30 Oldal V  « < 10 11 12 13 14 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
sori
post 2009.06. 25. - 13:14:46
Létrehozva: #221



devotee
*****


Én is most pörgök a jegyen..... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Pala Gyuri @ 2009.06. 25. - 13:52:56) *
Sziasztok !

Új vagyok itt a FreeState Fórumon
A DM -et már általános suli óta ismerem és szeretem. (35 vagyok)
Kedden voltam elösször DM koncerten és nagyon örültem, örülök, hogy Ott lehettem.
Életemben elösször áztam el koncerten, tombolva, pia nélkül.
Gondoltam írok Én is pár sort, ha már 11 oldalnyi bejegyzésen rágtam át magam.
Örülök, hogy ilyen sok jó arc van ország szerte, akik annyira tudják szeretni a zenét, hogy rossz dolgokat is megtudnak bocsátani ember-társaiknak.
Volt, Aki azt írta, hogy ez a koncert egy igazi rituálé volt.
Egyetértek Vele.
A DM rajongók bebizonyították, hogy nincs az az eső, ami elmoshatna egy koncertet, amíg Ők zenélnek.
Fantasztikus élmény volt a része lenni ennek.
Egész biztos, hogy januárra is megveszem a jegyet.
Gondolom a Mod Clubban ismét látjuk egymást !

u.i.: Köszönöm Mindenkinek, aki képet, videót és cikket linkelt.
Nagy hasznát vettem.



azért azt sajnálom hogy pont rajtatok keresztül és pont nálatok történt az egész, de nézd a jó oldalát, a koncerten nem sok vizet zavart. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) És nem lett komoly bajod (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (bajotok) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Emyke @ 2009.06. 25. - 14:11:08) *
rajtam keresztül, azt hittem eltörik a karom, de az őrök már néhányszor rászóltak, mindez pár perccel a koncert előtt. amikor már látszott aDm felirat. Igazából kidobtuk őket.mert mondták. én meg kicsi vagyok, vékony is vagyok...szerencsére nem lett bajunk Zitával.Állítólag verekedtek ott hátuk a biztonsági meg össze lett karmolva (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) ezt leszámítva a koncert minden pillanata örök élmény és sajnálom hogy lemerültaz elem idő előtt (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) máskor a feltöltős lesz a nyerő.
ezer köszönet a videókért és képekért meg egyebekért.... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2009.06. 25. - 13:14:52
Létrehozva: #222



Slowblow
**


quote name='Useless-girl' date='2009.06. 25. - 13:08:35' post='2040']
de utálom az ilyenfajta oldalakat!!!! (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
[/quote]
nekem lementette (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Mellékelt állomány:  2189219773_guitarist_martin_gore_keyboard_player_andrew_fletcher_british_band_depeche.jpg ( 17.39K ) Letöltések száma: 37
Mellékelt állomány:  2207161472_guitarist_martin_gore_keeboardist_andrew_fletcher_center_british_band_depeche.jpg ( 19.71K ) Letöltések száma: 29

Mellékelt állomány:  3657836999_0a280f2e64.jpg ( 86.86K ) Letöltések száma: 55
Mellékelt állomány:  3657942983_e6dc2cf348.jpg ( 143.28K ) Letöltések száma: 38

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Király
post 2009.06. 25. - 13:48:33
Létrehozva: #223



Newborn
*


Oldman: aki nem bírja ülve vegyen állójegyet ? December 22-én vettem a jegyem, egy M szektoros volt ahol én vettem. Én is elől lettem volna, aki meg olyan hogy végigül egy koncertet, egy depesmódot, az így járt, ő olyan. Én meg olyan vagyok, hogy végigtomboltam. Mentalitásbeli különbségek, én jól tudom magam érezni. Aki a never let me down again-nál is csak ül és néz, nem tudom, számomra ez furcsa, mert én ha már eljutottam oda, ahová addig a pillanatig csak álmom volt, akkor jó hogy hülyére ugrálom magam, viselem a következményeit, lebetegedtem. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) és örömmel vagyok beteg. Ha beálltam valaki elé, nekem nem szólak semmi ilyenért, de fel is állhatott volna, kb 25 centivel magasabban volt, 184cm-el nem vagyok egy torony, ha 160centis is az illető, már lát tőlem. Ennyi. Ilyeneken vontatni magunkat, ugyan már emberek. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Amúgy a képek nagyon jók lettek amiket mutattatok!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2009.06. 25. - 13:50:32
Létrehozva: #224



Slowblow
**


ezek is jók (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) http://quart.hu/cikk.php?id=3858
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lili1117
post 2009.06. 25. - 13:51:01
Létrehozva: #225



Newborn
*


Idézet (Veronik @ 2009.06. 25. - 11:27:30) *
http://video.boon.hu/video/44394/depeche-m...tadion-budapest

biztosan csináltak valamit,ha kiszedték Őket,mert azért ok nélkül senkivel sem bánnak igy


Nekem nem indul el a videó, nemtom miért:( Valami nincs telepítve a gépemre?

Szóval nincs már álló jegy?? Affene:((IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Pont ma gondolkodtam el rajta, hogy januárban be kéne menni a küzdőtérre:(
Mi a N szektorban voltunk, iszonyat messze volt a színpad, egy centis emberkéket láttunk csak:), viszont volt helyünk táncolni:D Álltunk végig, azt szerettem volna én látni, hogy valaki le akar ültetni. Bocs, de ez nem Zorán koncert, hogy csendben üldögélj és tapsikolj a helyeden. Ahogy elkezdődött az In chains, úgy ugrottam fel mintha rugó lenne a hátsóm alatt:D
Az időjárásos hírhez már leírtam az érzéseim, nem ismétlem magam:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Király
post 2009.06. 25. - 13:54:34
Létrehozva: #226



Newborn
*


Lili1117: és jól is tetted! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) veled együtt pár ezer ember így tett (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 14:07:27
Létrehozva: #227



devotee
*****


Idézet (Veronik @ 2009.06. 25. - 14:10:56) *
Csak nem azért,mert nem tudod le"lopni" a képeket? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


a képlopással nme is lenne gond (PrintScreen gomb + beillesztés Painbe (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ), engem a hülye feliratok idegesítenek. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Idézet (Király @ 2009.06. 25. - 12:55:31) *
Ha összeverekedtek, vagy valami hatása alatt voltak (akár alkohol, akár tudatmódosító szer), a jegyen is rajta volt, hogy nem tartózkodhatnak a koncert idejében, és máskor sem a stadionban, illetve a kerítésen belüli területen. A videó feltöltője meg hatalmas otrombaságot követett el, így beállítani egy koncertet. Rühellem a médiát, undorító. Dave betegségét is ezerféle módon mondták be, meg hogy Athénban is nem igazán volt kedvük fellépni, és az egész színjáték... - a koncerten beszélgették ott páran, - hogy a média valamit ki fog találni, valami negatívumot. Lássak csodát, itt a példa rá. Így második nap után, lebetegedve is azt mondom, hihetetlen nagy élmény volt hallani és látni őket. Ez a legfontosabb számomra.


Hát előfordulnak ilyenek sajnos mindenhol (meg a bunkó emberek se haltak még ki legnagyobb bánatomra), de szerintem is volt oka annak, hogy kiszedték a csajt. Egyébként még az első sorban állva is éreztem, hogy valahonnan erőteljesen fűszagot hozott a szél még az előzenekarok alatt, szóval nem csodálkoznék, ha vmi ilyesmi is lett volna a dologban. A médiára meg no comment, mélységesen lenézem őket. A Fókuszban is néztem a DM-es koncertről ami volt (pont előtte pár perccel ébredtem fel), és apámmal kb. agyf@szt kaptunk mikor azt a kis senki Zimányi Lindát vagy ki a francot mutatták perceken keresztül - meg merném kockáztatni, hogy az ő "éneklésére" több percet fordítottak mint egy 30 éves együttes fellépésére Pesten... Erről ennyit... Szomorú, hogy ez kell a népnek. (Cirkusz és kenyér, mi?)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2009.06. 25. - 14:13:34
Létrehozva: #228



Slowblow
**


http://www.rtlbulvar.hu/video/60505
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ildi.dm
post 2009.06. 25. - 14:16:15
Létrehozva: #229



devotee
*****


Hali Mindenkinek!Végre a géphez jutottam!Naggyából,de nem teljesen fel is ocsudtam a koncert mámorából!!!Én is leírom ahogy a koncertet meg-átéltem!
Én a"nagy-öreg DEPECHE fan"reggel 6:15-kor teljes harci díszben útnak indultam!Fél 10-re értem a Keletibe,ott dolgozik egy barátnőm,szintén Depeche-s(PECSA-ból ismerem),bementem hozzá a melóhelyére,mikor jön a koncertre,meg utána majd hol talizunk,hogy együtt menjünk az afterre,akkor mondja,tök szarul van:lázas,hányás,hasmenés,lehet ki sem tud jönni!Mondtam,hogy szorítok Neki+majd hívjuk egymást,aztán én elindultam a Népstadionhoz.Fél 11-11 között értem a Dózsa bejáratához,kb.tizen voltak már ott.Kisebb csapat Debrecenből,köztük Cívis Traget,persze rajta+rajtam is freestate-os póló,egyből le is szólítottuk egymást.Jókat dumáltunk várakozás közben,mi másról,mint a DEPECHE MODE-ról!!!!!Aztán 1 óra körül megérkeztek Ők,akiket már nagyon vártam,meg is volt beszélve,hogy ott találkozunk.Ők:kendra és kokusz!Nagyon örültem,hogy megismerhetem Őket!Együtt vártuk tovább a kapu nyitást,ami így visszagondolva nem is volt olyan hosszú,de akkor egy örökkévalóságnak tűnt!Mellénk került egy kisebb társaság,köztük volt Judit aki mint kiderült a 101 klubb partykon szokott fényképezni.mó-val is találkoztunk.Aztán nagy nehezen kinyitották a kapukat és elkezdtek bennünket beengedni.Mire a belső kapuhoz értünk elszakadtam kendráéktól,de Judit mellettem volt.Elég sokat várattak minket ott is,de aztán egyszer csak kinyílt és mint az őrültek,mintha az életünkről lett volna szó(de,hát arról volt szó)futottunk a jó hely reményében.Sima álló jegy bírtokosaiként,színpad közepével egyvonalban 2.sor sikerült és mikor odaértünk,kendráék is ott voltak!Annyira örültem,hogy megvannak és így koncert alatt együtt lehetek Velük+az aránylag jó helynek,hogy torkom szakadtából üvöltöttem valami hármat+ugráltam is!!!Aztán megintcsak vártunk és jöttek az előzenekarok,amik számunkra minősíthetetlenek voltak!!!!!Mondjuk nekem DEPECHE MODE előtt zenélhetne bárki,nem tudna meghatni,eddígieken sem tudott,mindíg azt vártam,hogy befejezzék,mert akkor tudtam nemsokára jönnek ŐK!!!És eljött az idő!És jöttek!!!MARTIN,ANDY és DAVE!!!!!És megszűnt minden!!!!!Csak ŐK voltak+a ZENE+az őrület+a tombolás!!!!!Egymás után következtek a jobbnál jobb DEPECHE számok!!!!!Így is kész voltam,de amikor elkezdték a régieket nekem KO volt!!!A Stripped-en+a Strangelove-on el is bőgtem magam!A Question of Lust alatt végig rázott a hideg!Néha kendráékra néztem,azt hiszem Ők is velem együtt a fellegekben jártak!!!Az eső már nem is tudom mikor kezdett esni,arra emlékszem,hogy egyszercsak el kezdett szakadni,akkor vettem fel a pulcsimat ami a derekamra volt kötve+akabátot,ami a táskámba volt gyömöszölve kokusz segítségével!!!Addigra mondjuk már csurom víz voltam,de nem tudott érdekelni!!!Egyedül az zavart,hogy"ilyen messze"még nem voltam TŐLÜK!!!!!!és a táska ami keresztben a vállamon volt!Januárban tuti úgy intézem a dolgokat,hogy ne kelljen szütyő,habár az Arénában gondolom van ruhatár!Aztán vége lett!Egyet értek azokkal akik írták,hogy még egyszer ennyit kibírtak volna!Én is,pedig a lábaimat már alig éreztem a bakancsban,úgy szétugráltam!!!Elindultunk kifelé,szép lassan kijutottunk,akkor mondta kendra és kokusz,hogy nem jönnek afterre,mert kendra nem érzi jól magát!Innen is üzenem:remélem már jól van!!!Így egyedül mentem az afterre,ott várt hourglass és nagy csalódás volt,hogy rajtunk kívül egy-két freestate pólós egyén volt csak!A freestate találkozóból nem lett semmi!!!!!Pedig szívesen megismertem volna Többeteket!Remélem egyszer majd még összejön egy freestate találkozó!
Ja!Sajna én nem csináltam fotókat+videót sem,mert az ŐRÜLET hevében eszembe sem jutott!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Üdv mindenkinek!!!DEPECHE MODE 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
petra
post 2009.06. 25. - 14:17:04
Létrehozva: #230



Newborn
*


Attilát keresi Petra. : )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lilian23
post 2009.06. 25. - 14:18:34
Létrehozva: #231



Newborn
*


http://velvet.hu/24ora/?s=depeche+mode&...amp;submit=+OK+

a lumuba kellett vna meeeennni a koncert előtt...
nah mindegy.. legalább a kiállitást megnéztem és a koncert is szuper volt...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2009.06. 25. - 14:19:27
Létrehozva: #232



Slowblow
**


Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 25. - 14:07:27) *
a képlopással nme is lenne gond (PrintScreen gomb + beillesztés Painbe (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ), engem a hülye feliratok idegesítenek. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)



Hát előfordulnak ilyenek sajnos mindenhol (meg a bunkó emberek se haltak még ki legnagyobb bánatomra), de szerintem is volt oka annak, hogy kiszedték a csajt. Egyébként még az első sorban állva is éreztem, hogy valahonnan erőteljesen fűszagot hozott a szél még az előzenekarok alatt, szóval nem csodálkoznék, ha vmi ilyesmi is lett volna a dologban. A médiára meg no comment, mélységesen lenézem őket. A Fókuszban is néztem a DM-es koncertről ami volt (pont előtte pár perccel ébredtem fel), és apámmal kb. agyf@szt kaptunk mikor azt a kis senki Zimányi Lindát vagy ki a francot mutatták perceken keresztül - meg merném kockáztatni, hogy az ő "éneklésére" több percet fordítottak mint egy 30 éves együttes fellépésére Pesten... Erről ennyit... Szomorú, hogy ez kell a népnek. (Cirkusz és kenyér, mi?)

most olvasgatom a beszámolókat! nem igaz, hogy egyesek mennyit nyafognak, hogy közepes volt a koncert stb..meg fontosabb hogy király linda ott volt..szerintem tökéletes volt és ennyi. a paintes dolgot én sem tudtam hogy kell, köszi (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lilian23
post 2009.06. 25. - 14:31:32
Létrehozva: #233



Newborn
*


Aztán megintcsak vártunk és jöttek az előzenekarok,amik számunkra minősíthetetlenek voltak!!!!!Mondjuk nekem DEPECHE MODE előtt zenélhetne bárki,nem tudna meghatni...

én örültem h a Zagar játszott előttük.. ez volt a bemelegités mégis alig volt valaki aki felvette volna a ritmust... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
tény h nem ezért jöttünk... mindenkit sokkal jobban izgatott h mikor jön a dM és mikor hagyja abba a Zagar a "nyekergést",
én azért a Wings of Love-ot elénekeltem és kicsit megráztam magam h bemelegedjen mind a torkom mind a lábam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
az eső az ugrálás az éneklés a sikitás és orditás ellenére sem sikerült monjuk berekednem (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 14:31:58
Létrehozva: #234



devotee
*****


Pár kép még mielőtt feltölteném a sajátokat:
http://galeria.index.hu/kult/2009/06/24/de...566519333_m.jpg

És egy kis cikk:
http://langologitarok.blog.hu/2009/06/24/it_s_a_rajv_dajv
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lili1117
post 2009.06. 25. - 14:37:35
Létrehozva: #235



Newborn
*


Idézet (Lilian23 @ 2009.06. 25. - 14:18:34) *
http://velvet.hu/24ora/?s=depeche+mode&...amp;submit=+OK+

a lumuba kellett vna meeeennni a koncert előtt...
nah mindegy.. legalább a kiállitást megnéztem és a koncert is szuper volt...



Én aznap dél körül voltam a Ludwigban, de sajnos nem futottunk össze:( Pedig tiszta para voltam közben, hogy mi van, ha megjelennek:)
Nem baj, így is nagyon jó kis kiállítás volt:)

Most levezetésképp éppen a Violatort hallgatom, a Waiting for the night megy, és eszembe jutott, hogy ennél a számnál teli torokból énekeltem (mondjuk a többinél is:D), és a mellettem álló srác többször is rám nézett. Két lehetőség van: vagy k.va jó hangom van, és azért, vagy nem, és azért:D:D:D
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Veronik
post 2009.06. 25. - 14:53:18
Létrehozva: #236



Newborn
*


Sajnos mi nem voltunk ennyien,de azért mindenkinek igy volt a keze!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=p-Fr9KSKf0Q
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
mimma
post 2009.06. 25. - 14:54:56
Létrehozva: #237



Newborn
*


Mellékelt állomány:  DM8_2.jpg ( 86.4K ) Letöltések száma: 55
Mellékelt állomány:  DM1_2.jpg ( 272.07K ) Letöltések száma: 81
Idézet (karobberto @ 2009.06. 24. - 22:44:15) *
sajna nincsenek már képeim a tömegről, de jutyúbra felraktam videókat, hátha itt megtalálod magad...(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

http://www.youtube.com/watch?v=-Q8YmRFx_GQ
http://www.youtube.com/watch?v=nf8VcpTbYg4
http://www.youtube.com/watch?v=jt_u9SHwW_s

milyen exkluzív képekről beszéltél? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lilian23
post 2009.06. 25. - 14:57:44
Létrehozva: #238



Newborn
*


Idézet (Lili1117 @ 2009.06. 25. - 14:37:35) *
Én aznap dél körül voltam a Ludwigban, de sajnos nem futottunk össze:( Pedig tiszta para voltam közben, hogy mi van, ha megjelennek:)
Nem baj, így is nagyon jó kis kiállítás volt:)

Most levezetésképp éppen a Violatort hallgatom, a Waiting for the night megy, és eszembe jutott, hogy ennél a számnál teli torokból énekeltem (mondjuk a többinél is:D), és a mellettem álló srác többször is rám nézett. Két lehetőség van: vagy k.va jó hangom van, és azért, vagy nem, és azért:D:D:D


engem azért nézhettek meg mert Martin szolamát énekeltem a Waiting for the night alatt (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 15:05:14
Létrehozva: #239



devotee
*****


Idézet (Lilian23 @ 2009.06. 25. - 15:31:32) *
Aztán megintcsak vártunk és jöttek az előzenekarok,amik számunkra minősíthetetlenek voltak!!!!!Mondjuk nekem DEPECHE MODE előtt zenélhetne bárki,nem tudna meghatni...

én örültem h a Zagar játszott előttük.. ez volt a bemelegités mégis alig volt valaki aki felvette volna a ritmust... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
tény h nem ezért jöttünk... mindenkit sokkal jobban izgatott h mikor jön a dM és mikor hagyja abba a Zagar a "nyekergést",
én azért a Wings of Love-ot elénekeltem és kicsit megráztam magam h bemelegedjen mind a torkom mind a lábam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
az eső az ugrálás az éneklés a sikitás és orditás ellenére sem sikerült monjuk berekednem (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


A Motort nem minősíteném - a Zagar viszont tetszett nagyon (főle a 2. szám, a The Prophet is a fool, a kedvencem) - A Wings of love-ot én is énekeltem. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Emyke: szívesen a paintes tippet. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(na lassan ideje lenne nekem is nekiugrani az összefoglalónak)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
sori
post 2009.06. 25. - 15:08:22
Létrehozva: #240



devotee
*****


ez nagyon aranyos volt! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Most levezetésképp éppen a Violatort hallgatom, a Waiting for the night megy, és eszembe jutott, hogy ennél a számnál teli torokból énekeltem (mondjuk a többinél is:D), és a mellettem álló srác többször is rám nézett. Két lehetőség van: vagy k.va jó hangom van, és azért, vagy nem, és azért:D:D:D
[/quote]
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 10 11 12 13 14 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: