Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: 2010.01.11. Live In Budapest - Ott voltunk!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Tour of the Universe 2009
Oldalak: 1, 2, 3
Angelus
Helló Mindenki!

Új koncerthez, új topic smile.gif Itt dumáljuk ki, hogy éreztük magunkat tongue.gif
Useless-girl
oh ne aggódj Angie drága, lesz itt pár jóóó hosszú élménybeszámoló! biggrin.gif
vicuska
Én is azt hiszem. smile.gif
simi
Nagyon várom a hétfőt!!!!
Angelus
Szerintem rengetegen várjuk a 11-ét smile.gif És igen Usi, szeretnék majd szép, hosszú beszámolókat olvasni! smile.gif
töky
Helló mindenkinek! :)ha valaki esetleg Sopronból indulna neki a hétfői koncertnek, szivesen elvisszük és hozzuk kocsival,két főnyi szabad helyünk van. 5000ft/fő. ha valakit érdekelne a dolog keressen bármikor.
0620-9625 666, vagy adryykka@hotmail.com
köszi: Adri happy.gif
henry
Sziasztok!

Van két ülő jegyem hétföre.Árában 13500ft/db tel:209819729
Zútika
Már tűkön ülök én is! Negyedik DM koncertem, tudom, hogy fantasztikus lesz!!!:-)
Blackcat
Sziasztok!

Kiemelt v. sima álló jegyet, jegyeket keresekárában!!
Aki tud segíteni kérem szóljon!!! Köszi!
30/965-3148
Zútika
Perceken belül kezdődik Berlinben az év első koncertje, hamarosan megtudjuk a setlistet is!:-)
Fera
Szervusztok!

Sajnos a társaság, aki jött volna velem a holnapi koncertre, le kellett hogy mondja, még a jegyüket is eladták...
Esetleg valakinek nincs szüksége plusz egy koncert-társra? Bent úgyis a zenére fogunk figyelni (remélhetőleg rolleyes.gif )

Köszi előre is!
Babenoname
Januar 11-i koncertre kellene 1 VIP vagy kiemelt jegy. De akar 3-at is veszek! Surgos. Sajat reszre illetve baratnoim. Nagyon sok helyen keresunk. Irjatok legyszives emailt - azonnal csekkolom az emailt es holnap szemelyesen elintezzuk a jegyet.
Babenoname2000@aol.com

Koszonom!
Fera
Emberek, semmi válasz a #11-re? Ne okozzatok csalódást sad.gif
Faith
Sziasztok!
Bedobtam pár szavazást is. Az egyik kérdésre kéretik, csak koncert után válaszolni. wink.gif
TrX
Idézet (Fera @ 2010.01. 11. - 13:48:51) *
Emberek, semmi válasz a #11-re? Ne okozzatok csalódást sad.gif

Ha a kiemelt állóra szól a jegyed akkor ok. Kivételesen én is egyedül megyek... Érdekes lesz. smile.gif
Fera
Idézet (TrX @ 2010.01. 11. - 17:04:02) *
Ha a kiemelt állóra szól a jegyed akkor ok. Kivételesen én is egyedül megyek... Érdekes lesz. smile.gif


Az a baj hogy sajnos mögéd szól, a sima állóra.
De adok egy számot, csörgess meg ezen, ha ezt még olvasod, és legalább összefutunk. Szóval a szám: 70/621--5580
TrX
Idézet (Fera @ 2010.01. 11. - 17:18:11) *
Az a baj hogy sajnos mögéd szól, a sima állóra.
De adok egy számot, csörgess meg ezen, ha ezt még olvasod, és legalább összefutunk. Szóval a szám: 70/621--5580

Bocs, de még csak most fogok itthonról indulni és már nem kockáztatnék a hellyel kapcsolatban.
vik242
Hadd legyenek ezek az első képek a koncertről itt..... smile.gif

Nagyon ügyes voltam az imént... sad.gif

Ezek Sajna telefonosak

Van Kamerás is, de azok, majd késöbb, mert most alszom.
Ancsu
Jó reggelt MINDENKINEK !

"Öreg róka" vagyok már és anno említettem, hogy csak a Volán pályán nem voltam koncerten, de én a mai napig csak egy szóban tudom összefoglalni az élményemet : "ÚrIsten!! " ( a szó jó értelmében persze ) És ez a tegnapi koncertre is pont annyira igaz mint bármelyik előzőre. Viszont amit sosem tudok szó nélkül hagyni az az a stílus bizonyos embereknél akik nem tudják, hogy DM koncerten vannak, szóval mindig felháborít ha a körülöttem állók rossz szemmel nézik azt ha valaki jól érzi magát mert épp koncerten van. Kérdem én és aki tud válaszoljon : Miért jön olyan ember koncertre, vagy jöjjön, de akkor miért nem áll meg a szélén, ha zavarja a sikítozás , az ugrálás, az éneklés !!?? Nem feltétlenül tud érdekelni ez a tipusú ember, csak biztos sokan észre vettétek, sajnos vannak ilyenek.
Hát további szép napot MINDENKINEK !
Angelus
Apám mekkora volt ez a koncert!!!!!!!!!!!!! Wáááááááááááááááááááááááááááááááááá, élménybeszámolni csak később tudok, mert még a hatása alatt állok biggrin.gif

Faith, köszönöm a szavazás beillesztését! smile.gif
name
Fantasztikus koncert volt!
A fiúk nagyon odatették magukat. Istenkirályok!
Körülöttünk mindeni felállt, táncolt, tombolt, énekelt.
Leírhatatlanul jól éreztem magam, szuper hangulat volt! Köszönöm Fiúk!
Angelus
Idézet (Trixx @ 2010.01. 12. - 09:46:35) *
Fantasztikus koncert volt!
A fiúk nagyon odatették magukat. Istenkirályok!
Körülöttünk mindeni felállt, táncolt, tombolt, énekelt.
Leírhatatlanul jól éreztem magam, szuper hangulat volt! Köszönöm Fiúk!


Ekkora katarzis már régen nem éltem át és a Home végén mekkora volt mikor Dave bejött és énekeltetett minket biggrin.gif
name
Idézet (Angelus @ 2010.01. 12. - 09:50:40) *
Ekkora katarzis már régen nem éltem át és a Home végén mekkora volt mikor Dave bejött és énekeltetett minket biggrin.gif

A Home alatt levegőt sem vettem annyira gyönyörű volt.
És igen, utána mikor Dave énekeltetett minket, áááááááááá le sem tudom írni, nagyon nagy volt. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ óóóóóóóóóóóó
Angelus
Idézet (Trixx @ 2010.01. 12. - 09:55:16) *
A Home alatt levegőt sem vettem annyira gyönyörű volt.
És igen, utána mikor Dave énekeltetett minket, áááááááááá le sem tudom írni, nagyon nagy volt. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ óóóóóóóóóóóó


És az az őrült jammelés?? biggrin.gif biggrin.gif Kész vagyok, itt ordít a Miles away, én meg még pizsiben és rekedten éneklem biggrin.gif
name
Idézet (Angelus @ 2010.01. 12. - 10:00:23) *
És az az őrült jammelés?? biggrin.gif biggrin.gif Kész vagyok, itt ordít a Miles away, én meg még pizsiben és rekedten éneklem biggrin.gif

A Miles Away-t nagyon vártam. És nem csalódtam, ütött! Olyan jó látni, mikor így önfeledten zenélnek!
Milyen jó ötlet volt Martintól annak idején, hogy gitárt akar használni. biggrin.gif Szuper volt!
Angelus
Idézet (Trixx @ 2010.01. 12. - 10:19:00) *
A Miles Away-t nagyon vártam. És nem csalódtam, ütött! Olyan jó látni, mikor így önfeledten zenélnek!
Milyen jó ötlet volt Martintól annak idején, hogy gitárt akar használni. biggrin.gif Szuper volt!


Húúúúúúúúúúúúúúú, nekem minden szám ütött, teljesen elszálltam az élvezettől smile.gif

Képek a kapuból és a kordonból:
Zútika
Idézet (Angelus @ 2010.01. 12. - 10:36:32) *
Húúúúúúúúúúúúúúú, nekem minden szám ütött, teljesen elszálltam az élvezettől smile.gif

Képek a kapuból és a kordonból:



Nagyon nagy volt a tegnapi koncert! THANK YOU DEPECHE MODE, SEE YOU NEXT TIME!!!
Angelus, köszönöm szépen a koronát, és a fotót rólam és koncertpartneremről!
Én is hamarosan teszek fel képeket!:-)
Angelus
Idézet (Zútika @ 2010.01. 12. - 10:58:40) *
Nagyon nagy volt a tegnapi koncert! THANK YOU DEPECHE MODE, SEE YOU NEXT TIME!!!
Angelus, köszönöm szépen a koronát, és a fotót rólam és koncertpartneremről!
Én is hamarosan teszek fel képeket!:-)


Igen, volt See you next time, remélem ez a next time minél hamarabb lesz és akkor én is kiemeltbe megyek!!! smile.gif

Szívesen, remélem ráment a búrátokra és nem esett le, az enyém bírta a pogózást is. smile.gif Várom a képeidet, addig elmegyek és kajálok valamit, mert tegnap du 1 óta nem ettem semmit!! biggrin.gif
Zútika
Idézet (Angelus @ 2010.01. 12. - 11:07:47) *
Igen, volt See you next time, remélem ez a next time minél hamarabb lesz és akkor én is kiemeltbe megyek!!! smile.gif

Szívesen, remélem ráment a búrátokra és nem esett le, az enyém bírta a pogózást is. smile.gif Várom a képeidet, addig elmegyek és kajálok valamit, mert tegnap du 1 óta nem ettem semmit!! biggrin.gif



Teljesen jó volt a fejemre, pedig egészen nagy fővel áldott meg a Jóisten!:-) Csak az Enjoy alatt vettem fel, szerencsére nem okozott közbotrányt a mögöttem állóknál (viszont amikor a Personal Jesus után is felvettem, hogy lássák a levonuló srácok, akkor éreztem, hogy hátulról veszik le rólam, az már kiverhette a biztosítékot...)!
1-2 képet beszúrok!
eszcy
Egyszerűen leírhatatlan volt! FANTASZTIKUS!!!!! biggrin.gif
Íme pár kép, amit sikerült a nagy ugrálás közben csinálni. biggrin.gif
Angelus
Zútika, eszcy, köszi a képeket, lementettem smile.gif
Zútika
Idézet (eszcy @ 2010.01. 12. - 12:00:14) *
Egyszerűen leírhatatlan volt! FANTASZTIKUS!!!!! biggrin.gif
Íme pár kép, amit sikerült a nagy ugrálás közben csinálni. biggrin.gif



Nagyon jó képek!:-)
1-2 fotóm a Nitzer Ebb-ről, mert azért őket is szeressük:

dragon
Ismét egy autista újságíró :

http://index.hu/kultur/showbiz/2010/01/12/richard_touch_me/

ez a duma a cikk végén:
A Personal Jesusszel zártak, aminek magyarul a refrénje a "Richard, touch me". Richard megérintett.


Reach out, touch faith !!! (helyesen)
Zútika
Idézet (Angelus @ 2010.01. 12. - 12:19:44) *
Zútika, eszcy, köszi a képeket, lementettem smile.gif


Ne félj, van még!:-)

A tömeg a koncert előtti percekben:

Csatolmány megtekintése

Hole to Feed:

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése
Angelus


Idézet (dragon @ 2010.01. 12. - 12:22:44) *
Ismét egy autista újságíró :

http://index.hu/kultur/showbiz/2010/01/12/richard_touch_me/

ez a duma a cikk végén:
A Personal Jesusszel zártak, aminek magyarul a refrénje a "Richard, touch me". Richard megérintett.


Reach out, touch faith !!! (helyesen)


Hú, de ciki vazeg biggrin.gif Remélem a hsz-ek között valaki megemlítette, hogy hogy is szól az a mondat helyesen.

Idézet (Zútika @ 2010.01. 12. - 12:27:32) *
Ne félj, van még!:-)

A tömeg a koncert előtti percekben:

Csatolmány megtekintése

Hole to Feed:

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése


Jók ezek a képek Daveről biggrin.gif Nyami!!! Amúgy míg vártunk a beszaladás után a küzdőtéren, Kessler sasszézott el mögöttünk. smile.gif

Jajj megnéztem az online m1 híradó tegnap adását, tényleg benne voltunk és Capri lepedője is: Please Dave, touch Martin biggrin.gif
Zútika
Idézet (dragon @ 2010.01. 12. - 12:22:44) *
Ismét egy autista újságíró :

http://index.hu/kultur/showbiz/2010/01/12/richard_touch_me/

ez a duma a cikk végén:
A Personal Jesusszel zártak, aminek magyarul a refrénje a "Richard, touch me". Richard megérintett.


Reach out, touch faith !!! (helyesen)



Te jó ég, ez a nő agyilag és lelkileg ott maradt a '80-as évek végén...

Walking In My Shoes:

Csatolmány megtekintése

Onix
Fantasztikus koncert volt!VARÁZSLATOS!És Martin szólói!Nem is találok erre szavakat!Csodálatosak voltak! wub.gif
Köszönet a 117.szektor lelkesedéséért!Különösen a mögöttünk,az L sorban ülő srácoknak,akikkel már kezdés előtt sikerült letárgyalni,hogy bizony nem ülünk egy percig sem! biggrin.gif Remek volt a hangulat!!!!!!!
Set me free
ó gyerekek hát ez a koncert fantasztikus volt biggrin.gif
Zútika
It's No Good és Precious:
recoil
Idézet (dragon @ 2010.01. 12. - 13:22:44) *
Ismét egy autista újságíró :

http://index.hu/kultur/showbiz/2010/01/12/richard_touch_me/

ez a duma a cikk végén:
A Personal Jesusszel zártak, aminek magyarul a refrénje a "Richard, touch me". Richard megérintett.


Reach out, touch faith !!! (helyesen)



Nagyon gáz ez a cikk, és erősen minősíti az "alkotó" hozzá(nem)értését....
sori
Szavakat még én se találok. Valamit tudnak ezek a fiúk. Olyan extázisban voltam, hogy nem csináltam képeket... Illetve csak telefonnal, és összesen 9-et. Majd jól összelopkodom tőletek smile.gif
recoil
Idézet (Zútika @ 2010.01. 12. - 13:19:52) *
Nagyon jó képek!:-)
1-2 fotóm a Nitzer Ebb-ről, mert azért őket is szeressük:



És mivel "szeressük" őket, íme pár nóta, kedvcsinálónak :-)

Kód
http://data.hu/get/2071987/NITZER_EBB_-_Control_im_here_7inch_mix.mp3.html
http://data.hu/get/2071991/NITZER_EBB_-_Control_im_here_Hardcore_mix.mp3.html
http://data.hu/get/2071996/NITZER_EBB_-_Family_man.mp3.html
http://data.hu/get/2072001/NITZER_EBB_-_Fun_to_had_7inch_version.mp3.html
http://data.hu/get/2072050/NITZER_EBB_-_Who_we_are_7inch_version.mp3.html
http://data.hu/get/2072077/NITZER_EBB_-_Lightning_man_7inch_version.mp3.html
http://data.hu/get/2072095/NITZER_EBB_-_Lightning_man_Barry_Adamson_mix.mp3.html
http://data.hu/get/2072123/NITZER_EBB_-_Lightning_man_The_Industry_vs._the_ebb_mix.mp3.html
Faith
Idézet (dragon @ 2010.01. 12. - 12:22:44) *
Reach out, touch faith !!! (helyesen)


Semmi gáz a cikkel, szerintem. Ráadásul pozitív és félreértelmezitek, ahogy a végét is.
A Richarddal kb azt akarta mondani, hogy annó (de szerintem most is) nem sokan tudták a szöveget, és mindenféle hasonló halandzsákat énekeltek.
Jó lett volna, ha dob még egy mondatot a végére, hogy az emberek értsék a poént, és ne ez maradjon meg sok nem dM rajongóba, hogy Richardot fogdossák a dM rajongók...
sori
Idézet (Faith @ 2010.01. 12. - 17:24:01) *
Semmi gáz a cikkel, szerintem. Ráadásul pozitív és félreértelmezitek, ahogy a végét is.
A Richarddal kb azt akarta mondani, hogy annó (de szerintem most is) nem sokan tudták a szöveget, és mindenféle hasonló halandzsákat énekeltek.
Jó lett volna, ha dob még egy mondatot a végére, hogy az emberek értsék a poént, és ne ez maradjon meg sok nem dM rajongóba, hogy Richardot fogdossák a dM rajongók...





"Richardot fogdossák a dM rajongók..." ez jó! smile.gif
suzie19
Helló minden Depeche fannak! biggrin.gif Eszméletlen jó volt a koncert, még mindig a hatása alatt vagyok!!!

Nem tudjátok véletlenül, mi volt a számok sorrendje? Ha valaki megírná, előre is köszi!
Zútika
Idézet (sori @ 2010.01. 12. - 17:16:14) *
Szavakat még én se találok. Valamit tudnak ezek a fiúk. Olyan extázisban voltam, hogy nem csináltam képeket... Illetve csak telefonnal, és összesen 9-et. Majd jól összelopkodom tőletek smile.gif


Adok még egy kis lopkodni valót!:-)

Dave: "Még 2 sört kérek!":-D

Csatolmány megtekintése

World In My Eyes vége:

Csatolmány megtekintése

Insight:

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Home:

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése
sori
Idézet (Zútika @ 2010.01. 12. - 17:46:27) *




Ellopva smile.gif
Köszönöm szépen smile.gif
Zútika
Idézet (suzie19 @ 2010.01. 12. - 17:35:19) *
Helló minden Depeche fannak! biggrin.gif Eszméletlen jó volt a koncert, még mindig a hatása alatt vagyok!!!

Nem tudjátok véletlenül, mi volt a számok sorrendje? Ha valaki megírná, előre is köszi!


1. Intro+ In Chains
2. Wrong
3. Hole to Feed
4. Walking In My Shoes
5. It's No Good
6. A Question Of Time
7. Precious
8. World In My Eyes
9. Insight
10. Home
11. Miles Away/The Truth Is
12. Policy of Truth
13. In Your Room
14. I Feel You
15. Enjoy the Silence
16. Never Let Me Down Again

17. One Caress
18. Stripped
19. Behind The Wheel
20. Personal Jesus

Miles Away:

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése
Doronicum
DEPESMÓD avagy élménybeszámoló távirati stílusban

Metróval mentem, de félve, hogy minden tele lesz feketébe öltözött, hangoskodó rajongókkal. Ám zsúfolás mentesek és csendesek voltak a vagonok. Nézegettem, találgattam ki tarthat a koncertre. Meglepődtem, amikor a Stadionok állomásnál szinte mindenki kiszállt…

A metró kijáratnál vásári árusok asztalkái állták utunkat, perec, forraltbor, trombita, álarc, zsíroskenyér, kisüsti – hogy jutunk át ezen a labirintuson?

A belépés zökkenőmentes volt, hamar megtaláltam a helyemet is. Egyébként egyáltalán nem szeretem a stadion koncerteket, hömpölyög a sok ember, az előadókat bélyeg méretben látni és túl hamar befejeződnek… Ráadásul most teljesen egyedül jöttem, de végül is van itt még tizenkétezer ember, majdcsak kerekedik valami buli… A hangosítás nem rossz, Nitzer Ebb már döngeti a talpalávalót. Lenn már mozognak is, itt a lelátón még semmi. Na, én nem szeretnék ülni. Hanem ugrálni, táncolni, örülni – őrülni. Reménykedem, hogy belevaló csapatok érkeznek majd körém.

Félórányi technikai szünet után villanyoltás, a tömeg fütyül, tapsol, türelmetlenkedik. Rám szólnak. ’üjjémárleaseggedrebazmeg, nem érted?’. Körülnézek. Jesszusom, az én jegyem a passzív kívülállók közé vetett. Mi ez, szakorvosi váróterem? Na jó, leülök. Az első számok nem túl pörgősek… De a Question of Time-nál felugrok és igenis táncba kezdek. Ezért vagyunk itt, nem? Lengetem a karom, ahol kell, tapsolok, ahol kell, énekelek mindenhol és befogadom az előadást. Érdekes érzés a stadionnyi tömeg lüktetése...

A zenekar is remekül érzi magát, látni rajtuk, hogy most valóban örömmel zenélnek, hálásak a fogadtatásért és folyamatosan mosolyognak, nevetnek. Játszanak a közönséggel, énekeltetnek, tornáztatnak minket, Dave és Martin többször is előre jön a kifutóra, Dave csibészkedik, egyfolytában provokálja híveit mozdulataival... Közben többször körülnézek: minden szektor hullámzik, már mindenki felállt, táncol, ugrál – kivéve a körülettem levő sorokat. Nem értem miért maradnak ülve és morgolódnak folyamatosan, hogy nem látnak. Pedig a koncert összélménye nemcsak a zenekar érdeme ám, hanem a közönség aktív résztvételének is köszönhető! Ez nem színházi előadás, ahol csak a végén kell tapsolni, hanem interaktív jamboree. Szoros velejárója az izzadságszag, lábfájás, izomfáradás, rekedtség is . HISZEN EZÉRT JÖTTÜNK, NEM?





name
Zútika köszönöm a képeket. Lementettem, én nem tudtam fényképezni.
Külön köszönet a Martinos fotókért. smile.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.