Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Megvagy a mozaikon...
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Faith
Norbi megvagy!

Csatolmány megtekintése

Thomas
ÁÁÁhh a Faith által beszúrt képen én is látszom!! rolleyes.gif
Faith
Itt is van egy ismerősöm:

Csatolmány megtekintése
SMOG
Te is megvagy Faith smile.gif

Csatolmány megtekintése
SMOG
és Én is smile.gif
Csatolmány megtekintése
Faith
rolleyes.gif
SMOG
Idézet (Faith @ 2009.04. 05. - 13:08:59) *
rolleyes.gif

+ egyszer biggrin.gif
Csatolmány megtekintése
Capricornus
Én is feltöltöttem, de még magam is keresem XD
Capricornus
Asszem míg élek kereshetem magam XD Nincs vmi opció, ami megmutatná, hol van az ember?XD (Bár, célszerű lenne a frissítést is megvárnom XD)
Mode93
Tudna nekem valaki segíteni? Az a helyzet hogy egy ismerősömmel szeretnénk egy helyen lenni, de nem sikerült úgy jegyet vennünk, és nekem O Bal lett, neki meg G bal, eléggé messze van… Ha lenne valaki, aki a G Bal-szektorát elcserélné ismerősömmel egy O Bal-ra nagyon megköszönném Legyetek szívesek segíteni!! Köszi előre is!!
unsure.gif

Ne Haragudjatok, ha nem ide illő témát írok ide, de fontos lenne nekem unsure.gif
Useless-girl
Hehe, én valahol Mart bal lábán vagyok barátnőmmel biggrin.gif

na, meg is van:

Csatolmány megtekintése
Aeolus2000
jééé, tényleg.... eddig sosem találtam meg magam. azt sem tudom vajon ott vagyok-e még....
Useless-girl
pedig ha bejelentkezel a neveddel, van egy szürke gomb, amit ha megnyomsz akkor kidobja hogy hol is vagy. biggrin.gif
Aeolus2000
Idézet (Useless-girl @ 2009.06. 23. - 08:53:02) *
pedig ha bejelentkezel a neveddel, van egy szürke gomb, amit ha megnyomsz akkor kidobja hogy hol is vagy. biggrin.gif

Köszi! Szerintem ez a gomb régen nem volt ott. Az viszont igaz, hogy átrendeződik mert most egészen máshol vagyok mint azt a Faith hozzászólásában lehet látni.
Csatolmány megtekintése
Halacska
Én is ott vagyok rolleyes.gif Csatolmány megtekintése
vik242
Helló EMBEREK!
Merre lehet ezt a mozaik képet megtekinteni? És folyamatosan bővülő?
Kösz.
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.