Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Jaaajjjj tudom, melyik ez a videó, jobb, ha nem nézem meg, mert rám tör a féltékenységi roham és begurulok XD XD

Az előbb beszéltem anyámmal, ő is azt mondta, hogy elszállt. Mármint a vérnyomásom biggrin.gif

Most már jól vagyok, igen, legalábbis remélem.

Ja, hát remélem, hogy lesz jegy. Egy csajnak is írtam Facebook-on, ott láttam az eseménynél a résztvevők között, és mondta, hogy neki sincs még jegye, de január végén kimegy Bécsbe, és ott majd körbenéz.
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 03. - 17:33:02) *
Jaaajjjj tudom, melyik ez a videó, jobb, ha nem nézem meg, mert rám tör a féltékenységi roham és begurulok XD XD

Az előbb beszéltem anyámmal, ő is azt mondta, hogy elszállt. Mármint a vérnyomásom biggrin.gif

Most már jól vagyok, igen, legalábbis remélem.

Ja, hát remélem, hogy lesz jegy. Egy csajnak is írtam Facebook-on, ott láttam az eseménynél a résztvevők között, és mondta, hogy neki sincs még jegye, de január végén kimegy Bécsbe, és ott majd körbenéz.

Jaaaaaaa idézem mit mondtál tavaly márciusban mikor megnézted a vidit. biggrin.gif

"Jááááájjj nem akarom látni a végéééééééét!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amikor először láttam ezt a videót olyan mérges voltam hogy azt kifejezni nem lehet XDD"

"a k*va anyját anak a ribancnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Na jólvan...nyugi... XD Nem hogy én lettem volna ott basszus én úgy elkaptam volna hogy csak úgy dörgött volna XD
De a csajnak szerencséje van, mert Dave-től akart puszit. hehe XD"

muhaha laugh.gif

Azért ha továbbra is nem vagy jól inkább menj el dokihoz.
Mode93
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
xxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ezen behaltam XD XD laugh.gif laugh.gif
Ja, hát most is így reagálnék..ezért inkább nem nézem meg XD


Jól leszek, csak vissza kell állnia a rendnek biggrin.gif
Mode93
Tegnap anyukámmal megállapodtunk, hogy szerinte Adam aranyosabb, mint Theo, de Theo sem rossz, csak szerinte Adam aranyosabb. biggrin.gif

Micsoda eszmefuttatás..biggrin.gif

Egyébként tegnap elkezdtem betanulni a Hurts - Wonderful life koreográfiát biggrin.gif

hahah XD Anyám meg beindította a webcamerát, és képeket csinált XDDDDDDD
Mode93
nem vagyok normális XD
Itt vinnyogok a gép előtt XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 03. - 18:00:28) *
Tegnap anyukámmal megállapodtunk, hogy szerinte Adam aranyosabb, mint Theo, de Theo sem rossz, csak szerinte Adam aranyosabb. biggrin.gif

Micsoda eszmefuttatás..biggrin.gif

Egyébként tegnap elkezdtem betanulni a Hurts - Wonderful life koreográfiát biggrin.gif

hahah XD Anyám meg beindította a webcamerát, és képeket csinált XDDDDDDD

megnézném......... biggrin.gif

Mindkét pasi aranyos. smile.gif
Mode93
Szerintem is biggrin.gif

Vica küldök neked képeket Facebook-on, aqnyám elvileg Angie-nek is küldött XDDDD
vicuska
akkor majd Angie is röhög. biggrin.gif
Mode93
az tuti biggrin.gif
vicuska
biggrin.gif

Mode te nagyon lökött csaj vagy. biggrin.gif
Mode93
tudom biggrin.gif
vicuska
Jókat röhögtem a képeiden. biggrin.gif
Mode93
hahaha biggrin.gif
Mode93
ahhjjj..lassan menni kell készülődni.
Mode93
Na jól van, én megyek rakodni, meg kicsit átnézem a németet. Egész délután itt ültem Hurts jegyek után kutatva ...xD xD

Jó éjt..holnap reggel igyekszem nem összeesni XD
vicuska
Jó éjt Mode.

Reméljük a holnap reggeled simább lesz.
name
Boldog Új Évet Mindekinek!

Vicusnak meg boldog névnapot így utólag rolleyes.gif
Vagy a FB-n már írtam? Nemtom. Szét vagyok esve.

Pusszantás!
Neo71
Sziasztok babák! biggrin.gif
Bocsi hogy eltűntem INNEN egy időre, csak ugye suli szünet volt, örültem ha a SAJÁT gépemen a facebookra felengedett a lányom! wacko.gif
Na jól van, de ki ne tenne meg mindent a gyereke kedvéért? XD
Itt is Boldog új évet kívánok mindenkinek! biggrin.gif

Ma kaptam a 2. szurit, kicsit kába vagyok tőle, valami nagyon erős fájdalomcsillapító van benne. Vagyis a 3 közül amit kapok az egyik az! XD
Most jobb is a derekam egy kicsit, de MEDDIG?

Na, hogy jó kedvetek legyen:

Három férfi ül meztelenül a szaunában. Egyszer csak egy pittyegő hangot hallanak. Az első megnyom egy pontot az alkarján, mire a pittyegő hang elhallgat. A többiek kérdően néznek rá:
-Ez a személyhívóm volt. Nekem egy mikrochip van a bőröm alá ültetve - mondja.
Néhány perccel később telefoncsengést hallanak.
A második férfi a füléhez emeli a tenyerét. Miután végzett a beszélgetéssel, megmagyarázza a dolgot:
- Ez az én mobiltelefonom. Egy speciális mikrochip van a kézfejemben.
A harmadik férfi úgy érzi neki is fel kell mutatnia valamit. Kimegy a szaunából, át a mosdóba. Mikor visszatér, egy darab vécépapír lóg ki a hátsójából. A többiek csodálkozva néznek rá.
- Na, mi van?
- Kaptam egy faxot.

XDDDDDDD
vicuska
Idézet (Trixx @ 2011.01. 04. - 08:11:54) *
Boldog Új Évet Mindekinek!

Vicusnak meg boldog névnapot így utólag rolleyes.gif
Vagy a FB-n már írtam? Nemtom. Szét vagyok esve.

Pusszantás!

Boldog új évet Trixx. smile.gif

Írtál fb-n névnapi üzit,de azért köszi az utólagos köszöntést is. smile.gif

Idézet (Neo71 @ 2011.01. 04. - 09:56:11) *
Sziasztok babák! biggrin.gif
Bocsi hogy eltűntem INNEN egy időre, csak ugye suli szünet volt, örültem ha a SAJÁT gépemen a facebookra felengedett a lányom! wacko.gif
Na jól van, de ki ne tenne meg mindent a gyereke kedvéért? XD
Itt is Boldog új évet kívánok mindenkinek! biggrin.gif

Ma kaptam a 2. szurit, kicsit kába vagyok tőle, valami nagyon erős fájdalomcsillapító van benne. Vagyis a 3 közül amit kapok az egyik az! XD
Most jobb is a derekam egy kicsit, de MEDDIG?

Na, hogy jó kedvetek legyen:

Három férfi ül meztelenül a szaunában. Egyszer csak egy pittyegő hangot hallanak. Az első megnyom egy pontot az alkarján, mire a pittyegő hang elhallgat. A többiek kérdően néznek rá:
-Ez a személyhívóm volt. Nekem egy mikrochip van a bőröm alá ültetve - mondja.
Néhány perccel később telefoncsengést hallanak.
A második férfi a füléhez emeli a tenyerét. Miután végzett a beszélgetéssel, megmagyarázza a dolgot:
- Ez az én mobiltelefonom. Egy speciális mikrochip van a kézfejemben.
A harmadik férfi úgy érzi neki is fel kell mutatnia valamit. Kimegy a szaunából, át a mosdóba. Mikor visszatér, egy darab vécépapír lóg ki a hátsójából. A többiek csodálkozva néznek rá.
- Na, mi van?
- Kaptam egy faxot.

XDDDDDDD

Szia Neo.

Semmi baj tudjuk,hogy kitúrt a lányod a géped mögül. biggrin.gif

BUÉK neked is.

Akkor olyan az a szuri mint a lórúgás. blink.gif

Hehehe a viccen meg felröhögtem. biggrin.gif
vicuska
http://depechemodeforever.network.hu/video..._dave_bananozik

hehe Dave megeszi Andy banánját......... biggrin.gif
vicuska
Jihááááá megtaláltam a tegnapi puszizós vidit egészben. biggrin.gif

http://depechemoderajongoi.network.hu/vide..._ll_fix_it_1983

Az a kérdés hogy lehetne ezt youtube-on megtalálni?Help...............
vicuska
Ez is klassz........ smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=X0Hez25fFrg

Fura látni a World Trade Centert ami azóta már sajnos nem létezik..........
Mode93
Hello
Csak beköszönök, kicsit szünetelek. itt szenvedek a mocskos fizikával, és már elegem van belőle.
Menne a feladat, csak rajzolni kell benne, és nem értem, mikor milyet kell. Már innen a netről szedem az infokat...többet és értelmesebbet találok itt, mint a könyvben. Ráadásul az ügyes tanárunk olyan könyvből gyakoroltat velünk feladatokat, ami nekünk nincs meg. értitek ezt?????
Elegem van az egészből, de már nagyon....és muszáj valami normálisat produkálnom holnap, különben nagy baj lesz. De ha egyszer nem értem, mit csináljak.....
remélem azzal is lehet pontokat szerezni, hogy fölírogatom a példákat, megcsinálom, meg a rajzra amit tudok beírok aztán kész.
Gyűlölöm a fizikát.........
Sőt...azzal se megyek sokra, ha a neten keresek feladatokat, mert hiába találok, nincs kidolgozva, és nem tudom kielemezgetni, hogy ez miért oda kerül ez meg miért ide.........erről ennyit.
Onix
BÚÉK Nektek!!!!!
Ma itthon voltam,mert nem éreztem jól magamat,gondoltam benézek,de mindig olyankor lépek be,amikor nincs itt senki. Ez az én formám. rolleyes.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 04. - 15:22:20) *
Hello
Csak beköszönök, kicsit szünetelek. itt szenvedek a mocskos fizikával, és már elegem van belőle.
Menne a feladat, csak rajzolni kell benne, és nem értem, mikor milyet kell. Már innen a netről szedem az infokat...többet és értelmesebbet találok itt, mint a könyvben. Ráadásul az ügyes tanárunk olyan könyvből gyakoroltat velünk feladatokat, ami nekünk nincs meg. értitek ezt?????
Elegem van az egészből, de már nagyon....és muszáj valami normálisat produkálnom holnap, különben nagy baj lesz. De ha egyszer nem értem, mit csináljak.....
remélem azzal is lehet pontokat szerezni, hogy fölírogatom a példákat, megcsinálom, meg a rajzra amit tudok beírok aztán kész.
Gyűlölöm a fizikát.........
Sőt...azzal se megyek sokra, ha a neten keresek feladatokat, mert hiába találok, nincs kidolgozva, és nem tudom kielemezgetni, hogy ez miért oda kerül ez meg miért ide.........erről ennyit.

A fizikával én is mindig hadilábon álltam........

sajnos okosat nem tudok mondani ezzel kapcs........

Idézet (Onix @ 2011.01. 04. - 15:34:49) *
BÚÉK Nektek!!!!!
Ma itthon voltam,mert nem éreztem jól magamat,gondoltam benézek,de mindig olyankor lépek be,amikor nincs itt senki. Ez az én formám. rolleyes.gif

Oniiiiiiiiiix sziaaaaaaaaaa.De jó itt látni téged. smile.gif

Boldog új évet neked.

Gyere máskor is és akkor hátha összefutunk itt.

Jobbulást.

Mode93
Orsssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii biggrin.gif biggrin.gif

Neked is boldog új évet biggrin.gif



Hiába, a fizikát és a matekot nem nőknek találták ki.
Mode93
Ja Vica neked még van egy videód amit meg kell nézni..biggrin.gif Tudod, a tegnapi..biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 04. - 17:35:57) *
Ja Vica neked még van egy videód amit meg kell nézni..biggrin.gif Tudod, a tegnapi..biggrin.gif

Ja igen.Nem felejtettem el. biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2011.01. 04. - 11:49:08) *
Jihááááá megtaláltam a tegnapi puszizós vidit egészben. biggrin.gif

http://depechemoderajongoi.network.hu/vide..._ll_fix_it_1983

Az a kérdés hogy lehetne ezt youtube-on megtalálni?Help...............

Mooooooooode légysz segíteni hogy találjam meg ezt a vidit youtube-on.Mielőtt azt mondanád írjam be a keresőbe már megtettem,de nem találtam semmit.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2011.01. 04. - 19:23:54) *
Ja igen.Nem felejtettem el. biggrin.gif


Mooooooooode légysz segíteni hogy találjam meg ezt a vidit youtube-on.Mielőtt azt mondanád írjam be a keresőbe már megtettem,de nem találtam semmit.


mindjárt XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 04. - 18:34:51) *
mindjárt XD

Kösszencs.:XD

Tök jó az a vidi egészben.Nem tudom nézted-e.............?
Mode93
hát nem nagyon találom wacko.gif
szerintem fenn sincs..

Idézet (vicuska @ 2011.01. 04. - 19:38:40) *
Kösszencs.:XD

Tök jó az a vidi egészben.Nem tudom nézted-e.............?


igen néztem....xD xD xD de nem mondok semmit XD

Na és szólj majd ha felfedezted Theo-n amit kell biggrin.gif
vicuska
Lehet de akkor aki a másik oldalra felrakta hogy találta meg? blink.gif

Tudom féltékeny vagy........ biggrin.gif De ari a csaj ahogy együtt énekel Dave-el. smile.gif

Oké szólok. biggrin.gif
Mode93
Hát gondolom régebben fönn volt, vagy más oldalról szedte le. Régen én is láttam az éneklős rész nélkül youtube-on

Vica annyit segítek, hogy olyan szép helyen keresd biggrin.gif
vicuska
Az éneklős rész nélkül a youtube-on fent van.Azt raktam be tegnap. biggrin.gif

Oké nézem a pasid szép részét. biggrin.gif
Mode93
naaa azért annyira ne nézd, csak vess rá egy pillantást és mondj valamit biggrin.gif XDDDD



Ja arra emlékszem, de ha meglesz a teljes verzió, majd szólok biggrin.gif csak előkerül..xD
Neo71
Idézet (vicuska @ 2011.01. 04. - 11:42:40) *
http://depechemodeforever.network.hu/video..._dave_bananozik

hehe Dave megeszi Andy banánját......... biggrin.gif

Ez jó! biggrin.gif
Mode93
óóó hello Neo XDDD

Dave banánozik xxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
vicuska
Mode megnéztem a vidit de nekem nem tünt fel semmi.Illetve az,hogy a pasidnak elől dudorodik a gatyája meg ,hogy állandóan a zsebében turkált. biggrin.gif
Szóval szabad a gazda nem tudom mire gondoltál.

Idézet (Neo71 @ 2011.01. 04. - 18:58:32) *
Ez jó! biggrin.gif

szia Neo.

Nézd a többi vidit is. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2011.01. 04. - 18:58:00) *
naaa azért annyira ne nézd, csak vess rá egy pillantást és mondj valamit biggrin.gif XDDDD



Ja arra emlékszem, de ha meglesz a teljes verzió, majd szólok biggrin.gif csak előkerül..xD

Oké köszi. biggrin.gif
Neo71
Sziasztok! Nézem a többi vidit! biggrin.gif

Arra gondoltam, hogy mi lenne ha facebookra átraknánk az Enjoy fórumot. Ott is lehet linkelni meg képet feltölteni, és akkor tuti nem felejteném el hogy jöjjek! XD
Mode93
Idézet (vicuska @ 2011.01. 04. - 20:00:43) *
Mode megnéztem a vidit de nekem nem tünt fel semmi.Illetve az,hogy a pasidnak elől dudorodik a gatyája meg ,hogy állandóan a zsebében turkált. biggrin.gif
Szóval szabad a gazda nem tudom mire gondoltál.


szia Neo.

Nézd a többi vidit is. biggrin.gif


Oké köszi. biggrin.gif



Hát ezen felröhögtem!!!! XD
"állandóan a zsebében turkált" XDDDD

Amit először írtál, azt kellett észrevenni :DDDDDDDDDDDDD

jó kis Hurts gatya XDDDD

Meg ma is kiraktam egy videót, abban meg az a kedvenc részem, amikor elkezdi kigombolni a zakóját XDDDDD
vicuska
Mode akkor oké,hogy azt láttam amit te is . biggrin.gif

Neo szerintem maradjunk itt.........is......... biggrin.gif
Mode93
hehehe biggrin.gif
tartalmas biggrin.gif biggrin.gif
Neo71
Nagyon jók a videók! biggrin.gif
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2011.01. 04. - 19:25:41) *
Nagyon jók a videók! biggrin.gif

ugye?nekem is bejövősek. biggrin.gif
Mode93
na mi van, igen csönd lett biggrin.gif
vicuska
Neo szokás szerint eltünt......... biggrin.gif
Mode93
hát itt van biggrin.gif
csak nem ír biggrin.gif
vicuska
mi a helyzet Mohamed Bettyke? biggrin.gif
Mode93
Héééjjj én nem vagyok Mohamed XDDDD

te tartasz több férjet egyszerre Mohamed Vica XDDD
Neo71
Hát itt vagyok, csak néha ki kell feküdnöm vízszintbe hogy pihenjen a derekam. Elég neki 5-10 perc, csak többször is kell csinálnom. Állandóan feküdni nem tudok. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2011.01. 04. - 19:46:03) *
Héééjjj én nem vagyok Mohamed XDDDD

te tartasz több férjet egyszerre Mohamed Vica XDDD

Hehe! Ez jó!
Am Bettyke neked van egyszerre 5-6-10-100 szerelmed is! XD
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.