Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 09. - 16:25:37) *
Hú de sokat beszélgettünk xD

Nem lesz belőle pletyka. biggrin.gif
vicuska
Szépséges jó reggelt mindenkinek. smile.gif
Mode93
hehe XD

Sziasztok XD

Olyan jót álmodtam...vagy nem is jót, hanem érdekeset. A fürdőnk helyére egy szoba volt berendezve. És ott laktam benn én, meg volt egy kisbabám. Tök szép kislány volt. És annyi volt az egész, hogy anyám elment otthonról, én meg otthon maradtam a babával. Aludt, én meg néztem....tök édes volt biggrin.gif
Mode93


Mode93


vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 10. - 16:09:47) *
hehe XD

Sziasztok XD

Olyan jót álmodtam...vagy nem is jót, hanem érdekeset. A fürdőnk helyére egy szoba volt berendezve. És ott laktam benn én, meg volt egy kisbabám. Tök szép kislány volt. És annyi volt az egész, hogy anyám elment otthonról, én meg otthon maradtam a babával. Aludt, én meg néztem....tök édes volt biggrin.gif

És ki a baba apja?Theo vagy Alan? biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2011.01. 10. - 16:21:20) *

hehehe ez de,jó.Idétlenek. biggrin.gif
Mode93
Azt nem tudom, férfi nem szerepelt az álmomban XD


fúú..nem tudom most így, de szerintem Theo gyereke volt..
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 10. - 19:03:44) *
Azt nem tudom, férfi nem szerepelt az álmomban XD


fúú..nem tudom most így, de szerintem Theo gyereke volt..

miért pont Theo-jé? biggrin.gif
hehe ráhasonlított?
Mode93
Idézet (vicuska @ 2011.01. 10. - 20:06:47) *
miért pont Theo-jé? biggrin.gif
hehe ráhasonlított?



Neeem, senkire sem hasonlított, hiszen még újszülött volt, hanem úgy megérzés alapján. Az álmomban is olyan Theo-s érzésem volt, meg most is, valahogy érzem xD
vicuska
Szóval most Theo a sláger nálad. biggrin.gif

Nem is mondtam,hogy én meg valamelyik éjszaka tök rosszat álmodtam.Halállal volt kapcsolatos......... blink.gif
Mode93
Ja, kb. xD
Meg kell szereznem xD Nehéz lesz, de.....xD xD


Jesszus....wacko.gif
Mode93
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 10. - 19:31:47) *

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2011.01. 10. - 19:19:37) *
Ja, kb. xD
Meg kell szereznem xD Nehéz lesz, de.....xD xD


Jesszus....wacko.gif

Hajrá szerezd meg. biggrin.gif
vicuska
Jó éjt. smile.gif
Neo71
Helló! XD
Mode93
Sziasztok!

A múlt éjjel megint furcsát álmodtam. A régi, még legelső általános iskolám udvarán (ami hatalmas), volt egy összejövetel. Nem tudom, kiknek és miért. És sorban érkeztek olyan emberek, akiket szeretek. ott voltak a dM tagok...a Nox-os Szilvi jött, akinek mellesleg a nyakában kötöttem ki amikor megláttam.....aztán a Savaria DM fan Club-os barátaim...mindenki. Az egész iskola olyan emberekkel volt tele. Aztán beszélgetések folytak, meg stb. És amikor besötétedett, a b.nőmmel leültünk enni egy büfébe, és felnéztem az égre. Kiesett a számból a kaja, és mondtam barátnőmnek, hogy nézzen oda.......Nagy volt a Hold....sokkal nagyobb a szokásosnál, és óráról órára növekedett. Barátnőm egyszer csak megszólal (tisztán emlékszem erre a mondatára):
"Elhiszed, hogy ez fog minket kicsinálni?"
Hát mondom neki, hogyan ne hinném el...ha a Hold közeledik a Föld-höz, az nagyon nem jó. és csak nőtt...Aztán tökre be voltunk fosva, hogy össze fog ütközni a két bolygó. Úgy bele voltam merülve az álomba, hogy mire felébredtem az ébresztőre, arra már majdnem vége lett a számnak, ami ébreszt. Aztán amikor fölébredtem, akkor esett le, hogy miért is volt az összejövetel előtte. Azért, mert nem tudom hogy, de az agyam, vagy a szervezetem tudta, hogy össze fog ütközni a Hold meg a Föld, és ezért, mielőtt ez megtörténne, mindenkit láthattam akit szeretek.

Onix
Na,végre elcsíptem itt valakit. rolleyes.gif Hello Betttttyyyyyyyyyyyyyy!


...de mire bejelentkeztem,Betty eltűnt. biggrin.gif Pussz Nektek!
Mode93
Orssiiiiiii ááááá miért nem szóltál, hogy jöjjek biggrin.gif biggrin.gif
facebook-on írhattál volna biggrin.gif
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 15:57:52) *
Orssiiiiiii ááááá miért nem szóltál, hogy jöjjek biggrin.gif biggrin.gif
facebook-on írhattál volna biggrin.gif



Megint vagyok,de már nem sokáig,mert el kell mennem. Azért nem szóltam,mert közben chat-en bejelentkezett egy barátnőm,aztán belefeledkeztünk a beszélgetésbe.
Mode93
Jaaa, okés smile.gif

Na, és mi a helyzet???

Onix
Te figyu ki az a Richard akinek a képét feltetted "fészbúkra"? Megmondom ám Theonak...meg Alannek! tongue.gif
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:09:58) *
Te figyu ki az a Richard akinek a képét feltetted "fészbúkra"? Megmondom ám Theonak...meg Alannek! tongue.gif



hahah biggrin.gif Richard a Hurts koncerten a háttérénekes biggrin.gif biggrin.gif
Nem tetszik..biggrin.gif
Onix
Ahaaaaa! biggrin.gif Hááát,nekem annyira nem bejövős... Amúgy Tesóm egyik haverjára emlékeztet. smile.gif

Alakulnak a dolgok a Hurts koncerttel kapcsolatban?
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:15:30) *
Ahaaaaa! biggrin.gif Hááát,nekem annyira nem bejövős... Amúgy Tesóm egyik haverjára emlékeztet. smile.gif



nekem sem biggrin.gif
Nekem maga az énekes bejövősebb biggrin.gif


Hát, nem nagyon. De anyám azt mondja, ha mást nem, a koncert előtt kapunk jegyet, ha lesznek jegyüzérek
Onix
Ennyire elfogytak a jegyek? Vagy Te kifejezetten állóra pályázol és azokat kapkodták el?

De ha a bécsi nem jön össze,reméljük igaza lesz Borgnak és hozzánk is elllátogatnak.
Mode93
Ülőjegyek nincsenek is, az a helyzet. Legalábbis azt sehol sem árulnak.
Ticket Express-nél elfogytak, azt tudom, más oldalon meg jóval drágábban találtam csak. Még Híró érdeklődik talán, ha beszélünk vele jövő héten, meg egy csajjal beszéltem, aki január végén kimegy Bécsbe, és körül néz.
Addigra én is igyekszem pénzt teremteni hozzá.

Aztán ha sehogy sem sikerül, akkor majd keresünk előtte ott a helyszínen. remélem lesznek akik árulnak

Robi elmondta, hogy jöttek volna egyik fesztiválra, de valamiért nem jöhetnek sad.gif
De majd erőszakoskodok egy kicsit facebook-on a fiúknak hogy igyekezzenek ide XD
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:21:55) *
Ülőjegyek nincsenek is, az a helyzet. Legalábbis azt sehol sem árulnak.
Ticket Express-nél elfogytak, azt tudom, más oldalon meg jóval drágábban találtam csak. Még Híró érdeklődik talán, ha beszélünk vele jövő héten, meg egy csajjal beszéltem, aki január végén kimegy Bécsbe, és körül néz.
Addigra én is igyekszem pénzt teremteni hozzá.

Aztán ha sehogy sem sikerül, akkor majd keresünk előtte ott a helyszínen. remélem lesznek akik árulnak



Hűha,akkor kapósak a Fiúk! smile.gif
Szurkolok,hogy sikerüljön Neked ez az akció! De látod,Alan-nel is találkoztál face to face! Ezek után már szerintem nincs lehetetlen. wink.gif
Mode93
Köszi smile.gif

Igen, meg általában én addig nem nyugszom, amíg nem lesz meg, amit szeretnék. smile.gif
Elmegyek dolgozni szépen, ahova csak lehet. lesz pénzem, és akkor majd nálad is csengetek szép fülbevalóért biggrin.gif

ja meg azt akartam kérdezni, hogy most hol dolgozol? mert a sulinak szalagavatóra ajándékokat kell gyűjteni, és péntek délután megyek bejárni a várost értük.
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:27:12) *
Köszi smile.gif

Igen, meg általában én addig nem nyugszom, amíg nem lesz meg, amit szeretnék. smile.gif
Elmegyek dolgozni szépen, ahova csak lehet. lesz pénzem, és akkor majd nálad is csengetek szép fülbevalóért biggrin.gif

ja meg azt akartam kérdezni, hogy most hol dolgozol? mert a sulinak szalagavatóra ajándékokat kell gyűjteni, és péntek délután megyek bejárni a várost értük.



Én most privátban dolgozom. A Szüleim házában van a műhelyem, Engels u.75. Előzetes bejelentkezés szükséges. smile.gif De a héten nem vagyok.
Ez ideiglenes megoldás,mert tavasszal költözünk,aztán akkor lesz végre saját ékszerkuckóm.smile.gif




Amúgy milyen fülit szeretnél? DM vagy Hurts? smile.gif
Mode93
áhá, értem smile.gif Okés, akkor mindegy. Azért járom majd a boltokat smile.gif Pár helyet amúgy is mondtak, hogy hova menjek, a többit meg majd közben kitalálom. Meg amit látok, oda bemegyek. Meg b.nőm el akart kísérni a Fürge Diák-ba is, hogy regisztrálhassak, de most látom, hogy online is lehet. Így egyszerűbb...biggrin.gif
Onix
Te most érettségizel? Nem vagyok képben...
Mode93
Azt még nem tudom. Még eldöntöm. de valószínűleg úgy lesz, hogy Hurts karkötőt, és dM fülbevalót biggrin.gif hehe..csak előbb pénz legyen biggrin.gif XD

Nem, majd jövőre, csak mi szervezzük a tombolát meg a szalagavató hivatalos részét

Hú..meg még dM tetkót, Hurts tetkót is szeretnék...annyi mindent..biggrin.gif
csak hát idő..biggrin.gif Mindenhez idő kell biggrin.gif
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:35:57) *
Azt még nem tudom. Még eldöntöm. de valószínűleg úgy lesz, hogy Hurts karkötőt, és dM fülbevalót biggrin.gif hehe..csak előbb pénz legyen biggrin.gif XD

Nem, majd jövőre, csak mi szervezzük a tombolát meg a szalagavató hivatalos részét



Ok,álmodd meg az ékszereket és állok rendelkezésedre. wink.gif

Csak jövőre... bakker, Csaj,milyen fiatal vagy! Az ifjú titán az öreg mode-osok között. wink.gif
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:38:37) *
Ok,álmodd meg az ékszereket és állok rendelkezésedre. wink.gif

Csak jövőre... bakker, Csaj,milyen fiatal vagy! Az ifjú titán az öreg mode-osok között. wink.gif



Oké smile.gif Kezdtem már gondolkodni, hogy hogyan meg merre. Majd meglátjuk. Lehet, hogy körbenézek a neten, hogy ötleteket gyűjtsek, aztán valami egyedit kitalálok.

Hehe biggrin.gif
Robiék mindig néznek a bulikban, hogy hogyan bírok ennyit ugrálni laugh.gif Hát hogyan ne...dM..Hurts...persze, hogy ugrálok megállás nélkül biggrin.gif
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:37:03) *
Hú..meg még dM tetkót, Hurts tetkót is szeretnék...annyi mindent..biggrin.gif
csak hát idő..biggrin.gif Mindenhez idő kell biggrin.gif



biggrin.gif Látom az ötlettárad kifogyhatatlan!
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:41:52) *
biggrin.gif Látom az ötlettárad kifogy hatatlan!



Ez így van biggrin.gif biggrin.gif

Meg még Dave, Andy és Martin neveket is kell varratni..biggrin.gif Hogy mit hova, azt már kitaláltam biggrin.gif Dave neve a bal kezemre, ugyanúgy, ahogy Alan a jobbon. biggrin.gif Martin neve Dave fölött lesz, a belső részén fölül a kezemnek..nem tudom hogy hívják biggrin.gif
Andy meg ugyanúgy csak a jobb kezemen biggrin.gif
Ja hát ugye Dave tetkó valamikor mostanában lenne megcsináltatva, csak Hurts koncert........biggrin.gif az fontosabb biggrin.gif
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:40:48) *
Robiék mindig néznek a bulikban, hogy hogyan bírok ennyit ugrálni laugh.gif Hát hogyan ne...dM..Hurts...persze, hogy ugrálok megállás nélkül biggrin.gif



Ismerős az érzés... jaaaajj már ki kéne menni piáért stb... de ezt a számot imádom...meg ezt is... és így tovább... biggrin.gif
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:46:19) *
Ismerős az érzés... jaaaajj már ki kéne menni piáért stb... de ezt a számot imádom...meg ezt is... és így tovább... biggrin.gif



pontosan..biggrin.gif
Csak nekem ritkábban jut eszembe a pia, inkább az, hogy "na most leülök kicsit mert mindjárt összeesek"
..aztán megszólal valami isten zene, és ugyanúgy folytatom tovább...biggrin.gif
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:44:27) *
Ez így van biggrin.gif biggrin.gif

Meg még Dave, Andy és Martin neveket is kell varratni..biggrin.gif Hogy mit hova, azt már kitaláltam biggrin.gif Dave neve a bal kezemre, ugyanúgy, ahogy Alan a jobbon. biggrin.gif Martin neve Dave fölött lesz, a belső részén fölül a kezemnek..nem tudom hogy hívják biggrin.gif
Andy meg ugyanúgy csak a jobb kezemen biggrin.gif
Ja hát ugye Dave tetkó valamikor mostanában lenne megcsináltatva, csak Hurts koncert........biggrin.gif az fontosabb biggrin.gif



Helyes,először feltétlenül cserkészd be a két Hurts boy-t,a tetkókat később is megcsináltathatod,de azért nem minden nap láthatja az ember Theot. smile.gif
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:49:14) *
Helyes,először feltétlenül cserkészd be a két Hurts boy-t,a tetkókat később is megcsináltathatod,de azért nem minden nap láthatja az ember Theot. smile.gif



Hát ez az! Én is így gondoltam. Először vaciláltam, hogy úristen, most mi legyen..aztán mondom sebaj, Hurts után is jöhet tetkó.

Ráadásul ha Bécsben is olyan közel lesz, mint ahogy más koncerteken...hát akkor feltétlenül ott kell lennem.
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:51:21) *
Hát ez az! Én is így gondoltam. Először vaciláltam, hogy úristen, most mi legyen..aztán mondom sebaj, Hurts után is jöhet tetkó.

Ráadásul ha Bécsben is olyan közel lesz, mint ahogy más koncerteken...hát akkor feltétlenül ott kell lennem.



ÁÁÁÁ,az de jó máááár! Mikor testközelből láthatod akiért/akikért rajongsz!!!! Életre szóló élmény!!! wub.gif
Mode93
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:55:16) *
ÁÁÁÁ,az de jó máááár! Mikor testközelből láthatod akiért/akikért rajongsz!!!! Életre szóló élmény!!! wub.gif



Bizony...főleg, ha sikerülne első sort elcsípnem.....úúúú.....megmutatnám a magamét Theo-nak laugh.gif laugh.gif
Onix
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 16:56:31) *
Bizony...főleg, ha sikerülne első sort elcsípnem.....úúúú.....megmutatnám a magamét Theo-nak laugh.gif laugh.gif



laugh.gif Azt elhiszem!!!


Betty drága,most mennem kell. Örültem Neked! Kár,hogy Vicus nem futott be. Puszilom,meg Neo-t is!!! Sziasztooook!
Mode93
Oké, szia!!!

Én is örültem!! smile.gif smile.gif
Neo71
Szia Bettyke! biggrin.gif

Óóó, köszi Onix! :$

Ám egyszer írtam egy emailt, szerettem volna egy medált csináltatni, csak nem válaszoltál rá. sad.gif
Asszem Vicuska adta meg az email címedet.
Mode93
Nem azért, mert külön címe van a rendelésekhez? biggrin.gif

vagy nem is tudom most így..
vicuska
Idézet (Onix @ 2011.01. 11. - 17:00:03) *
laugh.gif Azt elhiszem!!!


Betty drága,most mennem kell. Örültem Neked! Kár,hogy Vicus nem futott be. Puszilom,meg Neo-t is!!! Sziasztooook!

Sziasztok.

Onix örülök,hogy erre jártál,sajnálom,hogy nem futottunk össze.
Puszi neked is. smile.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 11. - 14:32:37) *
Sziasztok!

A múlt éjjel megint furcsát álmodtam. A régi, még legelső általános iskolám udvarán (ami hatalmas), volt egy összejövetel. Nem tudom, kiknek és miért. És sorban érkeztek olyan emberek, akiket szeretek. ott voltak a dM tagok...a Nox-os Szilvi jött, akinek mellesleg a nyakában kötöttem ki amikor megláttam.....aztán a Savaria DM fan Club-os barátaim...mindenki. Az egész iskola olyan emberekkel volt tele. Aztán beszélgetések folytak, meg stb. És amikor besötétedett, a b.nőmmel leültünk enni egy büfébe, és felnéztem az égre. Kiesett a számból a kaja, és mondtam barátnőmnek, hogy nézzen oda.......Nagy volt a Hold....sokkal nagyobb a szokásosnál, és óráról órára növekedett. Barátnőm egyszer csak megszólal (tisztán emlékszem erre a mondatára):
"Elhiszed, hogy ez fog minket kicsinálni?"
Hát mondom neki, hogyan ne hinném el...ha a Hold közeledik a Föld-höz, az nagyon nem jó. és csak nőtt...Aztán tökre be voltunk fosva, hogy össze fog ütközni a két bolygó. Úgy bele voltam merülve az álomba, hogy mire felébredtem az ébresztőre, arra már majdnem vége lett a számnak, ami ébreszt. Aztán amikor fölébredtem, akkor esett le, hogy miért is volt az összejövetel előtte. Azért, mert nem tudom hogy, de az agyam, vagy a szervezetem tudta, hogy össze fog ütközni a Hold meg a Föld, és ezért, mielőtt ez megtörténne, mindenkit láthattam akit szeretek.


Hű micsoda álom. biggrin.gif

A kép meg ari.biggrin.gif
Mode93
Hát érdepeche dolgokat tud összehozni az agyam biggrin.gif
vicuska
időnként az enyém is. biggrin.gif

Kül ma tök jó napom volt.Laza meló és egész napos csevegés a kolléganőkkel. biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.