12 Oldal V  « < 6 7 8 9 10 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> Liveherenow 2009, Gyere és vállalj egy CD-t!
Neo71
post 2009.09. 07. - 14:43:50
Létrehozva: #141



devotee
*****


Inpu!
Bocsánat, egy e-mail kavart engem össze, nem Rád gondoltam, hanem Precious-ra. És bocsánat a neved elírásáért is, de ezen fórum 3. hozzászólásában és az említett e-mail-ben is m-el van írva nem n-el.

(IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 07. - 18:39:18
Létrehozva: #142



Violator
***


Idézet (Neo71 @ 2009.09. 07. - 15:43:50) *
Inpu!
Bocsánat, egy e-mail kavart engem össze, nem Rád gondoltam, hanem Precious-ra. És bocsánat a neved elírásáért is, de ezen fórum 3. hozzászólásában és az említett e-mail-ben is m-el van írva nem n-el.

(IMG:style_emoticons/default/cool.gif)


No problem brádör, a lényeg, hogy tudjuk, ki kicsoda.

Anikó! Én a második körben Salt Lake City-t rendeltem rajtad keresztül, és nem rémlik, hogy átutaltam-e annak az árát vagy sem. Gondolom, te utána tudsz nézni...Megtennéd? Köszönöm!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.09. 07. - 20:31:47
Létrehozva: #143



Painkiller
****


Na megjött a 12 cd-ből 3 db Puszkász.
Hát mit mondjak, a legrusnyább borító. A "remek" sárga felírat egyáltalán nem látszik a rózsaszín háttéren. Na meg, ha már sárga színű gerincet választanak, akkor miért nem valami kontrasztosabb felíratot tesznek rá a fehér helyett. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

rush: Az új turnészakaszból még nem rendeltem! Csak az első turné szakasz van megrendelve, októberben elköltözök, majd az új címemre fogom megrendelni a többit. Kaptam tőled előleget Prágáért, ami itt is van nálam, 9-én küldöm haza és Kerekes Gábort kell majd keresni, hogy adja oda neked, de majd mindent megírok emailben.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 07. - 20:49:06
Létrehozva: #144



Violator
***


Idézet (Aspasia @ 2009.09. 07. - 21:31:47) *
Na megjött a 12 cd-ből 3 db Puszkász.
Hát mit mondjak, a legrusnyább borító. A "remek" sárga felírat egyáltalán nem látszik a rózsaszín háttéren. Na meg, ha már sárga színű gerincet választanak, akkor miért nem valami kontrasztosabb felíratot tesznek rá a fehér helyett. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

rush: Az új turnészakaszból még nem rendeltem! Csak az első turné szakasz van megrendelve, októberben elköltözök, majd az új címemre fogom megrendelni a többit. Kaptam tőled előleget Prágáért, ami itt is van nálam, 9-én küldöm haza és Kerekes Gábort kell majd keresni, hogy adja oda neked, de majd mindent megírok emailben.


Oks Anikó, Prágára emlékszem... amire nem emlékszem, az a Salt Lake City. Ha azért még nem fizettem, akkor majd értesíts, ha aktuális, jó?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.09. 07. - 23:17:00
Létrehozva: #145



Painkiller
****


Foglak értesíteni, Zoli!

Dallasra beírtam Gábort és egyúttal jelezném, hogy Faith mégsem vállalja Pozsonyt, tehát aki szeretné megvenni a CD-t vagy egyébként is megvan neki, az jelentkezzen! Ezen kívül már csak Houston és Lauderdale vannak üresen.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 08. - 06:37:02
Létrehozva: #146



Violator
***


Aspasia!

Kérlek szépen, csekkold majd le, hogy a Prága CD2 rendben van-e, ugyanis legalább 1 olyan esetről tudok, hogy az eredeti LHN csomagban a 2. korongra a Milanó 2. CD tartalma került tévedésből. Szóval, Prága 2 az tényleg Prága 2-e... Csak hogy még meg lehessen reklamálni, ha szükséges.
Köszönettel.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 08. - 10:01:04
Létrehozva: #147



Violator
***


Miután néhány ismerősöm személyesen is kézhez kapta a saját Prága LHN-jét, kiderült, hogy minden eddigi esetben a 2. korongra a MILAN CD2 tartalma került. Szóval az LHN ezt alaposan elcseszte, mindenki megy reklamálni...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.09. 08. - 11:29:15
Létrehozva: #148



Painkiller
****


Sajnos én nem ismerem a Milan CD-t és Werchter, Pozsony nincsenek meg. A Budapest CD viszont tényleg nem az, aminek kellene lennie, viszont Prágára sem hasonlít.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 08. - 11:33:06
Létrehozva: #149



Violator
***


Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 12:29:15) *
Sajnos én nem ismerem a Milan CD-t és Werchter, Pozsony nincsenek meg. A Budapest CD viszont tényleg nem az, aminek kellene lennie, viszont Prágára sem hasonlít.


???? Mármint Budapest-ben mi nem stimmel? Én megszereztem mp3-ban, az rendben van - leszámítva a csúnya belenyúlásokat pl. a Master and Servant erontott első felébe, ahol utólag felhúzták Dave ecebók vokálját a helyes hangnembe...

A Prága CD2-őt úgy tudod egyszerűen ellenőrizni, ha belehallgatsz pl. a Stripped-be, ahol 3:49-nél elhangzik egy "All right Milan!". Na, az nem jó előjel...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szipákoló
post 2009.09. 08. - 11:49:02
Létrehozva: #150



Newborn
*


Idézet (Aspasia @ 2009.08. 21. - 17:35:18) *
Igen, már letöltöttem Lipcsét, Frankfurtot és Rómát és benne lesz a pakk-ban a lossless CD rippel együtt.
A letöltés nem volt egyszerű, mivel nincs valami erős netem, de úgy néz ki, hamarosan kapunk egy nagy szávszélességű internetet a lakásba és akkor elvileg nem lesz akadálya, hogy fel is tudjam tölteni valahova, hogy meg tudjam osztani, amíg megérkezik normál változatban is.

Készítettem egy képet a Frankfurt CD-ről. Telefonnal csináltam, bocs a minőségért.

[attachment=360:DSC00522_kicsi.jpg]


Be szkenelnéd?
És ilküldöd a boritót?

Idézet (Aspasia @ 2009.09. 01. - 23:47:54) *
Megérkezett Róma, bordó gerince van.
Az a bajom a tokokkal, hogy nagyon szorítja a korongot a középső pöcök. CD-t alig lehet kibányászni belőle. Csoda, hogy még nem törtem el egyiket sem.

Most hallgatom Rómát sokadszorra. Én nem tudom más hogy van vele, de szerintem Peter Gordeno hamisan zongorázik a Little Soulban és a Home-nál is néhol. A közönség viszont őrült hangosan vokálozik a Home végén, nagyon jó hallgatni.


Beszkeneled és elküldöd a boritót?
szacsa1975@freemail.hu
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.09. 08. - 11:56:08
Létrehozva: #151



Painkiller
****


Most próbálom összehasonlítani. Eddig a M&S-t hallgattam, az valahogy tényleg más volt, de most még egyszer meghallgattam a letölhetőt és a CD-t és szerintem egyeznek.

Budapest CD.
Az Enjoy The Silence közepénél azt mondja Dave, hogy "All right, Budapest. Let's hear you say!"
Stripped eleje. Dave: "Are you still with us? That's good! It's raining again!"
Master And Servant vége. Dave: "Thank you very much! It was really nice."

Ezek egyeznek. M&S máshol is el lett bénázva?

Mindjárt nézem Prágát.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.09. 08. - 12:05:59
Létrehozva: #152



Painkiller
****


rush: Sajnos tényleg azt mondja Stripped-ben 3:49-nél!! :-(

Szipákoló: Sajnos nem tudom beszkennelni, nincsenek hozzá eszközeim.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 08. - 12:09:08
Létrehozva: #153



Violator
***


Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 12:56:08) *
Most próbálom összehasonlítani. Eddig a M&S-t hallgattam, az valahogy tényleg más volt, de most még egyszer meghallgattam a letölhetőt és a CD-t és szerintem egyeznek.

Budapest CD.
Az Enjoy The Silence közepénél azt mondja Dave, hogy "All right, Budapest. Let's hear you say!"
Stripped eleje. Dave: "Are you still with us? That's good! It's raining again!"
Master And Servant vége. Dave: "Thank you very much! It was really nice."

Ezek egyeznek. M&S máshol is el lett bénázva?

Mindjárt nézem Prágát.


Ja neeeem! Inkább arra utaltam, hogy Budapest-be éppúgy belenyúltak, mint a korábbi felvételekbe. Már 2006-ban is szépen maszkíroztak, ugye... most meg a német koncerteknél több példa is van rá, hogy utólag korrigáltak - erre könnyű rájönni, elég ha az ember a korábban beszerzett audience recording-jait és/vagy DVD-it összeveti az LHN anyaggal.

Prága az fontosabb, mert ott tényleg úgy tűnik, hogy a teljes második CD egy nagy melléfogás, mert a Milan CD2-t nyomták rá... Mondjuk gyűjtőknek jól jön majd, de engem pillanatnyilag felettébb bosszantana...

Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 13:05:59) *
rush: Sajnos tényleg azt mondja Stripped-ben 3:49-nél!! :-(


Jáj! :-(
Akkor reklamázni kellene... :-(
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2009.09. 08. - 12:40:05
Létrehozva: #154



Painkiller
****


Na most a keverési dolgokkal sajnos nem tudunk mit kezdeni, mert ez a szokás koncert felvételeknél. Gyanítom, hogy pl. a 101 majdnem teljesen nem az, ami valójában elhangzott a Rose Bowl stadionban. Ráadásul utólag lehet tudni, hogy millió féle technikai problémájuk volt.
Prágát meg fogom reklamálni. Egyébként, te honnan informálódsz? Milyen fórumokat figyelsz? Én a depmod.com-ot olvasgatom, de nem néztem azt sem vagy 3 napja.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 08. - 12:45:21
Létrehozva: #155



Violator
***


Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 13:40:05) *
Na most a keverési dolgokkal sajnos nem tudunk mit kezdeni, mert ez a szokás koncert felvételeknél. Gyanítom, hogy pl. a 101 majdnem teljesen nem az, ami valójában elhangzott a Rose Bowl stadionban. Ráadásul utólag lehet tudni, hogy millió féle technikai problémájuk volt.
Prágát meg fogom reklamálni. Egyébként, te honnan informálódsz? Milyen fórumokat figyelsz? Én a depmod.com-ot olvasgatom, de nem néztem azt sem vagy 3 napja.


A stúdió utánkeveréses dolgokat csak érdekességképpen említettem, reklamálni "csak" a Prága CD2-ért lenne jó...
Informálódni? Innen-onnan. De Prága úgy bukott ki, hogy volt egy lelkes rajongó, aki felnyomta a netre a CD rippeket, mire leüvöltötték a fejét, hogy a 2. lemez fake, mert az Milanó 2. Aztán ismeretségi körben többen kézhezkapták a maguk példányát, és döbbenten tapasztalták, hogy magán a lemezen is a Milan szerepel.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Neo71
post 2009.09. 08. - 14:01:26
Létrehozva: #156



devotee
*****


Azért egy kicsit többet vártam az LHN felvételekkel kapcsolatban. (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

Nem gondoltam volna hogy így melléfognak a kiadónál és összekeverik a dolgokat.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
soul brother
post 2009.09. 08. - 18:56:14
Létrehozva: #157



Newborn
*


VALAKITŐL MEGVENNÉM AZ ELCSESZETT PRÁGA/MILAN 2.disc LHN lemezét!!!

Idézet (rush @ 2009.09. 08. - 13:45:21) *
A stúdió utánkeveréses dolgokat csak érdekességképpen említettem, reklamálni "csak" a Prága CD2-ért lenne jó...
Informálódni? Innen-onnan. De Prága úgy bukott ki, hogy volt egy lelkes rajongó, aki felnyomta a netre a CD rippeket, mire leüvöltötték a fejét, hogy a 2. lemez fake, mert az Milanó 2. Aztán ismeretségi körben többen kézhezkapták a maguk példányát, és döbbenten tapasztalták, hogy magán a lemezen is a Milan szerepel.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szipákoló
post 2009.09. 08. - 21:37:36
Létrehozva: #158



Newborn
*


Ha betudná valaki szkenelni a 2009-es LHN-kat és elküldené nekem nagyon megköszönném.
Nekem megvan a 20090510 - Tel Aviv és a 20090608 - Leipzig

Ide Küld szacsa1975@freemail.hu

Utoirat:Nagy szükségem lenne rá.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
rush
post 2009.09. 09. - 07:04:27
Létrehozva: #159



Violator
***


Idézet (szipákoló @ 2009.09. 08. - 22:37:36) *
Ha betudná valaki szkenelni a 2009-es LHN-kat és elküldené nekem nagyon megköszönném.
Nekem megvan a 20090510 - Tel Aviv és a 20090608 - Leipzig

Ide Küld szacsa1975@freemail.hu

Utoirat:Nagy szükségem lenne rá.


Szipákoló!

Ne haragudj, nem látom, te melyik CD(-k) megrendelésével szálltál be a projektbe?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szipákoló
post 2009.09. 09. - 10:55:45
Létrehozva: #160



Newborn
*


Idézet (rush @ 2009.09. 09. - 08:04:27) *
Szipákoló!

Ne haragudj, nem látom, te melyik CD(-k) megrendelésével szálltál be a projektbe?



Én egyik projektbe se szálltam bele.

Én csak sziveséget kérek.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

12 Oldal V  « < 6 7 8 9 10 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: