2400 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2009.10. 13. - 19:50:59
Létrehozva: #181



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 13. - 20:47:27) *
Hát Angie, én nagyon félek. Rettegek a repüléstől. Többször repültem már, de nem tudom megszokni. Úgy képzeljétek el, hogy előtte nekem már egy hónappal rémálmaim vannak. Meg amúgy is vannak rémálmaim, mindig magasban vagyok, le fogok zuhanni, és a repülő géppel már többször kerültem olyna helyzetbe, hogy meg fogunk halni.. mármint álmomban (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
Egyébként meg sajnos nagyon nehezen is fogom vissza magam a gépem, ha csak egy kicsi turbolencia is van. Előre hajolok, megfogom a bokám és mormogom, hogy meg fogunk halni.. mások elképednek rajtam. Ezért volt utolsó mallorcai utazásunkkor, hogy a barátnőim nem ültek mellém hazafelé a gépen..hehhehee..

jó éjt Onix!


Ez többek között az idióta sajtó hibája... mert arról még sosem készült film, hogy milyen előnyös a repülés, csak akkor kerül szóba, amikor valami katasztrófa történik. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Ez nagyon nem jó, több emberbe beleteszi a parát még az előtt, hogy életükben legalább egyszer kipróbálták volna saját maguk.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 13. - 20:01:40
Létrehozva: #182



devotee
*****


Én is lépek, legyetek jók (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 20:02:48
Létrehozva: #183



devotee
*****


Jó éjt mindenkinek!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 22:03:25
Létrehozva: #184



devotee
*****


Vica: nem vizsga volt csak előadás. Egész jól ment. A lényeg, hogy túl vagyok rajta.

Onix: Szegeden se csillapodott, le is fagyott a fülem mire hazaértem. És még nem hoztam le a bőrkabim, úgyhogy jól be kellett öltözni két pulcsiba. :S

Edóka: természetesen nem lehet szó szerint lefordítani minden mondatot. Volt ahol összevontam vagy más kifejezést írtam bele, mert van amire egyszerűen se kifejezésük, se szavuk nincs az angolban. Elég idegesítő tud lenni. Angolról magyarra viszont sokkal könnyebb. Hát kb. amúgy májustól szept. végéig fordítottam az 53 fejezetet (és azt láttad, hogy nálunk egy fejezet nem olyan rövid - Word doksiban 5 oldal). No mindegy, túl vagyok rajta. Most a Strange Affection 2-t fordítom angolra. Huh az tök jó, hogy a húgod kinn lakik! én is olyan szívesen élnék vagy Angliában, vagy New Yorkban (nem, nem csak Dave miatt! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) - mondjuk kinti barátnőm pl. mondta, ha egyszer kimegyek pár hétre, náluk lakhatok Long Island-on... ááááhhhh adjatok pééééééééénzt!!!!!!!!! XDDD)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 22:17:29
Létrehozva: #185



devotee
*****


hát még én se repültem soha, de egy kis kellemetlenség után tuti megszoknám, mint ahogy elég gyorsan alkalmazkodom mindenhez. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Angie: eddig asszem 2 Las Vegasos helyszínelőkben volt DM - Precious amikor egy töltényt vizsgálnak lézerrel, meg az I want it all talán a pár résszel későbbi vagy előtti részben mikor "vérfarkasok" ellen nyomoznak. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 22:37:57
Létrehozva: #186



devotee
*****


Szia U-girl, szóval akkor túl vagy a prezentációdon, és semmi gond nem volt. Én meg annyira olvasok, hogy csak most néztem ide, már mindenki alszik, csak a baglyok ülnek a gép előtt (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Hát nagyon irigyellek, hogy ilyen profi módon tudsz forditani, én is igy gondoltam, hogy magyarról a nehezebb.. Mi mindent sokkal finomabban tudunk kifejezni, árnyaltabban, apró különbségeket is.


Láthattam én ezt a pillanatot a youtube-on? Mert mintha ott láttam volna, mármint a helyszinelőset. Mert tuti,hogy otthon a tv előtt nem, mert tuti felpattanok a kanapéról.. szerintem tubuson láttam
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 23:04:54
Létrehozva: #187



devotee
*****


Én meg írtam Caprival, úgyhogy lassan válaszolgatok az oldalakra, amiken közben párhuzamosan vagyok. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Nem tom, én letöltve láttam. TV-ben nem igazán nézek semmit max. NG, Spektrum, Discovery hármas.
Jah, túl vagyok rajta, egész jól ment szerintem.
Mit olvasol?
Igen, a magyar nyelv sokkal kifejezőbb, míg az angol inkább körbeír és egy szónak vagy 90 jelentése is lehet. :S Viszont az angolban sokkal jobban szeretem, hogy megkülönböztetik a férfi és a nő nemet he-vel meg she-vel. Sokkal inkább leegyszerűsíti és nem kell állandóan ismételnem a neveket, hanem kapásból tudják hogy kiről van szó. (kivéve ha több azonos nemű szereplő is van a jelenetben). No mindegy. Hát nekem akkor kezdett nagyon fejlődni az angolom, mikor pár éve elkezdtünk egyik barátnőmmel angolul is írni fickeket. Az elején még csomó hibám volt nekem is, meg minden mondat után azt gondoltam, hogy "úristen, tuti vmi baromságot írtam", de aztán idővel belerázódik az ember, meg olvasás közben elles fordulatokat. Azóta már rengeteget olvastam angolul. És a könyveim többsége is már lassan angolul van (pl. a Twilight sorozat, vagy még anno a 2 utcsó Potter könyvet is először angolul olvastam csak hogy párat említsek). Na de persze az is sokat dobott rajta, hogy angolt tanulok (bár az utcsó két félévben annyira nem tett hozzá, mert toporgok. De majd utána (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ). Szóval önképző vagyok inkább. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 13. - 23:47:32
Létrehozva: #188



devotee
*****


TSP 52. fejezeténél járok, úgyhogy üdvözöllek mindkettőtöket, Caprit, és Téged is, bár nem is tudom ezt ki követte el (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Szóval csak ezért nem voltam itt én sem. Most tervezem, hogy januártól eljárok majd valami angoltanárhoz, csak hogy beszéljek. Nem kell nekem semmiféle nyelvtan, se csoport, mert ott úgy sem tudok tanulni, csak beszélgessen velem, nekem csak erre lenne szükségem. Csak hát ez is mind pénz. MA beszélgettem egy vendégemmel, az ő tanárja, ha egyedül vállal, 5 rugó óránként az ára. Hát azt kicsit sokallom, úgyhogy körül kell néznem,vagy kell keresnem itt nálunk egy egyetemistát, aki bajlódik velem kicsit
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 13. - 23:56:11
Létrehozva: #189



devotee
*****


hát az 5 rugó az nekem is sok lenne. nekem jó volt, mert ismertem a külön angol tanárnőmet már kiskoromtól, a fiával évfolyamtársak voltunk, úgyhogy egész olcsón megúsztuk. mondjuk vidéken amúgy is olcsóbbak. bele se merek gondolni hogy mondjuk pesten mennyi egy. :S

nah, király, akkor mindjárt végzel vele! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) véleményt szívesen fogadok az oldalam fórumára vagy a vendégkönyvbe, ha gondolod! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) amúgy a TSP-t négyen kezdtük el írni (Mauka, Capri, Orchidett és én) de az első pár fejezet után csak Mau és én maradtunk.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 14. - 00:26:23
Létrehozva: #190



devotee
*****


Huhhh... hát kivégeztem, igaz itt a végén már alig láttam a monitort! Fantasztikus volt a vége, főleg az utolsó sorok...

Holnap irok nektek az oldalra, ma már nem fog menni, mert beállt a nyakam, a fenekem, és már nem látok (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

De nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen remek novellát irtatok, most jó pár napomat ezzel töltöttem esténként, és kellemesen teltek!!

THX (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 14. - 00:38:06
Létrehozva: #191



devotee
*****


örülök, hogy tetszett a sztori! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (novellának kicsit hosszú lett volna XDDD)
majd várom a véleményt az oldalra! nagyon kíváncsi leszek! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) na én is megyek - ja egyébként ahogy az utcsó fejezet előtti megjegyzésben is említem, én is imádom a végét! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
na cupp!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 05:55:53
Létrehozva: #192



devotee
*****


Jó reggelt, beindult a süket szomszédom... (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

ha jövök legközelebb elhatároztam, hogy az éjszaka közepén is be fogok csengetni, hogy vegye már halkabbra azt a k kévét. Hát komolyan mondom, már 3. éjszakája nem aludtam valami jól. Ráaádul még fűtés sincs, mert nem jött a gázszerelő megnézni a konvektorokat, összefagyok. (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

Tegnap volt az a rész a Helyszínelőkben, amiben a szőrös lány volt, aki úgy nézett ki, mint egy vérfarkas és megölték a testvérét. Ebben szólt a Precious, másik epizódra nem emlékszem, pedig sokat láttam, vagyis az összeset. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 06:26:06
Létrehozva: #193



devotee
*****


Jó reggelt!

Angie:én már rég lecsaptam volna a szomszédodat a helyedbe amikor az éjszaka közepén bömbölteti a tv-jét... (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

U-girl:tudom,hogy tegnap a prezentációdat adtad elő és örülök,hogy jól sikerült.Én arra a vizsgádra gondoltam,hogy szurkolok,hogy sikerüljön amit az egyik hsz.-odban írtál,hogy ha nem sikerül akkor pá-pá annak a szaknak vagy valami ilyasmi.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 06:31:19
Létrehozva: #194



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 14. - 07:26:06) *
Jó reggelt!

Angie:én már rég lecsaptam volna a szomszédodat a helyedbe amikor az éjszaka közepén bömbölteti a tv-jét... (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

U-girl:tudom,hogy tegnap a prezentációdat adtad elő és örülök,hogy jól sikerült.Én arra a vizsgádra gondoltam,hogy szurkolok,hogy sikerüljön amit az egyik hsz.-odban írtál,hogy ha nem sikerül akkor pá-pá annak a szaknak vagy valami ilyasmi.


Szia! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Elég toleráns vagyok, de most már nem megy... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Tényleg, a diszkózás megvolt Petrával a videókra? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 06:36:01
Létrehozva: #195



devotee
*****


Nézegettünk párat ami nekem még nagyon újdonságnak számított meg olyan is volt sajna amit nem tudtam megnézni mert a net lassan töltötte vagy nem tudom mi volt.Annyira nem diszkóztunk szerintem majd koncertekre.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 06:43:46
Létrehozva: #196



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 14. - 07:36:01) *
Nézegettünk párat ami nekem még nagyon újdonságnak számított meg olyan is volt sajna amit nem tudtam megnézni mert a net lassan töltötte vagy nem tudom mi volt.Annyira nem diszkóztunk szerintem majd koncertekre.


Van, amikor nekem is nehezen tölti be a videókat, de nem mindig. Mik voltak az újdonságok? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 06:59:01
Létrehozva: #197



devotee
*****


A Freelove például meg a Goodnight lovers(nem is tudtam,hogy van videója) amit nem igazán akart betölteni vagy a Photographic koncerten meg Davetől a Kingdom.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 07:04:38
Létrehozva: #198



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 14. - 07:59:01) *
A Freelove például meg a Goodnight lovers(nem is tudtam,hogy van videója) amit nem igazán akart betölteni vagy a Photographic koncerten meg Davetől a Kingdom.


Pedig van, Dave tök jól néz ki azzal a hajjal, ami a Goodnight loversben van neki. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 14. - 07:14:43
Létrehozva: #199



devotee
*****


Ja nekem is tetszik Dave haja abba klipben.Remélem meg tudom nézni majd ha végre rendesen betölti ez a köcsög net.Most biztos nem mert akartam nézni vidit és 5 másodpercenként töltögeti.Pedig ezzel a T-mobilos nettel még nem volt ilyen.Most kissé mérges vagyok rá,hogy szórakozik. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.10. 14. - 07:19:38
Létrehozva: #200



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2009.10. 14. - 08:14:43) *
Ja nekem is tetszik Dave haja abba klipben.Remélem meg tudom nézni majd ha végre rendesen betölti ez a köcsög net.Most biztos nem mert akartam nézni vidit és 5 másodpercenként töltögeti.Pedig ezzel a T-mobilos nettel még nem volt ilyen.Most kissé mérges vagyok rá,hogy szórakozik. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)


Nagyon utálom a T-mobile netet, itt is ez van, de szörnyű. Otthon sem jobb a kábelnet szolgáltatásuk. Már lejárt a hűségünk, szóval majd megnézem a Digikábel ajánlatát és átköttetem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
34 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (34 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: