2400 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
vicuska
post 2009.10. 12. - 17:59:43
Létrehozva: #41



devotee
*****


Edóka nézd meg Useless-girl 29-es hsz.-át.Hátha az ő galériájába találsz képet,hogy ne legyél torz.Úgy néz ki ketten vagyunk.

Angie merre vagy?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:01:37
Létrehozva: #42



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 18:59:43) *
Edóka nézd meg Useless-girl 29-es hsz.-át.Hátha az ő galériájába találsz képet,hogy ne legyél torz.Úgy néz ki ketten vagyunk.

Angie merre vagy?


Itt vagyok, már le is írtam az álmomat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 18:02:04
Létrehozva: #43



devotee
*****


Angie!

Remek álom, mondjuk az esküvő után van az a bizonyos éjszaka... na .... arra pont kitérhettél volna részletesebben (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:04:25
Létrehozva: #44



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 19:02:04) *
Angie!

Remek álom, mondjuk az esküvő után van az a bizonyos éjszaka... na .... arra pont kitérhettél volna részletesebben (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Edóka!

Szeretnéd, mi? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Azt nagyon sokáig kellene írni, mert hát ha részletesen szeretném elmesélni, akkor elkopna a klaviatúra és a 18-as karikát is ki kellene tenni... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Júj, ma lehet hogy meg fog ismétlődni ez az álom, annyit beszéltünk róla. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Tök jó lenne! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 18:05:33
Létrehozva: #45



devotee
*****


Edóka én is arra gondoltam megkérdezem Angie-t és a nászéjszaka.?Milyen volt álmodba Dave-vel...khm...?Egyébként szép álom csak a vége nem az.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:07:40
Létrehozva: #46



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 19:05:33) *
Edóka én is arra gondoltam megkérdezem Angie-t és a nászéjszaka.?Milyen volt álmodba Dave-vel...khm...?Egyébként szép álom csak a vége nem az.


Dave-el nagyon remek volt... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Olyan energikus, mint a színpadon. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 18:14:01
Létrehozva: #47



devotee
*****


Hehe... igen.. ha sokat beszélünk róla, tuti vele álmodsz.. tudod... éhes disznó (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

No mindegy, én ha egyszer leirod, elolvasnám.. aztán utána majd én is erről álmodom!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Na ez jobb kép?

Angie, Te sem tudod, hogyan kell azt beállitani, hogy az utolsó hsz. jöjjön be, ha belépek ebbe e témába?




Useless, köszönöm az ikonokat, onnan választottam is egy gyönyörűt!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:15:19
Létrehozva: #48



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 19:12:51) *
Hehe... igen.. ha sokat beszélünk róla, tuti vele álmodsz.. tudod... éhes disznó (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

No mindegy, én ha egyszer leirod, elolvasnám.. aztán utána majd én is erről álmodom!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Na ez jobb kép?

Angie, Te sem tudod, hogyan kell azt beállitani, hogy az utolsó hsz. jöjjön be, ha belépek ebbe e témába?


Ja, hát igen az éhes disznók azok makkal álmodnak, de most itt ne disznókodjuk el a romantikus álmomat, oké? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Szerintem ez jó kép!

Én is azt az opciót keresem, egyszer már megtaláltam, amikor a koncert élményeket dumáltuk ki egy másik topicban, itt a fórumon, de most nem találom. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 18:29:43
Létrehozva: #49



devotee
*****


Edóka jó a kép.

Angie az jutott az eszembe,hogy miután leöntötted Dave-et másnap már hozzá is mentél feleségül álmodban vagy azért randiztatok is a két esemény között?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:37:47
Létrehozva: #50



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 19:29:43) *
Edóka jó a kép.

Angie az jutott az eszembe,hogy miután leöntötted Dave-et másnap már hozzá is mentél feleségül álmodban vagy azért randiztatok is a két esemény között?


Na arra nem emlékszem, de gondolom igen, mert az esküvő azért nagyon megható volt és olybá tűnt, hogy már régóta együtt vagyunk. De az intenzívebb élmények jobban megmaradtak, egy vacsora is nagyon megvan még bennem, a lánykérés pezsgős pohárba csúsztatott gyűrűvel. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Ugye milyen romantikus? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Vica, a szmájlikat látom még mindig nem találtad meg, mikor írod a kis ablakban a szöveget, akkor ott látnod kell egy menüsort (betű, méret stb) alatta van a dőlt, félkövér stb. opció és ott virít egy szmájli fej mellette kis lefelé mutató háromszög, ha azt lenyitod, akkor alatta megtalálod a szmájlik tengerét. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 18:44:50
Létrehozva: #51



Painkiller
****


Sziasztok!
Angie tuti álom,irigyellek! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A rajzocskámat ide talán sikerül feltölteni,mindjárt megpróbálom...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:47:39
Létrehozva: #52



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 19:44:50) *
Sziasztok!
Angie tuti álom,irigyellek! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A rajzocskámat ide talán sikerül feltölteni,mindjárt megpróbálom...


Szia!

Hát igen, csak az a baj, hogy tényleg csak egyetlen egyszer volt ilyen álmom és olyan volt, mint a valóság, kész... Furcsa dolgokra képes az agy. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Várom a képet, nagyon érdekel a terved. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Szerintem sikerülni fog feltölteni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 18:48:07
Létrehozva: #53



devotee
*****


Pezsgőspohárba gyűrű?Ó anyám...remélem én is álmodok majd ilyesmit.Ami a smile-ket illeti azért nem rakok be a szövegbe mert ez az ócska,öreg laptop nem jeleniti meg.Tehát nem látom ott ahol irjátok.Majd az asztali gépen megnézem mintahogy U-girl galériáját is ott nézem meg és választok képet mert egy örökké valóság mire ez a dög megnyitja.És mikor úgy tűnik nem tudok helyesen irni az is azért van mert olaszékezetes a billentyű és pl.nem találom a hosszú i-t.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 18:53:34
Létrehozva: #54



Painkiller
****


Mellékelt állomány:  Korona_1..jpg ( 430.88K ) Letöltések száma: 22
Nem nagy cucc,de kb. ilyesmire gondoltatok?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 18:56:22
Létrehozva: #55



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 19:48:07) *
Pezsgőspohárba gyűrű?Ó anyám...remélem én is álmodok majd ilyesmit.Ami a smile-ket illeti azért nem rakok be a szövegbe mert ez az ócska,öreg laptop nem jeleniti meg.Tehát nem látom ott ahol irjátok.Majd az asztali gépen megnézem mintahogy U-girl galériáját is ott nézem meg és választok képet mert egy örökké valóság mire ez a dög megnyitja.És mikor úgy tűnik nem tudok helyesen irni az is azért van mert olaszékezetes a billentyű és pl.nem találom a hosszú i-t.


Ugye milyen szép? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Pedig nem is szeretem a pezsgőt, de a pohárban kiszúrtam a karikagyűrűt, mert ott gyöngyözött rajta a pezsgő... ó, olyan részletgazdagon van előttem az a kép. Majd ki ugrottam a bőrömből, de inkább Dave kezeibe ugrottam bele a boldogságtól. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Már lassan elolvadok itt ülve és vigyorogva magam elé. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Na, már vágom, hogy miért nem próbáltad ki a szmájlikat, jókat fogsz röhögni a képeken. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 19:53:34) *
Mellékelt állomány:  Korona_1..jpg ( 430.88K ) Letöltések száma: 22
Nem nagy cucc,de kb. ilyesmire gondoltatok?



Ez nekem nagyon tetszik! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Tök ügyi vagy ám! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 19:04:05
Létrehozva: #56



Painkiller
****


Angie köszi!Valami extrábbat akartam belőle kihozni,de ennyire futotta ma.Az a baj,hogy sokféle korona típus létezik,ez tetszett legjobban.Méretek: alsó része 12mm,ahol felül kiszélesedik 16mm,magassága a korona csúcsáig 12mm.Anyagvastagság 1mm.Kicsit meg lehet domborítani,akkor nem teljesen sík,a DM betűk antikolva/fekete,mint a violator rózsánál láttátok/.Ahogy akarjátok,úgy változtatok rajta!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.10. 12. - 19:05:08
Létrehozva: #57



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 12. - 16:38:06) *
U-girl oké keresnék én másikat de honnan tudjam melyik nem annyira homályos.Furcsa még itt úgyhogy azt sem tudom pl.hogy smile-kat hogy kell a szövegbe belepakolni.Tudod én már csak ilyen béna vagyok.


Üdv Fekete Sereg! Tök jó itt!!!
Most legalább megmutatom a tortám, még úgysem látta mindenki. Sajnos én hiányzok róla, mivel a bestiális öcsém még mindig nem küldte el a fotókat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Mellékelt állomány:  violator.jpg ( 131.61K ) Letöltések száma: 17
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:05:27
Létrehozva: #58



devotee
*****


Vica!


Hopp, nekem sincs ezen a lap-topon hosszú i. Úgyhogy én sem vagyok hülye, hogy nem tudok helyesen irni, csak egyszerűen nem megy. Pedig már mindennel próbálkoztam, nem találom rajta.

Onix.. szerintem lesz egy kis gubanc ezzel az ékszer gyártással... Nekem is kéne (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Meg szerintem nagyon sok ember rá startolna... Nagyon jó kis rajz, szerintem csodálatos lesz!!!!

Angie, te küldtél dvd-t Vicának? Beszélhetnénk erről a dologról? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 12. - 19:06:12
Létrehozva: #59



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 20:04:05) *
Angie köszi!Valami extrábbat akartam belőle kihozni,de ennyire futotta ma.Az a baj,hogy sokféle korona típus létezik,ez tetszett legjobban.Méretek: alsó része 12mm,ahol felül kiszélesedik 16mm,magassága a korona csúcsáig 12mm.Anyagvastagság 1mm.Kicsit meg lehet domborítani,akkor nem teljesen sík,a DM betűk antikolva/fekete,mint a violator rózsánál láttátok/.Ahogy akarjátok,úgy változtatok rajta!


Ez nagyon szépen fog majd mutatni a nyakunkban. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Előre is nagyon köszike!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 19:06:46
Létrehozva: #60



devotee
*****


Szia Niki!!!

Aztaaa... de irigy vagyok, a mindenit! Hol lehet ilyen férjet kapni? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: