Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Forum.index.hu Helyett
forum.FREESTATE.hu > Általános témák > Egyéb
Aeolus2000
Fogalmam sincs, hogy benéz-e ide most valaki, de mivel az index éppen nem üzemel, gondoltam itt is folytathatnánk a csevegést.

hajrá....
Faith
smile.gif
DeeDee
A Fórum karbantartás miatt zárva. Köszönjük a türelmet.

Index
Aeolus2000
Ebből kimaradtam, de pont ilyen alkalmakra szerettem volna rendszeresíteni ezt a részt, hogy zavartalanul folytathassuk.

Ebben az időpontban éppen nem voltam gép előtt. dry.gif
Aeolus2000
No remélem most írtok ide, mert megint halott az index! dry.gif
DeeDee
Átmenetileg nem lehet új hozzászólásokat létrehozni! <- Mindig meg tudnak lepni. laugh.gif laugh.gif
Faith
Most az indexre is kevesen írnak, itt sem lesz tolongás... blink.gif
Aeolus2000
no igen. tapasztaltam, hogy nem volt nyomulás. mad.gif most meg már megy megint az index....
fragile
Jelentem nálam megadta magát az index. Biztosan nem bírta már követni a tegnappal kapcsolatos hozzászólásokat.... biggrin.gif Szomorúan tapasztalom, hogy itt viszont még egyetlen hozzászólás sem keletkezett a témában. Vagy tévedek? Vagy mindenki megy tovább Szlovéniába? laugh.gif
Faith
(fragile @ 2006.06. 13. - 14:30:43) *
Jelentem nálam megadta magát az index. Biztosan nem bírta már követni a tegnappal kapcsolatos hozzászólásokat.... biggrin.gif Szomorúan tapasztalom, hogy itt viszont még egyetlen hozzászólás sem keletkezett a témában. Vagy tévedek? Vagy mindenki megy tovább Szlovéniába? laugh.gif


Hát sajnos ez van, én is csak most jutottam géphez...
Zútika
Hali!
A koncert egyszerűen gyönyörű volt a Népstadionban!Életem 2. DM koncija volt (remélem nem az utolsó)de gyönyörűűűűűűűűűűűű volt!Sokkal jobb,mint a márciusi,és végre jól láttam!Bár az első 3000 csápoló közé nem fértem már be,mert öt körül értem Dani barátommal a Stadionhoz (sikeresnek mondható emelt szintű töri szóbeli után),így is remek volt,mert a belső hullámtörő kordonon kívül voltunk ugyan,de éppenhogy,és tökéletesen átláttuk a terepet,a bandával ugyan nem szemezhettem,majd legközelebb,viszont Fatih!Láttalak Téged!Ott mászkáltál nagy FAITH-es pólóban belül,felismertelek ám!:D
Most nem kezdek el ódákat zengeni szeméyles tapasztalataimról,fantasztikus volt,na!Az orgazmus egy fajtája!Gondolom Tik is így vagytok ezzel??? biggrin.gif tongue.gif cool.gif laugh.gif rolleyes.gif
Faith
smile.gif
Zútika
Jó a pozsonyi/pösti koncibeszámolód Faith!
Lehet,h majd Én is felrakom ide az enyémet a pöstöről,de csak akkor,ha nem tiltakoztok túl látványosan! cool.gif
Faith
Nyugisan, és Topicot is lazán tud létrehozni bárki! Ez itt egy FREE STATE!
Zútika
Hmmm,az a jó!:)
Akkor meglátom mi sül ki a dologból majd... cool.gif
fragile
Ha egyszer lenne egy kicsit több időm, én is hozzá tudnék tenni a Bp. mellett 1 ljubljanai beszámolót rolleyes.gif
Még nem gondoltam arra, hogy hosszú körmondatokba fogalmazzam mindazt a sok élményt és impulzust, ami ért a két koncert kapcsán, de érdekesen hangzik. Szóval Zútika, csak utánad biggrin.gif
Zútika
Na,ez mindenképpen gyümölcsöző lehet!Nem egyszerű ezeket leírni,nem is lehet az élményt átadni,de Én arra szoktam gondolni,amikor írok ilyet-nem mintha olyan gyakran írnék,pedig jó lenne,dehát ez van-hogy mekkora örömet tudok okozni a olvasóknak!Magamról tudom,h imádok ilyeneket olvasgatni,akkora élmény,hogy egy közös nagy élményben részesültünk!Úgyhogy szerintem mindenképp próbálkozz meg Vele,és mindneki más is!Okozzunk örömet egymásnak ezáltal! biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.