Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: FREESTATE.hu – WRONG World Premier
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Tharsis
Idézet (llkobe @ 2009.02. 21. - 22:46:25) *
De sajnos megtettem! Mondd hogy ez nem a végleges! MONDD HOGY NEM!!!!!

Ne hallgass szar minőséget, van már sokkal jobb is.
Capricornus
Nananana talán mooost?biggrin.gif
dmkid
Idézet (kencze @ 2009.02. 21. - 23:48:00) *
hi all
tudjak a germanok is, hogy kell a nepet a net/tv ele ultetni egy par percs orgazmusert...
boehh wacko.gif

3perc orgazmus egesz pontosan...amugy itt minden nem nemet eloado akusztikusan nyomta felig meddig, mondjuk u2t nem lattam..de lehet DM is akusztikusan tolja
Márk74
Még mindig?????
Remélem már az eredményhírdetés után ők jönnek.
Ja jutott eszembe,hogy a Peace-t fogják adni poénból rolleyes.gif
Mondjuk én örülnék neki.
llkobe
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 22:49:34) *
Ne hallgass szar minőséget, van már sokkal jobb is.


Valóban nem a legjobb minőség, de ez a szám egy rakás..... Én reménykedek és várok hogy nem ez a végleges.... De ezeket a rohadt krautokat már egy fogkefével le tudnám bökni. Eddig se szerettem őket, de ezután az este után....
llkobe
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 22:49:34) *
Ne hallgass szar minőséget, van már sokkal jobb is.


Apropó: hol található az a sokkal jobb minőség?
Márk74
Jól hallom?De pes mod de pes mod????
Vagy csak halucinálok már laugh.gif
kencze
mindegy ma, akusztikusan vagy nem, csak toljak man ... wub.gif
kencze
ez tenyleg orgazmus!!!
áááá excl.gif
dmkid
ahhhh...depeche mode koncertre akarok menni!!!!
misha
Gyerekek ez egyre jobban tetszik!
Droid
Hát ez bíza totál Playback volt. Ez gáz....nagyon és égő. sad.gif
llkobe
Idézet (kencze @ 2009.02. 21. - 22:56:13) *
ez tenyleg orgazmus!!!
áááá excl.gif


Istenem de hihetetlen gyenge ez a szám... Igénytelen minimál.... Ááh, még a fragile tension-nál is gyengébb.... Hihetetlen... El is szívok egy cigit erre a csalódásra...
misha
Na? Megvolt az orgazmus!:)
Márk74
Hát ez olyan blébekk volt mint ide hanoi wacko.gif
De a szinpadkép az nagyon tetszett.
tomashs
élőben még jobb ! smile.gif
misha
Az első meghallgatás után 10 perc szörnyülködés. Aztán valamiért meg kellett hallgatnom mégegyszer. Aztán bennem maradt. Mégegyszer. Meg még egyszer.
Most már határozottan tetszik.
A DM ismét meglepett és megdöbbentett.
Capricornus
nem akarok gonosz lenni, de ez sztem egyértelműen nem Dave kicsi torkából ment, de sebaj XD
dmkid
nem tom...nekem a szam egyre jobban tetszik, meg ha playbek is volt...no meg Martin Gibson explorer is ott van, viszont a szinpad kep az eleg gaz volt sztem
Capricornus
Idézet (dmkid @ 2009.02. 21. - 23:03:57) *
nem tom...nekem a szam egyre jobban tetszik, meg ha playbek is volt...no meg Martin Gibson explorer is ott van, viszont a szinpad kep az eleg gaz volt sztem

színpad engem a Live in Milan PTA-ra emlékeztetett Mart sapijával és a pirossal.
Faith
Sokan megköveztek, de ez SZÉGYEN volt!!!

Milyen együtt az olyan, aki egy 3 perces számot nem tud élőben eljátszani. Brutál pénzekért MINIMUM ILLETT VOLNA! Egy csomó lúzer feltudott lépni élőben, erre így beégni...

Ráadásul ez az album verzió volt. Basszus, hol az igényessék! Ezért érezték magukat olyan kínosan az interjú alatt, hisz látták, hogy mások simán nyomják élőben, ők meg majd ugrálhatnak.

A színpadkép ötletesnek ígérkezik...
sori
Hát ez maga volta a csoda smile.gif
csak bámultam, és bámultam , és bámultam...
Nagyon tetszett smile.gif A zene, a kép, a színpad, Minden! smile.gif
Orgazmus volt e? Naná! smile.gif Meg könnybe lábadt szem, és lúúúúúúúúdbőőőőőőőőőőr smile.gif
Capricornus
A szám maga nekem elmegy, annyira nem rossz, de az is tény, hogy sokkal többet vártam egy DM-től, Martintól. Olyan, mintha félkész lenne. Nem olyan ütős, mint lehetne. és anno a Peace 50 mp-e még nem is tetszett annyira :S
kencze
kinek mi...
engem nem erdekel a playback, nem erdekel a szinpadkep, ha egyszer megfog a zenejukben valami, nem szoktam elemezgetni, hogy mi, csak elvezem
mint ezt is rolleyes.gif
Tharsis
Érdemes volt várni! Nagyon tetszik a dal! Minimál de mégsem gázos....és a dallama!!!! Eldobom az agyam! Szerintem kurva jó és nem azért mert DM. Azért mert TETSZIK!!
name
Szerintem is nagyon WRONG hogy nem élőben nyomták.
Néhol pedig úgy éreztem Dave mozgása nem illik a számhoz/szöveghez/arckifejezéséhez.
De nagyon jó volt látni Őket!

Capricornus
De egy biztos: egyikünk sem százas, hogy 2 és fél órát várt németül 3 percnyi DM-ért biggrin.gif XD biggrin.gif:D:D:D Rajongók vagyunk - e? Nanááááá! biggrin.gif
dmkid
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:11:56) *
Érdemes volt várni! Nagyon tetszik a dal! Minimál de mégsem gázos....és a dallama!!!! Eldobom az agyam! Szerintem kurva jó és nem azért mert DM. Azért mert TETSZIK!!

en is ugyan igy vagyok. okes a szinpadkep a colopokkel nem volt egy nagy szam, de maga a szam az tetszik fullra, pedig elso hallgatasra, nem igazan jottbe.
Capricornus
Idézet (Trixx @ 2009.02. 21. - 23:12:33) *
De nagyon jó volt látni Őket!

Ezzel 100%-ig egyetértek biggrin.gif Ha a dalért nem is tettem volna meg (ami ugye elképzelhetetlen, akár tetszik, akár nem a szóban forgó szerzemény XD:D) de valós időben látni őket, az mindent megért biggrin.gif
dmkid
Idézet (Capricornus @ 2009.02. 22. - 00:13:13) *
De egy biztos: egyikünk sem százas, hogy 2 és fél órát várt németül 3 percnyi DM-ért biggrin.gif XD biggrin.gif:D:D:D Rajongók vagyunk - e? Nanááááá! biggrin.gif

jogos XD egyetertekXD
Droid
Faith erre nem kellett a szteroid. Ez szégyen volt valóban.

Ennél jobb dalokat dobtak B-oldalra annak idején.

Én megdöbbentem negatívan.

Sori ha neked ez volt az orgazmus.

Én inkább végig hallgatom a Violator-t újra nekem az az orgazmus.
llkobe
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:11:56) *
Érdemes volt várni! Nagyon tetszik a dal! Minimál de mégsem gázos....és a dallama!!!! Eldobom az agyam! Szerintem kurva jó és nem azért mert DM. Azért mert TETSZIK!!

Ááhh... Hol van az a kifinomult összetettség amiből az igazi DM számok álltak? Mint az its no good, vagy az in your room? Egy DM-hez képest ez iszonyat igénytelen szerintem, mint valami első demo... Számomra óriási csalódás ez is, meg a fragile tension is, ha az egész album ilyen minimál akkor.....
balee
Faith, amit legutóbb belinkeltél még mindig a 'Check In' videót tartalmazza!
Uselink
Hát amikor meghallottam az "élőt" akkor rájöttem, hogy ez ugyanaz amit már délelőtt óta egyfolytában a telefonomon megy, max annyi, hogy albumverzió. Elsőre lehetett látni, hogy playback, és ez nem Dave élő koncertbeli hangja, aki látta Live In Milant, vagy a Spinner-i fellépéseket, az tudja miről beszélek. A színpadkép nagyon bejön és szerintem is 5letes. A dal azonban bejön nekem. Nem az a tipikus slágerszám, hogy a rádió majd izomból fogja nyomatni, de szerintem jobb, mint a Precious, vagy a Dream On. És azért majd júni 23-án majd nem csak én fogok tombolni erre a számra. Imádom a Wrong-ot!
llkobe
Idézet (Droid @ 2009.02. 21. - 23:16:17) *
Faith erre nem kellett a szteroid. Ez szégyen volt valóban.

Ennél jobb dalokat dobtak B-oldalra annak idején.

Én megdöbbentem negatívan.

Sori ha neked ez volt az orgazmus.

Én inkább végig hallgatom a Violator-t újra nekem az az orgazmus.

Sajnos 100%-ig egyet kell hogy értsek.
dmkid
nem azert, de mindannyisszor a Violatort emlegetitek. Valahol az is minimal pl Clean, Waiting For The Night. Jo okes most volt rajta az Enjoy meg Personal Jesus, de akkor is...
sori
Idézet (Capricornus @ 2009.02. 21. - 23:13:13) *
De egy biztos: egyikünk sem százas, hogy 2 és fél órát várt németül 3 percnyi DM-ért biggrin.gif XD biggrin.gif:D:D:D Rajongók vagyunk - e? Nanááááá! biggrin.gif



Én totál tudom magamról, hogy nem vagyok normális.. főleg hogy zsigerből utálom a német nyelvet.. ezért nem hallgatok rammsteint sem...
Tharsis
Idézet (llkobe @ 2009.02. 21. - 23:16:32) *
Ááhh... Hol van az a kifinomult összetettség amiből az igazi DM számok álltak? Mint az its no good, vagy az in your room? Egy DM-hez képest ez iszonyat igénytelen szerintem, mint valami első demo... Számomra óriási csalódás ez is, meg a fragile tension is, ha az egész album ilyen minimál akkor.....

Régóta ez az irány megy. Rákapsz vagy nem, ez a Te dolgod és problémád. Aki a Violatort sírja vissza az a múltban él, és örökre csalódni fog. Azok az idők elmúltak, és aki azt nem tudja elfogadni az jobb ha nem is érdeklődik az új DM anyagok iránt. Szvsz.
Jani
Bárki bármit is mond, a dal zseniális, a színpadkép megközelítette egy koncertét! A playback ellenére is megérte a német karattyolást 2 és fél órán keresztül hallgatni. Erre csak mi vagyunk képesek! Már csak pár hét és személyesen is találkozunk!
Üdvözlök minden ismerőst és ismeretlent!
llkobe
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:23:27) *
Régóta ez az irány megy. Rákapsz vagy nem, ez a Te dolgod és problémád. Aki a Violatort sírja vissza az a múltban él, és örökre csalódni fog. Azok az idők elmúltak, és aki azt nem tudja elfogadni az jobb ha nem is érdeklődik az új DM anyagok iránt. Szvsz.

Én nem a régi albumokat sírom vissza hanem a régi igényességet. A dalok alapjában jók, de a hangszerelés valami szörnyű. A PTA még pont a határon volt, már az is a minimál irányba ment, de még meg volt a dalokban az a plusz. De ez már szint alatt van szerintem. Nem véletlenül húztam a számat mikor megtudtam hogy megin a ben hillier lesz a producer...
wgd
Szerintem így végigolvasva a hozzászólásokat, én vagyok az egyetlen akinek ez a dal q-ra nem jön be. Annyira, hogy sehogy, pedig a Dream On volt ennek a "listámnak" a vezetője, de úgy látszik, hogy leesik az első helyről. Sajnos a Mode folyamatosan visszafejlődik. '95-ben le kellett volna állni... na jó '99-ben...
Faith
Idézet (balee @ 2009.02. 21. - 23:17:02) *
Faith, amit legutóbb belinkeltél még mindig a 'Check In' videót tartalmazza!


Igen, azóta már cseréltem. Elnézést!
name
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:23:27) *
Régóta ez az irány megy. Rákapsz vagy nem, ez a Te dolgod és problémád. Aki a Violatort sírja vissza az a múltban él, és örökre csalódni fog. Azok az idők elmúltak, és aki azt nem tudja elfogadni az jobb ha nem is érdeklődik az új DM anyagok iránt. Szvsz.

Én mindkettőt szeretem, a régit is, újat is. Egyiket ezért, másikat azért.
Faith
Idézet (dmkid @ 2009.02. 21. - 23:20:12) *
nem azert, de mindannyisszor a Violatort emlegetitek. Valahol az is minimal pl Clean, Waiting For The Night. Jo okes most volt rajta az Enjoy meg Personal Jesus, de akkor is...


Annyira minimál, hogy pl. egy cintányérhangon két hétig dolgoztak! Azért ÉG és föld...
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:23:27) *
Régóta ez az irány megy. Rákapsz vagy nem, ez a Te dolgod és problémád. Aki a Violatort sírja vissza az a múltban él, és örökre csalódni fog. Azok az idők elmúltak, és aki azt nem tudja elfogadni az jobb ha nem is érdeklődik az új DM anyagok iránt. Szvsz.


Aha értem, ha elfogy a kenyér, akkor esszük a kakit, mintha minden rendben volna... ez olyan Orwelles nem? wink.gif
dmkid
tudom most a wringrol beszelgetunk, de mi a baj azzal a szegeny Dream Onnal. Nekem speciel nagyon bejon, de ugy latom en vok az egyetlen:D. Mondjuk az en lista vezetum meg a Freelove volt. jo szam, de nekem nem bejovos.
egyebkent egy album nem feltetlen a producer hibaja hanem jo. O csak iranyt mutat, de a tobbi az egyuttestol fugg. A martineknak ez tetszik, akkor ez tetszik. szinte biztos hogy sokaknak nem fog tetszeni az album, es az lez mint a Pearl Jam albumaival hogy 5ev utan fogjak ertekelni oket igazan
Tharsis
Idézet (llkobe @ 2009.02. 21. - 23:26:35) *
Én nem a régi albumokat sírom vissza hanem a régi igényességet. A dalok alapjában jók, de a hangszerelés valami szörnyű. A PTA még pont a határon volt, már az is a minimál irányba ment, de még meg volt a dalokban az a plusz. De ez már szint alatt van szerintem. Nem véletlenül húztam a számat mikor megtudtam hogy megin a ben hillier lesz a producer...

Ne viccelj már ember! Az Exciter volt a DM minimál lemeze. Ez nekem olyan mintha az Exciter és a PTA legjobb pillanataiból gyúrták volna össze. Ráadásul az album verzió ennél még jobb lesz.
balee
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:27:15) *
Igen, azóta már cseréltem. Elnézést!


Már töltöm is, köszi!
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.