrehozva: #47870



devotee
*****




A hozzászólást -Niki- szerkesztette a következő időpontban: 2011.05. 13. - 16:05:17
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 12. - 20:22:40
Létrehozva: #47871



Painkiller
****


Na Lányok (Fiúk),

Látom érdekes dolgok történtek itt egy év alatt, ahogy próbálom felgöngyölíteni a szálakat. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Először osztódás lett, aztán meg mindenki lelécelt fb-ra... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
Jójazis, de mégsem ugyanaz! Itt mégiscsak meghittebben lehet rajongásunk tárgyairól értekezni, hát nem? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Szóval élesszük már fel ezt a kis közösséget, valahogy a helyi piacokhoz és sarki kisboltokhoz hasonlatosan, amikre bizony szükség van sopping mállok mellett!

(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Doro
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 12. - 20:30:15
Létrehozva: #47872



Painkiller
****


Mai ajánlatom:

http://www.youtube.com/watch?v=NbQt6-g9lyU

Jajj, hogy ennek mennyire megörültem! Ez a fellépés nagyon kellemes meglepetést okozott, s jó lenne megszerezni a teljes anyagot! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 12. - 21:58:05
Létrehozva: #47873



devotee
*****


Estéket!

Semmi baj Vica, majd lesz jobb is! remélem... egyszer... valamikor... :S

Niki, úgy tűnik exhumálni látszik a fórum, lájk!!!! Nekem hiányzik, régen egész nap meg volt nyitva a böngészőmben, mostanában egyáltalán nincs, de majd igyekszek visszaszokni rá.

Szevasz Doro, jól vagy látom. Hát történt itt sokminden, valóban.... FB mindenkit átcsábított (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 12. - 22:17:05
Létrehozva: #47874



Painkiller
****


Kukucs, ki ez a sok névtelen olvasó itt??? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 14. - 08:06:29
Létrehozva: #47875



devotee
*****


Idézet (Doronicum @ 2011.05. 12. - 23:17:05) *
Kukucs, ki ez a sok névtelen olvasó itt??? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)


A távoli érdeklődők!!

Hehe, ma megyek metró túrára a mélybe...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 14. - 14:58:42
Létrehozva: #47876



devotee
*****


Huh, izgi volt a metrós kirándulás. Eléggé futurisztikusak leszek a megállók mire elkészülnek, nagyon tetszenek, bár még se burkolat, se semmi nincs, csak a kopasz beton és a csordogáló víz, meg az alagút, ami valami furcsa módon nagyon picike. Legalább 1-1,5 méterrel kisebb az átmérője, mint a kék metró alagútja, és hogy ebben hogy fog majd közlekedni a metró... van egyáltalán ilyen kicsi kocsi, ami belefér? Angyalom szerint max olyanok, mint a kisföldalatti, na az mókás lesz. Gyalog mentünk át a Bocskairól a Móriczra, csomó helyre bekukkantottam, végigmentünk a majdani üzemi területeken stb.

Jó esett ez a kis kirándulás és beszélgetés, minden nap beszélünk, de azért személyesen egész más, valahogy olyan megnyugtató volt.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 15. - 20:59:20
Létrehozva: #47877



Painkiller
****


Idézet (Angelus @ 2011.05. 14. - 15:58:42) *
Huh, izgi volt a metrós kirándulás. Eléggé futurisztikusak leszek a megállók mire elkészülnek, nagyon tetszenek, bár még se burkolat, se semmi nincs, csak a kopasz beton és a csordogáló víz, meg az alagút, ami valami furcsa módon nagyon picike. Legalább 1-1,5 méterrel kisebb az átmérője, mint a kék metró alagútja, és hogy ebben hogy fog majd közlekedni a metró... van egyáltalán ilyen kicsi kocsi, ami belefér? Angyalom szerint max olyanok, mint a kisföldalatti, na az mókás lesz. Gyalog mentünk át a Bocskairól a Móriczra, csomó helyre bekukkantottam, végigmentünk a majdani üzemi területeken stb.

Jó esett ez a kis kirándulás és beszélgetés, minden nap beszélünk, de azért személyesen egész más, valahogy olyan megnyugtató volt.


Angie, te látsz esélyt arra, hogy még fogunk ebben utazni valaha? (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Ennyi pénzből a felszíni közlekedést pompásan lehetett volna rendezni...

Angyalod? (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) Sétált veled? Fiú? Lány? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 15. - 21:05:29
Létrehozva: #47878



Painkiller
****


Mai hallgatmányom-nézményem:

http://www.youtube.com/watch?v=HFe6oqtjD_8

Ezt a koncertet nagyon szeretem, Daveből elsöprő életöröm, csibész jókedv, kacér kihívás hömpölyög, ömlik, árad feltartóztathatatlanul! (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 15. - 21:57:10
Létrehozva: #47879



Painkiller
****


Figyelem, figyelem!
Szolgálati közlemény a Fekete Sereg tagjainak:

http://www.youtube.com/watch?v=_HoKK8Oyo-A

(IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 15. - 22:05:02
Létrehozva: #47880



Painkiller
****


Stories of old...

http://www.youtube.com/watch?v=KA09Um6HYMg

(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 2392 2393 2394 2395 2396 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
28 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (28 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: