> depeCHe MODE 2012
Precious101
post 2012.01. 05. - 10:08:18
Létrehozva: #1



Rendszergazda
***


Itt fogjuk hamarosan kitárgyalni , megvitatni az új albumot, annak előkészületeit, híreit, hiszen márciusban a fiúk stúdióba vonulnak! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
 
Új téma
Válaszok
vicuska
post 2012.01. 08. - 20:08:38
Létrehozva: #2



devotee
*****


mccannicmccannic @PeterToo

at least we are at the first stage of a new album, exciting. You think Wilder or Clarke make an appearance on the album or tour?




PeterToo@mccannic

outside remixes and one offs like Royal Albert Hall, no

az Alan-el kapcsolatos reménykedéseknek úgy tűnik ezzel annyi.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Tharsis
post 2012.01. 08. - 20:21:11
Létrehozva: #3



Violator
***


Idézet (vicuska @ 2012.01. 08. - 20:08:38) *
mccannicmccannic @PeterToo

at least we are at the first stage of a new album, exciting. You think Wilder or Clarke make an appearance on the album or tour?




PeterToo@mccannic

outside remixes and one offs like Royal Albert Hall, no

az Alan-el kapcsolatos reménykedéseknek úgy tűnik ezzel annyi.

Jó lett volna, de az igazat megvallva komoly esély szerintem sose volt rá. Bár én is hypoltam a lehetőséget. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Precious101
post 2012.01. 09. - 09:03:54
Létrehozva: #4



Rendszergazda
***


Idézet (Tharsis @ 2012.01. 08. - 20:21:11) *
Jó lett volna, de az igazat megvallva komoly esély szerintem sose volt rá. Bár én is hypoltam a lehetőséget. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Az is lehet, hogy pont Alan nem is akarna visszamenni. Vagy a fiúk nem vágynak arra, hogy a SOTU-t újra keverje ráérős stúdiós idejében Alan és szembesüljenek, hogy még mindig ő a legjobb (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Tharsis
post 2012.01. 09. - 18:17:11
Létrehozva: #5



Violator
***


Idézet (Precious101 @ 2012.01. 09. - 09:03:54) *
Az is lehet, hogy pont Alan nem is akarna visszamenni. Vagy a fiúk nem vágynak arra, hogy a SOTU-t újra keverje ráérős stúdiós idejében Alan és szembesüljenek, hogy még mindig ő a legjobb (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Preci Te is tudod mint ahogy én is, hogy nem Alan keverte a régi albumokat, hanem volt egy igazi producer a háttérben. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Voltak jó ötletei, de azért egy Flood nélkül nem tudom mit alkotott volna. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Elég csak meghallgatni az In Chains mixet. Nincs benne egy eredeti ötlet sem. Persze ettől még jó, de én semmiképp nem szeretnék egy régi DM számok darabkáiból összefércelt albumot.

A hozzászólást -Tharsis- szerkesztette a következő időpontban: 2012.01. 09. - 18:19:44
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Precious101
post 2012.01. 12. - 09:08:20
Létrehozva: #6



Rendszergazda
***


Idézet (Tharsis @ 2012.01. 09. - 18:17:11) *
Preci Te is tudod mint ahogy én is, hogy nem Alan keverte a régi albumokat, hanem volt egy igazi producer a háttérben. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Voltak jó ötletei, de azért egy Flood nélkül nem tudom mit alkotott volna. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Elég csak meghallgatni az In Chains mixet. Nincs benne egy eredeti ötlet sem. Persze ettől még jó, de én semmiképp nem szeretnék egy régi DM számok darabkáiból összefércelt albumot.


Persze ott volt Flood is, de Alan non-stop melózott az albumokon (főleg SOFAD) míg a többiek takony részegen fetrengtek valahol (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Tharsis
post 2012.01. 12. - 17:34:48
Létrehozva: #7



Violator
***


Idézet (Precious101 @ 2012.01. 12. - 09:08:20) *
Persze ott volt Flood is, de Alan non-stop melózott az albumokon (főleg SOFAD) míg a többiek takony részegen fetrengtek valahol (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Ezzel viszont nem vitatkozom. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Tényleg nincs még semmi pletyka kit akarnak?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Hozzászólások a témában


Szólj hozzá a témáhozÚj téma
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: