30 Oldal V  « < 27 28 29 30 >  
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
Angelus
post 2009.07. 12. - 21:26:15
Létrehozva: #561



devotee
*****


Idézet (Carlo @ 2009.07. 12. - 22:15:13) *
Nállam minden jó, csak fel nem tölt szinte semmit...vagy ha még is akkor alig.


Hm... nem értem. Milyen klienst használsz? Én Utorrentet, de eddig soha nem volt még bajom vele, csak most. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 12. - 22:51:03
Létrehozva: #562



Newborn
*


Én Bittorrentet. 6 seedert és 3 peerst ír.

Amúgy most csak estefelé fogok tudni feltölteni, mert melózom újra és ha nappalra így hagyom, akkor nem lesz jó a telefon és az itthoniak megin balhéznak:(
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 13. - 07:26:55
Létrehozva: #563



devotee
*****


Idézet (Carlo @ 2009.07. 12. - 23:51:03) *
Én Bittorrentet. 6 seedert és 3 peerst ír.

Amúgy most csak estefelé fogok tudni feltölteni, mert melózom újra és ha nappalra így hagyom, akkor nem lesz jó a telefon és az itthoniak megin balhéznak:(



Igen, a seedet meg a peert látom én is, csak meg sem moccan a folyamatos hibajelzés miatt. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 13. - 16:45:17
Létrehozva: #564



Newborn
*


:/ Hát nem tudom mi lehet a gondd. Esetleg a trackerjét írd át erre:
http://b0.dimeadozen.org/announce.php/8eb7...71a3cd/announce
Bár szerintem nem oldja meg, de nátha.

Ui: Most maxon tölti fel végre:P
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 15. - 13:30:04
Létrehozva: #565



devotee
*****


Idézet (Carlo @ 2009.07. 13. - 17:45:17) *
:/ Hát nem tudom mi lehet a gondd. Esetleg a trackerjét írd át erre:
http://b0.dimeadozen.org/announce.php/8eb7...71a3cd/announce
Bár szerintem nem oldja meg, de nátha.

Ui: Most maxon tölti fel végre:P



Továbbra sem működik, feladtam (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 16. - 19:44:12
Létrehozva: #566



Newborn
*


Keddek kiakadni...az LHN team feltölthetné már a cuccot...hallgatni akarom!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Zútika
post 2009.07. 16. - 22:16:46
Létrehozva: #567



Painkiller
****


Patience of the Universe...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 17. - 21:33:11
Létrehozva: #568



Newborn
*


Desire of the Universe...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.07. 18. - 15:38:39
Létrehozva: #569



devotee
*****


Üdv!
Most jöttem meg a nyaralásból és egy dM-es élmény (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Csavargás Rijekában, freestate pólóban, egy kisebb lemezboltba be, ahol épp a SOTU szólt.
Felkiáltok: Ohh, depeCHe MODE!
Eladók felnéznek, majd a pólóra és nevetés (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2009.07. 19. - 19:18:19
Létrehozva: #570



Slowblow
**


végre van netem megint, és úgy néz ki jövő héttől dolgozom végre,januárik nevetve meglesz a lóvé egy koncertjegyre, ha Isten is úgy akarja:D
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 22. - 08:21:56
Létrehozva: #571



devotee
*****


nálam miután napokig nem moccant és írta a trackerhiábát, feladtam, és inkább írtam Faith-nek egy PM-et, hogy segítsen már ki a DVD ügyben. Megérte! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.08. 07. - 06:58:35
Létrehozva: #572



devotee
*****


Szia!

De mázlista vagy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Idézet (Useless-girl @ 2009.07. 22. - 09:21:56) *
nálam miután napokig nem moccant és írta a trackerhiábát, feladtam, és inkább írtam Faith-nek egy PM-et, hogy segítsen már ki a DVD ügyben. Megérte! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.09. 04. - 09:52:21
Létrehozva: #573



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.07. 18. - 16:38:39) *
Üdv!
Most jöttem meg a nyaralásból és egy dM-es élmény (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Csavargás Rijekában, freestate pólóban, egy kisebb lemezboltba be, ahol épp a SOTU szólt.
Felkiáltok: Ohh, depeCHe MODE!
Eladók felnéznek, majd a pólóra és nevetés (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)




Hehe ezen én is felnevettem (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.09. 04. - 21:31:41
Létrehozva: #574



devotee
*****


Idézet (Beccsú @ 2009.09. 04. - 10:52:21) *


Nevetni jó! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Nemsokára a januári koncertről írhatunk majd. No meg az előtte lévő izgalmas várakozásról. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
zsola
post 2009.09. 28. - 20:35:23
Létrehozva: #575



Newborn
*


sziasztok!
sima allojegyeket keresek a januari, bp-i DM koncertre.
( 2 db-ot minimum )
akinek van barmifele infoja: pankotai.zsolt@gmail.com
elore is koszonom!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.10. 07. - 08:54:11
Létrehozva: #576



devotee
*****


Sziasztok!
Pár rajongóval az az ötletünk támadt, hogy aki jön a 2010-es januári koncertre, az hozzon magával egy koronát, teljesen mindegy, miből készül, lehet akár igazi is:), és amikor megszólal az Enjoy The Silence, mindenki tegye föl a fejére, és úgy tomboljuk végig a számot. Biztos tetszene a fiúknak, és nekünk is nagy emlék lenne. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
És egy másik rajongótársunk azt találta ki, hogy amikor Dave felkiált, hogy "Good Evening Budapest", az egész tömeg visszaordítson neki, hogy "Good evening Depeche Mode"
Mit szóltok? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jó lenne, ha minél több ember benne lenne ebben az ötletben, és aki benne van, az próbálja terjeszteni, hogy mindenkihez eljusson !! )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ildi.dm
post 2009.10. 14. - 19:18:19
Létrehozva: #577



devotee
*****


Kedves Useless Girls!
Tudom rég ígértem már,hogy írok a koncert beszámolóddal kapcsolatban,csak sajna marha sokat túlóráztunk és még a gép közelébe sem jutottam!Eddíg!
A beszámolódból kimásoltam azokat a mondatokat amik megfogtak,mert ugyanaz a véleményem,vagy ugyanazt éreztem,vagy éppen teljesen más stb.

"Sehogy se volt jó. Most egyszerre vagyok boldog és szomorú. Boldog, amiért olyan csodálatos élményeket élhettem át, amiket már nagyon-nagyon rég vártam, és szomorú, amiért ilyen gyorsan véget értek."

Ez így igaz,és reméljük még sokszor átélhrtjük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Alapjában véve szeretem nagyon az esőt, de most nem volt negyven fok, hogy élvezzem a bőrig ázást."

Én is nagyon szeretem az esőt!

"félálomban is az volt az első gondolatom, hogy „MA KONCERT!”. "

IGEN!!!Még akkor is ha kb.3 vagy talán 4 órát tudtam aludni a nagy izgalom miatt!

"Hú mekkorát ordítottam örömömben!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) "

Te is akkor ordítottál,mikor megtaláltad a barátnőidet,mert elszakadtál tőlük,én is ugyanígy jártam Kendráékkal,elszakadtam tőlük,és amikor megtaláltam őket én is ordítottam örömömben!

"Martin DJ setje nem volt olyan megmozgatós, mint a 2006-os
Viszont mikor a fények kezdtek elhalványulni és felvillant a DM felirat a gömbön, hatalmas moraj kelt a stadionban és ordítottunk, ahogy a torkunkon kifért.
végre valahára elindult az „Intro” és abban a pillanatban elfelejtettük, hogy majd’ leszakad a lábunk és a hátunk és üvöltöttünk, mint a sakál!!!!
Ahogy a srácok a színpadra léptek: extázis, tombolás, őrjöngés, Egy teljesen más világba kerültem.
üvöltöttem, ahogy tudtam (néha még saját magamat is megsüketítettem XDDD). Körülöttünk mindenki ordította a szöveget illetve ugrált"

Ez körülöttünk sem volt másképp!

"In Chains
sokkal jobb volt a 2006-os „Intro” "

Nekem a 2006-os jobb volt,még most is borsódzik tőle a hátam,ha hallgatom,ettől nem annyira!

"Wrong
ezerrel rázott a hideg az átvezető rész után, ahogy a szám egyre „kétségbeesettebben” fokozódik (kedvenc részem amúgy)."

Ezzel én is így voltam,egyébként nekem is az a kedvenc részem!

"Hole to feed
azt kérdezem, hogy „mit csináltatok ezzel a számmal fiúk?!”… Ugyanis az első kiszivárgott verzió volt az, amire azt mondtam, hogy „asztamindenit”! "

Nekem ez egy átlagos DM szám.

"Walking in my shoes
Ennél a számnál éreztem és hallottam úgy, hogy igazán beindul a tömeg.
kiráz a hideg és könnybe lábad a szemem, mikor ezeknél a részeknél beremeg a kamera, mert mindig az jut eszembe róla, mintha a hangjába a föld is beleremegne, ahogy az igazságokat kiáltja az esős éjszakába."

Bele is remegett!!!!!

"It’s no good
sokkal jobban örültem volna mondjuk a „Useless”-nek helyette,
tetszett benne Martin kicsit agresszívabb gitárja"

Tiszta szívemből drukkolok és kívánom,hogy legalább egyszer teljesüljön ez az ÁLMOD!!!!!

"A question of time
nem különösebben emelkedik ki a kedvencek közül.
Mindenesetre itt aztán mi is ugrálni kezdtünk,
Huh a végén mikor Dave tapsoltatott minket arra a gyors ütemre, eszméletlen jó volt!!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Még mindig csillagos 5-ös ez a szám koncerten."

Számomra különösen kiemelkedőek a '86-os és a '87-es számok,gondolom főként a '88-as koncert miatt!!!

"Precious
Mau később mondta, hogy a kivetítőn futó szöveg is nagyon mély értelmű volt,"

Egyszerűen nagyon szeretem ezt a számot!

"Fly on the windscreen
ESZMÉLETLENÜL szexuális volt ez a szám!!! Jézus, amit Dave leművelt, én azt hittem, hogy ott esek össze! Hú de beindult a fantáziánk… Azok a csípőtekerések, "

ESZMÉLETLENÜL jó volt!!!!!

"Jezebel
egyre szebb és jobb a hangja! Imádom! Mindig megborzongok tőle!
megállt közvetlen a kifutó előtt, ahol még nem érte a szakadó eső és incselkedett a közönséggel, majd egy nagy vigyorral hirtelen elindult a kifutóra, hogy a szám végén a gitárszólót ott nyomja végig. Hú mekkora ordítás kerekedett ennél a résznél!!! Tetszett nagyon!"

Már régóta megfogalmazódott bennem ez a gondolat:DAVE az ISTEN,de ha MARTIN énekel attól meg vagyok halva!!!!!

"A question of lust
nagyon szép és megható volt és látszott, hogy a közönséget is elvarázsolta
itt újra hallottam, ahogy az egész stadion egyszerre vesz levegőt és énekel Martinnal. Felejthetetlen élmény lett ez is,"

Hát én is elvarázsolódtam nem is kicsit!!!

"Come Back
Az albumverziót még mindig nem szeretem"

Én sem,de a koncerten sem tetszett!Nekem az a studio verzio nagyon odavágott amikor Martin zongorázott és szinte duettben énekelték el!

"Peace
hiányoltam azért azt az erőt a live verzióból, ami lehetett volna bennetöbb van ebben a számban, mint amennyi eddig megmutatkozott.
Az énekeltetés a végén, én úgy hallottam, nem ment olyan jól, mint mehetett volna
több van ebben a számban, mint amennyi eddig megmutatkozott."

Többnek is kéne,hogy legyen benne!!!Ez így igaz!Koncerten az jutott eszembe,amit valahol már valaki leírt,hogy mennyire jó lett volna,ha az lenne a video klippje ami a kivetítőn ment!

"In your room
teljesen elvoltam szállva
mikor Dave kért minket, hogy énekeljünk, vagy ő akart énekelni,akkor véletlenül belegitározott a dologba,vigyorgás lett ebből is Dave részéről

Ez mindíg nagyon nagy!!!!!!

"I feel you
Jót tomboltunk rá,de semmi extra"

AHA!Ez olyan tombolós,semmi extra,ahogy írtad!

"Policy of truth
valahol a szám felénél Dave odajött hozzánk a színpad szélére, és utólag mindannyian totálisan egyetértettünk abban, hogy NEKÜNK ÉNEKELT egy versszakot!
SOSEM fogom elfelejteni azokat a pillanatokat, noha olyan volt, mintha egy buborékon keresztül láttam volna mindent, a külvilág teljesen megszűnt számunkra és csak Ő létezett, ahogy a mikrofonját kitartva vigyorogva bíztat, hogy énekeljünk hangosan, és mi követtük "

Amikor ezeket a sorokat olvastam,csak ez jutott az eszembe:MÁZLISTÁK!!!!!

"Enjoy the silence
Természetesen, a gitárszóló résznél Dave a már ’98 óta bevált „Martinra mutatással” vezette fel a „Ladies and gentleman, Mr.- Martin – L. – Gore!” felkiáltást, amit hatalmas ováció követett ezúttal is! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Még mindig félelmetes! Imádom! "

Félelmetesen jó!Nem hiába veszik elő a DJ-k és a rádiók annyiszor!

"Never let me down again
Ahogy megszólalt, kirázott a hideg,páran már el is kezdték lengetni a karjaikat.
Ennél a számnál a 101 mindig eszembe jut, hisz ez a szám volt az, mikor először könnyeztem meg egy Mode számot a kartengert látva
imádtam az érzést, hogy én is a részese lehetek az esőben hajlongó búzamezőnek! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) "

Ezzel 101 óta én is így vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az mekkora volt,hogy karlengetés közben mi voltunk a kivetítőn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Még fokozottabb libabőr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Stripped
„DEPECHE MODE, DEPECHE MODE!” kántálás és a kiabálás, de valahogy nem éreztem olyan erősnek, mint 2006-ban,
a katarzis közelébe kerültem, mint 2006-ban,
Felőlem akár egy hi-firől is szólhatott volna a zene egészen addig, míg ők énekelnek nekünk. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) "

IGEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Master and servant
ez a szám mindenképpen emlékezetes marad mindenki számára
Na ilyen Master and servant-ja senkinek nem lesz a turnén! Éljen az egyediség! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sose felejtem el Dave fejét, hogy hogy virult, mikor üvöltöttük vissza neki, hogy „Let’s play master and servant - come on!!!" "

EMLÉKEZETES,EGYEDÜLÁLLÓ,MEGISMÉTELHETETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Strangelove
Nagyon megörültem neki, mikor kiderült, hogy belevették a setlistbe, és vártam is nagyon
nem érdekelt különösebben, hogy látom-e vagy sem az enyhén láb-fetisiszta videót, inkább a srácokra koncentráltam. Meg hogy minél hangosabban ordítsuk a „Pain” szót…. "

Én is örültem és nagyon-nagyon vártam!!!!!Talán mondhatom,hogy ez a 2.kedvencem az összes DM szám közül!!!!!Még el is bőgtem magam rajta!

"Personal Jesus
erre ment talán a legnagyobb és utolsó tombolás. Eszméletlen volt,"

TOMBOLÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Erre nem is lehet mást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Waiting for the night
Egyszerűen fantasztikus és tökéletes volt
Csodálatosan szépséges volt!
Teljesen megérintett.
az egész stadiont, ahogy áhítatosan énekli Dave-ékkel a számot és tudják, hogy mikor kell csöndben maradni
Méltó lezárása a koncertnek."

Na itt is kicsordultak a könnyeim!!!!!!!!!!!!!!Engem is nagyon meghatott!Meg ugye tudtuk,hogy vége!

"Mikor elhangzott a „See you next time!” még mindig máshol jártam s éreztem nem akarom, hogy megtörjön a pillanat"

Hát én is valahol egészen máshol voltam,mint akit elvittek a földönkívüliek és nem a FÖLD nevű bolygón lett volna!!!


"ahogy ezt az összefoglalót írom, odakint hatalmas vihar van, még inkább visszahozva és felerősítve az emlékeket. Mosolygok, mert fantasztikus emlékek, melyek megdobogtatják a szívemet, s melyek csak még inkább elköteleztek a Depeche Mode mellett az elkövetkezendő hosszú-hosszú évekre.
Kimondhatatlanul szeretem őket és nagyon várom már most a januári koncertet
„Köszönöm, Depeche Mode, ezt a csodálatos estét és ezt a két órát az életetekből! Sosem fogom elfelejteni, amit kaptam tőletek!” "

ÁMMMMMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon-nagyon tetszett és élveztem minden sorodat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Depeche Mode 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv Ildi
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 22. - 20:44:13
Létrehozva: #578



devotee
*****


Idézet (Neo71 @ 2009.10. 07. - 09:54:11) *
Sziasztok!
Pár rajongóval az az ötletünk támadt, hogy aki jön a 2010-es januári koncertre, az hozzon magával egy koronát, teljesen mindegy, miből készül, lehet akár igazi is:), és amikor megszólal az Enjoy The Silence, mindenki tegye föl a fejére, és úgy tomboljuk végig a számot. Biztos tetszene a fiúknak, és nekünk is nagy emlék lenne. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
És egy másik rajongótársunk azt találta ki, hogy amikor Dave felkiált, hogy "Good Evening Budapest", az egész tömeg visszaordítson neki, hogy "Good evening Depeche Mode"
Mit szóltok? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jó lenne, ha minél több ember benne lenne ebben az ötletben, és aki benne van, az próbálja terjeszteni, hogy mindenkihez eljusson !! )


Háhá, ide is visszakerült, amit a csajokkal kitaláltunk a fórumon. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Tök jó!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ildi.dm
post 2009.10. 28. - 11:21:55
Létrehozva: #579



devotee
*****


Koronával a fejünkön hogy fogunk tombolni?Esetleg hullámcsatokkal lehet rögzíteni,különben egyből leesne.Amikor elkezdtem olvasni,az jutott eszembe,hogy feldobjuk Dave-nek a színpadra!Evvel meg az a probléma,hogy akik távolabb lesznek a színpadtól azoknak ez nem fog sikerülni!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 29. - 13:22:15
Létrehozva: #580



devotee
*****


ildi.dm: köszi szépen a részletes reagálást a beszámolómra! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) örülök, hogy ennyi mindenben egyetértettél velem és tetszett az összegzésem! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

és azt nem csináljuk meg amit én találtam ki a visszatapsolásnál? Hogy a "vissza!" bekiáltások helyett a "Come back, come back to us!"-t kántáljuk??
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 27 28 29 30 >
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: