30 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
macika
post 2009.07. 01. - 11:31:55
Létrehozva: #481



Newborn
*


Na közben csak sikerült ez az Arénás 3D-s izé (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . Hát ja, itt azért mennyivel közelebb van a lelátó, azért ennek most kifejezetten örülök (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 01. - 12:03:50
Létrehozva: #482



devotee
*****


Szia!

Majd akkor találkozunk januárban. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nekem ugyan úgy sima álló jegyem lesz, ahogy most is az volt. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (ildi.dm @ 2009.07. 01. - 11:39:43) *
Hali Mindenkinek!Hát eddíg tartott mire átrágtam magam az eddígi élménybeszámolókon,hsz.-en+a feltöltött képeken és videókon,amiért mindenkinek hálás köszönet,mert mint korábban írtam én sajna a nagy őrjöngésben,önkívületben nem csináltam!

Useles-girl és Angelus beszámolóit még nem olvastam el idő hiánya miatt,amint tudom el fogom,mert nagyon kíváncsi vagyok rájuk!!!!!

Angelus!Nagyon sajnálom,hogy nem vettük észre egymást,olvastam,hogy ott voltál a közelünkben!!!

Vérrontó története,hogy hogyan lett jegye a koncertre nagyon meghatott!!!

Macika írta,mintha visszamentünk volna az időben'88 101 Stripped,Strangelove!IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Írtam is,hogy még el is bőgtem magam rajtuk!A Strangelove-t vártam a legjobban a koncerten!!!Régi barátnőmnek is mondtam aki most nem tudott eljönni,egyébbként Vele voltam '88-ban mindkét koncerten,Ő sem volt magánál,januárban jön!

Emyke!Az a DAVE csípőmozgás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Váóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Elnézném órákon át!!!!Éjjel néztem meg,aztán+VELE álmodtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mikor felébredtem csalódnom kellett,hogy csak álom volt!Volt előzménye is,Kendra küldött MMS-ben DAVE-ről félmeztelen képet!!!Az se semmi!!!!!!!!!!!!

Többen írtátok mi volt az első DM szám ami elindította a lavinát,az őrületet!Hát anno a '80-as években az Ö3 rádiót hallgattuk,mert itt lehetett friss számokat hallgatni.'84-ben hallottam ezen az adón egy gyönyörű lassú számot és volt egy haverom aki zene terén nagyon otthon volt,neki dúdoltam azt a kis részletet amire emlékeztem,se a szám címét,se az előadó nevét nem hallottam.Egyszer csak szólt menjek el hozzá,lehet megvan amit keresek.Felvette kazira a rádióból,és igen!Ez volt a Somebody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a haverom mondta meg a nevüket is:DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Megszerzett nekem mindent amit tudott,addíg megjelent albumokat kazettán,de elmondott minden szemétládának is,mert mint kiderült elötte 1 évvel mutatott nekem zenét amire én azt mondtam vigye ezt a szemetet!!!Ez volt'83-as albumuk!Utána meg az lett a kedvenc albumom!!!Hát ez az én történetem!

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
sori
post 2009.07. 01. - 12:46:05
Létrehozva: #483



devotee
*****


Kocert után megpukkadok!
Ígérem! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Capricornus @ 2009.06. 30. - 23:49:42) *



csini jegyek (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Dgahan1 @ 2009.06. 30. - 21:19:36) *
na a jegyek:

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vérrontó
post 2009.07. 01. - 12:46:42
Létrehozva: #484



Newborn
*


Idézet (Niki @ 2009.07. 01. - 11:29:43) *
http://www.youtube.com/watch?v=7lNddv5IV7Y Itt van, én is imádom! Egy csomószor meghallgattam.
Dave: http://www.youtube.com/watch?v=mjj3mEulRJE (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) a Policyt énekeltem a leghangosabban. Bár az már nem ének volt, hanem ordítás. Ti mit?

Dgahan1
tetszik nagyon aranyos a végén az a wroong nagyon cuki!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
sori
post 2009.07. 01. - 13:02:38
Létrehozva: #485



devotee
*****


Megnéztem... hát huuuuuuuuuuuuu......


Dave: http://www.youtube.com/watch?v=mjj3mEulRJE (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) a Policyt énekeltem a leghangosabban. Bár az már nem ének volt, hanem ordítás. Ti mit?
[/quote]
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vérrontó
post 2009.07. 01. - 13:14:01
Létrehozva: #486



Newborn
*


Első DM szám ami elindította a lavinát,az a "Told you so" volt aztán nem volt megállás..... .......Rákoskereszturon laktam és egy nyolcaikos "fertőzött" meg állandóan űvöltette nyitott ablaknál A DM-t a lakók legnagyobb őrömére. egyszer rá kérdeztem , hogy mi ez amit hallgatsz azt mondta DEPECHE MODE kb 5.dikes lehettem. aztán felhívott hozzájuk a falak telis-teli voltak poszterekkel (a tapétát nem is láttam) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) , és ott mutatott még dalokat De legjobban a "TYS" fogott meg. Bár a kevenc számom a Halo (ezt már hal/L/ottam élőben.) tiszta extázis élőben hallani a kedvenc dalom. Useless-girl egyszer eljő' a te időd is!!!!!!!!!!!!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.07. 01. - 15:52:34
Létrehozva: #487



Slowblow
**


Idézet (vérrontó @ 2009.07. 01. - 11:23:58) *
Dgahan1!
Mármint a kisfiad énekli a wrongot??? linkeld légyszíves érdekelne.


kicsit lekéstem már megtették helyettem ..:-)

köszi az érdeklödést és a véleményt.. lesz még
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.07. 01. - 16:02:43
Létrehozva: #488



Slowblow
**


Idézet (macika @ 2009.07. 01. - 12:11:45) *
Sziasztok!

Dgahan1: Gombóc volt a torkomban ahogy végignéztem a videódat. Gratula hozzá, eleve az ötlet nagyon tetszik, hogy eszedbe jutott, az empátia egy nagyon szép dolog szerintem, én is hasonlóan vagyok összerakva. Nem voltam sose Jacko-fan (bár néhány száma tetszik), de a tehetsége, tudása stb. előtt kalapot emeltem mindig, és belegondolva iszonyú érzés lehet a rajongóinak, és borzasztóan sajnálom, hogy elment (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .
Az Arénában hogy lehet a 3D-s "idegenvezetést" megtalálni? Úgy megnézném a helyünket de biztos én vagyok béna, hogy nem találom, csak a sima képeket (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . Köszi előre is a segítséget!


ezt is lekéstem bocs... de legalább sikerült :-) örülok hogy tetszett az 5let és a video is remélem sokakhoz eljut.egy mj rajongó már írt is hogy jó a zene és a szöveg is.. még majd lesz pár új Dm fan
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Onix
post 2009.07. 01. - 18:19:35
Létrehozva: #489



Painkiller
****


Sziasztok!
Egy kedves ismerősöm keresi a képen látható srácot/katt a linkre/!Ha valamelyikőtök ismeri,esetleg magára ismer az illető az jelezze!Fontos lenne!!!Előre is köszi!!!!
http://iwiw.hu/pages/image/imagedata.jsp?i...userID=14377605
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Carlo
post 2009.07. 01. - 22:32:08
Létrehozva: #490



Newborn
*


Sziasztok!

Fergeteges volta buli! Életem legnagyobb zenei élménye volt. Elsőnek voltan nagy koncerten és DM koncerten. Az az eső meg külön jól esett. Hehe. CSak a John The Revelatort hiányoltam, bár láttam a Set listet, úgyhogy nem számítottam nagyon rá(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Lenne egy kérdésem: A Budapesti koncert felvételét hogy lehet megrendelni? Milyen kártya kell hozzá? Mindenképpen meg akarom szerezni. Esetleg le lehet tölteni máshonnan?
A dupla DVD-s cucc mit tartalmaz?
(És meddig lehet letölteni a számokat? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy limited editionosok....de az előző koncik fent vannak.)

Légyszi segítsetek!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 01. - 22:40:44
Létrehozva: #491



devotee
*****


Idézet (PeZZZ @ 2009.06. 30. - 11:48:40) *
Na akkor úgy érzem többet fogok itt írogatni, mert látom van kinek (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Hát igen sajnos azt a számot nem nagyon játszák az Ultráról (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) mondjuk ha vigasztal a Sister Of Night-ot még úgy se, mert az a másik iszonyat nagy kedvencem és persze Dave előadásában, mert amúgy azt az Exicter tour-on Martin énekelte.
De hátha lesz alkalom és meghallgathatod a useless-t (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


Jaja, a Sister-t is nagyon szívesen meghallgatnám Dave előadásában, mert az ő hangjával nekem is jobban tetszik, noha lakótársam esküdözik, hogy a Martinos verzió sokkal jobb. (De hát ő csak laikus, ő nem tudhatja XDDD - na jó csak vicceltem...) Tudod mitől dobnám el magam ha adnák az Ultráról? BARREL OF A GUN meg hát az Insight is nagyon szuper záró-szám lenne, ha már rámentek erre a lassú koncertzárásra. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ádi: nagyon köszi a képeket!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 01. - 23:10:23
Létrehozva: #492



devotee
*****


ildi.dm: remélem is, hogy elolvasod a beszámolónkat! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) majd véleményezést szeretnék kérni személy szerint. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

macika: jajjj, miért nem jöttetek oda??? egyébként vmi rémlik, de csak nagyon halványan! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) aznap teljesen máshol jártam, de azért néhány arcra még emlékszem a kapuknál. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) na igen, hát jó kedvünk volt, hisz ott voltunk végre! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) Haha, okés, akkor majd kiabáljatok át a 120-asból a 119-esbe! XDDD Bár nem garantálom, hogy meghallom, de üvöltsétek nyugodtan, hogy "Useless-girl, Useless-girl" hehe XDDD (Hátha felismer még több fórumozós, mert eddig nem nagyon hallottam róla, hogy lenne Freestate-es a 119-esben.) Egyébként mi is már nagyon rég eldöntöttük, hogy ülőbe megyünk, mert hogy kb. 3 nap lett volna rá, hogy összeszedjük állóra a pénzt és hát nem jött össze különböző tényezők miatt, úgyhogy maradt az ülő. Csak azt sajnálom, hogy négyes fogatunkból ketten leszünk ülőben, ketten meg sima állóban (hehe, ők úgy fognak kimenni a koncira, hogy nincs jegyük, aztán majd ott vesznek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

Dgahan1: én se voltam sose egy nagy Jacko fan, de azért szerettem néhány számát, és nagyon másképp nézne ki azért a mai zenei élet nélküle. nagy ember volt és sajnálom, hogy így ért véget. mindig is tehetségesnek tartottam, és sejtem mennyire fájhat most a rajongóinak! remélem, egy jobb helyre került, ahol már nem használhatják ki és pihenhet. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 01. - 23:17:14
Létrehozva: #493



devotee
*****


Idézet (vérrontó @ 2009.07. 01. - 14:14:01) *
Első DM szám ami elindította a lavinát,az a "Told you so" volt aztán nem volt megállás..... .......Rákoskereszturon laktam és egy nyolcaikos "fertőzött" meg állandóan űvöltette nyitott ablaknál A DM-t a lakók legnagyobb őrömére. egyszer rá kérdeztem , hogy mi ez amit hallgatsz azt mondta DEPECHE MODE kb 5.dikes lehettem. aztán felhívott hozzájuk a falak telis-teli voltak poszterekkel (a tapétát nem is láttam) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) , és ott mutatott még dalokat De legjobban a "TYS" fogott meg. Bár a kevenc számom a Halo (ezt már hal/L/ottam élőben.) tiszta extázis élőben hallani a kedvenc dalom. Useless-girl egyszer eljő' a te időd is!!!!!!!!!!!!!!!


Jajjj ez a sztori nagyon tetszik!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (hehe, egyik ismerősömhöz is becsöngetett anno egy fiatal pár, hogy mit hallgat, mert hogy mikor ezt a zenét hallgatja, mindig kinyitják az albakot, hogy jobban hallják és hogy ha nem lenne nagy kérés, írna-e ki nekik DM-et XDDD)
Legyen igazad vérrontó! Remélem, egyszer eljön az én időm is! De akkor figyelmeztetek mindenkit, hogy kő-kövön nem marad... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Oldfan72
post 2009.07. 02. - 07:54:21
Létrehozva: #494



Newborn
*


Idézet (sori @ 2009.06. 29. - 19:09:34) *
Hogy te mekkora mázlista vagy!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Mit kell ahhoz dolgozni, hogy az ember ilyet lásson? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Bárhol a reptéren (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) !


nem tudom, hogy hol lehet hozzájutni ilyenkor már a jegyhez (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
egyik kedves barátom vette nekem anno (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) meglepi jegy sorinak (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
magnet
post 2009.07. 02. - 09:24:37
Létrehozva: #495



Newborn
*


Idézet (Lili1117 @ 2009.06. 29. - 21:35:55) *
Az én lavinám 92-ben indult, nyolcadik után táborban - és egy olyan számmal, amit szerintem én se fogok soha élőben hallani:S A Somebody volt az, felvettük kazettára egymás után ahányszor csak ráfért, és naphosszat üvöltettük... Nem tudtunk angolul, akkoriban még oroszt tanultunk, de valahogy éreztük hogy ez nekünk szól, és énekeltük amit értettünk... Most már értem miről szól, és még mindig nagyon-nagyon imádom, szerintem fantasztikus szám!!! Az egyik nagy kedvencem:)

Én se akarom a barátaimat nyaggatni, nem akarok az agyukra menni, ezért vagyok itt:)


Hát ez kész! Én ugyan ezt csináltam. A spórolt pénzemen vettem egy kétkazettás dekket, és azzal vágtam össze egy egész 90 perces kazit csak a Somebodyval! Ez nagyon állat!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
ildi.dm
post 2009.07. 02. - 10:53:22
Létrehozva: #496



devotee
*****


Lili1117!
macika!
Nem szeretném a DEPECHE-ért dobogó szíveteket fájdítani!!!!!!!!!!!!!!!
Ami a Rose Bowl-ban rögzített koncerten látható azt mind 2X átéltem'88-ban a sportcsarnokban!!!!!
Somebody,Strangelove stb.
Úgyhogy azért vannak rám akkora hatással azok a számok,amik akkor ott is elhangoztak!!!!!!!
Ezért vártam annyira a Strangelove-t,koncerten azóta nem hallottam.Hát ha még a Somebody is lett volna biztos eldobom magam!Pedig a Question of Lust is volt anno,annak is örültem,de a Somebody,az a Somebody!pont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angelus!
Nekem is sima állóm van a januárira is,mint Neked!Remélem akkor összefutunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Useless-girl!
Feltétlenül!
Hányadikán lesz augusztusban PECSA?Kiszámolom,hogy melózok+ha anyagiak is engedik,lehet elmegyek!Olvastam valahol,hogy készülsz!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 02. - 11:29:51
Létrehozva: #497



devotee
*****


Idézet (ildi.dm @ 2009.07. 02. - 11:53:22) *
Lili1117!
macika!
Nem szeretném a DEPECHE-ért dobogó szíveteket fájdítani!!!!!!!!!!!!!!!
Ami a Rose Bowl-ban rögzített koncerten látható azt mind 2X átéltem'88-ban a sportcsarnokban!!!!!
Somebody,Strangelove stb.
Úgyhogy azért vannak rám akkora hatással azok a számok,amik akkor ott is elhangoztak!!!!!!!
Ezért vártam annyira a Strangelove-t,koncerten azóta nem hallottam.Hát ha még a Somebody is lett volna biztos eldobom magam!Pedig a Question of Lust is volt anno,annak is örültem,de a Somebody,az a Somebody!pont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angelus!
Nekem is sima állóm van a januárira is,mint Neked!Remélem akkor összefutunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Useless-girl!
Feltétlenül!
Hányadikán lesz augusztusban PECSA?Kiszámolom,hogy melózok+ha anyagiak is engedik,lehet elmegyek!Olvastam valahol,hogy készülsz!


Ildi.dm!

Jó lenne, mert én megint egyedül megyek. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Lili1117
post 2009.07. 02. - 11:55:44
Létrehozva: #498



Newborn
*


[quote name='ildi.dm' date='2009.07. 02. - 11:53:22' post='2373']
Lili1117!
macika!
Nem szeretném a DEPECHE-ért dobogó szíveteket fájdítani!!!!!!!!!!!!!!!
Ami a Rose Bowl-ban rögzített koncerten látható azt mind 2X átéltem'88-ban a sportcsarnokban!!!!!
Somebody,Strangelove stb.
Úgyhogy azért vannak rám akkora hatással azok a számok,amik akkor ott is elhangoztak!!!!!!!
Ezért vártam annyira a Strangelove-t,koncerten azóta nem hallottam.Hát ha még a Somebody is lett volna biztos eldobom magam!Pedig a Question of Lust is volt anno,annak is örültem,de a Somebody,az a Somebody!pont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Elkezdődött a seftelés a jegyekkel... Ha esetleg valakit érdekel, üsse le gyorsan:) Én nagyon megvenném, de egyrészt nincs sajnos rá keret pillanatnyilag, másrészt a kettőt egyben adja el az illető(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

http://www.teszvesz.hu/item677790309_depec...010_januar.html


ildi.dm: Nagyon jó lehetett, remélem egyszer még én is hallom:) Igazad van, a Question of lust-tól is nagyon boldog voltam, de azért a Somebody az a Somebody:)(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

magnet: hitetetlen, hogy nem csak én voltam ilyen hibbant annak idején:D:D Na jóóó, akkoriban még nem volt CD lejátszó, hogy beállítsam hogy egy számot ismételjen újra és újra:D

Vaterán is van...

http://www.vatera.hu/depeche_mode_koncertj..._149833400.html

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?c...631&adult=1


Nnna hát ezért nem jutott sokmindenkinek, aki nem tudott első nap elmenni jegyet venni:S
Felvásárolták a nepperek:S
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2009.07. 02. - 12:54:04
Létrehozva: #499



devotee
*****



Nnna hát ezért nem jutott sokmindenkinek, aki nem tudott első nap elmenni jegyet venni:S
Felvásárolták a nepperek:S
[/quote]


Az a baj, hogy a nepperek ellen nem sok mindent lehet tenni, max. ha limitálnák, hogy egy ember mennyi jegyet vehet, de a nevekről meg nem lehet nyilvántartást készíteni, lévén hogy személyiségi jogokat sértene. De azért láttam olyat is a Madonnára, hogy tényleg 15.000 volt a jegy és annyiért is adja az illető, mert nem tud elmenni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
macika
post 2009.07. 02. - 14:13:16
Létrehozva: #500



Newborn
*


Useless-girl: igazából én sem tudom miért nem mertünk odamenni, a fórumos hozzászólásaid alapján semmi félnivalónk nem lett volna (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) , és amúgy nem vagyok egy gyáva ember, szóval passz, hogy mi tartott vissza (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) . De asszem talán az a teljesen más lelkiállapot, te is írtad, hogy el voltál varázsolva, hát dettó. Egy újfajta barchobát játszottunk a kapu előtt és marhára nem tudtam koncentrálni, mindig elkalandoztak a gondolataim. Oké, akkor ezt megbeszéltük, januárban majd átüvöltünk, ti hányadik sorban lesztek? Nincsenek ám ott olyan hatalmas távolságok. Most elhatároztam, hogy fogok csináltatni valami jó kis pólót, valami igazán egyedit. De még ráérek vele.

Lili1117: Nem vagyok irigy, úgyhogy annak, hogy átélhetted a 88-as Strangelove-t meg Stripped-et, kifejezetten örülök de tényleg (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Viszont így aztán pláne értem, miért volt rád most olyan nagy hatással ez a két szám. Én csak dvd-n láttam az akkori bulit, a rabja lettem még így "távolról" is. Meg én őszintén bevallom - remélem senki nem kövez meg érte - , én a DM-et úgy igazán csak néhány éve szerettem meg, pedig hosszú ideje ismerem őket, tetszettek tőlük számok, de valahogy csak pár évvel ezelőtt lettem teljesen a rabjuk, és annyit már tudok, hogy ez életreszóló. Nekem akkor jött el az ideje, és soha, egyetlen együttest sem szerettem így, ez egy teljesen más és sokkal intenzívebb és összetettebb érzés mint a korábbiak. Pedig sokféle együttest szerettem.

Szép napot minden DM-esnek, sziasztok!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: