30 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 08:46:03
Létrehozva: #61



devotee
*****


Az újságból is kivágtam már a cikket, de itt az elektronikus verzió:

http://www.blikk.hu/sztarblikk/igy-tancolt...han-152058.html

Lilian23: én is imádom az esőt és tényleg adott pluszt is a koncihoz, csak utána volt kellemetlen (ezért is kellett kihagynom az after partyt)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 09:06:57
Létrehozva: #62



Newborn
*


A sok pozitív nyilatkozat után jöjjön egy sokaknak nem tetsző vélemény:
Nekem nem tetszett a koncert, a szervezés sz*r volt. Ülőhelyen voltam és az nagyon nem tetszett, hogy sokan felálltak beállva ezzel más látóterébe. A szervezők meg sem próbálták leültetni őket. Megjegyzem, hogy más koncerten, más helyen ez nem így működött. Aki állva akar nézni egy koncertet, miért az ülőhelyre vesz jegyet?
A D.M. még jó is lett volna, de a szervezők áldásos munkája elvette a kedvünket és a sok paraj hozzáállása.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 09:29:35
Létrehozva: #63



devotee
*****


Oldman: talán azért vettek ülőt mert nem szeretik a tömeget vagy erre volt pénzük, esetleg elfogytak az olyan állók, amit szerettek volna. Velünk is ez lesz a helyzet januárban, nekünk is csak ülő jutott, de mi sem fogjuk végigülni, inkább lemegyünk valamelyik korláthoz vagy majd meglátjuk. Nem tudok egyetérteni veled, én nem bírnám ki, még akkor sem ha csak ülő jegyem van, hogy végigüljek egy DM koncertet. Véleményem szerint nem színházba veszek jegyet, ahol max. csak a végén áll fel a néző.
Mondjuk a szervezés valóban hagyott némi kívánni valót maga után, de túl lehetett élni és biztos vagyok benne, hogy a többséget kárpótolta a koncert.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 09:43:39
Létrehozva: #64



Newborn
*


Nem értek Veled egyet, több dologban is. Ha jól tudom az ülőhely volt a legdrágább (legalábbis ahol mi ültünk annál az álló 7e HUF-al lett volna olcsóbb, ha állót akarok.) Rendben ne bírd ki, hogy ülve maradsz, de tiszteld más szórakozását úgy, hogy nem zavarod meg azzal, hogy elé állsz. Szerintem sokan pont azért vettek ülőhelyet, hogy "nyugodtan" tudják élvezni a koncertet és ne egy paréj hátát, ERNYŐJÉT kelljen néznie a D.M. helyett.
Ismét pont a szervezőknek hogyan lehetett ernyőt bevinni???!!!

Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 24. - 10:29:35) *
Oldman: talán azért vettek ülőt mert nem szeretik a tömeget vagy erre volt pénzük, esetleg elfogytak az olyan állók, amit szerettek volna. Velünk is ez lesz a helyzet januárban, nekünk is csak ülő jutott, de mi sem fogjuk végigülni, inkább lemegyünk valamelyik korláthoz vagy majd meglátjuk. Nem tudok egyetérteni veled, én nem bírnám ki, még akkor sem ha csak ülő jegyem van, hogy végigüljek egy DM koncertet. Véleményem szerint nem színházba veszek jegyet, ahol max. csak a végén áll fel a néző.
Mondjuk a szervezés valóban hagyott némi kívánni valót maga után, de túl lehetett élni és biztos vagyok benne, hogy a többséget kárpótolta a koncert.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 24. - 09:53:21
Létrehozva: #65



Rendszergazda
*****


Oldman, a nevedből ítélve - és nem szeretnélek megbántani - lehet, hogy nem kellene dM koncertre járnod! Soha nem láttam még olyan dM koncertet, ahol ültek az ülőhelyen. De más könnyűzenei koncertet sem! Ez nem erről szól. Ide szórakozni megy az ember, nem ülni. Ha ülve szeretnéd nézni, ajánlom a DVD-t... nekem még viccnek is rossz lenne ülő közönséget látni egy dM koncerten. A zenekar hangulatát is biztosán csorbítaná! Na jó mondjuk USA-ban a küzdőtéren is székek vannak, meg hot-dogot, hamburgert árulnak a sorok között koncert alatt. Az ülőhely ára pedig a legnagyobb árverés. A lehető legtávolabról látsz gyakorlatilag pici pöttyöket. Non sense.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 10:01:13
Létrehozva: #66



devotee
*****


Oldman: oké, az persze hogy bosszantó, ha beállnak eléd az ülőhelyen, de ez van. A többség nem fog a seggén maradni, ezt el kell fogadni. (Mi annak idején hogy ne zavarjuk azért annyira az ülősöket, lementünk a szektor egyik korlátjához tombolni, de hát vannak akik nem tudnak, nem gondolnak rá, vagy simán nem akarnak.) Ha magamból indulok ki, akkor tuti, hogy olyan eksztázisban lennék, hogy át se futna az agyamon, hogy mögöttem hányan vannak. Ezért egyet kell értenem Faith-tel, ha ezt nem tudod benyelni, akkor talán jobban jársz a DVD-vel, vagy esetleg ha te is felállsz. (Ezt most nem rosszból mondom, csak egyszerű ténymegállapítás.)

Hogy oldjuk a helyzetet, pár ABSZOLÚT fantasztikus kép tegnapról:
http://hvg.hu/image.aspx?id=ff09dbdd-7ae2-...05-0514a7db57d5
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 10:04:30
Létrehozva: #67



Newborn
*


Nem bántottál meg, a húsz év alatt mióta szeretem a DM-et nekem se ez volt az első koncertem (ott nem is ültem, de most már mivel öregszem csak az ülőt mertem vállalni (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) )
Aki nem ülni akar, annak ott a dühöngő. Miért nem oda vett jegyet?! Érdekes módon a Coldplay és a Lenny koncerten nem volt ilyen gond, vagy intelligensebb a rajongótábor vagy a szervezők voltak jobbak?
Nem is látsz ülő közönséget egy koncerten mivel ott a dühöngő szektor. Mindenkinek el kellene döntenie még a koncert előtt, hogy milyen jegyet vesz és aszerint viselkednie.

Idézet (Faith @ 2009.06. 24. - 10:53:21) *
Oldman, a nevedből ítélve - és nem szeretnélek megbántani - lehet, hogy nem kellene dM koncertre járnod! Soha nem láttam még olyan dM koncertet, ahol ültek az ülőhelyen. De más könnyűzenei koncertet sem! Ez nem erről szól. Ide szórakozni megy az ember, nem ülni. Ha ülve szeretnéd nézni, ajánlom a DVD-t... nekem még viccnek is rossz lenne ülő közönséget látni egy dM koncerten. A zenekar hangulatát is biztosán csorbítaná!

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 24. - 10:10:30
Létrehozva: #68



Rendszergazda
*****


Egy dolgot felejtesz el. Szerintem nincs olyan együttes, akihez a dM-et hasonlítani lehetne. Nincs olyan együttes, akinek ennyire fanatikus rajongótábora van. Akiknek majd harminc év után még rajongói klubbjaik vannak hetente!!! Pláne Magyarországon durva a dolog. Az említett előadókon én is ülnék, talán még el is aludnék. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 10:10:44
Létrehozva: #69



Newborn
*


Akkor biztosan velem van baj és nem azokkal a kevesekkel akik az ülőhelyeket keverik a dühöngővel. Lehet DVD-t kell vennem, de csak DM-ből, mert mint írtam máshol nem volt ilyen gond vagy a szervezők ügyesebbek (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .

Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 24. - 11:01:13) *
Oldman: oké, az persze hogy bosszantó, ha beállnak eléd az ülőhelyen, de ez van. A többség nem fog a seggén maradni, ezt el kell fogadni. (Mi annak idején hogy ne zavarjuk azért annyira az ülősöket, lementünk a szektor egyik korlátjához tombolni, de hát vannak akik nem tudnak, nem gondolnak rá, vagy simán nem akarnak.) Ha magamból indulok ki, akkor tuti, hogy olyan eksztázisban lennék, hogy át se futna az agyamon, hogy mögöttem hányan vannak. Ezért egyet kell értenem Faith-tel, ha ezt nem tudod benyelni, akkor talán jobban jársz a DVD-vel, vagy esetleg ha te is felállsz. (Ezt most nem rosszból mondom, csak egyszerű ténymegállapítás.)

Hogy oldjuk a helyzetet, pár ABSZOLÚT fantasztikus kép tegnapról:
http://hvg.hu/image.aspx?id=ff09dbdd-7ae2-...05-0514a7db57d5

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 24. - 10:12:32
Létrehozva: #70



Rendszergazda
*****


Egyébként engem az tud a legjobban kiakasztani, ha valaki rágyújt a tömegben, mondjuk minden második dalon. Szivem szerint a cigi árát szoroznám egy tizessel, mindjárt más lenne a helyzet.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 10:13:02
Létrehozva: #71



devotee
*****


sajnálom, hogy ezek a dolgok rontottak számodra az élményen, de hát ez van. (főleg ha azt nézzük, hogy nálunk mennyire elkötelezettek és lelkesek a rajongók! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Tényleg, ha esetleg láttad vagy hallottad, milyen volt a közönség? (mert mi első sorból a hangfal mellől annyira nme hallottuk - meg néha magamtól is megsüketültem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 10:17:26
Létrehozva: #72



Newborn
*


Ja ha a fanatizmus=bunkóság akkor ki is szálltam, Neked van igazad.
Biztosan utálni fog mindenki, de nagyságrendekkel volt jobb az említett előadók koncertje, mint a tegnapi DM. Pedig mint írtam már 20 azaz húsz éve a kedvencem a DM.

Idézet (Faith @ 2009.06. 24. - 11:10:30) *
Egy dolgot felejtesz el. Szerintem nincs olyan együttes, akihez a dM-et hasonlítani lehetne. Nincs olyan együttes, akinek ennyire fanatikus rajongótábora van. Akiknek majd harminc év után még rajongói klubbjaik vannak hetente!!! Pláne Magyarországon durva a dolog. Az említett előadókon én is ülnék, talán még el is aludnék. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)



A dühögő közönsége nagyon ott volt (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) .

Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 24. - 11:13:02) *
sajnálom, hogy ezek a dolgok rontottak számodra az élményen, de hát ez van. (főleg ha azt nézzük, hogy nálunk mennyire elkötelezettek és lelkesek a rajongók! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Tényleg, ha esetleg láttad vagy hallottad, milyen volt a közönség? (mert mi első sorból a hangfal mellől annyira nme hallottuk - meg néha magamtól is megsüketültem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ancsu.M
post 2009.06. 24. - 10:19:48
Létrehozva: #73



Newborn
*


IGEN ! OTT VOLTUNK ÉS ARATTUNK MEGINT A RAJONGÁSUNKKAL ÉS KITARTÁSUNKKAL ! HA CSAK A KIVETÍTŐN LÁTOTT KÉPEK JUTNAK ESZEMBE MIKOR 35.000 EMBER KEZE EGYSZERRE VAN A MAGASBAN...... MÉG MOST IS KIRÁZ A HIDEG AHOGY VISSZAPÖRGETEM A 14 ÓRÁVAL EZELŐTT ÁTÉLTEKET !!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.06. 24. - 10:20:45
Létrehozva: #74



Rendszergazda
*****


Idézet (Oldman @ 2009.06. 24. - 11:17:26) *
Ja ha a fanatizmus=bunkóság akkor ki is szálltam, Neked van igazad.

Felállni az ülőhelyen dM koncerten kötelező, nem bunkóság. Nem felállni = naív álmodozás.

Idézet (Oldman @ 2009.06. 24. - 11:17:26) *
Biztosan utálni fog mindenki, de nagyságrendekkel volt jobb az említett előadók koncertje, mint a tegnapi DM.


Zeneileg biztos jobbak voltak, mert azok zenekarok. A dM pedig fogalom!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 10:23:06
Létrehozva: #75



Newborn
*


FELADOM (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)


Idézet (Faith @ 2009.06. 24. - 11:20:45) *
Felállni az ülőhelyen dM koncerten kötelező, nem bunkóság. Nem felállni = naív álmodozás.



Zeneileg biztos jobbak voltak, mert azok zenekarok. A dM pedig fogalom!

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 10:28:30
Létrehozva: #76



devotee
*****


Idézet (Ancsu.M @ 2009.06. 24. - 11:19:48) *
IGEN ! OTT VOLTUNK ÉS ARATTUNK MEGINT A RAJONGÁSUNKKAL ÉS KITARTÁSUNKKAL ! HA CSAK A KIVETÍTŐN LÁTOTT KÉPEK JUTNAK ESZEMBE MIKOR 35.000 EMBER KEZE EGYSZERRE VAN A MAGASBAN...... MÉG MOST IS KIRÁZ A HIDEG AHOGY VISSZAPÖRGETEM A 14 ÓRÁVAL EZELŐTT ÁTÉLTEKET !!


Jaja, igen, emlékszem!!!! És az egyik percben fel is kiáltottam, hogy "FREESTATE-ES PÓLÓ!!!" mikor az egyik lány, aki valakinek a nyakában ült, volt a kivetítőn a kéztenger fölött. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Hú de nagy látvány lehettünk hátulról is! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.06. 24. - 10:34:39
Létrehozva: #77



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 24. - 10:29:35) *
Oldman: talán azért vettek ülőt mert nem szeretik a tömeget vagy erre volt pénzük, esetleg elfogytak az olyan állók, amit szerettek volna. Velünk is ez lesz a helyzet januárban, nekünk is csak ülő jutott, de mi sem fogjuk végigülni, inkább lemegyünk valamelyik korláthoz vagy majd meglátjuk. Nem tudok egyetérteni veled, én nem bírnám ki, még akkor sem ha csak ülő jegyem van, hogy végigüljek egy DM koncertet. Véleményem szerint nem színházba veszek jegyet, ahol max. csak a végén áll fel a néző.
Mondjuk a szervezés valóban hagyott némi kívánni valót maga után, de túl lehetett élni és biztos vagyok benne, hogy a többséget kárpótolta a koncert.


Szia!
Én az M bal szektorban voltam. Már az elején felálltam ügye, ahogy kezdődött, annyira megörültem, hogy itt vannak. Aztán második szám a Wrong. Hú annyira ütős volt, hogy tomboltam mint egy állat. Akkor az egy kezemen meg tudtam volna számolni, hányan álltak...de hát Wrong úristen, ki bírja ki azt ülve mint a színházban? Jobbról-balról mellettünk németek, szlovákok voltak, akik szintúgy velünk ugráltak énekeltek, de akkor még más alig. Aztán így is maradtunk természetesen...negyedénél már mindenki állt az ülő részeken is. De fura volt, mikor rászólt egy magyar a mellettünk lévő szlovákra, hogy üljön le, mert nem lát...Természetesen nem ültünk le! Na még jövök majd! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Set me free
post 2009.06. 24. - 10:37:15
Létrehozva: #78



Newborn
*


Idézet (Faith @ 2009.06. 24. - 11:12:32) *
Egyébként engem az tud a legjobban kiakasztani, ha valaki rágyújt a tömegben, mondjuk minden második dalon.

ez engem is zavart tegnap (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) mellettem volt egy nő, aki elég gyakran rágyújtott :S előrébb kellett mennem mert már nem bírtam.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldman
post 2009.06. 24. - 10:39:47
Létrehozva: #79



Newborn
*


Szia!
Én nem szóltam rá senkire habár én is az M szektorban voltam (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . Én nem emlékszem, hogy annyian álltak volna.
l
Idézet (Niki @ 2009.06. 24. - 11:34:39) *
Szia!
Én az M bal szektorban voltam. Már az elején felálltam ügye, ahogy kezdődött, annyira megörültem, hogy itt vannak. Aztán második szám a Wrong. Hú annyira ütős volt, hogy tomboltam mint egy állat. Akkor az egy kezemen meg tudtam volna számolni, hányan álltak...de hát Wrong úristen, ki bírja ki azt ülve mint a színházban? Jobbról-balról mellettünk németek, szlovákok voltak, akik szintúgy velünk ugráltak énekeltek, de akkor még más alig. Aztán így is maradtunk természetesen...negyedénél már mindenki állt az ülő részeken is. De fura volt, mikor rászólt egy magyar a mellettünk lévő szlovákra, hogy üljön le, mert nem lát...Természetesen nem ültünk le! Na még jövök majd! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Set me free
post 2009.06. 24. - 10:44:06
Létrehozva: #80



Newborn
*


A tegnapi koncert fantasztikus volt! Eddig voltam 3 koncin, ez volt a 4. A két nővéremmel mentem, mindenki talpig feketébe. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) A hangzás remek volt, a kivetítőn megjelenő kisfilmek káprázatosak voltak. A setlistre semmi panasz nem lehet (bár egy kicsit neheztelek, hogy az In sympathy helyett PoT volt)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: