Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Liveherenow 50 Koncert Cd Projekt
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Média
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
ultraviolator
Megérkezett a törökországi felvétel!
Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aspasia
Szuper! De jó! :)
Aspasia
Itt van Torrevieja, köszönet Szabinak!

ultraviolator
Idővel én is kaphatok belőle? :)
ultraviolator
Hát persze, mit tegyek?
Aspasia
ultraviolator
Írtam mailt a freemail-es címedre!
Szabi
Mostanában van egy pár új arc az index fórumán, nem lenne érdemes újra meghírdetni ezt a project-et? Hátha volna még 1-2 beszálló...
Aspasia
Nem rossz ötlet.
Egyébként megérkezett Sofia, Berlin (06.28), Berlin (07.12) és Locarno.
májk
Végre megvettem a Live in Milan-t. biggrin.gif (természetesen a 3 lemezes változatot smile.gif ) Úgyhogy ma nem ettem, nem ittam, mert megállás nélkül néztem + hallgattam. biggrin.gif
Aspasia
Te egy hős vagy!
:-)
Faith
(májk @ 2006.10. 12. - 21:25:23) *
Végre megvettem a Live in Milan-t. biggrin.gif (természetesen a 3 lemezes változatot smile.gif ) Úgyhogy ma nem ettem, nem ittam, mert megállás nélkül néztem + hallgattam. biggrin.gif


biggrin.gif
Youwine
(Aspasia @ 2006.10. 12. - 10:29:46) *
Nem rossz ötlet.
Egyébként megérkezett Sofia, Berlin (06.28), Berlin (07.12) és Locarno.


egy viszonylag új arc jóvoltából ...

biggrin.gif
májk
Szombaton rendeltem meg a cseh DM Shop-ból a pozsonyi Live Here Now-ot. Kiváncsi vagyok mikor fog megérkezni. smile.gif
rush4you
Halo

Aspasia, küldtem mailt privátban csatlakozási célzattal, csak gondoltam ide is bejegyzem legyen nyoma :-)
seeyounexttime
rush4you
Aspasiaval lezsíroztam ezt a két koncertet

DMLHNCD42 2006.07.23 Benicassim Festival, Valencia (Spain)
DMLHNCD44 2006.07.26 Plaza de Toros, Granada (Spain)

jó gyarpodást biggrin.gif
Aspasia
Sajnos nem vagyok naprakész, Benicassim Festivalról nem készült felvétel. De a megbeszéltek szerint az alábbit rendelem.
DMLHNCD40 2006.07.20 Antic Arena, Nimes (France)

Ma megérkezett Bukarest (zolee101) és Varsó (elanor).
Valamint hatalmas KÖSZI youwine-nak és kraftwerk.hu-nak a lelkes részvételért a 3 vállalással! :)
Ultraviolator: Megkapom majd Isztambult?
Gerike: Mi a helyzet Athénnel? Nagyon várom a válaszod!
Bloodline, lovemonster: Változatlanul fenntartom, hogy segítek a reklamáció megfogalmazásában, de szükségem volna valami megerősítésre a részetekről + info a rendelésről.

Most már kezd nagyon sok koncert összegyűlni, amit egyre problémásabb lesz másolni és szétküldeni. Mit szólnátok, ha a projekt végeztével köröztetésre küldeném az összeset? Elindítom az összes show-t egy mellékelt címlistával és így bepótolhatjátok a hiányzó felvételeket, amiket mindenkinek csak egy címre kell továbbküldeni. Ezt persze nagyon be kell biztosítani postai úton, de ha megbíztok egymásban és nem bánjátok, ha kiderülnek a valódi nevek és címek, akkor nem lehet probléma. Ezt meg fogom írni személyes e-mailben is nektek, de nem bánnám, ha itt is reagálnátok a felvetésre.

Már 21 show van, de még mindig van néhány üres hely. Szabi felvetésére mindjárt közzéteszem az index topikban ismét a témát.
LHN Lista és info változatlanul itt:
http://web.t-online.hu/anais/dmlhn.htm
májk
Sziasztok! Egy kérdés:

A Live Here Now CD-ken a koncert nincs felbontva számokra, hanem az egész CD egy szám?? Köszi!

smile.gif
Aspasia
Track-ekre van osztva.
májk
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert megtaláltam a neten a szófiai koncertet, és az egész koncert 2 számból állt (CD1 és CD2). smile.gif
Aspasia
Nem találtál CUE fájlokat is a számok mellett?
májk
Nem emlékszem már. (egyébként mik azok a CUE-k?) De nem gond, mert hamarosan megjön a pozsonyi felvétel. smile.gif
Aspasia
A CUE egy sima szöveges fájl, ami megmondja a CD írónak, hogy a WAV állományt hogyan szedje trackekre. Az Exact Audio Copy programmal lehet így CD-re írni.
rush4you
Aspasia, lécci írd be ide is amit az indexre beraktál, hogy aki
véletlenül erre téved az lássa meg mi az állás :-)
Küldtem privátot, köszi
Faith
(Aspasia @ 2006.10. 27. - 14:49:39) *
A CUE egy sima szöveges fájl, ami megmondja a CD írónak, hogy a WAV állományt hogyan szedje trackekre. Az Exact Audio Copy programmal lehet így CD-re írni.


Azt hiszem a NERO is tudja.
májk
Megérkeztek a CD-jeim!! biggrin.gif Az egyik a pozsonyi LHN, a másik pedig a Remixes 3 lemezes angol változata. Az érzés leírhatatlan, de gondolom Ti is ismeritek. biggrin.gif
rush4you
De még milyen jól :-)

Nekem a remasterek első sorozata volt ilyen, a melóhelyemre hozták ki mind a hármat
és végig az asztalomon volt, cirka negyed óránként megnéztem stb..
szval megéri eredetit venni zsönyörűek :-)

(májk @ 2006.11. 02. - 13:26:56) *
Megérkeztek a CD-jeim!! biggrin.gif Az egyik a pozsonyi LHN, a másik pedig a Remixes 3 lemezes angol változata. Az érzés leírhatatlan, de gondolom Ti is ismeritek. biggrin.gif
Aspasia
Sziasztok! Faith segítségével megtaláltam Precious-t, aki elvállalta Rómát, amit már meg is rendeltem. Köszi neki és Faith-nek! Hamarosan Aparttól 8 buli fog érkezni: 06 Monterrey, 11 Montreal, 12 Toronto, 13 Atlantic City, 18 Dánia, 24 Svájc, 27 Wireless Festival, 28 Dublin (Bloodline!)

Ezek pedig továbbra is gazdára várnak. Szerintem Mexico és Berlin tuti választás. Erősen gondolkodom, hogy én is bevállaljak még valamit.

DMLHNCD01 2006.04.27 Shoreline Amphitheatre, Mountain View CA (USA)
DMLHNCD02 2006.04.29 Coachella Festival, Indio CA (USA)
DMLHNCD04 2006.05.04 Foro Sol Stadium, Mexico City (Mexico) - 1.
DMLHNCD23 2006.06.16 Heineken Jamming Festival, Imola (Italy)
DMLHNCD31 2006.07.01 Eurockeennes Festival, Belfort (France)
DMLHNCD36 2006.07.13 Waldbuhne, Berlin (Germany) - 2.

Van itt egy érdekesség. A depechemodelive.com oldalon a saját megrendeléseimnél DMLHNCD29 Berlin sor mellett megjelent egy link, ami az alábbi képen látható. Sajnos zátonyra fut, ha rákattintok, de valami letöltés lehet(ett) mögötte.
Csatolmány megtekintése
Aspasia
Megérkezett a 8 buli Aparttól.
Közben egészen profán problémáim lettek. Elfogyott a munícióm (üres CD/DVD) is tele lett a vinyóm is :)
májk
Üdv!

Rég írtam ide. Időközben megrendeltem Berlin 12/07/2006-ot is, amit cirka 4 napon belül már az asztalomon is volt. smile.gif Egy kis segítségeteket szeretném kérni: valaki nem tudja vagy tudna utánanézni, hogy a berlini Waldbühne nyitott stadion vagy zárt terem-e? Sajnos én nem találtam róla semmit, főleg mivel németül nem tudok. Csak azért szeretném tudni, hogy tudjam. biggrin.gif Valójában pedig azért érdekelne, mert ennek a koncertnek más a hangzása, mint a pozsonyi, stadionban felvettnek, és ennek okát szeretném megtudni. Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

u.i.: Aspasia, ha megkérhetnélek, elküldenéd nekem az egyetlen hiányzó számot, a Blue Dress-t valamelyik Recording the Angel-ről? Köszi! smile.gif
Aspasia
Hello májki!
Hát meglátásom szerint a nyári koncertturné nem véletlenül kapta az "open air" jelzőt, alighanem rendre a stadionok nyitott tere miatt (szóljatok, ha nem).
:)
Fogod a guglit. Beírod, hogy Waldbühne és lekeresed. Majd megnyomod Images feliratot. Már láthatod is a képeket.
A más hangzás alighanem valamilyen hangmérnöki turpisság, bár mindegyik koncert kicsit másképpen szól szerintem. Másképpen keverték a koncerteket. Az egyik helyen erős a dob, a másik helyen más hangok hansúlyosak. De markbell a szakember. Remélem hozzászól.
A kék ruhácska las vegasi változatban elindult e-mailben.
Üdv! A.
májk
Köszi.
Pedig tegnap is rákerestem már a képkeresőben, de semmit sem talált. dry.gif Nem értem, miért. Egyébként az amfiteátrum forma megmagyarázza a hangzást. smile.gif
rush4you
Helo, nos ma személyesen is meggyőződhettem arról hogy a project szervezése jó kezekben van ;-). Szval tudom ez nem vatera, de Aspasianak
adok egy pozitív minősítést.
Hmm most néztem sak meg a dvdket és találtam covereket is :-), szval egy kicsit elhamarkodtama cover scan témát. laugh.gif
májk
Sziasztok!
Egy kéréssel szeretnék hozzátok fordulni (ugye milyen meglepő? biggrin.gif ). Tehát koncert felvételekről lenne szó a Devotional/Exotic, Singles és Exciter Tour-ról. Tudom, ezekről hivatalosan nem adtak ki koncert felvételt (zenére gondolok, nem filmre), de nagyon elkelne róluk egy hivatalos, ki nem adott felvétel, főleg az Exciter Tour-ról, hiszen ezen sok olyan számot játszottak, amiket a jövőbeli koncerteken valószínűleg nem fogunk hallani. Nem amatőr felvételekre gondolok, hanem olyasmikre, mint pl. a '90-es San Francisco-i. Ugyan a One Night in Paris hanganyaga megvan mp3-ban, dehát annak tudjuk milyen a hangzása, nem valami fület gyönyörködtető. Tehát összegezve hivatalosan ki nem adott hivatalos, jó minőségű felvételt keresek főleg az Exciter Tour-ról, de a másik kettőről is. Tudom, nem valószínű, hogy van ilyen, de ha bárki tud valamit, kérem válaszoljon, ha biztosak vagytok abban, hogy nincs ilyen, akkor is írjatok. Bocsi a túlzottan kétségbeesett hangnem miatt.
Üdv, májk.
Aspasia
Történetesen létezik a Devotional turnénak hivatalos koncert lemeze. Songs of Faith and Devotion Live, ugyanazt a katalógusszámot viseli, mint a SOFAD album. Csakis a SOFAD dalait tartalmazza élőben, alighanem egyezik a video hanganyagával is.
Az Exciter turné budapesti koncertéről pedig létezik elég jó minőségű kalózlemez, amit meg is lehetett venni. Dream On Budapest a címe és az egész koncert hanganyagát tartalmazza. Pöpec nyomott dupla cd és nyomdai lemezborító dukál hozzá. Taboo Records 013 A/B
Faith
A nem hivatalosak közül én ezt ajánlom:
Enjoy The Rumours - Live London, July 31 1993
ez egy nagyon pofás SB felvétel. Az egyik kedvencem!
májk
A SOFAD Live-t én is ismerem. Olyanra gondoltam, amin a teljes koncert rajta van. Esetleg meg tudjátok mondani, hogy ezeket honnan tudom letölteni (ha le lehet egyáltalán)?
májk
Közben rátaláltam a koncert felvételek forrására, viszont a letöltési módszerük eléggé komplikált. dry.gif Esetleg valami egyszerűbb hozzáférhetőség? smile.gif

Az Exciter Tour-ossak közül melyik szerintetek a legjobb (minőségben)?
Aspasia
Nem vagyok nagy koncert gyűjtő, csak azt a kettőt ismerem (Bp, Paris).
májk
Faith, az Enjoy the Rumours-t hogyan tudom letölteni? A depeche-mode-world.de-ről csak a legutolsó koncert tölthető le, a régebbieket áthelyezték (?) az eMule-ra, sajna nem értem ezzel mit akarnak, ha rákattintok a letöltés ikonra, valamit kiír a böngésző, és nem megy, tudnál segíteni? sad.gif
Faith
(májk @ 2006.11. 30. - 18:53:02) *
Faith, az Enjoy the Rumours-t hogyan tudom letölteni? A depeche-mode-world.de-ről csak a legutolsó koncert tölthető le, a régebbieket áthelyezték (?) az eMule-ra, sajna nem értem ezzel mit akarnak, ha rákattintok a letöltés ikonra, valamit kiír a böngésző, és nem megy, tudnál segíteni? sad.gif


Sajnos, most nem tudok segíteni. Nem tudok róla, hogy valahol fenn lenne, pedig biztos. Nekem meg most eléggé telitettek a napjaim, ma pl. most értem haza, reggel 7-től... sad.gif
CNCRD
Sziasztok,

Nekem megvan a Júli 13 Berlin LHN CD.
Bedobnám a közösbe a maradék huszonvalahányért cserébe. (20 már megvan)
Aspasia, hogy működik a dolog, mit kell tennem?

Köszi előre is.
Aspasia
Haho Mindenki! Nagyon régen írtam. Elfoglalt is voltam, meg vizsgáztam is. Sajnos nem frissítettem még a táblát, pedig majdnem fullosak vagyunk! Most már csak Stockholm és Imola hiányzik. Ugyanis apartnak megérkezett 01, amit mindjárt küldeni is fog és valszeg az új évben pótolják neki 02-t, így azt is megkapjuk.
Ma postára adtam a hiányzó felvételeket Faith-nek, Gé73-nak és Moodnak.
Holnap feladom mönyének, Szabinak is. Lili és ultraviolator később kapják meg. Youwine és rush4you személyesen veszik majd át.
Kérem, hogy akinek írtam, de még nem válaszolt az tegye meg, hogy tudjam pótolni a hiányokat...

CNRCD,
Úgy sajnálom, hogy csak most találtál meg minket, pedig Berlin 2-re sokat kellett várni. Stockholm és Imola várakoznak már csak.
CNCRD
(Aspasia @ 2006.12. 18. - 18:19:14) *
Haho Mindenki! Nagyon régen írtam. Elfoglalt is voltam, meg vizsgáztam is. Sajnos nem frissítettem még a táblát, pedig majdnem fullosak vagyunk! Most már csak Stockholm és Imola hiányzik. Ugyanis apartnak megérkezett 01, amit mindjárt küldeni is fog és valszeg az új évben pótolják neki 02-t, így azt is megkapjuk.
Ma postára adtam a hiányzó felvételeket Faith-nek, Gé73-nak és Moodnak.
Holnap feladom mönyének, Szabinak is. Lili és ultraviolator később kapják meg. Youwine és rush4you személyesen veszik majd át.
Kérem, hogy akinek írtam, de még nem válaszolt az tegye meg, hogy tudjam pótolni a hiányokat...

CNRCD,
Úgy sajnálom, hogy csak most találtál meg minket, pedig Berlin 2-re sokat kellett várni. Stockholm és Imola várakoznak már csak.


Akkor jó hírem van Aspasia, mert a Stockholm is megvan!
Igaz csak 200kb mp3 és a számok nincsenek külön, csak CD1 és CD2 file.
Ha így is OK, akkor szólj.
Faith
(CNCRD @ 2006.12. 18. - 18:29:34) *
Akkor jó hírem van Aspasia, mert a Stockholm is megvan!
Igaz csak 200kb mp3 és a számok nincsenek külön, csak CD1 és CD2 file.
Ha így is OK, akkor szólj.


Szerintem nem jó, mert úgy tudom itt veszteség mentes csere-bere folyik. Tehát FLAC vagy EAC, vagy valamilyen CD image formátum.
rush4you
Na igen, már a Flac is egy kicsit csücsök lenne, cd image a tuti.
Szval kétféle módszer van a beszállásra, befizetés ( cd ára ez kb 7200 péz), vagy hiányzó lemez rendelése.
Aztán már ha mindenkinek megvan minden, akkor gondolom a "tulajokkal" is meg lehet egyezni vhogy.

Amúgy mi van ezzel az LHNes nyerj meg minden cdt biznisszel? Én egy kicsit lusta vagyok
tehát ha valaki véletlenül pont tudja a szükséges megfejtést akkor egy hszben nyomja be ide legyenszives tongue.gif

a másik kicsit off téma :
rohadjonmeg aki a depeche.tarat beszüneteltette!! ehhez értenek itthon, nem itt kellene kezdeni a megszorítást.
Pláne nem olyan emberekkel szívózni akik sok időt pénzt stb szánnak ennek a zenekarnak!
szolidálok Balázzsal, kitartás !

(Faith @ 2006.12. 19. - 00:36:20) *
Szerintem nem jó, mert úgy tudom itt veszteség mentes csere-bere folyik. Tehát FLAC vagy EAC, vagy valamilyen CD image formátum.
CNCRD
Hát akkor buktam, én már nem rendelem meg a Stockholmot, mert eddig 7 CD-t rendeltem (köztük van a Berlin 2. de arról már lecsúsztam) és még van 13 innen-onnan letöltött. De nem is az a lényeg nálam hogy meg legyen mind, mert sajnos eléggé egyforma az összes, minimál számcserékkel. És azon a 7 eredeti CD-n az összes játszott szám megvan.

Viszont abban tudtok akkor segíteni, hogy volt-e még valamelyik koncerten elcseszés mint pl. a Május 5 Mexikón amikor leállt a Peter szintije, vagy az Atlantic City-s rontás a Home elején, vagy a Holmdel ahol Martin bakizik az It doesn't matter 2-ban?

Na azokat még megrendelném eredetiben.

Köszi elôre is.
rush4you
Na igen ez azért nem lett baki tour, mint a 93as :-D
halo

(rush4you @ 2006.12. 19. - 01:04:07) *
Na igen, már a Flac is egy kicsit csücsök lenne, cd image a tuti.
Szval kétféle módszer van a beszállásra, befizetés ( cd ára ez kb 7200 péz), vagy hiányzó lemez rendelése.
Aztán már ha mindenkinek megvan minden, akkor gondolom a "tulajokkal" is meg lehet egyezni vhogy.

Amúgy mi van ezzel az LHNes nyerj meg minden cdt biznisszel? Én egy kicsit lusta vagyok
tehát ha valaki véletlenül pont tudja a szükséges megfejtést akkor egy hszben nyomja be ide legyenszives tongue.gif

a másik kicsit off téma :
rohadjonmeg aki a depeche.tarat beszüneteltette!! ehhez értenek itthon, nem itt kellene kezdeni a megszorítást.
Pláne nem olyan emberekkel szívózni akik sok időt pénzt stb szánnak ennek a zenekarnak!
szolidálok Balázzsal, kitartás !
Aspasia
CNCRD,
Igen, szóval image fájlokban nyomulunk. Internetről már rég leszedtük volna, ha mp3 kell.
Ljubljana Home-ban is van rontás. De aztán Martin ügyesen megoldja, alig lehet észrevenni.

rush4you,
Izé. Azt hiszem ezt nem itt kellett volna.
CNCRD
(Aspasia @ 2006.12. 19. - 14:33:51) *
CNCRD,
Igen, szóval image fájlokban nyomulunk. Internetről már rég leszedtük volna, ha mp3 kell.
Ljubljana Home-ban is van rontás. De aztán Martin ügyesen megoldja, alig lehet észrevenni.


Okké világos, akkor sajnálom hogy a Berlin 2-vel későn értem ide.
A Ljubjanán és az általam említetteken kívül tudtok még más bakis LHN koncertről?
rush4you
Ajj, most nemtudom melyiket nem ide kellett volna, bár tény majd mindegyik hszem egy minioff volt :-)
a megoldással pedig a hozzám hasonló lusta játékosoknak szerettem volna közszolgálni :-)
tényleg a maradék lemezek ügyében sztem már csak jövőre kereslek meg sztem.
addig is jó gyüjtögetést wink.gif
halo


(Aspasia @ 2006.12. 19. - 14:33:51) *
CNCRD,
Igen, szóval image fájlokban nyomulunk. Internetről már rég leszedtük volna, ha mp3 kell.
Ljubljana Home-ban is van rontás. De aztán Martin ügyesen megoldja, alig lehet észrevenni.

rush4you,
Izé. Azt hiszem ezt nem itt kellett volna.
Aspasia
Igen, a megoldás...
Maradék lemezek közül neked elég kevés hiányzik, azokat majd az újévben, amikor a 2 amcsi is megérkezik. Youwine-nak is. A többieknek elég sok hiányzott.
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.