Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Liveherenow 2009
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Média
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
soul brother
Én is várom Denvert. Hold on:D

A távolság miatt én is azok közé tartozom akik még egy koncertet sem kaptak meg, úgy érzem ráér majd egyben, ha lefutott, amennyiben ez megoldható!
Dina
Ha van köztetek miskolci, vagy annak környéki és még van ami hiányzik neki, annak nagyon szivesen elviszem, mert elég sokat ingázom Pest és Miskolc között.
Maxipók
Idézet (soul brother @ 2009.12. 10. - 21:12:21) *
Én is várom Denvert. Hold on:D

A távolság miatt én is azok közé tartozom akik még egy koncertet sem kaptak meg, úgy érzem ráér majd egyben, ha lefutott, amennyiben ez megoldható!


Hali! Ha kibírod addig akkor rendben, de ha nem dobj egy üzenetet és megbeszéljük a részleteket. A jelenleg rendelkezésre álló mennyiség elfér 5 DVD-n...

Üdv
soul brother
Köszönöm a lehetőséget! Eddig úgy néz ki, hogy kibírom!
Maxipók
Idézet (soul brother @ 2009.12. 17. - 20:17:51) *
Köszönöm a lehetőséget! Eddig úgy néz ki, hogy kibírom!


ez igen nagy önmegtartóztatásra vall smile.gif
soul brother
Van egy 4 és fél éves lányom, ebből kifolyólag nem volt még időm minden dM cuccom végighallgatnom/néznem, ráőadásul a TOTU nem sokára végéhez ér és akkor megint jó ideig csend lesz. Lesz live DVD reméjük és ennyi. Na és akkor előszedem a LHN felvételeket és nosztalgiázok hosszú ideig
Idézet (Maxipók @ 2009.12. 17. - 21:12:03) *
ez igen nagy önmegtartóztatásra vall smile.gif

Szabi
Nem tudjátok: a január 11-i budapesti koncertet ki fogják adni?
Neo71
Idézet (Szabi @ 2010.01. 04. - 08:18:24) *
Nem tudjátok: a január 11-i budapesti koncertet ki fogják adni?

Reméljük igen.
Angelus
Idézet (Szabi @ 2010.01. 04. - 08:18:24) *
Nem tudjátok: a január 11-i budapesti koncertet ki fogják adni?


Szerintem igen, de majd kell 1-2 hónap míg fenn lesz az LHN oldalán a rendelhetőség smile.gif
Neo71
Most már biztos hogy nem adják ki a január 11-i koncertet! sad.gif
Én legalábbis nem láttam az LHN mikrofonokat sehol!
Szabi
Most kaptam az e-mail-t LHN-től, hogy a show amit vállaltam és megrendeltem - Bilbao - TÖRÖLVE!

Azt ajánlották, hogy válasszak helyette egy másik showt. Mit válasszak? SOS!
rush
Idézet (Szabi @ 2010.01. 22. - 08:06:49) *
Most kaptam az e-mail-t LHN-től, hogy a show amit vállaltam és megrendeltem - Bilbao - TÖRÖLVE!

Azt ajánlották, hogy válasszak helyette egy másik showt. Mit válasszak? SOS!


Egyelőre ne válassz semmit, mert amennyire tudom, fogsz kapni egy újabb e-mailt, amelyben elnézést kérnek a keveredésért, és közlik veled, hogy a Bilbao mégis kiadásra kerül, csak kicsit később. Ezt tudom neked tanácsolni.
Szabi
Ezt miből gondolod?

Egyébként kérdésemre (hol a francba van már a CD?), január 11-én először a sablon választ küldték meg, aztán január 13-án jött egy másik e-mail, hogy törölve.

Szóval már éppen 10 napja...

Idézet (rush @ 2010.01. 22. - 11:21:41) *
Egyelőre ne válassz semmit, mert amennyire tudom, fogsz kapni egy újabb e-mailt, amelyben elnézést kérnek a keveredésért, és közlik veled, hogy a Bilbao mégis kiadásra kerül, csak kicsit később. Ezt tudom neked tanácsolni.

rush
Olyasvalakitől, aki ezt a bizonyos e-mailt már megkapta
Aspasia
Szabi! Ha úgy alakul, hogy tényleg mást kell választani helyette, akkor a topiknyitóban találod a listát az eddigi vállalásokkal. Van még bőven olyan koncert, amit nem vállalt senki.
Ezen a linken pedig megnézheted a setlisteket.
http://www.depeche-mode-world.de/tour-news/tour-news.html
soul brother
Denvert feladták!!! Ha nálam van írok és eljuttatom az illetékesnek a "közösbe". Ha segít losless bedigitalizálom és kaptok linket, hogy ne kelljen annyit várnotok!
Szabi
Bilbaot állítólag feladták! (Hiszem ha látom...)

Más: hiányzik egy hátsó CD borítóm ehhez: DMLHNCD32 - Werchter Festival - 2nd July 2006 - Segítsetek légyszí!
Aspasia
A holnapi Royal Albert Hall koncertet rögzíti a Live Here Now.
Remélem lesz valami különlegesség az esten.
Maxipók
Idézet (Szabi @ 2010.02. 11. - 17:33:26) *
Bilbaot állítólag feladták! (Hiszem ha látom...)

Más: hiányzik egy hátsó CD borítóm ehhez: DMLHNCD32 - Werchter Festival - 2nd July 2006 - Segítsetek légyszí!


Szia Szabi! Nekem megvan. Kérlek írj privátban a 747expert@gmail.com -ra.
soul brother
Denver megérkezett!!!
Aspasia
Úgy látom, a LHN belehúzott.
Szabi
Idézet (Maxipók @ 2010.02. 17. - 08:17:18) *
Szia Szabi! Nekem megvan. Kérlek írj privátban a 747expert@gmail.com -ra.


Írtam levelet, előre is köszi!

Idézet (Aspasia @ 2010.02. 22. - 23:57:54) *
Úgy látom, a LHN belehúzott.


Hát nekem még mindig sehol nincs a Bilbao, 2 hét telt el amióta azt írták, hogy feladták. sad.gif
Szabi
Egyébként meg van egy kérdésem a 2006-os LHN-ekkel kapcsolatban.

LHN 32 - ez 2006 július 2, LHN 33 - ez pedig július 7, miközben a Freestate adatbázis szerint július 6-án is volt koncert. Ezt nem adták ki valamiért?
Aspasia
Igen, a norvég Quart Festival volt július 6-án. Néhány koncertet nem rögzítettek valamilyen oknál fogva.
Angelus
Idézet (Neo71 @ 2010.01. 13. - 17:14:03) *
Most már biztos hogy nem adják ki a január 11-i koncertet! sad.gif
Én legalábbis nem láttam az LHN mikrofonokat sehol!


Nem vettél fel csak a RAH ill. a két düsseldorfi koncertet. Ebből nekem a 27.-i biztos befigyel majd tongue.gif A RAH-t nem tudom, de mivel ha kettőt veszek a 3. ajándék így valószínű majd hozzá vásárolom smile.gif
Dina
Idézet (Angelus @ 2010.03. 10. - 09:47:36) *
Nem vettél fel csak a RAH ill. a két düsseldorfi koncertet. Ebből nekem a 27.-i biztos befigyel majd tongue.gif A RAH-t nem tudom, de mivel ha kettőt veszek a 3. ajándék így valószínű majd hozzá vásárolom smile.gif


Vigyázz vele, mert a RAH ki van zárva a kettőt fizet hármat vihet akcióból. excl.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.