12 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 >  
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> Liveherenow 2009, Gyere és vállalj egy CD-t!
soul brother
post 2009.10. 12. - 19:40:41
Létrehozva: #181



Newborn
*


Istenem, de elmennék én is oda!!!

Jó utat!

Idézet (rush @ 2009.10. 12. - 10:10:44) *
Csak ajánlani tudom. De ne csak korallozni menj, nézz körbe rendesen, van ott látnivaló épp' elég.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.10. 12. - 20:03:24
Létrehozva: #182



Violator
***


Idézet (soul brother @ 2009.10. 12. - 20:40:41) *
Istenem, de elmennék én is oda!!!

Jó utat!


Köszönöm szépen, kedves vagy. Csak a hitelesség kedvéért: nem nyaralni megyek... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.10. 12. - 21:08:50
Létrehozva: #183



Painkiller
****


Aztán vigyázzál ám a múmiákkal, nehogy véletlenül magadra haragítsd őket, ha véletlenül kedved támad hangosan felolvasni a Holtak Könyvéből (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Akkor már csak egy könyvtáros lány segíthet...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.10. 12. - 21:27:12
Létrehozva: #184



Violator
***


Idézet (Aspasia @ 2009.10. 12. - 22:08:50) *
Aztán vigyázzál ám a múmiákkal, nehogy véletlenül magadra haragítsd őket, ha véletlenül kedved támad hangosan felolvasni a Holtak Könyvéből (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Akkor már csak egy könyvtáros lány segíthet...


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.10. 13. - 14:20:49
Létrehozva: #185



devotee
*****


Idézet (rush @ 2009.10. 12. - 10:10:44) *
Csak ajánlani tudom. De ne csak korallozni menj, nézz körbe rendesen, van ott látnivaló épp' elég.

Korallok nem érdekelnek, sokkal inkább a piramis és a szfinx. Azokat szívesen megnézném nagyon közelről.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.10. 16. - 20:35:23
Létrehozva: #186



Painkiller
****


Drágáim! Hamburg is megérkezett. Zöld színű gerincet kapott, ami szintén nem volt egy jó választás, de legalább itt van.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.10. 17. - 05:37:31
Létrehozva: #187



devotee
*****


Idézet (Aspasia @ 2009.10. 16. - 21:35:23) *
Drágáim! Hamburg is megérkezett. Zöld színű gerincet kapott, ami szintén nem volt egy jó választás, de legalább itt van.

Az az igazság, hogy az egész borító nem egy jó választás. Elvártam volna, hogy a Budapesti koncert borítóján egy Budapesten készült kép legyen, és akkor még én is látszódnék rajta. De ahogy elnéztem, a borítón levő kép nem ott készült.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.10. 23. - 12:51:33
Létrehozva: #188



Painkiller
****


Hát srácok, Hamburg CD-vel is gondok vannak.

Dear Customer

It has been bought to our attention that the CD2 of your Hamburg show has been printed with the label of the Prague show by mistake, the Audio is correct it is just the label that is wrong.


Live Here Now we will be sending out replacement discs to you shortly.

We would like to apologise for the inconvenience.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
soul brother
post 2009.10. 23. - 19:26:53
Létrehozva: #189



Newborn
*


Bocsássatok meg az extra kérésért, de nagyon szeretném a párizsi LHN veszteségmentes verzióját mielőbb meghallgatni! Tudna vki egy WAV -os linket v vmit küldeni a soulbrother@gportal.hu -ra? Cserébe én is berippelem mielőbb az általam bevállalt Denvert, hogy hallhassátok! Még1x köszi!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.10. 24. - 23:08:34
Létrehozva: #190



Painkiller
****


Párizs még mindig nálam van és nekem újfent rémes internet kapcsolatom van, ami folyton megszakad. Nagyjából 5 percenként. Kész kínlódás egy postot elküldenem ide vagy elküldeni a leveleimet.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
soul brother
post 2009.10. 31. - 20:47:56
Létrehozva: #191



Newborn
*


Semmi gond!

Kaptam egy üzenetet vkitől, de nem tudom a módját, hogy az ilyen 'asszsztens által küldött' üzenetre miként lehet reagálni- ezúton köszönöm! Annyi, hogy mp3ban nincs rá szükségem, de köszönöm a jófejséged, a nicked megjegyeztem44

Idézet (Aspasia @ 2009.10. 24. - 23:08:34) *
Párizs még mindig nálam van és nekem újfent rémes internet kapcsolatom van, ami folyton megszakad. Nagyjából 5 percenként. Kész kínlódás egy postot elküldenem ide vagy elküldeni a leveleimet.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.11. 02. - 21:56:39
Létrehozva: #192



Painkiller
****


SB: Párizs, Hamburg, Milánó, Carcassone és a javított Prága ma hazautazott Kerekes Gábornak. El lehet tőle kérni. Szegény Gábor, nemrég betörtek a lakásba és többek között a laptopját is elvitték, amin az eddig összegyűjtött felvételek voltak. Azt hiszem hamarosan jelentkezni fog, hogy pótolólag elkérje ismét a felvételeket. Amik nálam landoltak, azokról küldtem neki másolatot.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.11. 06. - 23:58:21
Létrehozva: #193



Painkiller
****


Szia Mindenki! Megérkezett Arvika. Amint megjönnek a Puszkász CD-k, azonnal küldöm haza együtt (ha igaz). Támogassatok telepatikusan a Royal Mailen keresztül, hogy megérkezzen!! :-)
Ahogy elkezdenek megjelenni az ami koncertek, azonnal rendelem.

(Egyébként a Royal Mailnek dádá, mert a régi címemre érkezett Arvika, holott az átirányításnak élnie kellene az új címemre. Így van ez, ha sztrájk van.)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.11. 26. - 19:07:45
Létrehozva: #194



Painkiller
****


Puskás CD-k újfent nem érkeztek meg. Én pedig lassan idegösszeroppanást kapok :-(

Közben vannak más hírek, amiket most megosztanék veletek.

Azt olvastam, hogy a LHN megjelenéseket átveszi az EMI új leányvállalata, az Abbey Road Live, akik többet között a Blur nyári Hyde Park koncertjét is kiadták. Az új cég a LHN megjelenésekre épít, de más előadók koncertjeit is kiadják mindenféle változatban (CD, DVD, letölthető formában smart phone-ra, illetve pendrive-on).

Lehet, hogy a várható átállásnak köszönhetően, de az amerikai koncertek kiadása még nem kezdődött meg. Illetve semmi nyomát nem látom, hogy elkezdtek volna megjelenni. Amint elkezdődik és legalább 3 megjelent, azonnal elkezdem megrendelni őket. Addig azonban SZVSZ semmi értelme előre megrendelni CD-ket. Ha tudtok valamit, szóljatok légyszi.

Új koncertek jelentek meg a depechemodelive.com-on. Felkerült a listára az összes mexikói, valamint a nagy-britanniai koncert. A listát ezzel együtt frissíettem, így ha valaki szeretne még jelentkezni, bártran megteheti. Szerintem a mexikói koncertek valószínűleg elég jó hangulatúak lesznek a felvételen.
Setlistet itt találtok: http://www.depeche-mode-world.de/tour-news/tour-news.html
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Maxipók
post 2009.11. 26. - 23:13:10
Létrehozva: #195



Newborn
*


Szevasztok! Ritkán vagyok csak fórumon de most megerősíteném, hogy az alábbi LHN felvételek vehetők át veszteségmentes formátumban itt nálam:

DMLHNCD49 Tel Aviv\
DMLHNCD50 Leipzig\
DMLHNCD51 Berlin\
DMLHNCD52 Frankfurt\
DMLHNCD53 Munich\
DMLHNCD54 Rome\
DMLHNCD55 Milan\
DMLHNCD56 Werchter\
DMLHNCD57 Bratislava\
DMLHNCD58 Budapest\
DMLHNCD59 Prague\
DMLHNCD60 Paris\
DMLHNCD62 Copenhagen\
DMLHNCD63 Hamburg\
DMLHNCD65 Carcassonne\

Várom azok jelentkezését akik nem, vagy nem mindegyiket kapták meg.
Üdv: Kerekes Gábor
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.11. 27. - 14:31:47
Létrehozva: #196



devotee
*****


Én még egyiket se kaptam meg, de ez érthető hisz nem kell külön külön postázni mindet, majd egybe.

(IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.12. 09. - 09:49:37
Létrehozva: #197



devotee
*****


Van valami új hír? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.12. 09. - 22:13:27
Létrehozva: #198



Violator
***


Kézcsókom Aspasia, és üdv minden sorstársnak. Csak egy rövid bejelentkezés, hogy visszatértem Egyiptomból, s ha lenne valami adósságom bárki felé, akkor az most a fejemre olvashatja. De talán nincs. Aspasia: ezek szerint az USA LHN-eket még nem rendelted meg, akkor nem probléma, hogy még nem utaltam át az általam vállalt CD árát? Szólj, ha itt az ideje, lécci.
Minden jót!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dina
post 2009.12. 10. - 07:53:57
Létrehozva: #199



Newborn
*


Tampát ano megrendeltem, de kitartóan "on hold"-on van...
Maxipók előttem van Dallas-szal és nála sincs változás.
Tényleg megállt egy kicsit a dolog.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ultraviolator
post 2009.12. 10. - 10:00:47
Létrehozva: #200



Newborn
*


Idézet (Maxipók @ 2009.11. 26. - 23:13:10) *
Szevasztok! Ritkán vagyok csak fórumon de most megerősíteném, hogy az alábbi LHN felvételek vehetők át veszteségmentes formátumban itt nálam:


Várom azok jelentkezését akik nem, vagy nem mindegyiket kapták meg.
Üdv: Kerekes Gábor


Szia!
Semmi sürgetés, csak nem tudom, h megérkezett-e az ímélem, kérlek jelentkezz!


Üdv,
Barcza Laci
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

12 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 >
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: