2400 Oldal V   1 2 3 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 14:38:22
Létrehozva: #1



devotee
*****


Gondoltam akkor megnyitom a hírek szétoffolása elleni topikot, ahol minden jöhet, ami éppen az eszetekbe jut. Amolyan chat-szoba, ha úgy tetszik... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Hajrá Depeche Mátyás Fekete Serege, ontsátok az igét! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


FRISSÍTÉS: 2010.02.26.

A héten volt Depeche Mátyás névnapja, így gondoltam ezzel a képpel kedveskedem a fórum tagjainak!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

FRISSÍTÉS: 2010.02.27.

A végső verzió:

(IMG:http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2010/058/5/4/The_Black_Army_2010_by_Useless_girl.jpg)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 14:43:49
Létrehozva: #2



Painkiller
****


Király!Már itt is vagyok! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 14:47:27
Létrehozva: #3



devotee
*****


Üdvözlet mindenkinek! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Juhhúúú Szegeden is esik végre az eső! Én IMÁDOM!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Az ősz a kedvenc évszakom amúgy is (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (meg a tavasz) És dörög és be van borulva sötétszürke felhőkkel... áhhhh de imádom! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na asszem kezd nekem is kinyílni a csipám, itt sokkal szabadabban lehet írni. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Jaj csak ne kéne ezt a csúúúúnya prezentációt csinálnom a holnap esti előadásra.... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 14:51:47
Létrehozva: #4



devotee
*****


Na akkor a Fekete Sereg itt gyülekezik Depeche Mátyás udvarán (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Talán itt még a képfeltötléssel sem kell bajlódni XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 14:52:46
Létrehozva: #5



Painkiller
****


Akkor rokon lelkek vagyonk évszakok terén,mert én is ősz és tavasz párti vagyok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy miről kell írnod?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 14:56:05
Létrehozva: #6



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 15:52:46) *
Akkor rokon lelkek vagyonk évszakok terén,mert én is ősz és tavasz párti vagyok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy miről kell írnod?


A Mindentudás Egyetemének két előadásáról:
- Az internet szabadsága
- Enciklopédikus tudás a 21. században

illetve Az internet természete c. tanulmányból. Ketten csináljuk egyik csoporttársnőmmel, de marhára nincs kedvem hozzá.
(Bár a téma most kivételesen jó, csak néha NAGYON elvont.)

Jaja, én átmeneti gyerek vagyok - szeptemberben születtem. Se a túl hideget, se a túl meleget nem szeretem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Macsus
post 2009.10. 12. - 14:56:20
Létrehozva: #7



devotee
*****


Sziasztok!

Láttam,h szóltak az offolda miatt,jó a topic név (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ez is off-Boyzone,anyukám szerette,de a fő énekes asszem Ronan Keating,anyukámnak bejött nagyon! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na,látom álom mesélés van,még én is tartozom vele (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ja tegnap láttam két plakátot,de elázottan se tudtam leszedni.Elkéne menni plakátragasztónak (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 15:00:01
Létrehozva: #8



devotee
*****


Halihó, na itt aztán végre ömlenghetek! Remek, hogy írhatunk, pletyizhetünk, tervezhetünk, köszi Useless-girl!

hopp, itt nincs képem! hogy hogy?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:04:15
Létrehozva: #9



Painkiller
****


Macsus tegnap felforgattam egy csomó régi kacatot,régi noteszeket néztem át,de sajna nem találtama címet,ahonnan anno a plakátot szereztem. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) De ha előjön,mindenképpen szólok.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2009.10. 12. - 15:04:28
Létrehozva: #10



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 16:00:01) *
Halihó, na itt aztán végre ömlenghetek! Remek, hogy írhatunk, pletyizhetünk, tervezhetünk, köszi Useless-girl!

hopp, itt nincs képem! hogy hogy?


Itt külön kell beállítani képet (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A Beállítások menüpontba van az avatar beállítása vagy valami ilyesmi a bal oldalon
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:05:49
Létrehozva: #11



devotee
*****


Idézet (Edóka @ 2009.10. 12. - 16:00:01) *
Halihó, na itt aztán végre ömlenghetek! Remek, hogy írhatunk, pletyizhetünk, tervezhetünk, köszi Useless-girl!

hopp, itt nincs képem! hogy hogy?


Szívesen. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Itt külön be kell állítani. Jobbra fent Menü - beállítások - bal oldalt a menüben avatar beállítása és a gépedről tudsz feltölteni képet.

Jesszus de szakad kinn - homályosan lehet csak látni. tök cool!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ronannak elég jó hangja van amúgy.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 15:09:01
Létrehozva: #12



devotee
*****


Sziasztok!Na én is ide találtam.Hát ami az időjárást illeti nem nagyon szeretem az esőt sőt a telet ami következik pláne nem pedig téli gyerek vagyok.Kérdés:hogy lehet képet varázsolni a nevem mellé?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 15:11:59
Létrehozva: #13



devotee
*****


Hát akkor ezt majd otthon, mert itt melóban nincs normális kép a gépemen!

Köszönöm.
Itt is nagyon esik, rettenetes, utálok még cigizni is kimenni... Ma egyébként nálunk elindult a fűtés! Itt a tél, amit utálok, viszont egyre közelebb a január

Látom Vicus, te is meglepődtél, milyen képtelenek vagyunk
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:15:41
Létrehozva: #14



devotee
*****


Vica: olvasd el a hsz-eket feljebb, kettüben is le van írva hogy miként varázsolhatsz képet. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Edóka: Én az előbb vigyorogva cigiztem az erkélyen nézve hogy futkároznak alattunk az emberek az eső elől... XDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2009.10. 12. - 15:22:30
Létrehozva: #15



devotee
*****


Useles-sgirl, a helyzet, hogy ki kéne vinnem magammal a radiátort bagózáshoz, mert lusta vagyok mindig cipőt, meg pulcsit venni, csak gyorsan septiben elintézném. Majd hozzászokom, egy pár nap , és semmi gáz... Ha belegondolok, hogy esténként egy órát még csavargok a kutyával, és ez még -15 fokban sem szokott gondot okozni. Mondjuk januárban... január

aaaaaaaaaah... ez még nagyon nem megy, bélyegeket használtam smile-ok helyett..hehehheheee.. na majd belejövök!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 15:23:20
Létrehozva: #16



devotee
*****


Sikerült a kép varázsolás.Köszi Useless-girl.

Edóka a fűtés nálunk is indult az imént.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.10. 12. - 15:26:45
Létrehozva: #17



Painkiller
****


Vica látom,már nem vagy képtelen. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.10. 12. - 15:27:07
Létrehozva: #18



devotee
*****


Edóka: persze, hozzászokik az ember. Mondjuk nekem ez az optimális hőmérséklet is. Általában ha valakinek pont jó, nekem melegem van ,ha meg mások fáznak, nekem királyság. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Vica: na remek. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mondjuk ha nem akarod hogy ilyen homályos, pixeles legyen, akkor szerintem keress egy jobb felbontású képet (vagy nagyobbat, mint amik freestate-en vannak az ikongalériában).

Nálunk még nem indult a fűtés, de szerintem hamarosan elindítják, mert a házban sok az idős lakó.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Macsus
post 2009.10. 12. - 15:34:37
Létrehozva: #19



devotee
*****


Idézet (Onix @ 2009.10. 12. - 16:04:15) *
Macsus tegnap felforgattam egy csomó régi kacatot,régi noteszeket néztem át,de sajna nem találtama címet,ahonnan anno a plakátot szereztem. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) De ha előjön,mindenképpen szólok.


Semmi gond! Elmentem egy plakát mellett ahol kivolt írva vmi cím,h kik teszik ki,lehet h az az majd felírom. Köszi szépen különben! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nekem ma is az esőről a konci ugrott be,mikor elindultam! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Januárban meg havazni fog? Mondjuk úgy is fedve leszünk. A konci lesz a megkésett karácsonyi ajándék! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (Ha egyáltalán én megkapom, a DM angyalkáktól:D)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2009.10. 12. - 15:38:06
Létrehozva: #20



devotee
*****


U-girl oké keresnék én másikat de honnan tudjam melyik nem annyira homályos.Furcsa még itt úgyhogy azt sem tudom pl.hogy smile-kat hogy kell a szövegbe belepakolni.Tudod én már csak ilyen béna vagyok.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V   1 2 3 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
14 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (14 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: