30 Oldal V  « < 11 12 13 14 15 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> 2009. 06. 23. Live In Budapest - Ott voltunk!, Igen, ott voltunk, osszuk meg élményeinket itt!
2009. 06. 23. Live In Budapest
Milyen volt a koncert?
Leírhatatlanul fantasztikus [ 199 ] ** [66.56%]
Nagyon jó [ 79 ] ** [26.42%]
Elment [ 11 ] ** [3.68%]
Lehetett volna jobb is [ 6 ] ** [2.01%]
Gáz [ 4 ] ** [1.34%]
Melyik budapesti koncerten voltál ott?
1985.07.23. VOLÁN PÁLYA [ 5 ] ** [0.54%]
1988.03.09. SPORTCSARNOK [ 24 ] ** [2.59%]
1988.03.10. SPORTCSARNOK [ 25 ] ** [2.70%]
1993.07.27. MTK STADION [ 111 ] ** [12.00%]
2001.09.12. KISSTADION [ 128 ] ** [13.84%]
2006.03.21. PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA [ 155 ] ** [16.76%]
2006.06.12. PUSKÁS FERENC STADION [ 194 ] ** [20.97%]
2009.06.23. PUSKÁS FERENC STADION [ 283 ] ** [30.59%]
Ott leszel a jövő évi koncerten is?
Igen [ 272 ] ** [90.97%]
Nem [ 27 ] ** [9.03%]
Összes szavazat: 299
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 15:34:57
Létrehozva: #241



devotee
*****


Népszabadság galéria: http://nol.hu/galeria/000000148/000098525/
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vashal
post 2009.06. 25. - 15:35:50
Létrehozva: #242



Newborn
*


Useless-girl:

Mi ez a Filter, hol van, hogy lehet megközelíteni?
Érdekelne a könyv vashal
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 15:38:47
Létrehozva: #243



devotee
*****


Idézet (ancsi @ 2009.06. 25. - 16:35:50) *
Useless-girl:

Mi ez a Filter, hol van, hogy lehet megközelíteni?
Érdekelne a könyv vashal


A Filter pesten egy kisebb klub, ahol minden pénteken tartanak 50% Mode - 50% egy kiemelt másik bandás (pl. Bonanza) bulikat. Itt a honlapjuk, innen megtudod hova kell menni. (Egyébként a beugró is csak 250ft körül mozog, szóval nem vészes és jó kis bulik szoktak lenni.)
http://www.filterclub.hu/sub_filter/index.php
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
balu
post 2009.06. 25. - 15:55:25
Létrehozva: #244



Newborn
*


Feltöltöttem a Master and servant videómat is. Ha valakit érdekel itt megnézhti:
http://www.youtube.com/watch?v=hyxlRs4WGlg
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 15:55:25
Létrehozva: #245



devotee
*****


Bátorkodom az index.hu-ról átmásolni ide ray-101 képes linkjeit:

http://www.speedyshare.com/794368856.html

http://www.speedyshare.com/670162997.html 71pic

(Gondolom azért rakta fórumra, hogy terjedjenek. Köszönet érte!) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Full video NEVER LET ME DOWN AGAIN 2009.06.23.

http://www.zshare.net/download/6179709547fe1560/
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 16:39:02
Létrehozva: #246



devotee
*****


Idézet (balu @ 2009.06. 25. - 16:55:25) *
Feltöltöttem a Master and servant videómat is. Ha valakit érdekel itt megnézhti:
http://www.youtube.com/watch?v=hyxlRs4WGlg


Már akartam mondani, hogy nagyon jók a videóid és ezer köszönet értük!!! (Az enyémek sajnos nagyon rossz minőségűek lettek, mert kb. szétcseszte a telefonom a Martin melletti hangfal az első sorból XD)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vérrontó
post 2009.06. 25. - 17:20:11
Létrehozva: #247



Newborn
*


http://www.quart.hu/cikk.php?id=3858
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.06. 25. - 17:21:54
Létrehozva: #248



Slowblow
**


Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 25. - 17:39:02) *
Már akartam mondani, hogy nagyon jók a videóid és ezer köszönet értük!!! (Az enyémek sajnos nagyon rossz minőségűek lettek, mert kb. szétcseszte a telefonom a Martin melletti hangfal az első sorból XD)

pár kép mert nem volt türelmem végigolvasni minden hszt :-(

mi pár freestatest láttunk csak ugy kb tízet összesen. mielött elindult a koncert ugy éreztem na odamegyek egyhez...
egy fiu egy lány freestate polóban. a fiut szólítottam meg de azt hiszem nem értette mit akarok hiába mutogattam a freestate passt ami rajtam volt.kicsit ittas lehetett. ennyi ezzel le is tettem a további probákról. :-(

szerintem fantasztikus jó buli volt már voltam pár koncerten de ez volt a legjobban tetszö!!!
szerencsére a hangulat érdekelt és nem hangmérnök füllel hallgattam mint pár cikkben olvasható volt a negatívum.19 éve vagyok rajongó és bárki bármit mond nagyon jóra sikerült!nem tudok sajnos olyan hangzatosan fogalmazni ahogy érzek....
én is a koncert elött nem ivósok táborát erősítem végülis ezek utánozhatatlan és megismételhetetlen pillanatok nem bocsátanám meg magamnak ha az ital bármelyik negatív hatása kiütközne rajtam..és teljesen ott akartam lenni....

nem akarnám bántani oldmant de más is megoldotta hogy lásson.neki nem fájt a lába:
http://kepfeltoltes.hu/090625/20090623_012...ltoltes.hu_.jpg
színpad
http://kepfeltoltes.hu/090625/20090623_009...ltoltes.hu_.jpg
Preci lene? nem láttam még de gondoltam megér egy próbát..
http://kepfeltoltes.hu/090625/20090623_022...ltoltes.hu_.jpg
DM gömb
http://kepfeltoltes.hu/090624/20090623_027...ltoltes.hu_.jpg
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
nemere
post 2009.06. 25. - 17:22:57
Létrehozva: #249



Newborn
*


Idézet (Veronik @ 2009.06. 25. - 12:27:30) *
http://video.boon.hu/video/44394/depeche-m...tadion-budapest

biztosan csináltak valamit,ha kiszedték Őket,mert azért ok nélkül senkivel sem bánnak igy


Csak úgy mellékesen a tüsi hajú úriember simán elkövette a Btk. 170§ "Testi sértés" vétséget, amiért max. 2 év ketrec jár. Ha háromszor is szól valakire, mégha az balhézik is akkor sem tehet ilyet. Szépen néznénk ki, ha a rendőr valakivel egy nap háromszor találkozik, minden alkalommal becsatolatlan bizt. övvel, és harmadszorra felpofozná... A lány a felvétel alapján (mivel egyértelműen kivehetőek az arcok) jó eséllyel pályázna egy per megnyerésére és anyagikártérítésre a biztonsági céggel szemben...Persze ehhez kellene egy orvosi látlelet is arról az estéről...De a lényeg hogy ez akkor is durva és jogsértő volt...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
kokusz
post 2009.06. 25. - 17:26:40
Létrehozva: #250



Newborn
*


Sziasztok! Ha nem untatlak vele Titeket néhány szót írnék a saját élményeimről!Először is köszi ildi.dm, hogy végig velünk voltál.Tök jó volt együtt bulizni, sajna az afterra már nem tudtunk Veled menni, de biztos, hogy bepótljuk!Szóval a koncert! A fél 2-től való várakozás, a kapu megrohamozása, az őrült vágta befelé, a versengés a jobb helyekért most azt hiszem nem fontos.Ezeket Ti is átéltétek. 33 éves vagyok és először voltam Mode-on! 1987, a Masses óta rajongom a zenekarért,de eddig vhogy sosem jött össze,hogy eljussak koncertre.Persze a rajongásom mindig megmaradt! Aztán 2006 novemberében megismertem a menyasszonyomat-Kendrát-, aki igazából nem volt Mode-os, persze a slágereket ismerte.Próbáltam finoman "fertőzni" Őt. Egyszer arra mentem haza, hogy DVD-n nyomja a "Milano-t" és örül neki!Ott eldőlt! Tavaly novemberben előkarácsonyként megleptük magunkat a jegyekkel.... és kedden végre lepörgött a megszámlálhatatlan sok nap, és ott voltunk EGYÜTT! Ő és én és a DEPECHE MODE!!!!!! Álom , a legszebbik fajtából.És jöttek ŐK! Sorban ,egymás után, hangrobbanás, emberek transzban, extázisban!!Kendra előttem állt és én csipkedtem, szorongattam, ugráltam, megőrűltem Vele együtt! Az In chains zseniális kezdés volt majd a Wrong és a Walking pedig teljesen megsemmisített! Onnantól már nem voltam..... nem is tudom mi voltam.Az eső!Az eső visszahozott. Elkezdtem képeket csinálni( próbáltam legalábbis ).Kis digitális gépről lévén szó néhány perc videóra is képes(kb. tíz perc), persze evvel is próbálkoztam.Ahogy teltek a dalok szebbnél-szebb érzések és gondolatok cikáztak bennem. És eljött, amire 19 éve vártam! ENJOY THE SILENCE! Azonnal végem lett! Elő a gépet, ami akkor már úgy beázott, hogy a fél képernyő nem is működött! Csak ezt bírd ki!Bekapcsolom és tele a memória! Úristen, mit töröljek ki! Már nem fér csak egy pici rész!!! ÉS A KARLENGETÉS MÉG NEM IS VOLT!!!!!!Döntenem kellett: 19 év helyett 1 percet választottam!Azt az 1 percet, amikor a Szerelmemmel és még 40.000 Rajongóval, Veletek, szakadó esőben, visítva lengethetem a kezemet!Leírhatatlan!!!!! Köszönöm, hogy átélhettem.Köszönöm a Depeche mode-nak!Sziasztok Ui: Januárban újra lengetünk!!!!!!!!!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Király
post 2009.06. 25. - 17:27:46
Létrehozva: #251



Newborn
*


Sori: azt hiszem, jópárszor nagyon hülye hangot adhattam ki. Most épp köszörű hangom van, ha éppen nem megy el. Mivel én sem nagyon hallottam a mellettem lévők hangját, ezért bízok abban, az enyémet sem sokan.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 17:34:02
Létrehozva: #252



devotee
*****


Dgahan1: kár, hogy nem épp minket szólítottál le! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mi tuti tudtunk volna veled dumálni. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Egyébként igen, az Preci. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

(Na előre szólok, hogy az én beszámolóm részletes és hosszú lesz - most tartok 3 oldalnál aztán még csak most indult be a DM-felirat a gömbön XDDD)

nemere: igazad lehet, bár én úgy vagyok vele (vess meg érte), hogy megérdemelte, ha csinálta a feszkót. Az index fórumon mondták azok, akik ott voltak közvetlen mellettük, hogy a csajszi verekedni akart vagy verekedett is, bunkó mód tolakodott és nem volt túl beszámítható. Illetve, hogy 10 percre rá visszaengedték, erre elkezdte magát a földhöz verni, mikor meg mondták hogy talán nem kéne, akkor elküldte az embereket maga körül a k. anyjukba. Normális az ilyen? Minek megy az ilyen ember koncertre? Ezek csak elrontják a másik boldogságát. Sosem fogom ezt megérteni.

kokusz: esetleg megosztod velünk a képeket vagy amit sikerült megörökíteni? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ildi.dm: ne haragudj, tudom, mondtam, hogy megyek afterra, de nem úgy jött ki a lépés. Most pénteken viszont jössz pecsába? ott összefuthatnánk végre, ha van kedved!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Dgahan1
post 2009.06. 25. - 17:39:58
Létrehozva: #253



Slowblow
**


Aztán 2006 novemberében megismertem a menyasszonyomat-Kendrát-, aki igazából nem volt Mode-os, persze a slágereket ismerte.Próbáltam finoman "fertőzni" Őt. Egyszer arra mentem haza, hogy DVD-n nyomja a "Milano-t" és örül neki!Ott eldőlt! Tavaly novemberben előkarácsonyként megleptük magunkat a jegyekkel.... és kedden végre lepörgött a megszámlálhatatlan sok nap, és ott voltunk EGYÜTT! Ő és én és a DEPECHE MODE!!!!!! Álom , a legszebbik fajtából.És jöttek ŐK! Sorban ,egymás után, hangrobbanás, emberek transzban, extázisban!!


kokusz! ez nagyon érdekes mert hellyel közzel ránk is igaz!!!!! kb 90 %ban.
én 31 vagyok 90óta szeretem de MFTM volt az első lemezem 2006 oktoberében ismerkedtünk meg de novemberben találkoztunk elöször.!! Ő is inkább a slágereket ismerte. a Milan dvd töle kaptam ajándékba.!és ez volt az első közös koncertünk és !!!!
s kedden végre lepörgött a megszámlálhatatlan sok nap, és ott voltunk EGYÜTT! Ő és én és a DEPECHE MODE!!!!!! Álom , a legszebbik fajtából.És jöttek ŐK! Sorban ,egymás után, hangrobbanás, emberek transzban, extázisban!!


na?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
kokusz
post 2009.06. 25. - 17:40:29
Létrehozva: #254



Newborn
*


Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 25. - 18:34:02) *
Dgahan1: kér, hogy nem épp minket szólítottál le! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mi tuti tudtunk volna veled dumálni. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Egyébként igen, az Preci. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

(Na előre szólok, hogy az én beszámolóm részletes és hosszú lesz - most tartok 3 oldalnál aztán még csak most indult be a DM-felirat a gömbön XDDD)

nemere: igazad lehet, bár én úgy vagyok vele (vess meg érte), hogy megérdemelte, ha csinálta a feszkót. Az index fórumon mondták azok, akik ott voltak közvetlen mellettük, hogy a csajszi verekedni akart vagy verekedett is, bunkó mód tolakodott és nem volt túl beszámítható. Illetve, hogy 10 percre rá visszaengedték, erre elkezdte magát a földhöz verni, mikor meg mondták hogy talán nem kéne, akkor elküldte az embereket maga körül a k. anyjukba. Normális az ilyen? Minek megy az ilyen ember koncertre? Ezek csak elrontják a másik boldogságát. Sosem fogom ezt megérteni.

kokusz: esetleg megosztod velünk a képeket vagy amit sikerült megörökíteni? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ildi.dm: ne haragudj, tudom, mondtam, hogy megyek afterra, de nem úgy jött ki a lépés. Most pénteken viszont jössz pecsába? ott összefuthatnánk végre, ha van kedved!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Useless-girl: Persze, csak sajnos melóhelyen vagyok és csak holnap megyek haza!De holnap mindenképp felteszem!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 25. - 17:44:09
Létrehozva: #255



devotee
*****


kokusz: előre is nagyon köszi!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

közben index fórumon még erre akadtam:

mp3:

1.Peace(almost touching Dave Gahan)
2.Jezebel(almost touching Martin L. Gore)
3.Enjoy The Silence(1)
4.It's No Good
5.A Question Of Time
6.Come Back
7.Never Let Me Down Again(snippet)
8.Precious(1)
9.Stripped
10.Walking In My Shoes
11.Enjoy The Silence(2)
12.Precious(2)
13.Wrong

http://www.zshare.net/download/6179522658b8f71e/

Nem a legjobb minőségek, de hallgathatóak! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (nekem egész nap ezek pörögtek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
---
post 2009.06. 25. - 17:54:23
Létrehozva: #256



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 25. - 18:34:02) *
Dgahan1: kár, hogy nem épp minket szólítottál le! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mi tuti tudtunk volna veled dumálni. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Egyébként igen, az Preci. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

(Na előre szólok, hogy az én beszámolóm részletes és hosszú lesz - most tartok 3 oldalnál aztán még csak most indult be a DM-felirat a gömbön XDDD)

nemere: igazad lehet, bár én úgy vagyok vele (vess meg érte), hogy megérdemelte, ha csinálta a feszkót. Az index fórumon mondták azok, akik ott voltak közvetlen mellettük, hogy a csajszi verekedni akart vagy verekedett is, bunkó mód tolakodott és nem volt túl beszámítható. Illetve, hogy 10 percre rá visszaengedték, erre elkezdte magát a földhöz verni, mikor meg mondták hogy talán nem kéne, akkor elküldte az embereket maga körül a k. anyjukba. Normális az ilyen? Minek megy az ilyen ember koncertre? Ezek csak elrontják a másik boldogságát. Sosem fogom ezt megérteni.

kokusz: esetleg megosztod velünk a képeket vagy amit sikerült megörökíteni? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ildi.dm: ne haragudj, tudom, mondtam, hogy megyek afterra, de nem úgy jött ki a lépés. Most pénteken viszont jössz pecsába? ott összefuthatnánk végre, ha van kedved!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Szia Useless-girl!

Nekem is kellenének még képek pl. NLMDA-ről semmink sincs. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Videónk van másról, de azok nem olyan jók, youtube-on láttam jobbakat.
Várom a beszámolódat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
kokusz
post 2009.06. 25. - 18:02:29
Létrehozva: #257



Newborn
*


Idézet (Dgahan1 @ 2009.06. 25. - 18:39:58) *
Aztán 2006 novemberében megismertem a menyasszonyomat-Kendrát-, aki igazából nem volt Mode-os, persze a slágereket ismerte.Próbáltam finoman "fertőzni" Őt. Egyszer arra mentem haza, hogy DVD-n nyomja a "Milano-t" és örül neki!Ott eldőlt! Tavaly novemberben előkarácsonyként megleptük magunkat a jegyekkel.... és kedden végre lepörgött a megszámlálhatatlan sok nap, és ott voltunk EGYÜTT! Ő és én és a DEPECHE MODE!!!!!! Álom , a legszebbik fajtából.És jöttek ŐK! Sorban ,egymás után, hangrobbanás, emberek transzban, extázisban!!


kokusz! ez nagyon érdekes mert hellyel közzel ránk is igaz!!!!! kb 90 %ban.
én 31 vagyok 90óta szeretem de MFTM volt az első lemezem 2006 oktoberében ismerkedtünk meg de novemberben találkoztunk elöször.!! Ő is inkább a slágereket ismerte. a Milan dvd töle kaptam ajándékba.!és ez volt az első közös koncertünk és !!!!
s kedden végre lepörgött a megszámlálhatatlan sok nap, és ott voltunk EGYÜTT! Ő és én és a DEPECHE MODE!!!!!! Álom , a legszebbik fajtából.És jöttek ŐK! Sorban ,egymás után, hangrobbanás, emberek transzban, extázisban!!


na?

Dgahan1:Hát ez hihetetlen!Kívánom ,hogy januárban is "páros élményben" legyen részünk!Sziasztok

Idézet (Niki @ 2009.06. 25. - 18:54:23) *
Szia Useless-girl!

Nekem is kellenének még képek pl. NLMDA-ről semmink sincs. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Videónk van másról, de azok nem olyan jók, youtube-on láttam jobbakat.
Várom a beszámolódat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Szia Niki!
A NLMDA-ról megvan a karlengetés videón(kb 1 perc) viszonylag jó minőségben, de csak holnap tudom feltenni, mert ma melózom!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.06. 25. - 18:11:49
Létrehozva: #258



devotee
*****


Idézet (kokusz @ 2009.06. 25. - 19:02:29) *
A NLMDA-ról megvan a karlengetés videón(kb 1 perc) viszonylag jó minőségben, de csak holnap tudom feltenni, mert ma melózom!

karlengetéses vidi nekünk is van, de csak 27 másodperc, de ebben benne van a tömeg, Martin és Dave + egy kis rázkódás, mert lökdösődés történt. Felküldthetem youtube-ra, ha érdekel XD (Bár, sztem amúgy is felküldöm XD)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Csicsa
post 2009.06. 25. - 18:12:13
Létrehozva: #259



Newborn
*


Sziasztok! Ez a mi képünk az első sorból. A pofozkodós srác készítette... (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  Els___sorban....jpg ( 182.02K ) Letöltések száma: 97
 
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Csicsa
post 2009.06. 25. - 18:23:03
Létrehozva: #260



Newborn
*


Várakozás a Dózsánál:
http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/06/23/2...oncertjere.aspx
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

30 Oldal V  « < 11 12 13 14 15 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: