2400 Oldal V  « < 6 7 8 9 10 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Alisha
post 2009.10. 13. - 14:13:31
Létrehozva: #141



devotee
*****


Hát Useless, én meg éppen a The SP-t olvasom, már a 37. fejezetnél járok.... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Igen, mondtad, jahh.. el is olvastam, hogy mit irsz, csak az agyam, mint a szita.

NA most mennem kell a menhelyre, tuti lefagy majd még a fülem is.

Pusszancs, este jelentkezem!

U, hajrá, hajrá!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 14:24:02
Létrehozva: #142



devotee
*****


Onix: hát nekem is utolsó pillanatban jött az anglisztika és nekem is kellett emeltszintűznöm belőle, hiába volt meg a közép C-m. Amúgy meg szopatás az angolszak az alapvizsga miatt - már harmadik évem kezdem, és a vizsga 4 részéből mindig a Use of English-en, a nyelvtanos részen húztak meg. Most próbálhatom majd utoljára, de most már menni fog!!!! Tudom! Ha nem, akkor pápá angolszak, mert kirúgnak. :S Köcsögök!

Edóka: és hogy tetszik a sztori? nekem az egyik kedvencem! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) szeptember végén sikerült befejeznem az angolra fordítását is - huh az nem volt semmi meló, de a külföldi barátaim imádták! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ezért már megérte!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 14:26:27
Létrehozva: #143



Painkiller
****


Mode ha a belvárosban jársz és van kedved,beugorhatnál hozzám a boltba egyet csevegni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) /Szt,Márton 15.,Varga Divat,a lámpaszaküzlet mellett/.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 14:31:45
Létrehozva: #144



Painkiller
****


U-girl szurkolok,hogy sikerüljön az a fránya vizsga!!!Én meg még átrágom a dolgot,jelentkezzek-e...de macerás,mert most akkor emeltszintűre felkészítés,vizsga stb.,aztán lehet,fel sem vesznek...nem tudom.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 14:55:16
Létrehozva: #145



devotee
*****


hát ezt neked kell érezned, Onix, hogy mennyire szeretnéd és mennyire van kedved hozzá. Ha sok, akkor megéri beleölni a pénzt szerintem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 15:09:52
Létrehozva: #146



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 13. - 15:26:27) *
Mode ha a belvárosban jársz és van kedved,beugorhatnál hozzám a boltba egyet csevegni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) /Szt,Márton 15.,Varga Divat,a lámpaszaküzlet mellett/.



Okés, ha arra járok, beugrok. De szerintem mostanában nem megyek arrafele, főleg a rossz idő miatt is (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Ilyen hurrikánba nehéz kimozdulni, reggel úgy mentek előttem az emberek, mint a részegek, úgy rángatta mindegyiküket a szél. Persze engem is (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 15:13:54
Létrehozva: #147



Painkiller
****


Na,igen...átgondolom ezt a dolgot.
Úgy látom ma délután nincs nagy élet itt a fórumon.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 15:20:28
Létrehozva: #148



Painkiller
****


Mode én reggel alig akartam kikászálódni az ágyból,aztán mikor megláttam,hogy 6fok van,meg szélvihar!Brrrrr! (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Szétfagytam,mire melóba beértem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 15:42:18
Létrehozva: #149



devotee
*****


Hát igen, és állítólag ez csak rosszabbodik. Azét remélem szombaton nem lesz ilyen idő, mert be kéne mennem a plázába jegyet foglaltatni (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) Bár ha el tud vinni anyám autóval akkor nincs gond.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 15:42:53
Létrehozva: #150



devotee
*****


Tessék mire ideérek mindenki eltűnik,

Edóka: a TSP nekem is nagyon bejött.Szuper sztori szerintem.

U-girl:én is szoritok,hogy sikerüljön a vizsga.Az jó lenne ha felkerülne az oldaladra ez a Martinos Sweetest Perfection.Érdekelne engem is akkor is ha nekem Dave a nagy kedvenc.

Mode:képzeld a lányom ma megint bealakitott egy beszólást.Felült szokásához hiven a lejátszó mellé és megtalálta a Some great reward albumot és benne azt a kis könyvecskét vagy mit amiben a dalszövegek vannak meg képek a fiúkról.Elkezdi lapozgatni aztán az egyik képen rámutat Dave-re és azt mondja"né csak apa".Aztán meg Martint gyanúsitotta ugyanezzel,hogy az apja.De mondtam neki,hogy Martin a neve és ahogy tovább lapozgatott a következő képen rámutatott Martinra és mondta a nevét.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 15:45:53
Létrehozva: #151



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 13. - 16:42:53) *
Tessék mire ideérek mindenki eltűnik,

Edóka: a TSP nekem is nagyon bejött.Szuper sztori szerintem.

U-girl:én is szoritok,hogy sikerüljön a vizsga.Az jó lenne ha felkerülne az oldaladra ez a Martinos Sweetest Perfection.Érdekelne engem is akkor is ha nekem Dave a nagy kedvenc.

Mode:képzeld a lányom ma megint bealakitott egy beszólást.Felült szokásához hiven a lejátszó mellé és megtalálta a Some great reward albumot és benne azt a kis könyvecskét vagy mit amiben a dalszövegek vannak meg képek a fiúkról.Elkezdi lapozgatni aztán az egyik képen rámutat Dave-re és azt mondja"né csak apa".Aztán meg Martint gyanúsitotta ugyanezzel,hogy az apja.De mondtam neki,hogy Martin a neve és ahogy tovább lapozgatott a következő képen rámutatott Martinra és mondta a nevét.



De édes (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) De az apukáját is apunak hívja? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 16:02:34
Létrehozva: #152



devotee
*****


Az apját apának hivja.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 16:20:35
Létrehozva: #153



devotee
*****


hmm..és akkor így 2 apja van (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) Érdepes (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 16:34:16
Létrehozva: #154



devotee
*****


Lassan már összes DM-es fiút apának hivja.Legközelebb Andy lesz soron.Hehe.Egyébként ma a párizsos topicban visszmentem olvasgatni a hsz.-okat,hogy kicsit nosztalgiázzak és marha jókat röhögtem újra.

Idézet (vicuska @ 2009.10. 13. - 17:30:50) *
Lassan már összes DM-es fiút apának hivja.Legközelebb Andy lesz soron.Hehe.Egyébként ma a párizsos topicban visszmentem olvasgatni a hsz.-okat,hogy kicsit nosztalgiázzak és marha jókat röhögtem újra.


Tegnap este még lefekvés után nem aludtam el azonnal és arra gondoltam milyen szép lesz az egyenmedálunk és elképzeltem ahogy mind a 7-en büszkén hordjuk.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 13. - 17:00:51
Létrehozva: #155



devotee
*****


Hát Petra még pici, az ilyeneket annyira nem érti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nekem csak Dave az apa (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) Egyszerre 4 apám meg nem lehet. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Igen, milyen szép lesz (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Majd kérdezik megint a suliba, hogy mit jelent (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 13. - 17:37:35
Létrehozva: #156



devotee
*****


Az biztos,hogy megkérdezik mit jelent a medálod.Aztán meg készülhetsz a megjegyzésekre mint a pólódnál mert valószinű úgy sem fogják érteni a jelentését,hogy ez nem csak egy együttes iránti rajongást és tiszteletet jelent hanem a mi összetartásunkat is.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 18:02:31
Létrehozva: #157



Painkiller
****


Egyenmedálunk tervét átküldtem Krisztinek,de még nem írt vissza.Amint mond árat,szólok Nektek.
Vica ha Petrának újra ilyen aranyos beszólásai vannak szerintem már gyógyulgat! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 18:03:03
Létrehozva: #158



devotee
*****


Hát a huzat még mindig nagyon nagy odakint, szétfújta az agyam kint a kutyáknál, de nagyon jó volt:)

Hát Useless, én imádom ezt az irást, ha tehetném még melóban is azt olvasnám, de sajnos nem hagyják:( illetve hála istennek, hogy nincs időm és dolgoznom kell. Azt nem tudom, hogy a francban tudtad te ezt leforditani, hiszen a magyar nyelv sokkal finomabb, részletesebb... ugyan azokat a dolgokat ugyan ilyen jól le tudtad forditani? Lehet angolul kéne olvasnom, hogy kicsit jobban menjen az angol, nyáron megyek LA-be húgomhoz, és már 10 éve nem beszéltem angolul, csak ha nyaraltam, vagy itthon volt a hugi a férjével... Tök kuka vagyok.

Mode, Onix, sziasztok! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)


Vicus, veled meg ma már dumcsiztam is:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 13. - 18:06:25
Létrehozva: #159



Painkiller
****


Üdv'Edóka!A szél itt sem csillapodott...De mit csináltál Te a menhelyen?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 18:15:55
Létrehozva: #160



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 13. - 19:06:25) *
Üdv'Edóka!A szél itt sem csillapodott...De mit csináltál Te a menhelyen?



Simiztem, labdáztam, etettem, kezeltem, szeretgettem, és jól éreztem magam... aztán haza hoztam a melós lányokat:)

NA jó, egy kicsit takaritottam is, mert azt mindig van mit. Évek óta menhelyezek ha esik, ha fúj, karácsonykor, húsvétkor, őket mindig el kell látni. Most egy kicsit lazább, mert most már van ki dolgozzon kint, és nem nekünk kell rohannunk munka előtt, munka után, és hétvégén is... Igy meg aztán végképp élvezetes, és van idő a kutyákkal foglalkozni
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 6 7 8 9 10 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: