2400 Oldal V  « < 2393 2394 2395 2396 2397 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2011.05. 15. - 22:15:12
Létrehozva: #47881



devotee
*****


Doro, kb. a próbaüzemmel meg minden úgy 2019-2020-ra lesz kész. Ha lesznek új metrókocsik akkor azokba csak 30.000 lefutott km után lehet utasokat betenni, az kb 1 év amire lefutja minden kocsi, és mozdony. A Bocskai úton viszont ne nagyon szálljatok majd ki, mert a mennyezet - hát hogy is mondjam - nem túl biztonságos technológiával készült :S Nem tudom milyen kocsi fog ebbe beleférni olyan kicsi.

Angyalom, hát ő az egyik legédesebb pasi, akit ismerek, de csak a barátom. Olyan ritkán látom, már most is vagy 6 hónap után sikerült találkoznunk, de majdnem minden nap beszélünk, ő a lelki szemetesvödröm, én meg az övé. Placebosan mondva "Soulmate" (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Annyi mindenben segítettük már át egymást, hogy huh, felsorolni is nehéz. Agyon ölelgetett ott a bejáratnál mikor kiértem, így megint adtunk a többi kollégának egy kis petyka alapanyagot, a pasik pletyisebbek, mint a nők XD

Jajj és igen, sétáltunk, kalauzolt odalenn, az alagútban mentünk át egyik megállóból a másikba, izgi volt (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jajj, és ősmóder ám!!!!!!!!!!!!! A legelső magyar koncerten már kinn volt (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Doronicum @ 2011.05. 15. - 22:57:10) *
Figyelem, figyelem!
Szolgálati közlemény a Fekete Sereg tagjainak:

http://www.youtube.com/watch?v=_HoKK8Oyo-A

(IMG:style_emoticons/default/cool.gif)


De nagyon love ez a szám <3 THX!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Doronicum
post 2011.05. 15. - 22:57:21
Létrehozva: #47882



Painkiller
****



Idézet
Doro, kb. a próbaüzemmel meg minden úgy 2019-2020-ra lesz kész. Ha lesznek új metrókocsik akkor azokba csak 30.000 lefutott km után lehet utasokat betenni, az kb 1 év amire lefutja minden kocsi, és mozdony. A Bocskai úton viszont ne nagyon szálljatok majd ki, mert a mennyezet - hát hogy is mondjam - nem túl biztonságos technológiával készült :S Nem tudom milyen kocsi fog ebbe beleférni olyan kicsi.

Hát Angie, nem lettem bizakodóbb ettől az élménybeszámolótól... (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)


Idézet
Angyalom, hát ő az egyik legédesebb pasi, akit ismerek, de csak a barátom. Olyan ritkán látom, már most is vagy 6 hónap után sikerült találkoznunk, de majdnem minden nap beszélünk, ő a lelki szemetesvödröm, én meg az övé. Placebosan mondva "Soulmate" (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Annyi mindenben segítettük már át egymást, hogy huh, felsorolni is nehéz. Agyon ölelgetett ott a bejáratnál mikor kiértem, így megint adtunk a többi kollégának egy kis petyka alapanyagot, a pasik pletyisebbek, mint a nők XD

Jajj és igen, sétáltunk, kalauzolt odalenn, az alagútban mentünk át egyik megállóból a másikba, izgi volt (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jajj, és ősmóder ám!!!!!!!!!!!!! A legelső magyar koncerten már kinn volt (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Soulmate, ez tetszik! Régebben nekem is nagyon sok fiú barátom volt, velük egészen más volt beszélgetni, mint a lányokkal. De tényleg! Hát az élet elsodort mindenkit, de szerintem ugyanúgy tudnánk beszélgetni még ma is, mint akkoriban... (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)

Na, azt a 85-ös koncertet irigylem az Angyalodtól... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 17. - 13:52:02
Létrehozva: #47883



devotee
*****


Doro,

úgy érezzük, hogy ez a projekt egy véget nem érő történet, tiszta Never ending story, csak nem olyan mesés, mint a valódi regény. Hm... egy pénznyelő szerkezet. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) De majd lesz vele valami, max földalatti járda.

Ne hagyd elveszni ezeket az embereket!!! Ejj, tessék velük felvenni a kapcsolatot, mert fontos (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2011.05. 17. - 15:56:10
Létrehozva: #47884



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=B7KLHdxSWRc&NR=1

Moderator: M Dave: D.....M: Dave Gahan szárnyalva.Egy uj album.Egyszer vilagturnen,egyszer berlinben ahol a kultember depeche mode frontembere ugy erzi magat mint egy hazai-meccsen!D: nemetorszag nekunk mindig rendkivuli,sehol mashol a vila...gon nincs annyi rajongo akik mindig majdnem vakon minket megertetenek es tamogatnak! M: Lazan megy a munka most az uj albumon,a csatabardot egymaskozt elastak a kreativ fejek Dave es Martin....a 90-es evek vegen majdnem halalos drogos lehuzanasa utan Gahan "megvilagosodott"! D: Igy ahogy most elek sokkal jobban erzem magam,nekem vilagos,hogy mekkora szerencsem volt,hogy "egeszen" kijottem belole..masok sokkal rosszabbul jartak! M: Tobb mint 30 ev elvelt mar azota,hogy a Depeche Mode betort az elso ranglistakra.Meg mindig megtoltik a koncertjeikkel a legnagyobb stadionokat.Fog-e a turnezni a 46eves vad meg 20ev mulva is? D: En remelem,hogy tenyleg nem kell(mosoly)..En azt szeretnem ha az unokaim neznenek fel ram,az eleg lenne nekem...M: Addig is Dave mindent meg akar adni ahogy eddig szokott,hogy a rajongoit lelkesitse...ENDE
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.05. 17. - 17:09:00
Létrehozva: #47885



devotee
*****


Hellohello ^^

Hogyvagyunk, hogyvagyunk? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Itt fantörpikus minden, remélem Ti is jól vagytok (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Drága Nővérkém, ez most miez? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Hirtelen nem kapcsoltam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Jaj, már vágom (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nekem akkor is ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=p0mwXFx4tP8...feature=related legnagyobb (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2011.05. 18. - 16:51:47
Létrehozva: #47886



devotee
*****


Aranyos vagy öcsi, de nem...nem vágod.
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Csak a másik öcsém lefordította ezt, és gondoltam berakom (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Én is szeretem a te kedvenced, de én még ezt bírom: http://www.youtube.com/watch?v=f_ivhAroaS0
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 20. - 05:42:30
Létrehozva: #47887



devotee
*****


Reggelt!!!!!!!!!!!!

Kis Tankcsapda nektek ébresztőnek!!!!!!!!!

Terepen járó autó,
Ukrán végrehajtó
harminc-negyven milla
Meg egy-két fegyveres gorilla
Aki meg a konténerben turkál,
Annak a Hollywood Boulevard
Lenne a harmadik emelet négy,
Ahonnan reggel lifttel mégy el
Nézz szét milyen ez a város,
Egy-két milliárdos gyáros
Minden fingásától rettegnek,
Mindent kilóra vettek meg
Nyugati a reklám,
Magyar a nóta,
A TV előtt a sok idióta
Bármit elhisz:
Lehet néger Jézus; élő Elvis

Este a hotelszobában várja
A környék legdrágább kurvája
Pezsgő és kaviár,
Mindenkinek ami jár
Én abban a korban élek,
Amikor csak a test számít nem a lélek
Semmit nem adnak ingyen,
Akinek semmilye nincs
Mi a faszban higgyen?!
Ahol a kormány ott van a gáz, Kuplung, sebváltó, ne pofázz
Ha meg lennék elégedve,
Talán nem lennék elégetve
Lehet hogy ez most túlzás,
De nincs már túl sok húzás,
Nem lesz többé pardon,
Ide a kardom!

Én vagyok a fegyver, a csőben én vagyok a töltény
Én vagyok az állat (az emberi), én vagyok a törvény
Én vagyok a fegyver a csőben én vagyok a töltény
Én vagyok az állat az (az emberi), én vagyok a törvény

Én vagyok a törvény!
Én vagyok a törvény!
Én vagyok a törvény!

Pénzért bárki bármit megtesz,
Te is jobban teszed ha mentesz
Hiába vannak rendőrök,
Itt rend attól még nem lesz
Se az FBI, se a NASA
Se a pláza, se az Isten háza
Nem tud nyújtani menedéket,
Ha neked szánják a lövedéket.
A rádióból meg ömlik a genny,
Nincs egy szar hely, ahová menj
Minden nap ugyan az a dal,
Nem tudsz mit kezdeni magaddal
Az élet álom,
Kelj fel
Ha jön a reggel
A zászlót majd tartom,
Ide a kardom!

Én vagyok a fegyver, a csőben én vagyok a töltény
Én vagyok az állat (az emberi), én vagyok a törvény
Én vagyok a fegyver a csőben én (magam) vagyok a töltény
Én vagyok az állat az (az emberi), én vagyok a törvény
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.05. 29. - 13:01:19
Létrehozva: #47888



devotee
*****


Szeles napot!!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Kinek hogy tetszik Alan - In chains remixe? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.05. 29. - 21:04:24
Létrehozva: #47889



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.05. 29. - 14:01:19) *
Szeles napot!!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Kinek hogy tetszik Alan - In chains remixe? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szia Angie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szeles? Felétek hideg van? Nálunk egész nap nagyon jóó idő volt (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Én imádom! Kb. 7x meghallgattam, nagyon üt! Yippié for Alan! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.06. 03. - 14:11:34
Létrehozva: #47890



devotee
*****


Halihóó Sereg!

Nagyon eltüntetek (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Mi a helyzet felétek? Arra, arra.. milyen az idő? Nálunk már 3 napja esik a jég, és az eső felváltva, minden este érkezik egy cuki kis vihar. Na, olyankor elkezdem hallgatni az Alan-féle In chains nevezetű produkciót (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Írjatok, ííírjatoook! ^^ (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.06. 10. - 20:33:09
Létrehozva: #47891



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=nyuFOcS9mzE...feature=related
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.06. 10. - 20:33:09
Létrehozva: #47892



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=nyuFOcS9mzE...feature=related
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.06. 17. - 21:28:29
Létrehozva: #47893



devotee
*****


Ááá, ÉLEDJÜNK KÖNYÖRGÖM! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Usi: Gratula a diplomához, nagyon-nagyon ügyes vagy! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Hosszútávú tervek vannak?

Lola: csak kis információ.. jún. 25-én szombaton Compact Disco lesz Siófokon a Palace-ban és ingyenes a belépő. Megyek én is (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sünit ezer éve nem láttam erre, de láttam, celeb lett belőle (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Niki, dráága Nővérkém, veled sem beszéltem mostanában (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Többiek, hogy vagytok? Trixi, Angie, mindenki!! Veletek mi történik? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.06. 18. - 05:34:16
Létrehozva: #47894



devotee
*****


reggelt!

Ahhh, álmos vagyok, de irány Tatabánya!

Gergő, neked már vége az érettséginek? Nem vagyok képben, hogy mikor is van mostanában a vége (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Államvizsgák még tartanak, szóval aki meg éppen tanul, annak kitartás!

Siófok, klassz, érezd magad jól (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Túlvagyok egy szakításon, aminek elég ronda vége lett, de hát ez van. Az ember hiába akar segíteni valakinek, aki nem akar változni egy nüansznyit sem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.06. 18. - 09:30:42
Létrehozva: #47895



devotee
*****


Szia Angie!

A szóbeli érettségim még hátravan, az jövő hét csütörtökön lesz esedékes. De eddig egész jól állok az írásbelik miatt, úgyhogy volt időm pihenni is (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Júj szegény, sajnos ismerem már én is ezt a szituációt, amikor a másik fél egy apró kompromisszumra sem képes :/ De azért remélem jól vagy, és nem viselt meg nagyon a dolog. Kitartás, lesz ez még sokkal jobb is! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.06. 18. - 20:55:10
Létrehozva: #47896



devotee
*****


csövike mkinek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ezt látnotok kell olyan szépséges ez a martin így 50hez közel (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

http://www.youtube.com/watch?v=4dWk1tYStIo
http://www.youtube.com/watch?v=dnpLVTX1ViQ...feature=related
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.06. 18. - 21:00:25
Létrehozva: #47897



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=MG3Wh9QMpJw
http://www.youtube.com/watch?v=qIJVwfJGXCI...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=plqUdFjX54U...feature=related
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.06. 18. - 21:16:55
Létrehozva: #47898



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=OorzexJ_Yd0 <<--tök szépek így együtt 01:12-nél olyan szép csengő dave hangja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) martin pedig olyan szép abban a bőrszekóban

gergő azt hittem, hogy már ezen a héten lezajlottak a szóbeli érettségik. sok sikert hozzá és remélem teljesül a felvételi álmod. (rtf) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

trixxi -> martinról leszedheted a gatyát. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

angi : inkább szakítás, mint idióta pasi aki elszívja minden energiádat. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)






MARTIN ÉS DAVE (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

http://www.youtube.com/watch?v=8yyLI4BPVL8...feature=related

lépek csövike jó hvét (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Csatolt állományok
 
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.06. 18. - 21:26:50
Létrehozva: #47899



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=YVGNdBIBjW8...feature=related
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.06. 19. - 06:54:26
Létrehozva: #47900



devotee
*****


Sziasztok.

Angie sajnálom ezt a szakítás dolgot. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Gergő kitartás hamarosan túl vagy az érettségin.Csütörtökön szuuuuuuuurk neked. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Szerintem ha Usival és Lolával akarsz kommunikálni Facebook-on hamarabb olvassák.Nem nagyon járnak már erre,legalább is nekem úgy tűnik.Bár lehet,hogy itt is olvassák ki tudja.

Trixx-ről tud valaki valamit?Itt sem látom és facebook-on sem.

Mindenkinek további szép hétvégét.Itt nálunk mondjuk most eléggé hűvös van.

A hozzászólást -vicuska- szerkesztette a következő időpontban: 2011.06. 19. - 06:55:00
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 2393 2394 2395 2396 2397 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
41 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (41 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: