30 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
Dgahan1
post 2009.06. 30. - 17:13:21
Létrehozva: #461



Slowblow
**


Árnyék Ancsi és Vérrontó! De másnak is ha kihagytam volna! Köszönöm! Tényleg nagyon rossz lehet a rajongóinak :-( igen szerintem is találó lett a cim és a szöveg is illik rá! Igazából ez egy béta mert a képi anyag a szövegek kivételével egy az egyben lett adoptálva de végülis a lényeget azt hiszem közvetíti.köszönöm a továbbításokat.én a fan klubjuk és az iwiwes klubjukba jutattam el.
DE! hogy ne mondhassák hogy eltérek a témától megvannak a januári jegyek 4darab ülő! És lefotóztam az arénát is.elönosztalgiából (van ilyen?most lesz!) beszerettem volna menni megnézni a szekünket.. De nem lehetett :-( a kisfiunk is elkisért egyenlöre a koncertre még nem de majd. Talán vannak akik látták a videot amin a wrongot énekli.. Ha valakit érdekelne linkelem ujra..
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.06. 30. - 17:36:09
Létrehozva: #462



Slowblow
**


Aki olyan kiváncsi mint én annak ajánlom az aréna weboldalát és ott tehet egy 3d körutazást megnézheti a székét (vagy kiemelt állóját grrrr..) illetve felmérheti milyen közel távol lesz.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
r101
post 2009.06. 30. - 18:05:26
Létrehozva: #463



Newborn
*


Képek a Tour Book-ból.
hivatalos dm honlap...tour cimke alatt.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
sori
post 2009.06. 30. - 18:49:00
Létrehozva: #464



devotee
*****


megnéztem!
állat! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Dgahan1 @ 2009.06. 30. - 18:36:09) *
Aki olyan kiváncsi mint én annak ajánlom az aréna weboldalát és ott tehet egy 3d körutazást megnézheti a székét (vagy kiemelt állóját grrrr..) illetve felmérheti milyen közel távol lesz.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.06. 30. - 19:49:20
Létrehozva: #465



devotee
*****


Nagyon szép lett! Igazán jó anyag.

Idézet (Dgahan1 @ 2009.06. 29. - 18:03:13) *
készítettem egy videot Michael Jackson emlékére mintegy tisztelgésként a magyar DM rajongók nevében aki egyetért vele az nézze és küldje el akinek tudja az e-mailcímeket ne felejtsétek törölni továbbítás elött légyszíves.

a címe azt hiszem találó lett : Moonwalking In My Shoes (béta verzió)

véleményt is írhattok...

http://www.indavideo.hu/video/Moonwalking_In_My_Shoes

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.06. 30. - 20:00:25
Létrehozva: #466



devotee
*****


Idézet (kokusz @ 2009.06. 27. - 21:27:47) *
Szia! Mikor a beszámolódat olvastuk mi is erre figyeltünk fel! Velem volt Kendra(természetesen) és ildi.dm is!

Nagyon örülök, hogy tetszenek és remélem, hogy sosem lesz vége!
Niki, ugye Te sem szeretnéd?!!!!!


Sajnálom, hogy nem futottunk össze. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Rajtam volt egy fekete hátizsák, elég kicsi vagyok és szemüveges és két lány között álltam a kordonnál, mögöttem egy kissé ittas fiatalemberrel, akit kijózanított az eső és végül nagyon normálisan viselkedett (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.06. 30. - 20:11:49
Létrehozva: #467



devotee
*****


Idézet (Vick1 @ 2009.06. 27. - 11:50:11) *
Helló Angelus!
Elolvastam az élménybeszámolót,jóra sikeredett,de egy icipicit pontosítanék,remélem nem baj (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .
A "Good evening Budapest" a Walking in my shoes előtt történt...
A Peace ebben a formában nekem is sokkal jobban tetszett,pörgős volt vitt az üteme.


Köszi a helyesbítést, én olyan eufóriában úsztam - a zuhogó eső mellett - hogy nem tudtam mindent pontosan megjegyezni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Kijavítom!!!


Idézet (vérrontó @ 2009.06. 27. - 11:10:08) *


Ezt én töltöttem fel az indára (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Most jól megleptél! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


http://www.indavideo.hu/video/Depeche_Mode...te_full_version

Elkészült a teljes verzió a Freestate videóhoz (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.06. 30. - 20:19:36
Létrehozva: #468



Slowblow
**


na a jegyek:
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  DSC01730.JPG ( 1.59Mbyte ) Letöltések száma: 46
Mellékelt állomány:  DSC01721.JPG ( 1.58Mbyte ) Letöltések száma: 31
 
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
mimma
post 2009.06. 30. - 20:53:09
Létrehozva: #469



Newborn
*


Idézet (PeZZZ @ 2009.06. 29. - 18:27:11) *
Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Te nagyon nagy spíler lehetsz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
DE most szerezted? Én kb azonnal más nap mentem el venni és márcsak ülő volt (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)
Nem baj a lényeg hogy ott leszek újra.

Hűűű, kérlek segíts, hol tudok még szerezni????[color="#483D8B"][/color]
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ádi
post 2009.06. 30. - 21:13:48
Létrehozva: #470



Newborn
*


Tényleg nagyon jó a MJ.videó!!!Gratula,habár nem vagyok oda Jacko-ért...Sorry!!!!
Most viszont búcsúzom!!!!Köszönet mindenkinek az elmúlt pár hétért!!!Fantasztikus volt!!!Most nagyon nehéz lesz hazamennem!!!Külün köszönettel tartozom Faith-nek a pólóért,és persze a DM-nek a fantasztikus koncertért!!!
Már alig várom a decembert,h itt olvasgatva forrjon a vérem,számoljam a perceket,h ugyan mennyi van még...Ez az egész így volt tökéletes,ahogy alakult!!!!
És akkor újra:its just a question of time!!!!!!!!!!!!!!!!!!Waiting for the night!!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.06. 30. - 21:37:41
Létrehozva: #471



Slowblow
**


Idézet (Angelus @ 2009.06. 30. - 19:49:20) *
Nagyon szép lett! Igazán jó anyag.

Köszönöm szépen! A hszt is.szerintem megérdemli a tiszteletet sokat tett le és dm kortárs.furcsa mert nem vagyok rajongó de mégsem tudom megérteni hogy már nincs..
Ádi neked is köszi!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.06. 30. - 22:49:42
Létrehozva: #472



devotee
*****


Idézet (sori @ 2009.06. 29. - 16:24:51) *
Van jegyem JANUÁRRA!!!
KIEMELT ÁLLÓ!! wáááááááááááááááááááá (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) :D:D:D

szerintetek mennyire örülök???? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pukkadj meg! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Marhára irigykedem XD Na de majd, na de majd... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 01. - 06:30:59
Létrehozva: #473



devotee
*****


Idézet (Dgahan1 @ 2009.06. 30. - 22:37:41) *
Köszönöm szépen! A hszt is.szerintem megérdemli a tiszteletet sokat tett le és dm kortárs.furcsa mert nem vagyok rajongó de mégsem tudom megérteni hogy már nincs..
Ádi neked is köszi!


Szívesen, mert tényleg jó a dalszöveg is, totál illik a témához. Amúgy MJ-nek én nem a dalait, hanem a videóit szerettem nagyon, a Thrillert még mindig imádom, ahogy a Ghost című kisfilmjét is. Nem is nagyon emlékszem másra, aki videók helyett "zenés kisfilmeket" készített, s a Thriller még Oscrat is nyert.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
PeZZZ
post 2009.07. 01. - 08:26:55
Létrehozva: #474



Newborn
*


Idézet (mimma @ 2009.06. 30. - 21:53:09) *
Hűűű, kérlek segíts, hol tudok még szerezni????[color="#483D8B"][/color]


Szia!


Hát én Miskolcon az IBUSZ utazási irodában vettem. Szerintem ott próbáld meg te is. De elvileg a Médiamarktban is lehet kapni.
Vagy vatera bár azt nem néztem h most hírdetnek-e.

Remélem segítettem.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Vick1
post 2009.07. 01. - 09:56:13
Létrehozva: #475



Newborn
*


[quote name='Angelus' date='2009.06. 30. - 21:11:49' post='2336']
Köszi a helyesbítést, én olyan eufóriában úsztam - a zuhogó eső mellett - hogy nem tudtam mindent pontosan megjegyezni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Kijavítom!!!

Én is csak azért emlékszem rá,mert tesómmal telón tartottuk a kapcsolatot (otthon hallgatta a koncert első felét a konyhában-sírva (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) szegényem-nehogy felébredjen a gyerek) a GOOD EVENING BUDAPEST-et várva!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vérrontó
post 2009.07. 01. - 10:23:58
Létrehozva: #476



Newborn
*


Idézet (Dgahan1 @ 2009.06. 30. - 18:13:21) *
Árnyék Ancsi és Vérrontó! De másnak is ha kihagytam volna! Köszönöm! Tényleg nagyon rossz lehet a rajongóinak :-( igen szerintem is találó lett a cim és a szöveg is illik rá! Igazából ez egy béta mert a képi anyag a szövegek kivételével egy az egyben lett adoptálva de végülis a lényeget azt hiszem közvetíti.köszönöm a továbbításokat.én a fan klubjuk és az iwiwes klubjukba jutattam el.
DE! hogy ne mondhassák hogy eltérek a témától megvannak a januári jegyek 4darab ülő! És lefotóztam az arénát is.elönosztalgiából (van ilyen?most lesz!) beszerettem volna menni megnézni a szekünket.. De nem lehetett :-( a kisfiunk is elkisért egyenlöre a koncertre még nem de majd. Talán vannak akik látták a videot amin a wrongot énekli.. Ha valakit érdekelne linkelem ujra..


Dgahan1!
Mármint a kisfiad énekli a wrongot??? linkeld légyszíves érdekelne.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.07. 01. - 10:29:43
Létrehozva: #477



devotee
*****


Idézet (vérrontó @ 2009.07. 01. - 11:23:58) *
Dgahan1!
Mármint a kisfiad énekli a wrongot??? linkeld légyszíves érdekelne.

http://www.youtube.com/watch?v=7lNddv5IV7Y Itt van, én is imádom! Egy csomószor meghallgattam.
Dave: http://www.youtube.com/watch?v=mjj3mEulRJE (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) a Policyt énekeltem a leghangosabban. Bár az már nem ének volt, hanem ordítás. Ti mit?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ildi.dm
post 2009.07. 01. - 10:39:43
Létrehozva: #478



devotee
*****


Hali Mindenkinek!Hát eddíg tartott mire átrágtam magam az eddígi élménybeszámolókon,hsz.-en+a feltöltött képeken és videókon,amiért mindenkinek hálás köszönet,mert mint korábban írtam én sajna a nagy őrjöngésben,önkívületben nem csináltam!

Useles-girl és Angelus beszámolóit még nem olvastam el idő hiánya miatt,amint tudom el fogom,mert nagyon kíváncsi vagyok rájuk!!!!!

Angelus!Nagyon sajnálom,hogy nem vettük észre egymást,olvastam,hogy ott voltál a közelünkben!!!

Vérrontó története,hogy hogyan lett jegye a koncertre nagyon meghatott!!!

Macika írta,mintha visszamentünk volna az időben'88 101 Stripped,Strangelove!IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Írtam is,hogy még el is bőgtem magam rajtuk!A Strangelove-t vártam a legjobban a koncerten!!!Régi barátnőmnek is mondtam aki most nem tudott eljönni,egyébbként Vele voltam '88-ban mindkét koncerten,Ő sem volt magánál,januárban jön!

Emyke!Az a DAVE csípőmozgás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Váóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Elnézném órákon át!!!!Éjjel néztem meg,aztán+VELE álmodtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mikor felébredtem csalódnom kellett,hogy csak álom volt!Volt előzménye is,Kendra küldött MMS-ben DAVE-ről félmeztelen képet!!!Az se semmi!!!!!!!!!!!!

Többen írtátok mi volt az első DM szám ami elindította a lavinát,az őrületet!Hát anno a '80-as években az Ö3 rádiót hallgattuk,mert itt lehetett friss számokat hallgatni.'84-ben hallottam ezen az adón egy gyönyörű lassú számot és volt egy haverom aki zene terén nagyon otthon volt,neki dúdoltam azt a kis részletet amire emlékeztem,se a szám címét,se az előadó nevét nem hallottam.Egyszer csak szólt menjek el hozzá,lehet megvan amit keresek.Felvette kazira a rádióból,és igen!Ez volt a Somebody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a haverom mondta meg a nevüket is:DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Megszerzett nekem mindent amit tudott,addíg megjelent albumokat kazettán,de elmondott minden szemétládának is,mert mint kiderült elötte 1 évvel mutatott nekem zenét amire én azt mondtam vigye ezt a szemetet!!!Ez volt'83-as albumuk!Utána meg az lett a kedvenc albumom!!!Hát ez az én történetem!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lili1117
post 2009.07. 01. - 11:08:06
Létrehozva: #479



Newborn
*


Idézet (ildi.dm @ 2009.07. 01. - 11:39:43) *
Többen írtátok mi volt az első DM szám ami elindította a lavinát,az őrületet!Hát anno a '80-as években az Ö3 rádiót hallgattuk,mert itt lehetett friss számokat hallgatni.'84-ben hallottam ezen az adón egy gyönyörű lassú számot és volt egy haverom aki zene terén nagyon otthon volt,neki dúdoltam azt a kis részletet amire emlékeztem,se a szám címét,se az előadó nevét nem hallottam.Egyszer csak szólt menjek el hozzá,lehet megvan amit keresek.Felvette kazira a rádióból,és igen!Ez volt a Somebody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a haverom mondta meg a nevüket is:DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Megszerzett nekem mindent amit tudott,addíg megjelent albumokat kazettán,de elmondott minden szemétládának is,mert mint kiderült elötte 1 évvel mutatott nekem zenét amire én azt mondtam vigye ezt a szemetet!!!Ez volt'83-as albumuk!Utána meg az lett a kedvenc albumom!!!Hát ez az én történetem!



Nahát, van még egy Somebody-rajongó rajtam kívül?(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Igaz kicsit korábbról, én 92 nyarán szerettem bele, de tök örülök neki:D:D
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
macika
post 2009.07. 01. - 11:11:45
Létrehozva: #480



Newborn
*


Sziasztok!

Dgahan1: Gombóc volt a torkomban ahogy végignéztem a videódat. Gratula hozzá, eleve az ötlet nagyon tetszik, hogy eszedbe jutott, az empátia egy nagyon szép dolog szerintem, én is hasonlóan vagyok összerakva. Nem voltam sose Jacko-fan (bár néhány száma tetszik), de a tehetsége, tudása stb. előtt kalapot emeltem mindig, és belegondolva iszonyú érzés lehet a rajongóinak, és borzasztóan sajnálom, hogy elment (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .
Az Arénában hogy lehet a 3D-s "idegenvezetést" megtalálni? Úgy megnézném a helyünket de biztos én vagyok béna, hogy nem találom, csak a sima képeket (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . Köszi előre is a segítséget!

ildi.dm: Hát igen, a Strangelove, jaj Istenem, az nálam hatalmasat ütött és elmondhatatlanul vártam. És tényleg úgy éreztem, hogy visszamentünk az időben, ott vagyunk Rose Bowl-ban (ennél meg a Stripped-nél).

Useless-girl: Én tudom ki vagy, na ez bénán hangzott (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) , szóval, hogy kit takar a név, a koncerten is láttalak, sőt a kapunál is, ott ültetek-álltatok a szélén és nagyon jó kedvetek volt (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Mi pár méterre dekkoltunk tőletek, rajtam olyan póló volt, amire rá volt írva, hogy DAVE, és a D betűnél kicsivel lejjebb egy M betű volt. Még a 2006-os koncertre csináltattam. Gondolkoztunk rajta, odamegyünk hozzátok ismerkedni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , csak aztán nem voltunk túl bátrak meg nem akartunk ismeretlenül zavarogni. Mi jövőre a 120-as szektorban leszünk, 2. sorban, ha gondolod átüvöltünk majd nektek, persze ha nem gond (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . Már a múltheti koncert előtt eldöntöttük, hogy januárban ülni fogunk, mert egy zárt helyen annyira nincs levegő, hogy én tuti beájulnék, most sem volt egyszerű elviselni azt a nyomást.

Na lépek is, szép napot nektek, sziasztok!

U.I.: Nincs valakinek olyan fotója, amin a közönség előröl látszik? Láttam pár ilyet, de pont arról a részről nincs ahol mi álltunk, ez a Martin előtti rész. Mindig csak tőlünk jobbra és balra lévő képeket láttam. Köszi előre is!

Lili1117: Én imádom a Somebody-t, főleg ahogy Mart Rose Bowl-ban előadja, csípőre vágott kézzel, kalapban. Meg legjobb barátnőm is szereti nagyon.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: