12 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> Liveherenow 2009, Gyere és vállalj egy CD-t!
pacsab
post 2009.07. 13. - 22:58:06
Létrehozva: #41



Newborn
*


baak:

nagyon jó hír, köszönjük.

Aspasia:

gondolom nem akarjuk megvárni amíg az összes megérkezik, valahogy megérkezés sorrendben kellene hozzájutni.
ahogy privátban írtam bpesten postás szerepet is vállalok.

üdv, pacsab

Idézet (baak @ 2009.07. 13. - 18:47:07) *
Sziasztok!

Most hívtak fel az asszonyék, hogy megjött a Tel Avivi koncert CD-n.
Sajnos holnap délig dolgozom, ezért semmi infóm nincs róla.
Akik benne vanak a LHN2009 rendelésében azok a napokban egyeztetés után meg fogják kapni. (EAC-al mentve audiochecker loggal, nem tömörítve, illetve 600 dpi-ben scannelce a lemezek, és a borítók).

Arra kellene válasz, hogy milyen módon jut el hozzátok.

üdv

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.07. 14. - 06:14:28
Létrehozva: #42



devotee
*****


Aspasia-nak igaza van, bízzuk ezt a koordinátorra! Ne legyen semmi zűr! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.07. 14. - 10:54:36
Létrehozva: #43



Painkiller
****


pacsab: Nem az összest, de mondjuk négyesével, mert annyi fér rá egy DVD-re. Nem biztos, hogy másnak is belefér az idejébe, mindazonáltal semmi jónak nem akarok az elrontója lenni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
pacsab
post 2009.07. 14. - 11:30:08
Létrehozva: #44



Newborn
*


Aspasia!

Értem. Legyen úgy, ahogy te akarod, elfogadom. Te vagy a szervező, becsülöm a munkád, ahogy gondolod.
Ha bármilyen segítségre van szükség, csak jelezd.
üdv, pacsab


Idézet (Aspasia @ 2009.07. 14. - 11:54:36) *
pacsab: Nem az összest, de mondjuk négyesével, mert annyi fér rá egy DVD-re. Nem biztos, hogy másnak is belefér az idejébe, mindazonáltal semmi jónak nem akarok az elrontója lenni.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ancsu
post 2009.07. 14. - 13:27:00
Létrehozva: #45



Newborn
*


Sziasztok ! Én a koncert óta sajna most kezdek csak magamhoz térni, és ahogy olvsagaton ezt a blogot úgy érzem mintha másik bolygón lennék, ezért kérlek titeket segítsetek nekem. Mit kell és kinek segíteni, vagy milyen koncert cd-t lehet rendelni és kitől, mikor? Nagyon lemaradtam, viszont ha van ilyen lehetőség akkor én is rápattannék. Ja és még 1. Ha mindenkinek aki el akar jönni a januári koncertre és megvan a jegye, és esetleg tud még 2 db állójegyet szerezni, az szóljon nekem legyen szíves.( ettől függetlenül én is rajta vagyok a dolgon!) Előre is köszönöm, és a segítséget is (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.07. 14. - 14:37:27
Létrehozva: #46



Painkiller
****


pacsab:
köszi, azért megvárom baak véleményét is a dologról.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.07. 14. - 14:55:54
Létrehozva: #47



Painkiller
****


Hello Ancsu! Üdv a topikban!
Éppen egy fan trade csereberébe csöppentél. A DM turné első szakaszának minden fellépéséről koncert felvétel készül, ami megjelenik CD-n és letölthető változatban, amit bárki megvásárolhat. Ezeket szerezzük kölcsönös segítséggel. Egyelőre nincs hír arról, hogy a további turnészakaszban is készülnek felvételek, de ha folytatódik, akkor örömmel veszünk további jelentkezéseket.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.07. 14. - 18:51:36
Létrehozva: #48



Violator
***


Szerény véleményem szerint ez az LHN progyekt 2006-ban már egyszer jól vizsgázott a lebonyolítás terén. (Vagy nem?) A magam részéről inkább örülnék annak, ha minden a régi, bevált és bejáratott forgatókönyv szerint történne, mert az ilyen lelkes csapongások minden jószándék mellett - tapasztalatból írom - csak gubancokat okoznak. Mindannyian ki tudjuk várni a sorunkat, a lényeg, hogy mindenki gazdagabb - sőt, sokkal gazdagabb lesz a DM gyűjteménye terén.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
pacsab
post 2009.07. 14. - 19:29:46
Létrehozva: #49



Newborn
*


Aspasia!


2009.06.10 Olympiastadion, Berlin pacsab
2009.06.20 TW Classic Festival, Werchter pacsab
2009.06.28 Zenith Amphitheatre, Nancy pacsab

A mai napon (2009. július 14) a fenti három CD megrendelve!

Üdv, pacsab




Idézet (Aspasia @ 2009.07. 14. - 15:37:27) *
pacsab:
köszi, azért megvárom baak véleményét is a dologról.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.07. 14. - 19:51:26
Létrehozva: #50



Violator
***


Idézet (pacsab @ 2009.07. 14. - 20:29:46) *
Aspasia!


2009.06.10 Olympiastadion, Berlin pacsab
2009.06.20 TW Classic Festival, Werchter pacsab
2009.06.28 Zenith Amphitheatre, Nancy pacsab

A mai napon (2009. július 14) a fenti három CD megrendelve!

Üdv, pacsab


Azt hittem pacsab, leszel annyira kajak, hogy bevállalod Portót és Sevillá-t! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Inpu
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
pacsab
post 2009.07. 14. - 20:12:47
Létrehozva: #51



Newborn
*


rendben, de ezt a kettőt te másolgatod és hordod szét az országban személyesen!


Idézet (rush @ 2009.07. 14. - 20:51:26) *
Azt hittem pacsab, leszel annyira kajak, hogy bevállalod Portót és Sevillá-t! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Inpu

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.07. 15. - 09:38:56
Létrehozva: #52



Violator
***


Idézet (pacsab @ 2009.07. 14. - 21:12:47) *
rendben, de ezt a kettőt te másolgatod és hordod szét az országban személyesen!


Naná! Ha bevállalod, én másolom és postázom az Európai Unió teljes területén (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ancsu
post 2009.07. 15. - 10:19:21
Létrehozva: #53



Newborn
*


Idézet (Aspasia @ 2009.07. 14. - 15:55:54) *
Hello Ancsu! Üdv a topikban!
Éppen egy fan trade csereberébe csöppentél. A DM turné első szakaszának minden fellépéséről koncert felvétel készül, ami megjelenik CD-n és letölthető változatban, amit bárki megvásárolhat. Ezeket szerezzük kölcsönös segítséggel. Egyelőre nincs hír arról, hogy a további turnészakaszban is készülnek felvételek, de ha folytatódik, akkor örömmel veszünk további jelentkezéseket.



Köszönöm Aspasia ! Értem. És ezek a felvételek minőségileg nézhetőbbek ? Úgy értem nem privát telefonnal vagy kamerával felvett cuccok ?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.07. 15. - 11:10:11
Létrehozva: #54



devotee
*****


Idézet (Ancsu @ 2009.07. 15. - 10:19:21) *
Köszönöm Aspasia ! Értem. És ezek a felvételek minőségileg nézhetőbbek ? Úgy értem nem privát telefonnal vagy kamerával felvett cuccok ?

Ancsu!
Ezek hivatalosan kiadott koncertfelvételek, nem nézhető hanem hallgatható, mert audió. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
De viszont szuper minőség, a rajongók annyira hallhatóak amennyire kell. Minden klappol benne!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ancsu
post 2009.07. 15. - 12:47:18
Létrehozva: #55



Newborn
*


Idézet (Neo71 @ 2009.07. 15. - 12:10:11) *
Ancsu!
Ezek hivatalosan kiadott koncertfelvételek, nem nézhető hanem hallgatható, mert audió. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
De viszont szuper minőség, a rajongók annyira hallhatóak amennyire kell. Minden klappol benne!



Okés ! Ha még lesz pár hüjjjje kérdésem, ne utáljatok !! És akkor honnan is vagy kitől lehet rendelni ? Már gondolom miután az eredetiek megérkeztek.... Gondolom azoktól akik bevállalták, hogy az eredetit megrendelik. Ugye ?? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Esküszöm nem vagyok ilyen "felnemfoghatatlan" , de csak ritkán lépek fel ide olvasgatni és lemaradok dolgokról. Ezek szerint mindig a lényegről. Azért úgy nagyjából képben vagyok ám (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Neo Te 71-es születésű vagy ugye ?? Nem illik de muszály. Csak mert én is, így betudhatom a koromnak ezeket a kérdéseket ?? Jújjj micsoda mentőöv !
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.07. 15. - 13:21:21
Létrehozva: #56



Painkiller
****


Drága Ancsu!
Ha az előző posztomban a "megvásárolhat" linkre kattintasz, akkor remélhetőleg nem maradsz boldogtalan! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.07. 16. - 06:32:27
Létrehozva: #57



devotee
*****


Idézet (Ancsu @ 2009.07. 15. - 12:47:18) *
Okés ! Ha még lesz pár hüjjjje kérdésem, ne utáljatok !! És akkor honnan is vagy kitől lehet rendelni ? Már gondolom miután az eredetiek megérkeztek.... Gondolom azoktól akik bevállalták, hogy az eredetit megrendelik. Ugye ?? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Esküszöm nem vagyok ilyen "felnemfoghatatlan" , de csak ritkán lépek fel ide olvasgatni és lemaradok dolgokról. Ezek szerint mindig a lényegről. Azért úgy nagyjából képben vagyok ám (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Neo Te 71-es születésű vagy ugye ?? Nem illik de muszály. Csak mert én is, így betudhatom a koromnak ezeket a kérdéseket ?? Jújjj micsoda mentőöv !

Igen, 71-es születésű vagyok. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.07. 20. - 09:58:54
Létrehozva: #58



devotee
*****


Igencsak megakadt a téma. (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)


Van valami fejlemény?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
liquid
post 2009.07. 20. - 10:04:18
Létrehozva: #59



Newborn
*


Hi Aspasia,

Én is beneveznék egy pesti cd-re, ha még lehet jelentkezni. Köszi! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Liquid
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
pacsab
post 2009.07. 20. - 10:51:03
Létrehozva: #60



Newborn
*


Neo!

szerintem meg nem akadt, csak nem látnak napvilágot a felvételek. még mindig csak az az egy Tel Aviv van.

pacsab

Idézet (Neo71 @ 2009.07. 20. - 10:58:54) *
Igencsak megakadt a téma. (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)


Van valami fejlemény?

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

12 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: