> A DM-ről szeretnék írni, Élménybeszámolók, és egy leendő riport
Emyke
post 2008.11. 14. - 13:59:56
Létrehozva: #1



Slowblow
**


Sziasztok!

Nagyon jól néz ki ez a fórum. Nyáron én is ott leszek a koncerten, és arra gondoltam, szívesen írnék majd róla. Egyenlőre még nem tudom milyen formában, de mindenképpen azon vagyok, hogy egy cikket, élménybeszámolót, esetleg képriportot tudjak majd írni a nyári koncertről. Ha van kedvetek, írjátok le kedvenc Depeche Modeddal kapcsolatos élményeteket, és lehet, hogy meg tudom majd jelentetni valamilyen formában. Írjátok le, hogyan készültök a nyári koncertre.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
 
Új téma
Válaszok
Capricornus
post 2009.02. 24. - 19:12:03
Létrehozva: #2



devotee
*****


Kedvenc DM-el kapcsolatos élmény? Betoppantak az életembe és azóta sem lehet kirobbantani őket onnan! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Egyébként a nyári koncert lesz az első "személyes" élményem velük (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2009.03. 23. - 12:11:00
Létrehozva: #3



Slowblow
**


Idézet (Capricornus @ 2009.02. 24. - 20:12:03) *
Kedvenc DM-el kapcsolatos élmény? Betoppantak az életembe és azóta sem lehet kirobbantani őket onnan! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Egyébként a nyári koncert lesz az első "személyes" élményem velük (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

Ne haragudjatok, kissé elhanyagoltam ezt a helyet (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Szóval úgy néz ki, mégsem leszek egyedül egy ilyen koncin (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Egyik Miskolci ismerősömmel leszünk, aztán sikerült jó szálást találni a bagolyvái kolleszban.
Majd DM beszámolót mindenképp fogok összehozni....

Nekem is ez lesz az első... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Hozzászólások a témában


Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: