Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: FREESTATE.hu – WRONG World Premier
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Márk74
Idézet (Droid @ 2009.02. 24. - 10:14:50) *
Ez volt a legszarabb klip tőlük. Mi ez?

Mike Myers valami Fűrész filmbe keveredett. LOL.

Ezen aztán agyalni kellett sokat még megcsinálták.

Fiúk is sokat forgattak. Beállással együtt 30 percet.

Ez se fog menni a tv-be, mert elütnek benne valaki, meg tiszta horror.

Szégyen a dal és a klip is.


Hát én se vagyok túlságosan hasraesve rolleyes.gif
Nem tudom nekem most az új U2 album tetszik nagyon!
mata-hari
Idézet (Droid @ 2009.02. 24. - 10:14:50) *
Ez volt a legszarabb klip tőlük. Mi ez?

Mike Myers valami Fűrész filmbe keveredett. LOL.

Ezen aztán agyalni kellett sokat még megcsinálták.

Fiúk is sokat forgattak. Beállással együtt 30 percet.

Ez se fog menni a tv-be, mert elütnek benne valaki, meg tiszta horror.

Szégyen a dal és a klip is.


Érdekes, hogy milyen éles a tetszési különbség!!! Elfogadom, hisz ízlésről vitatkozni nem érdemes.
Bevallom, hogy elsőre néztem nagyokat és kerekedett a szemem nekem is, de másodjára (igaz jó néhány óra el is telt a két megtekintés között...) egy csomó dolog összeállt. Szerintem passzol a számhoz a képi világ a hangulat.
Mikor októberben a press conference-en lehetett hallani a két részletet, akkor azt modtam, hogy a WRONG-ra vagyok rákattanva és az jobban érdekel. Igen, nem volt egy nagy minőség az a pár másodperc, de a Peace csengő-bongó harangjátékra emlékeztető percegő, circegője vhogy nem bejövős, de ott ugye nem a dal elejéből adtak ízelítőt, úgyhogy biztos megvan annak a számnak is az íve... Mindegy arról a számról még nem modhatok határozott véleményt, hisz még nem is hallottam.

Droid! Koncerten azért remélem tetszeni fog Neked is, hátha élő hangszereléssel találsz benne vmi magával ragadót. A színpadkép pl nagyon ott van/volt az Echon.

Droid
Az élő fellépés az mindig más. Remélem összeszedik arra magukat, mert sokat várok tőlük.

Most már nem ártana egy-két régi szám is, egy kis változatosság (It's No Good, Only When I Loose Myself, Master And Servant, Strangelove) Ezek azért hiányoznak már nagyon a koncertekről.

Nem csak a legnagyobb slágereket kell nyomni (mondjuk a fentiek is slágerek smile.gif )

Martintól jó lenne egy One Caress vagy egy I Want You Now esetleg Dressed in Black vagy World Full Of Nothing)

Nincs a szokásos slágerekkel semmi bajom, csak most már kicsit uncsi hogy csak ezek mennek.

Gondolom biztos lesz valami előhúzva a tarsolyból, legalábbis remélem.


Meg szeretném ha Dave most már megszabadulna ettől a fekete mellénytől, mert már 2 turné óta rajta rohad és már uncsi.

Hol van a fehér cucc?
liquid
Érdekes a zenei világa ennek a számnak, nem rossz, kiváncsian várom a többit is, azaz az albumot. A klip meg mindent visz, egyszerűen tökéletes! smile.gif A Metro-nómban mutatta meg Laci tegnap (Madonna jegy vétel után biggrin.gif), természetesen erről az oldalról. wink.gif
mata-hari
Idézet (Droid @ 2009.02. 24. - 12:23:12) *
Hol van a fehér cucc?


Hát igen! Néztem hogy az Echon Martinon fényes csillogó zakó volt, olyan csillagporos geriglitteres...
Capricornus
Idézet (mata-hari @ 2009.02. 24. - 13:25:23) *
Hát igen! Néztem hogy az Echon Martinon fényes csillogó zakó volt, olyan csillagporos geriglitteres...

Ezt írtam pont az oldalon, hogy mikor vett volna magára egy ilyet bármelyik DM tag, akár csak 2005-ben??? Na és 10 - 15 - 20 évvel ezelőtt? Mintha felejtenének a fiúk.... Koncerten emlékeztetnünk kell őket! Mindenki szigorúan feketében (minta nem abban XD), szíjakkal, láncokkal jöhet biggrin.gif XD
sori
Idézet (Capricornus @ 2009.02. 24. - 19:13:29) *
Ezt írtam pont az oldalon, hogy mikor vett volna magára egy ilyet bármelyik DM tag, akár csak 2005-ben??? Na és 10 - 15 - 20 évvel ezelőtt? Mintha felejtenének a fiúk.... Koncerten emlékeztetnünk kell őket! Mindenki szigorúan feketében (minta nem abban XD), szíjakkal, láncokkal jöhet biggrin.gif XD



A fekete alap! smile.gif biggrin.gif
Capricornus
Idézet (sori @ 2009.02. 25. - 13:45:23) *
A fekete alap! smile.gif biggrin.gif

és a szíjjak meg a láncok?biggrin.gif
sori
Idézet (Capricornus @ 2009.02. 25. - 15:59:17) *
és a szíjjak meg a láncok?biggrin.gif




Hát már így is kész dominának néznek. smile.gif Ezért ezt inkább kihagyom azt hiszem... laugh.gif blush.gif
Capricornus
Idézet (sori @ 2009.02. 25. - 16:16:37) *
Hát már így is kész dominának néznek. smile.gif Ezért ezt inkább kihagyom azt hiszem... laugh.gif blush.gif

wááá, egy szöges nyakörvet bevállalnék pár szíjjal biggrin.gif
sori
Idézet (Capricornus @ 2009.02. 25. - 17:23:32) *
wááá, egy szöges nyakörvet bevállalnék pár szíjjal biggrin.gif




laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Tharsis
Idézet (sori @ 2009.02. 25. - 16:16:37) *
Hát már így is kész dominának néznek. smile.gif Ezért ezt inkább kihagyom azt hiszem... laugh.gif blush.gif

Domina DM fan? Jól hangzik. tongue.gif
Capricornus
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 28. - 22:35:37) *
Domina DM fan? Jól hangzik. tongue.gif

XDDDDDDDDDDD
sori
Ti nem vagytok komplettek smile.gif
Useless-girl
kicsit sajnálom, hogy itt lemaradtam a premierről, de barátnőmmel telefonon keresztül néztük (én neten, ő TV-n) és hát enyhén fejezem ki magam, ha azt mondom, hogy tomboltunk rá biggrin.gif (Amúgy is már az első alkalommal, mikor hasonlóképp tartottuk a kapcsolatot és szinkronban indítottuk el a számot) "maga alá darált" a szám. Szerintem a legütősebb a SOTU-ról (másik kettő amit nagyon imádok még az a Corrupt és a Miles Away). smile.gif
Angelus
Minap néztem meg újra a klipet és még mindig az utóbbi évek egyik legjobb videoja a Wrong smile.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.