2400 Oldal V  « < 1355 1356 1357 1358 1359 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2010.03. 20. - 14:24:19
Létrehozva: #27121



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.03. 20. - 14:19:41) *
és a Brianes hasonmást (Placebo) meg sem említed?!?!?! XDDDD még jó, hogy nem fejeltél le semmilyen oszlopot a nagy bambulásban! XD


(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Na lebuktattál, hogy már más pasik után kushadok! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) De hát jah, a Placebos Brian hasonmás fincsi esztétikai élményt nyújtott, és előre felé menet hátra néztem, jó hogy tényleg nem mentem neki semminek és senkinek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Vicának PM Dave:

(IMG:http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2010/079/6/c/Dave_Gahan_06_by_eszterangelus.jpg)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2010.03. 20. - 14:31:39
Létrehozva: #27122



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.03. 20. - 12:51:32) *
na hát akkor jó melegítést a bulira!!!
majd mesélj milyen volt!

fura álmaid lehettek.
én hosszan álmodtam most Martinnal és Dave-vel, de nem emlékszem hogy mit, csak a megnyugtató jelenlétüket éreztem.



Melegítettem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Oké, majd mesélek, már tiszta izgalomba vagyok XD És csak 3/4 5 és 5 között jön barátnőm ááá XDD Messze van még azért ültem géphez, akkor gyorsan telik az idő XD

Hát nem tudom, mit álmodtam, mert az előbb észrevettem, hogy a térdem is véres, szóval fogalmam sincs XDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.03. 20. - 14:33:28
Létrehozva: #27123



devotee
*****


jaja, azért piciBri is jó pasi............ (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (meg okos és bölcs! - lásd a dalszövegeiket! huh, mindjárt vegyítem is a DM-es listámat Placival! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )

király lett ez a háttered! már alig várom az enyémet!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szabcsi
post 2010.03. 20. - 14:33:56
Létrehozva: #27124



Painkiller
****


Idézet (Alisha @ 2010.03. 20. - 11:53:25) *
Condemnation életem (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
CSak közben jött VAlics a kutyájával, kv-ztunk egyet az ablakban (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Basszus,tenyleg a Martyr (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Mennyit tortem a fejem ejjel,de mar latom a Martyrt teljesen feledesbe meritettem,pedig nem erdemli meg tolem!Ezert most sokszor ujrra beteszem,sot vidivel egyutt (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) !Ez mind azert van,mert nagyon SOTUs lett a fejem a koncertek ota.Arra ambicionaltam magam,hogy ezt hallgassam tobbet,mert a Wrongon es a Peacen meg a Jezebelen kivul nem nagyon jottek be az uj szamok. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Most sem vagyok annyira belezugva,mint az Ultraba,Exciterbe,Violatorba,M.F.T.Mass.be,vagy a SOFADba.Davenek.amugy szerintem mindket albuma nagyon eros zeneileg.Nekem talan a PM jobban bejon,mint a Hourglass,,de nagyon nem mindig tudom ezt eldonteni.Viszont a Sotu...hat azzal meg mindig vannak hianyerzeteim. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) A szovegekkel nem,csak a hangszerelessel itt-ott,neha uresjaratokat velek felfedezni,monotoniat es termeszetesen Alan hianyat.Azert itt nagyon erzodik,hogy az analog szintikre hiaba tert vissza Mart,Alan nelkul a osszhatas nem lett sajna annyira komplex,mint vele lehetett volna. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.03. 20. - 14:34:46
Létrehozva: #27125



devotee
*****


jézusom Mode!!! nem lehet, hogy alvajártál?!?!?! vagy bemászott vmi mosómedve hozzád és elkezdett téged rágcsálni álmodban?! XDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2010.03. 20. - 14:38:54
Létrehozva: #27126



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.03. 20. - 14:34:46) *
jézusom Mode!!! nem lehet, hogy alvajártál?!?!?! vagy bemászott vmi mosómedve hozzád és elkezdett téged rágcsálni álmodban?! XDDD



Nem szoktam alvajárni, de majd anyámat megkérdezem, hogy nem sikítoztam-e vagy valami XDDD
Azt a mosómedvét hívhatták akár Alan Wilder-nek is XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Bár kétlem, hogy Ő a térdemet is rágcsálta volna XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.03. 20. - 14:46:22
Létrehozva: #27127



devotee
*****


Mode: meg kicsit cinkes lett volna, ha egy Alan-fejű mosómedve veti rád magát egy kis véres rágcsálás szándékával...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szabcsi
post 2010.03. 20. - 14:48:27
Létrehozva: #27128



Painkiller
****


Idézet (Mode93 @ 2010.03. 20. - 15:31:39) *
Melegítettem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Oké, majd mesélek, már tiszta izgalomba vagyok XD És csak 3/4 5 és 5 között jön barátnőm ááá XDD Messze van még azért ültem géphez, akkor gyorsan telik az idő XD

Hát nem tudom, mit álmodtam, mert az előbb észrevettem, hogy a térdem is véres, szóval fogalmam sincs XDDD

szia Mode! Te,itt valami nagyon gyanusat sejtek!Szerintem Alan volt az!!!,a Bukaresti es Budapesti bulija kozott tett egy kis kirandulast itt-ott es becserkeszte magat az agyadba ejjelre (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) mindenedet vigigharapdalta,de te csak aludtal es nem vetted eszre (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) pedig ott dekkolt hajnalig,te meg se pisszentel,aztan unatkozott,megszamolta a pizsiden a barany es nyuszifejeket, meg az aznapi seregszemledet is vegigolvasta...aztan kirepult az ablakodon (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) hat,szerintem ezutan,ha meg jonne verszivosdiba,tedd fel te is az agyaraidat es kapd el!!! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2010.03. 20. - 14:57:39
Létrehozva: #27129



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.03. 20. - 14:46:22) *
Mode: meg kicsit cinkes lett volna, ha egy Alan-fejű mosómedve veti rád magát egy kis véres rágcsálás szándékával...



Na ezen röhögnöm kell XDD
Alan fejű mosómedve XDDDD

Idézet (szabcsi @ 2010.03. 20. - 14:48:27) *
szia Mode! Te,itt valami nagyon gyanusat sejtek!Szerintem Alan volt az!!!,a Bukaresti es Budapesti bulija kozott tett egy kis kirandulast itt-ott es becserkeszte magat az agyadba ejjelre (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) mindenedet vigigharapdalta,de te csak aludtal es nem vetted eszre (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) pedig ott dekkolt hajnalig,te meg se pisszentel,aztan unatkozott,megszamolta a pizsiden a barany es nyuszifejeket, meg az aznapi seregszemledet is vegigolvasta...aztan kirepult az ablakodon (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) hat,szerintem ezutan,ha meg jonne verszivosdiba,tedd fel te is az agyaraidat es kapd el!!! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


Szia!
hehehehehe XD A pizsamámon nem bárány meg nyuszi van, de sebaj (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Viszont ha Alan lenne, és legközelebb is jönne akkor még pizsit se vennék XDDDD

Mondom én, így gyorsabban telik az idő, már 3 óra (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szabcsi
post 2010.03. 20. - 15:00:29
Létrehozva: #27130



Painkiller
****


Idézet (Mode93 @ 2010.03. 20. - 15:57:39) *
Na ezen röhögnöm kell XDD
Alan fejű mosómedve XDDDD



Szia!
hehehehehe XD A pizsamámon nem bárány meg nyuszi van, de sebaj (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Viszont ha Alan lenne, és legközelebb is jönne akkor még pizsit se vennék XDDDD

Mondom én, így gyorsabban telik az idő, már 3 óra (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Na ugy-ugy!Tudsz te valamiket!akkor megsem o volt (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) Na,ha mar mindenutt ilyen fenyesen sut a tavasz kioldalgok en is egyet Somlyora borvizert!Szia Mode!Elvezd te is a napsutit! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.03. 20. - 15:02:42
Létrehozva: #27131



devotee
*****


szabcsi: jó borvíz-szerzést! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2010.03. 20. - 15:04:09
Létrehozva: #27132



devotee
*****


Szia szabcsi!
Háát, én ma nem tudom élvezni a napsütést, itt annyira nem süt, de szerencsére jó idő van. Este majd élvezem a napsütést a buliba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.03. 20. - 15:22:48
Létrehozva: #27133



devotee
*****


Angie: bocsi, megint befagyott az a fos msn és még kilépni sem enged belőle!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
lolacska
post 2010.03. 20. - 15:36:32
Létrehozva: #27134



devotee
*****


hi evribodri, bekkögen!

hónapok óta vágytam rá és végre ettem pizzát (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
meg találkoztam drágaságos barátnőmmel, akivel sokkal ritkábban tudunk, mint kellene. jó volt

szépséges az idő, végleg tavasz lett azt hiszem.
kösz a számokat csajaim, ketten is elküldtétek, írtam is már Kesiknek
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.03. 20. - 15:46:04
Létrehozva: #27135



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.03. 20. - 15:22:48) *
Angie: bocsi, megint befagyott az a fos msn és még kilépni sem enged belőle!


Semmi gond (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Észrevettem, hogy eltűntél, én elkezdtem mélben átnyomni az új HIM lemezt neked!

Idézet (lolacska @ 2010.03. 20. - 15:36:32) *
hi evribodri, bekkögen!

hónapok óta vágytam rá és végre ettem pizzát (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
meg találkoztam drágaságos barátnőmmel, akivel sokkal ritkábban tudunk, mint kellene. jó volt

szépséges az idő, végleg tavasz lett azt hiszem.
kösz a számokat csajaim, ketten is elküldtétek, írtam is már Kesiknek


Szia Lolcsi, örülök, hogy jól érezted magad! Én csorgattam a nyálam egy Brian Molko hasonmás után, mikor elmentem a boltba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

szívesen (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.03. 20. - 15:52:37
Létrehozva: #27136



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.03. 20. - 14:33:28) *
jaja, azért piciBri is jó pasi............ (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (meg okos és bölcs! - lásd a dalszövegeiket! huh, mindjárt vegyítem is a DM-es listámat Placival! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )

király lett ez a háttered! már alig várom az enyémet!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)


Így van, és Placebos hátteret még nem is csináltam, ínnye!!!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Na, a háttered azonnal megcsináltam, ahogy befejeztem a 3 felé msn-ezés nemes művészetét (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Mode93
post 2010.03. 20. - 15:57:34
Létrehozva: #27137



devotee
*****


Hú..valaki világosítson föl!!!!
Most ugye lesz ez az Alan féle buli április 16-án. És ez egy napon lesz a Freestate szülinapi bulijával.
1.) Alan ugyanazt adja elő, amit máshol is, vagy velünk együtt bulizik?

vagy most mi van? Mert nekem úgy tűnik, hogy mindenki csak a bulit várja, Alant meg nem. Biztos én vagyok hülye, de akkor sem értem XDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.03. 20. - 16:34:59
Létrehozva: #27138



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2010.03. 20. - 14:24:19) *
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Na lebuktattál, hogy már más pasik után kushadok! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) De hát jah, a Placebos Brian hasonmás fincsi esztétikai élményt nyújtott, és előre felé menet hátra néztem, jó hogy tényleg nem mentem neki semminek és senkinek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Vicának PM Dave:

(IMG:http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2010/079/6/c/Dave_Gahan_06_by_eszterangelus.jpg)

Sziasztok.

Köszönöm Angie nagyon drága vagy. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.03. 20. - 16:36:21
Létrehozva: #27139



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2010.03. 20. - 16:34:59) *
Sziasztok.

Köszönöm Angie nagyon drága vagy. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Szívesen Vica (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2010.03. 20. - 16:45:18
Létrehozva: #27140



devotee
*****


Idézet (Alisha @ 2010.03. 20. - 10:33:35) *
Hát milyesmi.. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) nehogy azt mondd, hogy te firkáltad szanaszéjjel (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Az nem szanaszét van firkálva kérem szépen! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Nagyon fontos dolgok kerültek fel rá!

1. a turné első napjának dátuma és az utolsó napjának dátuma
2. a két Budapesti helyszín és időpont
3. az összes játszott szám címe ami a turnén elhangzott
4. a 102-es szám, mert ennyi állomása volt a turnénak
5. a SOTU felirat
6. a TOTU felirat
7. a 3 fiú neve (a 3 fiúkáé, akiknek a kukacáért rajongtok) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
8. egy hatalmas DM logó, a SOTU betüivel
9. a 3 fiú (fiúka) képecskéje (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Röviden ennyi! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 1355 1356 1357 1358 1359 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
12 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (12 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: