30 Oldal V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
Rea
post 2009.06. 24. - 19:23:10
Létrehozva: #161



Newborn
*


Üdv Mindenkinek!
Nekem a 4.koncertem volt ez, kétszer sikerült első sorból, egyszer meg a BS-ben, 2006-ban nagyon jó "ülő"helyről. Most az F szektorban voltunk, ahonnan nem sokat láttunk, mert elég messze volt a színpad, de még így is szuper jól éreztem magam. Dave-en lehetett érzeni, hogy nem volt olyan formában, mint 2006-ban, de meghajlok előtte, hogy súlyos betegség után ilyen hamar összeszedte magát, és végigcsinálja. A szokásosnál többször énekeltette a közönséget, de ez csak növelte a hangulatot, az esőről már nem is beszélve, kifejezetten plusz élmény volt, hozzáteszem, volt esőkabátom.... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) a Master and servant meg kicsit intrumentálisra sikerült (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) (mondjuk Martin kisegíthette volna...) de mi így is szeretjük Őket!
Egyébként nekem nagyon tetszett, mégegy felejthetetlen élményt kaptam tőlük, kíváncsian várom a januárit! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Veronik
post 2009.06. 24. - 19:25:51
Létrehozva: #162



Newborn
*


Már máshol is irtam,de nekem nem volt egy nagy durranás,sajnos 2006-os százszor jobban szólt!!A hangtechnikusokkal nem tom mi volt,de egy ilyen nagy nevű zenekarnak azért sokkal jobban kellene dübörögni!!
Na az nagy szám volt,amikor a Master And Servant-nál nem szólt Dave mikrofonja és szegényke kínjában csak nevetni tudott és kérte,h mi segítsünk neki Nagyon kíváncsi leszek a bpi audio felvételre!!!!!
Mi is ülő helyen voltunk,de anyagi okokból(sajnos),de én is azt tapasztaltam,mintha nyugdíjas jegyet vettem volna
De engem azért nem zavart,mert ha én tombolni akartam,akkor felálltam..nem is szólt rám senki!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ironka1980
post 2009.06. 24. - 19:31:01
Létrehozva: #163



Newborn
*


A helyzet az, hogy én is úgy láttam, hogy valóban nagyon nem volt formában Dave. Ahogy kezdődött a koncert, már látni
lehetett a kivetítőn az arcát. Nyúzott és fáradt volt, szerintem szegényke még fogyott is abból az amúgy sem túl nagy darab fizikumából. Szegény, még igazából alig épült fel a betegségből. Messze nem tudott szegény úgy ugrálni ahogy szokott és ahogy szeretjük. Nem volt bohóckodás, csak minimális. A Master and Servant alatt a hangja is elment, Martin meg rossz helyen lépett közben. Nagyon imádom őket, jó volt ez a koncert , de nem volt az igazi. Hangszerelési gondok is voltak, vagy hangosítási, mert bizonyos számok nem szóltak túl jól, pl: Strange Love. Látvány első osztályú volt, de valahogy nem volt kontakt a közönséggel, ami ritka a Mode koncerteken. Martin sem volt még annyira sem közvetlen mint megszoktuk tőle és Dave se teremtette meg a szokásos kapcsolatot a rajongókkal. Valószínűleg a turné félbeszakítása sem tett jót a dolognak, mintha kicsit kiestek volna a ritmusból. Én így látom. Imádom őket, de a tények tények. A lényeg hogy januárban megint látjuk őket, reméljük jobb formában.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Király
post 2009.06. 24. - 20:04:44
Létrehozva: #164



Newborn
*


nemere: amiket leírtál, ezek után nem csoda, ha az élmény csökkent. Láttam pár olyan arcot, akik véleményem szerint nem ilyen rendezvényre valóak.. valaki itt írta, hogy bakancsot fel lehet húzni és feketében járni akkor már jó a depes koncert. Valahogy erre utalt, ha jól emlékszem. Ez egy-két esetben így is van. Nekem az volt a fura, hogy a dózsa-kapunál, a táblára csak az Állójegyeseknek volt kiírva a belépés. Nekem ülő jegyem volt, és a szervező sem tudott megnyugtatni engem, hogy jó helyen lépek be, a jegyemre a dózsa-kapu volt írva, de persze kicsit bepánikoltam. Amikor bejutottam, mármint a stadion köré, kívül, mentem a tömeg után. 1-2 embert megkérdeztem, szerencsémre olyanokat, akik először járnak a helyszínen, esetleg koncerten is. Fél órás várakozás után, miközben járt az agyam, valami nincs rendben, mögöttem egy fickó telefonált, és megtudta, rossz helyen lépne be a stadionba. Kattant az agyam, mentem is utánuk. Bal oldal helyett jobbra tartottam. Megtaláltam az én "bejáratomat", találkoztam egy régebbi, és egy helyszínen megismert, már akkor ismerősömnek mondható rajongókkal. Negyed óra múltán bejutottam a helyemre. Egyedül ültem, mögöttem egy 3 fős társaság. Mivel kint a kapunál azt mondták, kupakot nem lehet bevinni, az 1 literes rostos üdítőm megittam. Gyorsan. Persze ezek után kell az embernek az illemhelyre járni. Éhes lettem, a mögöttem lévő úriember segített megoldást találni éhségemre. Összekentem magam. ( (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) Felcsendült a Motor nevű együttes. Nekem személy szerint nem tetszett. Utána lévő Zagar sem. (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) Persze, a depeCHe MODE miatt mentem, ezért elviselhető és "jobbmintacsend" alapon meghallgattam őket. Alig voltunk az M jobboldali szektorában. Elkezdtem filózni, lehet rossz helyet választottam magamnak. (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) aggódtam, kevesen voltak a színpad előtt. (Egyedül az ember egy idő után ilyeneken gondolkodik.) 21 órára már szépen megtelt mindenhol. A többi, az ugrálás felállás a székről, erről már előzőleg "beszámoltam". Azon kívül, hogy senki (akit ezért fizetnek részben) személy nem tudott nekem segíteni a kapuknál, csak az ülőhelyes szektoroknál, ott szimpatikus volt mindenki, segítőkészek, nem beszélve az M szektor belépőnél a sötét hajú hölgy mosolyáról. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ANDA
post 2009.06. 24. - 20:33:35
Létrehozva: #165



Newborn
*


Idézet (Veronik @ 2009.06. 24. - 20:25:51) *
Már máshol is irtam,de nekem nem volt egy nagy durranás,sajnos 2006-os százszor jobban szólt!!A hangtechnikusokkal nem tom mi volt,de egy ilyen nagy nevű zenekarnak azért sokkal jobban kellene dübörögni!!
Na az nagy szám volt,amikor a Master And Servant-nál nem szólt Dave mikrofonja és szegényke kínjában csak nevetni tudott és kérte,h mi segítsünk neki Nagyon kíváncsi leszek a bpi audio felvételre!!!!!
Mi is ülő helyen voltunk,de anyagi okokból(sajnos),de én is azt tapasztaltam,mintha nyugdíjas jegyet vettem volna
De engem azért nem zavart,mert ha én tombolni akartam,akkor felálltam..nem is szólt rám senki!!!


Helló!!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nekem nagyon bejött a koncert!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Lehet,h a padon elfogyasztott bacardi tfokozta a hatást! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Én elől voltam,tomboltam végig!!Azt azért elmondanám,h bőrig áztam,mire hazaértem semmi smink nem volt rajtam!! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Az új album abszolút nem tetszett,de így élőben nagyot ütött!!Már várom a januárt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.06. 24. - 20:40:33
Létrehozva: #166



devotee
*****


Idézet (macika @ 2009.06. 24. - 20:22:45) *
Amúgy nem tudom honnan jött nekik ez a csillám-mánia, de jól állt nekik, Martinnak az egész felsőtestét beborította, Dave-nek csak az arcán volt. Na az fontos infó... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .

hát nem tudom. izlések és pofonok. sztem a latexszel együtt nem kicsit buzis XD de ezt benézem tőlük.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.06. 24. - 20:50:33
Létrehozva: #167



devotee
*****


Idézet (ANDA @ 2009.06. 24. - 21:33:35) *
Az új album abszolút nem tetszett,de így élőben nagyot ütött!!Már várom a januárt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

detto!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

nem irtam, de a koncert elején elkalandoztak a gondolataim, hogy pl a Milánói koncert jobb volt, olyan szinten, h a fiúk tényleg közvetlenebbek voltak. de aztán hagytam a francba, elvégre Dave-et most műtötték, mégis mit várok tőle, hogy szétugrálja magát a szinpadon?? úgyhogy nem is gondoltam ilyenekre, h mikor lenne jobb a koncert, csak elrontota volna a hangulatot és élveztem azt, hogy eljöttek és életemben először láthattam őket és nekünk énekeltek! élveztem is a koncertet, fergeteges volt! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

sokan panaszkodtatok hangostási problémákra. vagy én álltam jó helyen, vagy totál bot fülem van, én nem hallottam semmit XD a master and servant furcsa volt, de ott és akkor nem esett le, h miért XD még csodálkoztam is a koncert elején, hogy az in chains milyen jól szól, pedig első (kritikus) szám volt a koncertből, bőven lehetett volna hamis. de lehet, h annyira el voltam szállva a srácoktól, hogy egy kupac undoritó trutymákot is gyönyörűnek látok XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.06. 24. - 20:55:59
Létrehozva: #168



devotee
*****


Idézet (Faith @ 2009.06. 24. - 11:12:32) *
Egyébként engem az tud a legjobban kiakasztani, ha valaki rágyújt a tömegben, mondjuk minden második dalon. Szivem szerint a cigi árát szoroznám egy tizessel, mindjárt más lenne a helyzet.

Hú igazad van Faith!
Ahol mi voltunk egyfolytában ment a bagó nagyon utálom, de most nem érdekelt. Viszont elgondoltam, hogyha például várandós lennék (na jó nem olyan nagy hassal, hanem inkább az elején) akkor elég durva egyfolytában szívni. Most egy ismerős jutott eszembe, innen a példa.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lilian23
post 2009.06. 24. - 21:15:34
Létrehozva: #169



Newborn
*


Idézet (Léna @ 2009.06. 24. - 13:00:22) *
Nem tudom, hogy TE melyik koncerten voltál, mert a tegnapi budapesti k..va jó volt!!
Az, hogy valaki részeg még alapvetően nem baj, ha mást nem csinál! (pl.: nem kötekedik)
A színpadképpel én sem voltam megelégedve, de inkább arra koncentráltam, hogy azon az 1cm2-en tudjak táncolni ami jutott!
A hangosítással nem tudom mi lehetett a bajod, én sokszor azért nem hallottam semmit, mert hangosabban énekeltünk, mint Dave!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


énis a tegnapi koncerten voltam, egyetértek, qvajo volt (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
a szinpadkép... hát volt jobbis valljukmeg... de engem valahogy kárpotoltak a fiuk és a zenéjük (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
és valoban.. xD a Master&servant-t mi énekeltük el, Martin pedig aládudolta a refrént meg a vokálját (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
ami nagyon jo volt, az a waiting for the night.. akkor kibontakoztak (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
mégmindig végigfut vmi a hátamon ha arra gondolok h mindenki rájött h most kell elhallgatni... meghitt, ájtatos csend....... and... here is a sound in the calm........
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 24. - 21:15:51
Létrehozva: #170



devotee
*****


Idézet (karobberto @ 2009.06. 24. - 19:11:47) *
Useless-Girl, van jobbrább is képem...nem Te vagy véletlenül ez a cuki sikítós lány az Enjoy alatt? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) kiszedtem a képet a videóból.


hehe, szerintem a másik "jobbra" gondoltam. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
nem tom, hogy én vagyok-e, én az első sorban álltam féloldalasan a színpad felé és csomót kameráztam és ordítottam (de azt tényleg nagyon sokat - elég rekedt is vagyok most) - ha láttál piros tetkónak kinéző anyajegyeket egy felnyúló kézen, akkor az én voltam. XDDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
triana
post 2009.06. 24. - 21:23:09
Létrehozva: #171



Newborn
*


Így érzek a koncert után:

I'm still totally Faithful and Devoted by the Sounds of the Universe; that's an Ultra Great Reward for the Masses.... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) I can become a Violator and Break Frames without any Speak or Spell... (IMG:style_emoticons/default/excl.gif) So I can't Play The Angel, and unable Construct my Time when I'm Excited during a Black Celebration..... (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Veronik
post 2009.06. 24. - 21:24:03
Létrehozva: #172



Newborn
*


Idézet (ANDA @ 2009.06. 24. - 21:33:35) *
Helló!!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nekem nagyon bejött a koncert!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Lehet,h a padon elfogyasztott bacardi tfokozta a hatást! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Én elől voltam,tomboltam végig!!Azt azért elmondanám,h bőrig áztam,mire hazaértem semmi smink nem volt rajtam!! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Az új album abszolút nem tetszett,de így élőben nagyot ütött!!Már várom a januárt!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Hellooo csajsziii!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Az a bacardi inkább volt üdítős,mint rumos (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) de nem fáztam tőle az biztos.Mi is eláztunk nyugi,mint mindenki más (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
Azért kiváncsian várjuk mi is a januárit (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
wgd
post 2009.06. 24. - 21:25:50
Létrehozva: #173



Newborn
*


Felvettem egy "P" szektoros Fly on the windscreen-t és egy Stripped-et. Audio-t.

http://rapidshare.com/files/248125310/Fly_Str.rar

Telós, egyszer meg lehet hallgatni. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
karobberto
post 2009.06. 24. - 21:44:15
Létrehozva: #174



Newborn
*


Idézet (mimma @ 2009.06. 24. - 18:44:39) *
Hello!!!

Ha akdna még hasonló képed... nagyon- nagyon megköszönném, mert a csaptunk egy részét felismerni vélem!!!! ezen a fotón. Előre is köszönöm! cserébe küldök majd egy jó kis exkluzív képet:)!

Üdv: mimma[/b]


sajna nincsenek már képeim a tömegről, de jutyúbra felraktam videókat, hátha itt megtalálod magad...(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

http://www.youtube.com/watch?v=-Q8YmRFx_GQ
http://www.youtube.com/watch?v=nf8VcpTbYg4
http://www.youtube.com/watch?v=jt_u9SHwW_s

milyen exkluzív képekről beszéltél? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
karobberto
post 2009.06. 24. - 22:11:24
Létrehozva: #175



Newborn
*


Nekem úgy tűnt, hogy a Master and servant szövegét egyszerűen elfelejtette Dave. Mindenki jó időben lépett be, mert az elejét elnyújtották ennél a verziónál. Dave rendesen elkezdte, majd abbahagyta az éneklést, piszkálta a fülét és valamit szólt a mikrofonba. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aztán a szám után a sötétben Martin odament hozzá és mintha olyasmit kérdezett volna, kb. hogy "mi a f@sz volt ez?" Majd összeröhögtek.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
jeneibalu
post 2009.06. 24. - 22:17:55
Létrehozva: #176



Newborn
*


Idézet (karobberto @ 2009.06. 24. - 23:11:24) *
Nekem úgy tűnt, hogy a Master and servant szövegét egyszerűen elfelejtette Dave. Mindenki jó időben lépett be, mert az elejét elnyújtották ennél a verziónál. Dave rendesen elkezdte, majd abbahagyta az éneklést, piszkálta a fülét és valamit szólt a mikrofonba. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aztán a szám után a sötétben Martin odament hozzá és mintha olyasmit kérdezett volna, kb. hogy "mi a f@sz volt ez?" Majd összeröhögtek.

Sztem is... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ettől még ok volt sztem, belefér ennyi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.06. 24. - 22:55:43
Létrehozva: #177



devotee
*****


Idézet (Capricornus @ 2009.06. 24. - 21:50:33) *
detto!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

nem irtam, de a koncert elején elkalandoztak a gondolataim, hogy pl a Milánói koncert jobb volt, olyan szinten, h a fiúk tényleg közvetlenebbek voltak. de aztán hagytam a francba, elvégre Dave-et most műtötték, mégis mit várok tőle, hogy szétugrálja magát a szinpadon?? úgyhogy nem is gondoltam ilyenekre, h mikor lenne jobb a koncert, csak elrontota volna a hangulatot és élveztem azt, hogy eljöttek és életemben először láthattam őket és nekünk énekeltek! élveztem is a koncertet, fergeteges volt! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

sokan panaszkodtatok hangostási problémákra. vagy én álltam jó helyen, vagy totál bot fülem van, én nem hallottam semmit XD a master and servant furcsa volt, de ott és akkor nem esett le, h miért XD még csodálkoztam is a koncert elején, hogy az in chains milyen jól szól, pedig első (kritikus) szám volt a koncertből, bőven lehetett volna hamis. de lehet, h annyira el voltam szállva a srácoktól, hogy egy kupac undoritó trutymákot is gyönyörűnek látok XD

Szia!
Én sem figyeltem fel különösebben ezekre a hangproblémákra. Arra sokkal inkább, hogy ilyenkor nem nagyon énekelt a közönség. Próbáltam ordítani, hátha meghallja Dave és ezzel segítek neki... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Annyi minden van bennem, hogy azt sem tudom mivel kezdjem...
Beleszerettem az új albumba is. Nekem iszonyat jól szólt.
Balról mellettünk szlovákok voltak teljes felkészültségben. Fantasztikus volt mikor bejött a dM Dave színpadra lépését még onnan messziről is kivettem, nagyon jellegzetes (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Mikor megszólalt az In Chains felugrottunk...hát nekem nagyon nagy... Akik mögöttük ültek szóltak is nekik, hogy üljenek vissza. De nem ültek, nekünk nem szólt senki mögöttünk...ők meg nem mintha értették volna (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Aztán a Wrong huhúúú mekkorát ütött te jó ég! És még mindig csak mi álltunk. Bár annyira nem figyeltem, mert ilyenkor nem körbenézegetek de ennyit azért észleltem. Jobb is volt így akkor, mivel úgy éreztem magam, mint az égben! Lelátón, volt annyi helyem, hogy kezem-lábam amerre csak tud mozogjon. Nekem sajnos -ugyanakkor nagy örömömre is- ez volt az első koncert, de nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen jól fogom magam érezni, tombolni a kedvenceimért. Isten az atyám szerényebb természet vagyok, de ami akkor kijött belőlem wááá (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Aztán most nem feltétlenül sorrendben, de ami nagyon emlékezetes azt mondom:
Question Of Time: Hogy kezdődött...úristen, ez valami elképesztő! Úgy éreztem az esőfelhőkig ugrok! De akkor tényleg döbbenet volt számomra, hogy mozdulatlanul ülnek előttem...
Aztán már fogalmam sincs mikor állt és tombolt a szektorunkban mindenki, de a negyede körül.
Jezebel: csodálatos volt...Akkor igazán beeredt az eső is.
Pedig én nagyon utálom az esőt, de életemben először nem érdekelt!
Amúgy írta itt valaki, hogy Dave-en látszott a betegség. Én nem láttam...persze nem mintha nagy tapasztalatom lenne a koncertek terén, de inkább mosolygósnak láttam, gondterheltnek nem tűnt az arca. A kivetítőn jól ki lehetett venni. Nagyon tetszett a színpadkép, a kivetítő is.
Örültem a daloknak, énekeltem mindvégig ugráltam tomboltam. Fura ilyet mondani, de már a második szám után úgy éreztem, hogy juj de hamar lement. És aztán így tovább...juj már az ötödik...és annyira be voltam indulva, úgy éreztem, hogy reggelig (de akár még tovább) sem elég! Szóval furcsa, de minden egyes szám után icipicit szomorú is voltam...
Enjoy The Silence: na ezt fel kellett volna venni videóra. Készen voltam.
Ahogy beindult a zene, az eleje...bal oldalamon a párom, jobb oldalamon egy német srác a párjával...
A srác tuti elmeséli, hogy volt mellette egy bolond magyar lány! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) szóval a párom és a srác vállára támaszkodtam, úgy rugaszkodtam a magasba, mikor beindult az Enjoy (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) még most is nevetek nagyon jó volt. De nem is foglalkozott vele a srác, tök jópofák voltak. Kb. méteres magasságokba előztem meg őket ezen technikámmal! LOL

Képeket, videót készítettünk, de nem nagyon sikerült mivel ehhez külön ember kellene...nem azért mentünk oda, ugyebár. No meg a gép be is ázott kicsit, úgyhogy egyszer csak nem lehetett bekapcsolni, azt hittük lemerült pedig nem. És pont ekkor kezdődött a NLMDA azért kár volt. Szupi volt a kivetítő is ekkor, ahogy láttuk magunkat, a kézlengetéseinket...
REACH OUT AND TOUCH FAITH fantasztikus volt...a kivetítő nagyon tetszett.
A Come Back-nél mellettünk a szlovákok egy hosszabb transzparenst húztak ki ők többen voltak, de természetesen azért mi a párommal segítettünk nekik tartani...aminek nagyon örültek!
Amit már írtam hiányoltam a közönség hangját...gondolom az eső is akkor már betett valamelyest, legalábbis én így éreztem jó párszor, hogy lehetnénk vehemensebbek is. Jó lenne egy nagyobb, vagy normálisabb stadion is, hogy még többen mehessünk ki...
A többi már szavakkal leírhatatlan! Mindvégig fantasztikusan éreztem magam, énekeltem tomboltam. Ja ezt már mondtam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Még annyi, hogy afterbuliba nem jutottunk el amiért kicsit szomorú voltam, vagyok. Milyen volt? Ma megnéztük Anton C. kiállítást is nagyon tetszett!
Üdv mindenkinek: Niki
Mellékelt állomány:  K__p_616.jpg ( 127.64K ) Letöltések száma: 96

Mellékelt állomány:  K__p_531.jpg ( 142.18K ) Letöltések száma: 127

Mellékelt állomány:  K__p_537.jpg ( 131.95K ) Letöltések száma: 114

Mellékelt állomány:  K__p_577.jpg ( 133.93K ) Letöltések száma: 60

Mellékelt állomány:  K__p_582.jpg ( 132.64K ) Letöltések száma: 75



A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.06. 25. - 00:44:26
Létrehozva: #178



devotee
*****


Idézet (Niki @ 2009.06. 24. - 23:55:43) *
Képeket, videót készítettünk, de nem nagyon sikerült mivel ehhez külön ember kellene...nem azért mentünk oda, ugyebár. No meg a gép be is ázott kicsit, úgyhogy egyszer csak nem lehetett bekapcsolni, azt hittük lemerült pedig nem. És pont ekkor kezdődött a NLMDA azért kár volt. Szupi volt a kivetítő is ekkor, ahogy láttuk magunkat, a kézlengetéseinket...
REACH OUT AND TOUCH FAITH fantasztikus volt...a kivetítő nagyon tetszett.


Gyere el velem Pecsába! XD (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sajátos társaságot viszek, de bőven beleférsz, gyere!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nem tudom, nálunk énekeltek, lehet is hallani a videóinkon (mondjuk azon azt is lehet hallani tőlem, mikor bejön Martin, h "Úristen, ott van Martin!!! OTT VAN MARTIIIIIIIIIIIIIIIIIN!!!!!!" Mellettem még egy Gorettes bnőm volt, szóval együtt élvezkedtünk, csúcs volt XD) Nálunk "Reach out and touch faith" helyett erőteljesen szólt a "Reach out and touch Dave!" (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Oh, eleget is tettem volna a kérésnek, bizony (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nagyon imádtam az elejétől a végéig és szerintem túl gyorsan lement. És még csak maradni sem tudtak egy napot se (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Na de majd 2010-ben (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (Meg is nézem újra a vidiket (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nem mintha ma nem elégszer láttamvolna őket XD)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
magnet
post 2009.06. 25. - 07:09:52
Létrehozva: #179



Newborn
*


Sziasztok! Nekem is ez volt az első koncert, sajna eddig nem volt rá lehetőségem. De mekkora buli volt! Olyan hamar vége lett, hogy azt éreztem, hé, még csak most kezdtétek! Szintén ülő jegyem volt, és olyan érzésem is támadt, mintha nyugdíjas szektorba lennék, de szerencsére, amikor az eső rákezdett, már mindenki állt, így engem sem zavart, hogy most tomboljak-e vagy sem. Nem érdekeltek a többiek, csak sóvárogva lestem a színpadot, és veszett jól éreztem magam! Januárba tuti ott akarok lenni, csak nem tudom, hova érdemes jegyet venni. Többé nem spórolok a koncertjegy árán, inkább eszek hónapokig zsíros kenyeret! Adjatok tippet, hová vegyek jegyet???? Köszi
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Veronik
post 2009.06. 25. - 07:45:16
Létrehozva: #180



Newborn
*


Idézet (karobberto @ 2009.06. 24. - 23:11:24) *
Nekem úgy tűnt, hogy a Master and servant szövegét egyszerűen elfelejtette Dave. Mindenki jó időben lépett be, mert az elejét elnyújtották ennél a verziónál. Dave rendesen elkezdte, majd abbahagyta az éneklést, piszkálta a fülét és valamit szólt a mikrofonba. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aztán a szám után a sötétben Martin odament hozzá és mintha olyasmit kérdezett volna, kb. hogy "mi a f@sz volt ez?" Majd összeröhögtek.


Én szétröhögtem a fejem,mert nem szólt Dave mikrofonja,majd amikor Martin segíteni akart az ővé sem szólt rendesen....ezen röhögtek ők ketten (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: