Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Liveherenow 2009
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Média
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
pacsab
rendben, de ezt a kettőt te másolgatod és hordod szét az országban személyesen!


Idézet (rush @ 2009.07. 14. - 20:51:26) *
Azt hittem pacsab, leszel annyira kajak, hogy bevállalod Portót és Sevillá-t! laugh.gif

Inpu

rush
Idézet (pacsab @ 2009.07. 14. - 21:12:47) *
rendben, de ezt a kettőt te másolgatod és hordod szét az országban személyesen!


Naná! Ha bevállalod, én másolom és postázom az Európai Unió teljes területén laugh.gif
Ancsu
Idézet (Aspasia @ 2009.07. 14. - 15:55:54) *
Hello Ancsu! Üdv a topikban!
Éppen egy fan trade csereberébe csöppentél. A DM turné első szakaszának minden fellépéséről koncert felvétel készül, ami megjelenik CD-n és letölthető változatban, amit bárki megvásárolhat. Ezeket szerezzük kölcsönös segítséggel. Egyelőre nincs hír arról, hogy a további turnészakaszban is készülnek felvételek, de ha folytatódik, akkor örömmel veszünk további jelentkezéseket.



Köszönöm Aspasia ! Értem. És ezek a felvételek minőségileg nézhetőbbek ? Úgy értem nem privát telefonnal vagy kamerával felvett cuccok ?
Neo71
Idézet (Ancsu @ 2009.07. 15. - 10:19:21) *
Köszönöm Aspasia ! Értem. És ezek a felvételek minőségileg nézhetőbbek ? Úgy értem nem privát telefonnal vagy kamerával felvett cuccok ?

Ancsu!
Ezek hivatalosan kiadott koncertfelvételek, nem nézhető hanem hallgatható, mert audió. biggrin.gif
De viszont szuper minőség, a rajongók annyira hallhatóak amennyire kell. Minden klappol benne!
Ancsu
Idézet (Neo71 @ 2009.07. 15. - 12:10:11) *
Ancsu!
Ezek hivatalosan kiadott koncertfelvételek, nem nézhető hanem hallgatható, mert audió. biggrin.gif
De viszont szuper minőség, a rajongók annyira hallhatóak amennyire kell. Minden klappol benne!



Okés ! Ha még lesz pár hüjjjje kérdésem, ne utáljatok !! És akkor honnan is vagy kitől lehet rendelni ? Már gondolom miután az eredetiek megérkeztek.... Gondolom azoktól akik bevállalták, hogy az eredetit megrendelik. Ugye ?? smile.gif

Esküszöm nem vagyok ilyen "felnemfoghatatlan" , de csak ritkán lépek fel ide olvasgatni és lemaradok dolgokról. Ezek szerint mindig a lényegről. Azért úgy nagyjából képben vagyok ám smile.gifsmile.gifsmile.gif

Neo Te 71-es születésű vagy ugye ?? Nem illik de muszály. Csak mert én is, így betudhatom a koromnak ezeket a kérdéseket ?? Jújjj micsoda mentőöv !
Aspasia
Drága Ancsu!
Ha az előző posztomban a "megvásárolhat" linkre kattintasz, akkor remélhetőleg nem maradsz boldogtalan! rolleyes.gif
Neo71
Idézet (Ancsu @ 2009.07. 15. - 12:47:18) *
Okés ! Ha még lesz pár hüjjjje kérdésem, ne utáljatok !! És akkor honnan is vagy kitől lehet rendelni ? Már gondolom miután az eredetiek megérkeztek.... Gondolom azoktól akik bevállalták, hogy az eredetit megrendelik. Ugye ?? smile.gif

Esküszöm nem vagyok ilyen "felnemfoghatatlan" , de csak ritkán lépek fel ide olvasgatni és lemaradok dolgokról. Ezek szerint mindig a lényegről. Azért úgy nagyjából képben vagyok ám smile.gifsmile.gifsmile.gif

Neo Te 71-es születésű vagy ugye ?? Nem illik de muszály. Csak mert én is, így betudhatom a koromnak ezeket a kérdéseket ?? Jújjj micsoda mentőöv !

Igen, 71-es születésű vagyok. biggrin.gif biggrin.gif
Neo71
Igencsak megakadt a téma. ohmy.gif


Van valami fejlemény?
liquid
Hi Aspasia,

Én is beneveznék egy pesti cd-re, ha még lehet jelentkezni. Köszi! smile.gif

Liquid
pacsab
Neo!

szerintem meg nem akadt, csak nem látnak napvilágot a felvételek. még mindig csak az az egy Tel Aviv van.

pacsab

Idézet (Neo71 @ 2009.07. 20. - 10:58:54) *
Igencsak megakadt a téma. ohmy.gif


Van valami fejlemény?

Neo71
Idézet (pacsab @ 2009.07. 20. - 10:51:03) *
Neo!

szerintem meg nem akadt, csak nem látnak napvilágot a felvételek. még mindig csak az az egy Tel Aviv van.

pacsab


Köszi pacsab! Csak erre voltam kíváncsi. biggrin.gif
Aspasia
Liquid,
Légyszi írjd meg az e-mail címedet privátban a freestate levelezőre.
Köszi, A.

Idézet (liquid @ 2009.07. 20. - 10:04:18) *
Hi Aspasia,

Én is beneveznék egy pesti cd-re, ha még lehet jelentkezni. Köszi! smile.gif

Liquid

Gé_
Idézet (rush @ 2009.07. 14. - 19:51:36) *
Szerény véleményem szerint ez az LHN progyekt 2006-ban már egyszer jól vizsgázott a lebonyolítás terén. (Vagy nem?) A magam részéről inkább örülnék annak, ha minden a régi, bevált és bejáratott forgatókönyv szerint történne, mert az ilyen lelkes csapongások minden jószándék mellett - tapasztalatból írom - csak gubancokat okoznak. Mindannyian ki tudjuk várni a sorunkat, a lényeg, hogy mindenki gazdagabb - sőt, sokkal gazdagabb lesz a DM gyűjteménye terén.


Dehogynem! Nekem Aspasiával kapcsolatban csakis pozitív tapasztalataim vannak, nyugodtan rábízhatjátok magatokat. Örülök is, hogy ráleltem erre a topicra és itt látom munkálkodni.


Aspasia kedves!

Van elegendő üres dvd-d?





liquid
Idézet (Aspasia @ 2009.07. 21. - 22:58:55) *
Liquid,
Légyszi írjd meg az e-mail címedet privátban a freestate levelezőre.
Köszi, A.

Elküldtem, thx! smile.gif
Aspasia
Hello Gé73!
Hiányoltalak az új listából, pedig küldtem levelet neked is! Mizújs veled?
Üres DVD van, bár majd később lesz aktuális a dolog.
Gé_
Szia Aspasia!

Az üzeneted sajnos nem olvastam. Lehet nagyon figyelmetlen vagyok, vagy az email cím már nem is él?! Az eredmény szempontjából szinte mindegy. Kedves, hogy hiányoltál, de amint látom a csapat jelentéktelenségem nélkül is prímán összeállt. Esetleges visszalépés esetén egy cd-t bevállalok. Mindenesetre a témakövetést bekapcsoltam, úgyhogy mostantól könnyűszerrel figyelemmel kísérem a topicot.
Amúgy mi van velem? Hát gyakorlok: Pííííííííísz ríííl kaaam cúúúúúú míííííííííí. Egykettőre itt a január és akkor újra egy légtérben éneklünk, addigra be kell bifláznom a szöveget.
Aspasia
A regi e-mail cimedre irtam, amivel legutobb leveleztunk, most nincs elottem, talan t-online-os volt, ha jol emlekszem. Jol lenne, ha folytatodna a LHN kiadas, meg nincs semmi hir, igaz?
Gé_
Idézet (Aspasia @ 2009.07. 23. - 21:39:23) *
A regi e-mail cimedre irtam, amivel legutobb leveleztunk, most nincs elottem, talan t-online-os volt, ha jol emlekszem. Jol lenne, ha folytatodna a LHN kiadas, meg nincs semmi hir, igaz?


Most en is ugy irok, mint akinek a gepebol elparologtak a nagy melegben az ekezetek, vagy pedig Honolulun nyaral, de igy sem vagyok olyan bolcs a hirek teruleten, hogy erdemben valaszolni tudjak. Azert remelem kivansagod rovid idon belul bekovetkezett jovendolesse valik.
pacsab
Ment egy körlevél mindenkinek. Szerintem érdekel mindenkit.

üdv, pacsab
rush
Idézet (pacsab @ 2009.07. 24. - 19:42:46) *
Ment egy körlevél mindenkinek. Szerintem érdekel mindenkit.

üdv, pacsab


Nagyon érdekes volt rolleyes.gif

Köszönjük szépen! wink.gif
Neo71
Idézet (pacsab @ 2009.07. 24. - 19:42:46) *
Ment egy körlevél mindenkinek. Szerintem érdekel mindenkit.

üdv, pacsab


Köszi! wink.gif
rush
Az én kérdésem: most, hogy kiderült, az LHN sorozat bővülni fog az amerikai turné állomásaival, gondoltatok-e arra, hogy egy második fordulót is tarthatnánk LHN-ügyben - esetleg olyasformán, hogy lehetőséget adjunk azok számára is, akik picit lekéstek az első menetről, viszont egyértelműen jelezték csatlakozási szándékukat. Aspasia királykisasszony?
Aspasia
Egyreszrol igen! Mindenkeppen kellene folytatni a gyujtogetest. Most eppen nem vagyok kepben, csak arra volt idom, hogy megnezzem, valoban Torontot es Montrealt felvettek a listara. Addig is, nyugodtan csapjatok le ra. Ezen kivul tavol vagyok, sulyos internet korulmenyek kozott, nincs modom leveleket irkalni. 30-an terek vissza. Masreszt, mi ez a szemtelen hangvetel?? Rush, nem birsz magaddal?
Pacsabinak koszonet!!
Mindenkit csokoltatok Bulgariabol!
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.07. 25. - 20:54:03) *
Masreszt, mi ez a szemtelen hangvetel?? Rush, nem birsz magaddal?


Ne má! Ez most mi? Mé?? ???? nem értem....

Neo71
Idézet (rush @ 2009.07. 25. - 21:54:42) *
Ne má! Ez most mi? Mé?? ???? nem értem....


Én csak gondolom, hogy a "királykisasszony"-ért. wacko.gif
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.07. 26. - 01:20:21) *
Én csak gondolom, hogy a "királykisasszony"-ért. wacko.gif


Lehet, de azzal meg mi a baj? blink.gif
Neo71
Idézet (rush @ 2009.07. 26. - 10:20:54) *
Lehet, de azzal meg mi a baj? blink.gif


Előfordulhat, hogy Aspasia nem örül neki, mert azt hiszi gúnyból írtad ezt. cool.gif
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.07. 26. - 13:52:56) *
Előfordulhat, hogy Aspasia nem örül neki, mert azt hiszi gúnyból írtad ezt. cool.gif


Ez előfordulhatna, ha nem ismernénk egymást. Ebben nem gúny akart lenni, hanem kedvesség. De akkor majd kerülöm a képfestő szavakat a jövőben...
Neo71
Akkor jobb ha megvárod mit válaszol Aspasia. Mert én csak erre tudok gondolni. cool.gif
Gé_
Idézet (rush @ 2009.07. 26. - 10:20:54) *
Lehet, de azzal meg mi a baj? blink.gif


„A” variáció

Meglehet Axiochus nem volt király, így a lánya születésekor nem juthatott királykisasszonyi címhez.
Talán éppen ellenkezőleg volt. Szegénységben nevelkedett, ám de jó erkölcsben, szépsége és különleges intellektualitása révén emelkedett ki kortársai közül és maradt fenn emléke immár cirka 2500 éve. Aki ezt a nicket választja az valószínűleg nem egy magát királykisasszonynak tartó típus. Olyasmi, mintha Neked azt írnám, hogy rush, te fa alatt ücsörgő Buddha. Mivel Neked ez valószínűleg nem passzol felfoghatod csipkelődésként is.

„B” variáció

Aspasia az egyik DM számban szerepel és ott szó sincs királykisasszonyról, csak királynagyasszonyról.

Az igazság azonban a „C” variációban is megbújhat, mely a tegnap névnapjának perceit remélhetőleg derűben és vigasságban eltöltő leánynál leledzik.
rush
Idézet (Gé73 @ 2009.07. 27. - 07:42:33) *
„A” variáció

Meglehet Axiochus nem volt király, így a lánya születésekor nem juthatott királykisasszonyi címhez.
Talán éppen ellenkezőleg volt. Szegénységben nevelkedett, ám de jó erkölcsben, szépsége és különleges intellektualitása révén emelkedett ki kortársai közül és maradt fenn emléke immár cirka 2500 éve. Aki ezt a nicket választja az valószínűleg nem egy magát királykisasszonynak tartó típus. Olyasmi, mintha Neked azt írnám, hogy rush, te fa alatt ücsörgő Buddha. Mivel Neked ez valószínűleg nem passzol felfoghatod csipkelődésként is.

„B” variáció

Aspasia az egyik DM számban szerepel és ott szó sincs királykisasszonyról, csak királynagyasszonyról.

Az igazság azonban a „C” variációban is megbújhat, mely a tegnap névnapjának perceit remélhetőleg derűben és vigasságban eltöltő leánynál leledzik.


Szép és kimerítő eszmefuttatás volt - már csak annyit tennék hozzá, hogy Aspasia királyk... áááááááááá...., szóval ő viszont jól tudja, hogy a "fa alatt ücsörgő Buddha" nem is esne olyan borzasztóan messze... :-)

Amúgy meg igazad van: utólag is istenke éltesse Aspasiá-t!
Aspasia
Pajtik: Tema lezarva! Rush biztosan tul sok lanyregenyt olvasott ;-)

Friss hir mara: Londonbol tudositottak, hogy megerkezett Lipcse CD!!! Legkorabban 5-en tudok reszleteket mondani.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.07. 27. - 21:57:21) *
Pajtik: Tema lezarva! Rush biztosan tul sok lanyregenyt olvasott ;-)

Friss hir mara: Londonbol tudositottak, hogy megerkezett Lipcse CD!!! Legkorabban 5-en tudok reszleteket mondani.


Jó hír, különösen, hogy sokkal jobb, mint a Tel Aviv. Epekedve várjuk
Precious
Szépen bővül az LHN rendelési lista, folytatódik akkor a rendelés ? smile.gif))

-hogy mind meglegyen-
Gé_
Idézet (Precious @ 2009.07. 29. - 14:10:01) *
Szépen bővül az LHN rendelési lista, folytatódik akkor a rendelés ? smile.gif))

-hogy mind meglegyen-



Kedves Aspasia!

2006 óta nem sok minden változott körülöttem sem az angol tudás, sem a dombornyomásos kártya birtoklása terén, ha ezek hiánya most sem akadály, akkor
24/07/2009 Live @ ON Molson Amphitheater, Toronto-t és a
20/02/2010 Live @ O2 Arena, London-t ezennel bevállalom.

Ha jól értelmezem, akkor a kettő áráért jár egy bónusz lehetőség, amennyiben ez így van, akkor az pedig legyen a

27/02/2010 Live @ LTU Arena, Dusseldorf

Aspasia
Folytatódik a LHN kiadás, hamarosan frissítem a fórumon listát. Érdekes, hogy az új koncertek listája erősen szűrt. A dél-amerikai koncertek egyáltalán nem fognak megjelenni vajon?? Pedig azokon híresen odaadó a közönség.
Gé73, köszi-köszi!! Jegyeztelek!
Aki hallja, adja át, hogy várunk újabb jelentkezéseket. Aki szeretne részt venni, uccu neki, ne habozzon!
rush
Kedves Aspasia!

A második fordulóban a következő LHN kiadványt vállalnám:

Live @ CA Shoreline Amphitheater 12/08/2009

Köszönöm!

Inpu (Rush)
Aspasia
Megrendeltem a Puskás CD-ket. Az érintettek kaptak értesítést e-mailen.
Aspasia
Szia Rush!
Köszi, de sajnos már foglalt. Soulbrother, az elmaradt portói koncert helyett ezt választotta, csak még nem csináltam meg az új listát. Toronto, Montreal, San Fransisco, London és az utolsó Dusselforf foglalt. Bocsánat!
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.07. 31. - 09:42:55) *
Szia Rush!
Köszi, de sajnos már foglalt. Soulbrother, az elmaradt portói koncert helyett ezt választotta, csak még nem csináltam meg az új listát. Toronto, Montreal, San Fransisco, London és az utolsó Dusselforf foglalt. Bocsánat!


Oké, vettem, új javaslatom:

Live @ UT E Center, Salt Lake City 25/08/2009

Remélem, ezúttal sikerrel járok wink.gif

Üdv,
Rush
Aspasia
Frissítettem a listát a topik tetején az új koncert dátumokkal és jelentkezésekkel.

Tegnap kaptam egy rejtélyes levelet a Sandbag-től, akik a LHN CD-ket terjesztik. A levélben nagyon udvariasan megköszönik az eddigi türelmemet és további türelmet kérnek. A levélből csak az nem derül ki, hogy melyik megrendelésről van szó. Szóval további csúszás várható.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.08. 01. - 15:07:11) *
Frissítettem a listát a topik tetején az új koncert dátumokkal és jelentkezésekkel.

Tegnap kaptam egy rejtélyes levelet a Sandbag-től, akik a LHN CD-ket terjesztik. A levélben nagyon udvariasan megköszönik az eddigi türelmemet és további türelmet kérnek. A levélből csak az nem derül ki, hogy melyik megrendelésről van szó. Szóval további csúszás várható.


A Berlin LHN-ről...
Aspasia
Berlint nem én rendeltem, esetleg Frankfurt.

Idézet (rush @ 2009.08. 01. - 20:00:52) *
A Berlin LHN-ről...

rush
Idézet (Aspasia @ 2009.08. 02. - 09:17:08) *
Berlint nem én rendeltem, esetleg Frankfurt.


Akkor gondolom, ez nem egy bizonyos koncertre vonatkozik, csak azért mondtam Berlin-t, mert tudok olyasvalakitől, aki azt rendelte meg és ugyanezt az értesítést kapta, mint te. De kivárjuk, mit tehetünk mást... wink.gif
rush4you
Szevasztok,

Én is beszállnék akkor
2009.07.25 Bell Centre, Montréal már beírva
illetve 2009.08.10 Key Arena, Seattle

bonuszom meg budapest ofkórsz.

Anikó légyszives frissítds majd a nevemmel a listát, köszönet
Aspasia
Megtörtént. Pusz!
pacsab
Kedves Anikó!

Nekem jöhet még, veszem:

2009.08.19 Honda Center, Anaheim
2009.08.23 US Air, Phoenix
2009.09.01 Lakewood Amphitheater, Atlanta

Köszi, pacsab

Idézet (Aspasia @ 2009.08. 10. - 12:10:43) *
Megtörtént. Pusz!

Aspasia
Jelöltem!
Aspasia
Olvasom, elmarad San Francisco. Szegény soul brother, nincs szerencséd a koncertekkel...
soul brother
Igen, Porto helyett megrendeltem San Francisco-t, most az helyett Denvert...

Már visszaírt a LHN és cserélték is a rendelésem, úgyhogy remélem létrejön a koncert!!

Idézet (Aspasia @ 2009.08. 12. - 11:24:05) *
Olvasom, elmarad San Francisco. Szegény soul brother, nincs szerencséd a koncertekkel...

Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.