Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Afterparty
forum.FREESTATE.hu > Közösség > dM Bulik és Találkozók
Darkest Star
SEGÍTSETEK nekem az ügyben, hogy hol lesz a hétfői koncert után afterparty, ugyanis azt hallottam, hogy a PeCsában elmarad. Várom az infokat, és bulizzatok HATALMASAT hétfőn; én azt fogom tenni!!!!! smile.gif
Faith
(Darkest Star @ 2006.06. 08. - 12:25:09) *
SEGÍTSETEK nekem az ügyben, hogy hol lesz a hétfői koncert után afterparty, ugyanis azt hallottam, hogy a PeCsában elmarad. Várom az infokat, és bulizzatok HATALMASAT hétfőn; én azt fogom tenni!!!!! smile.gif


pecsában nem is lett volna, majd csak pénteken, egyébként a föoldalon jobbra ott van az infó a partykról, csak szét kellene nézni...
Darkest Star
Faith, "you're not very nice......."
Faith
Bocsánat!
Capricornus
Pecsában lesz, rögtön másnap este, nem?
tomashs
hol lesz az AFTERPARTY(Afterpartyk)?
Idopont?
Helyszín?
Belépo a koncertjeggyel vagy nem ?
k
khaludka
Szia!

Ide érdemes menni,a 101 klub csinálja a bulit,és tapasztalatból mondom,hogy nagyon frankók szoktak lenni!

"Június 23-án, a DEPECHE MODE koncert után afterparty a RetroPolisban.
A hely a nyugatinál található (Bp.VI.Teréz krt. 55.) (A volt BANK Disco épülete).

A belépő 200 Ft lesz."

Info: www.101klub.hu
khaludka
:-)

Capri,nézz rá időnként a dátumra is!:-)
Ez még a 2006-os koncert utáni afterparty-ról szól.
Alisha
Mi ott leszünk, már nagyon várjuk smile.gif Szállást szeretnénk szerezni, mert vidékről jövünk, 3-an. Nem tudtok valami normális helyet, ahol azért nem horror az ár?

Köszi
tomashs
Szállás az nekunk is kéne(Kassáról jovunk),idealis lenne a Papp László stadion kornyéke,vagy az Afterparty korul. Nem vagyunk igényesek,hiszen csak pár óráról lenne szó,koszi szépen.
Useless-girl
Idézet (khaludka @ 2009.06. 12. - 17:55:15) *
Szia!

Ide érdemes menni,a 101 klub csinálja a bulit,és tapasztalatból mondom,hogy nagyon frankók szoktak lenni!

"Június 23-án, a DEPECHE MODE koncert után afterparty a RetroPolisban.
A hely a nyugatinál található (Bp.VI.Teréz krt. 55.) (A volt BANK Disco épülete).

A belépő 200 Ft lesz."

Info: www.101klub.hu


Az tuti, hogy mi is ott leszünk!!! JAJJ DE VÁROM MÁR!!!! És csak 2 nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cool.gif
Precious101
Freestate pólóban ingyenes a belépés! wink.gif
Capricornus
Idézet (khaludka @ 2009.06. 12. - 18:01:18) *
:-)

Capri,nézz rá időnként a dátumra is!:-)
Ez még a 2006-os koncert utáni afterparty-ról szól.

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! XD biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.