2400 Oldal V  « < 10 11 12 13 14 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Useless-girl
post 2009.10. 14. - 13:16:18
Létrehozva: #221



devotee
*****


Vica: hívnám én a párom, ha lenne! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Onix: szerencsére nekem ilyen nem nagyon szokott lenni, csak néha eszembe jut pár dolog egy-egy számnál, de hamar túlteszem rajta magam. A zene örök, a párkapcsolatok nem feltétlen - az én felfogásom szerint legalábbis. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 13:22:16
Létrehozva: #222



Painkiller
****


Igaz,U-girl,osztom a véleményedet,a zene örök,a párkapcsolatokra ez nem mindíg jellemző,de ha a helyemben lettél volna...őrült szerelem volt és csúnya vége lett.Szóval én eléggé lelkizős-elemezgetős típus vagyok és volt mit feldolgozni...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 13:37:26
Létrehozva: #223



devotee
*****


Az biztos,hogy a zene örök és a DM is örök.

U-girl majd lesz párod.Ilyen csinos,okos csajszi mint te kizárt,hogy ne találjon valakit.

Edóka esetleg elmeséled az emlékeidet?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 14. - 13:41:52
Létrehozva: #224



devotee
*****


Onix: megértem, én is rágom magam sokáig dolgokon, de a zenét valahogy el tudom vonatkoztatni mindenféle behatástól. Nem tom értitek-e. XD

Vica: hát majd meglátjuk. Jó lenne. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Uhhh... Saw Something.... még mindig a kedvenc Dave számom! Annyira jó! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 13:50:29
Létrehozva: #225



Painkiller
****


U-girl értem. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Nekem viszont sokszor nagyon kötődnek az események,emberek bizonyos dalokhoz és ez nem mindig jó.
Saw Something az egy remekmű! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 14. - 14:04:25
Létrehozva: #226



devotee
*****


igen, nekem illatokhoz, tárgyakhoz meg helyekhez főleg.
uhhh, hát a Saw Somethingról már akkor tudtam, hogy az lesz a kedvencem a Hourglass-ról, mikor még csak a 30mp-es verziót kaptam meg. Aztán mikor először hallottam a full számot meg a full albumot... menthetetlenül beleestem és azóta ez a number 1 nálam Dave-től. Nem hiszem, hogy tudna olyan számot írni még, ami letaszíthatná a trónról. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 14:09:36
Létrehozva: #227



Painkiller
****


És szerintem a klippjét is nagyon eltalálták!Mikor kijött,többször egymás után megnéztem,mert a dal és a videó együtt teljesen levett a lábamról!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 14:15:23
Létrehozva: #228



Painkiller
****


Hourglass-ról én még az Endless-t imádom,de nagyon! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) A Deeper and Deeper-re meg olyan jót lehet buliban zúzni! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 14:37:10
Létrehozva: #229



devotee
*****


A Saw Something az egy szuper dal.Nekem ami még nagyon bejött a Hourglass-ról az a Kingdom és Use You.Bár éppen tegnap olvastam itt a fórumon valamelyik rovatban nem túl hizelgő véleményt is a Hourglass-ról.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 14:50:54
Létrehozva: #230



Painkiller
****


Sok fanyalgó kritikát hallottam én is Dave szóló lemezei kapcsán...ízlésekés pofonok...Nekem az első is tetszett,de az Hourglass már ténylegesen kiforrottabb lemez.A Paper Monsters-nél még csak kísérletezgetett,keresgélt,Hourglass-nál viszont szerintem megtalálta az igazi "hangját" Dave.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 14. - 14:52:53
Létrehozva: #231



devotee
*****


Vicus, hát azok az emlékeim csak két emberre tartoznak (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Ha tudnék olyan jól irni, mint Useless, az más lenne, de igy marad az én agyamban... vannak bizonyos képek pillanatok, amik beleégnek az ember retinájába (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nekem nagyon tetszik a hourglass-ról a Little lie. Elveszhetek benne.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 14:55:40
Létrehozva: #232



devotee
*****


Sziasztok!

Hazaértem és kifingtam, napsütésben és szélben indultam, de ahogy elhagytam Kecskemétet kellemes felhőszakadásban jöttem Csabáig. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Alig láttam a sok kocsitól meg az esőtől.

Holnap meg mehetek vissza vonattal, ugyanis pénteken állás interjúra kell mennem, de ezt hazafelé tudtam meg. Ezt nevezik Murphy törvényének. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) De azért majd szurkoljatok pénteken 9-től. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Most megyek és lepihenek.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 14:58:51
Létrehozva: #233



Painkiller
****


Szia Angie!Azért jó hír ez az állásinterjú!Király!Szurkolok!
Jó pihit!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 14. - 15:06:16
Létrehozva: #234



devotee
*****


Megmutattam a tanulómnak a Goodnight Lovers-t, és elsirta magát a gép előtt, egyem meg (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Szia Angie, szurk-szurk!!De csak pénteken!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 15:08:39
Létrehozva: #235



Painkiller
****


Edóka így lesokkolni szegény tanulódat! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 15:14:05
Létrehozva: #236



devotee
*****


Köszi, aranyosak vagyok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Még este szerintem visszanézek!
Puszi nektek. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 15:18:12
Létrehozva: #237



Painkiller
****


Pussz Angie!
Amúgy megnéztem a World Press-es fotókat az oldalon amit belinkeltél tegnap.Naaaagyon jók!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 15:25:29
Létrehozva: #238



devotee
*****


Angie pihenj jól és holnap én is szurkolok.

Edóka értem és bocs,hogy megkérdeztem.Hát nagyon megfogta a tanulódat a Goodnight lovers.

Onix a Paper Monsters-el nekem sem volt problémám.Azon is van kedvencem.A Hold On és Hidden Houses.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 14. - 15:31:47
Létrehozva: #239



devotee
*****


Ja, Vicus, semmi gond, elmondanám, ha eltudnám, csak ugratlak, de nem tudom szavakba foglalni... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 14. - 15:32:24
Létrehozva: #240



Painkiller
****


ÁÁÁÁÁ!Hidden Houses!Istenkirály! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Amúgy mikor Dave a PM-el turnézott,kimentünk a szombathelyi haverokkal a pozsonyi koncertjére.Hogy az mekkora volt!Sosem felejtem el!Kb.5.sorban tomboltunk!Elképesztő volt!Látni az arcán az érzelmeket,az átélést!Aztán mikor ledobta a mellényét persze elaléltunk mi,csajok... (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) Azóta sajna nem voltam kiemelt állón. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 10 11 12 13 14 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
19 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (19 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: