2400 Oldal V  « < 2395 2396 2397 2398 2399 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2011.07. 09. - 07:18:25
Létrehozva: #47921



devotee
*****


Reggelt,

imádom, hogy van klímám a panelban (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Tegnap este beizzítottam és kellemesen lehűtöttem 24 fokra az egész lakást (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy mikor hazajöttem volt vagy 28 idebenn, pedig a redőnyök le voltak engedve és minden ablak be volt csukva... na de megoldottam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sőt, éjjel egész kellemesen hűvös lett, most szellőztetek ezerrel.

Vica, lett volna szép ruhám, de hát már nem lett belőle semmi (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Szóval nem leszek korhűben, de a lényeg, hogy ott leszek. Majd ha pont akkor tartja a gyerekeknek az íjászatot Lacika, akkor beállok lőni egyet kettőt az íjával (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Lesz még 45 foknál is melegebb! Viszek 50 faktoros napkrémet (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Mindenkinek kellemes 7végét, és aki tud, az inkább vízpartra menjen, ne legyen olyan hülye mint mi a barátaimmal, hogy péncélban rohangáló mókusokat megyünk mustrálni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

A hozzászólást -Angelus- szerkesztette a következő időpontban: 2011.07. 09. - 07:19:35
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.07. 10. - 07:17:30
Létrehozva: #47922



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.07. 09. - 08:18:25) *
Reggelt,

imádom, hogy van klímám a panelban (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Tegnap este beizzítottam és kellemesen lehűtöttem 24 fokra az egész lakást (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy mikor hazajöttem volt vagy 28 idebenn, pedig a redőnyök le voltak engedve és minden ablak be volt csukva... na de megoldottam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sőt, éjjel egész kellemesen hűvös lett, most szellőztetek ezerrel.

Vica, lett volna szép ruhám, de hát már nem lett belőle semmi (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Szóval nem leszek korhűben, de a lényeg, hogy ott leszek. Majd ha pont akkor tartja a gyerekeknek az íjászatot Lacika, akkor beállok lőni egyet kettőt az íjával (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Lesz még 45 foknál is melegebb! Viszek 50 faktoros napkrémet (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Mindenkinek kellemes 7végét, és aki tud, az inkább vízpartra menjen, ne legyen olyan hülye mint mi a barátaimmal, hogy péncélban rohangáló mókusokat megyünk mustrálni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

na igen klíma az nagyon jó. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sebaj,hogy nem leszel korhű ruhában,a lényeg,hogy ott leszel és élvezed a programot.Jó íjjászkodást. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nagyon helyes az 50 faktoros napkrém.Már ott tartunk,hogy nem csak Spanyolországban kell használnod hanem itthon is ha már ugye szabadtéri programra mész.

Neked is kellemes hétvégét és mindenkinek aki erre jár.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.07. 10. - 19:29:04
Létrehozva: #47923



devotee
*****


Estéket!!!

Lesült az arcom, szó szerint leégett, meg a fülem is XD Mókásan nézek ki (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Klassz volt a Palotajátékok, még a pokoli meleg ellenére is. Rengetegen voltak ennek ellenére, ami meglepett. Sok-sok program volt, képek, videók a Facebookon (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Kinek, hogy telt a hétvége?

Vica, asszem egy frankó sapival majd fel kell szerelkeznem spanyolig, mert ma jó lecke volt, a kendő nem elég.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.07. 14. - 16:31:54
Létrehozva: #47924



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2011.07. 10. - 20:29:04) *
Estéket!!!

Lesült az arcom, szó szerint leégett, meg a fülem is XD Mókásan nézek ki (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Klassz volt a Palotajátékok, még a pokoli meleg ellenére is. Rengetegen voltak ennek ellenére, ami meglepett. Sok-sok program volt, képek, videók a Facebookon (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Kinek, hogy telt a hétvége?

Vica, asszem egy frankó sapival majd fel kell szerelkeznem spanyolig, mert ma jó lecke volt, a kendő nem elég.

Képek és a vidi megnézve.Jók lettek köszike. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Igen a sapka nagyon jó ötlet vagy inkább valami csini szalma kalap.

Ha jól rémlik holnap indulsz ugye? Jó utat és kellemes nyaralást.Vigyázz magadra és érezd jól magad. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.07. 15. - 12:04:05
Létrehozva: #47925



devotee
*****


Sziasztok!

Vica, örülök, hogy tetszettek a képek és a vidik! Nagyon klassz volt Visegrád, bár lehetett volna hűvösebb (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Sapim nincs, csak kendőm, mindegyik Csabán van (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Úgyhogy majd vennem kell egyet odakinn, vagy egy szalmakalapot (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Az lehet nőiesebb (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Húúú, 1 óra és jön értem a Taxi, irány Ferihegy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Legyetek rosszak, ha tudok, akkor jelentkezek odakintről (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

puszi
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Gergő a tekergő ...
post 2011.07. 21. - 20:23:34
Létrehozva: #47926



devotee
*****


Sziasztok! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Csak annyit szeretnék mondani, hogy FELVETTEEEEK!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) :'D Úgyhogy szeptembertől betámadom Budapestet és valószínűleg a közös bulizás is könnyebben fog menni! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Most megyek ünnepelni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) JÍÍÍÍÍÍHÁÁÁÁ (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Kellemes hetet nektek, pusziii :*
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.07. 23. - 21:24:22
Létrehozva: #47927



devotee
*****


Halihó,

gratulálok Geri (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Majd elviszünk a Pecsába vagy a Dürerbe és beavatunk (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Húú, de hulla vagyok, csak a biológiai órám van eltolódva. Éjfél előtt sosem feküdtünk le aludni spanyolba, mire ez vissza áll... (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.07. 24. - 06:39:29
Létrehozva: #47928



devotee
*****


Szia Angie,üdv újra itthon. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Majd visszarázódsz. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Gergő gratula. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.08. 05. - 15:23:14
Létrehozva: #47929



devotee
*****


Szép 7végét mindenkinek!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
zsola
post 2011.08. 07. - 10:06:40
Létrehozva: #47930



Newborn
*


UDV Fekete Sereg! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Volt valaki kozuletek a DM táborban ? Szivesen olvasnek egy kis elmenybeszamolot.

Aug. 20-an a keleti regiobol is betamadjuk a Durer kertet. (IMG:style_emoticons/default/ninja.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.08. 09. - 15:07:17
Létrehozva: #47931



devotee
*****


Idézet (zsola @ 2011.08. 07. - 11:06:40) *
UDV Fekete Sereg! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Volt valaki kozuletek a DM táborban ? Szivesen olvasnek egy kis elmenybeszamolot.

Aug. 20-an a keleti regiobol is betamadjuk a Durer kertet. (IMG:style_emoticons/default/ninja.gif)

Szia Zsola.

Kedves,hogy benéztél. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A fekete sereg gyakorlatilag megszünt ,már csak a neve mutatja,hogy létezett. Csak egy-ketten írunk ide nagy ritkán.

A DM táborra vonatkozó kérdésedre ha valaki erre téved majd válaszol.Én magam részéről nem voltam. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2011.08. 12. - 11:05:44
Létrehozva: #47932



Painkiller
****


Sziasztok!
Benéztem,gondoltam hátha éppen találok fent valakit,de nem jártam sikerrel. Pusszantás Nektek! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.08. 12. - 20:22:45
Létrehozva: #47933



devotee
*****


http://www.youtube.com/watch?v=Ham0VbmjwwQ

http://www.youtube.com/watch?v=4OqMv3yS6V8

ava és viva együtt zenél (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.08. 13. - 07:40:04
Létrehozva: #47934



devotee
*****


Halihó!!!

Zsola, jó bulit majd a Dűrerben, sajna én most kihagyom, Tatabányán leszek az egykori sereg pár tagjával (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Szia Onix!!! Hát ezer éve nem... de már csak két hét és irány Szombathely!!! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Nagyon várom (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Legyetek rosszak, a hétvégét a csillebérci táborban töltöm, lassan megyek és készülődöm, mert még semmit sem pakoltam össze! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Páááááááááááááááá
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.08. 13. - 16:01:37
Létrehozva: #47935



devotee
*****


helló.

Onix sajna csak nagy ritkán találsz itt valakit.,de azért puszi neked. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Angie érezd jól magad a táborba ,Tatabányán, és Szombathelyen is.Vigyázz magadra.Puszi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jantar1
post 2011.08. 15. - 14:27:14
Létrehozva: #47936



devotee
*****


Csövike,

Jó nyaralást Angi. Tatabányán biztos jó volt Nektek ((Edó egy tündér)) és az idő is jobb volt most, mint tavaly. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Majd írjál milyen volt.

csövike Jan. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.08. 19. - 11:38:42
Létrehozva: #47937



devotee
*****


Trixxnek. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  tumblr_lixj7aANIm1qh4ao8.gif ( 7.54K ) Letöltések száma: 0
 
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2011.08. 21. - 06:38:15
Létrehozva: #47938



devotee
*****


Boldog születésnapot Gergő. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.08. 22. - 15:04:24
Létrehozva: #47939



devotee
*****


Hali!!!

Jantarr, nem Edónál voltam, és idén nem volt medence party, vagy lehet hogy volt, csak nem tudtunk róla (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nővéremék laknak ott már egy ideje, és tök közel van, sokat megyek le.

Csillebérc klassz volt, jókat röhögtünk és főztünk, bográcsgulyást (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2011.08. 24. - 07:58:29
Létrehozva: #47940



devotee
*****


Áááááááááá, már csak ma meg holnap meló és pénteken szabi. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Irány a strand!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 2395 2396 2397 2398 2399 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
32 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (32 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: