Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
name
Jó éjt mindkettőtöknek!
Jaj, nekem is hajat kellene mosnom.....
---
Jó éjt puci!
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.06. 09. - 20:20:42) *
trix.24@hotmail.com jöhet ide a drága Petrácska.
Ja egyébként a múltkor is mutogattam a fényképét a munkahelyemen a csajoknak, és nem tudtak vele betelni. wub.gif

Oké akkor majd küldök pár képet. smile.gif

Tényleg nem tudtak betelni vele?Anyai szívem most dagadozik a büszkeségtől. smile.gif
vicuska
Na mivel ma nem nagyon leszek délután csak este felé ezért Mode neked egy kis csemege. biggrin.gif legyen mit nézegetned amíg nem vagyok.

Első kép:remélem majd csurgatod a nyálad Alan lábainak látványától. biggrin.gif

Második kép:Alan olyan magányos az ágyikóban...nem akarsz neki segíteni?Lehetnél a társasága.... biggrin.gif

Harmadik kép:szintén szexi lábak.... biggrin.gif wink.gif

Negyedik kép:tök jól néz ki abban a napszemcsiben. smile.gif

Ötödik kép:Andy fülmosást tart Alan-ek biggrin.gif
Mode93
Jaaaj Vica megint sikerült majdnem kiköpnöm a kaját..biggrin.gif


A 2 lábas képre nagyon csurgatom a nyálam igen XD
Már az előbb közlekedési ismeretek órán is olyan szépeket álmodoztam XD

Második kép: deeeee akarok oda mellé bebújni XDDD

Negyedik kép: Az a felső is olyan sok rajta nem? Anélkül jobb lenne xD

Ötödik kép. fúúúj XDDDDDD

Jaaajj ma végre túl lettem az év utolsó dolgozatán is, és holnap az ofő elvisz minket fagyizni, úgyhogy nincs tanuláááááás biggrin.gif
Mode93
Itt van Andy fia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mode93
name
Idézet (szuhaisüni @ 2010.06. 09. - 19:37:30) *
Hehe szerintem mindkettő!!!

Akkor még a magasság is jóóóóó hehehe tongue.gif

Háh!!!!!!!!!!!!!! Ezt nem is láttam tenap! Te kis hamis!!!! biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 10. - 08:21:24) *
Oké akkor majd küldök pár képet. smile.gif

Tényleg nem tudtak betelni vele?Anyai szívem most dagadozik a büszkeségtől. smile.gif

Dagadhat is, mert annyira édes egy lányod van!!! wub.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 10. - 14:28:47) *
Jaaaj Vica megint sikerült majdnem kiköpnöm a kaját..biggrin.gif


A 2 lábas képre nagyon csurgatom a nyálam igen XD
Már az előbb közlekedési ismeretek órán is olyan szépeket álmodoztam XD

Második kép: deeeee akarok oda mellé bebújni XDDD

Negyedik kép: Az a felső is olyan sok rajta nem? Anélkül jobb lenne xD

Ötödik kép. fúúúj XDDDDDD

Jaaajj ma végre túl lettem az év utolsó dolgozatán is, és holnap az ofő elvisz minket fagyizni, úgyhogy nincs tanuláááááás biggrin.gif

Szia Mode!
Na akkor ezen is túl vagy! Végre.
De rendes az ofőtök hogy elvisz benneteket fagyizni!!!!
Utolsó nap lesz a suliban????? Utána VAKÁCIÓ?

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 10. - 14:37:54) *
Itt van Andy fia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Róla még nem is láttam képet. Egész helyes!!!
Mode93
Szia Trixx biggrin.gif

Joseph-ről még én sem láttam soha képet. Nem tudom, hasonlít-e Andy-re. Szerintem nem tongue.gif


Hát, még hétfőn tanítási nap lesz, kedden ilyen diáknap. Aztán pénteken évzáró. De nekem már vakáció van...biggrin.gif

Ezeket pedig ma gyártottam.
Még lesznek mindjárt, csak folyamatban van tongue.gif

http://picasaweb.google.com/depy93/MyPhotos2#
name
Na jó, akkor még egy hét! smile.gif

Ezek csodaszép képek! Főleg a felhők tetszenek. Annyira különlegesek. Mivel fotóztad? Vagy PS??? Inkább...
Mode93
Digitális fényképezőgéppel fotóztam, de Photoshoppal belepiszkáltam smile.gif

Háát, igazából még 2 nap amikor óráink vannak, aztán páá tongue.gif

Vicaaaaaaaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
hellóóóóó itt vagyok csak szórakozott a net. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 10. - 14:28:47) *
Jaaaj Vica megint sikerült majdnem kiköpnöm a kaját..biggrin.gif


A 2 lábas képre nagyon csurgatom a nyálam igen XD
Már az előbb közlekedési ismeretek órán is olyan szépeket álmodoztam XD

Második kép: deeeee akarok oda mellé bebújni XDDD

Negyedik kép: Az a felső is olyan sok rajta nem? Anélkül jobb lenne xD

Ötödik kép. fúúúj XDDDDDD

Jaaajj ma végre túl lettem az év utolsó dolgozatán is, és holnap az ofő elvisz minket fagyizni, úgyhogy nincs tanuláááááás biggrin.gif

hehe akkor sikerült a meglepim a képekkel. biggrin.gif

Tök rendes az ofő,hogy elvitt fagyizni titeket.

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 10. - 14:37:54) *
Itt van Andy fia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hát szerintem az apja helyesebb. smile.gif

Idézet (Trixx @ 2010.06. 10. - 18:33:11) *
Dagadhat is, mert annyira édes egy lányod van!!! wub.gif

Köszi. smile.gif
Mode93
Szerintem is, Andy valahogy..jobb XD
Nem igazán hasonlít rá tongue.gif
vicuska
Mode jók a képek amiket csináltál. smile.gif
Mode93
Köszi Vica biggrin.gif
vicuska
Jaj olyan aranyosak voltak a gyerekek az ünnepségen.Majd nem elsírtam magam.Igaz a gondozónő is amikor mondta,hogy ez nem búcsúzó hanem egy alkalom amit egy bulival fogunk megünnepelni.Vagy valami ilyesmit mondott.
Pá mondatos versikéket mondtak a gyerekek mindenkinek a csoportba.Meg mégballagási tarisznyát is kaptak.Maci formájút mert az a csopot jele és van benne pogácsa,pénz ,csoport névsor,zsírkréta
ja meg az ari volt amikor mondták a gyerkőcök,hogy kip-kop kopogok óvodába indulok.... smile.gif
Volt élőzene is....meg lehetett lovagolni a gyerekeknek volt mindenféle kézügyességi foglalkozás,arcfestés.Meg lehetett nézni rendőrmotorokat és tűzoltóautót.Szóval kitett magáért a bölcsi.
Mode93
Jajj, aranyosak lehettek wub.gif
Nekem az unokahúgom ballagott oviból, ők is kaptak tarisznyát. Abban volt ceruza, meg ilyen emlékkönyv az óvodástársainak a képével, ahova rajzoltak is valamit.

Pénzt kaptak a gyerekek? jéé biggrin.gif

Majd küld képeket Vica biggrin.gif Kíváncsi vagyok Petrára biggrin.gif

hehe a bölcsiben én voltam a bölcsisnéni kedvence. Zsuzsikának hívták biggrin.gif

Tyűű, mi meg szombaton megyünk egy olyan helyre, ahol kisebb gyerekkoromban sokszor jártunk. Döröskének hívják. Egy strand tulajdonképpen. Mondhatjuk, hogy szabad strand. Remélem el is jutunk..biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 10. - 18:49:36) *
Volt élőzene is....meg lehetett lovagolni a gyerekeknek volt mindenféle kézügyességi foglalkozás,arcfestés.Meg lehetett nézni rendőrmotorokat és tűzoltóautót.Szóval kitett magáért a bölcsi.


Depeche Mode koncert? Dávi fellépett laugh.gif
haha nem ám, csak viccelek biggrin.gif
Mode93
Tyűű most jut eszembe. Azok a pici gyerekek még csak most mennek oviba... de jó nekik, annyi nyári szünetük lesz még hogy csak na.

vicuska
Mindenképpen rakok fel iwiwre képeket. smile.gif

Most próbálok meg küldeni Trixxnek de olyan lassan tölti be a net,hogy csak na. sad.gif

A Petráék tablóképe még nincs kész.

Hehe jó lett volna ha Dave lépett volna fel.Nekem is volt eszembe. biggrin.gif

Jó strandolást szombaton. smile.gif
Mode93
Na azt hiszem eljött az én időm, mennem kellene. Megint rendetlenséget hagytam a lakásban.

Akkor majd iwiwen megtekintem tongue.gif

Tablóképük is lesz?? öcsém..ez nekem új laugh.gif Nekünk ilyen nem volt laugh.gif Illetve voltak fényképek, de nem ilyen tablókép meg ilyenek. hehe ott aranyos kislány voltam nem mint most XDDDD


Hát ha Dave fellépett volna, én is ott lettem volna, és akkor ordíthattunk volna neki biggrin.gif Meg elintéztünk volna egy közös fotót meg aláírást..biggrin.gif biggrin.gif

Szombaton elvileg jön unokahúgom is, úgyhogy tuti szétröhögjük magunkat biggrin.gif 7 éves a kiscsaj de olyan szövege van..biggrin.gif

De hülye vagyok, köszönni elfelejtettem.
Jó éjszakát mindenkinek, és sok Dave-et, Martint, Andy-t, Alan-t az álmaitokban. biggrin.gif illetve Alant azt ne XDDDD Ő enyéééém wub.gif hehe XD
vicuska
Hát úgy tablókép hogy mindenkiről külön képek vannak nem összeálltak közös képre.

Jó éjt Mode.Páááá biggrin.gif

Most is aranyos vagy te lány. smile.gif

hehe nekem csak Dave kell Alan a tied nem tartok rá igényt. biggrin.gif

Trixx mentek a képek.Többet is csináltunk de sok hasonló volt mint amit elküldtem. smile.gif

Jó éjszakát mindenkinek. smile.gif
name
Idézet (vicuska @ 2010.06. 10. - 19:49:36) *
Jaj olyan aranyosak voltak a gyerekek az ünnepségen.Majd nem elsírtam magam.Igaz a gondozónő is amikor mondta,hogy ez nem búcsúzó hanem egy alkalom amit egy bulival fogunk megünnepelni.Vagy valami ilyesmit mondott.
Pá mondatos versikéket mondtak a gyerekek mindenkinek a csoportba.Meg mégballagási tarisznyát is kaptak.Maci formájút mert az a csopot jele és van benne pogácsa,pénz ,csoport névsor,zsírkréta
ja meg az ari volt amikor mondták a gyerkőcök,hogy kip-kop kopogok óvodába indulok.... smile.gif
Volt élőzene is....meg lehetett lovagolni a gyerekeknek volt mindenféle kézügyességi foglalkozás,arcfestés.Meg lehetett nézni rendőrmotorokat és tűzoltóautót.Szóval kitett magáért a bölcsi.

wub.gif
De szuper! Nem is gondoltam volna hogy ilyen nagy banzájt redeznek.


Jó éjt csajok!
Vicus nézem a képeket.
Bocsi hogy nem voltam aktív, de máshol neteztem.
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.06. 10. - 20:50:58) *
wub.gif
De szuper! Nem is gondoltam volna hogy ilyen nagy banzájt redeznek.


Jó éjt csajok!
Vicus nézem a képeket.
Bocsi hogy nem voltam aktív, de máshol neteztem.

Arról hallottam,hogy kerti bulit csinálnak de hogy ekkora buli lesz azt én sem gondoltam volna.

semmi gond Trixx má felé is jársz a neten. smile.gif
vicuska
Mode képek iwiw-en. smile.gif
Mode93
Na. Informatika óra van biggrin.gif

Vica délután megnézem a képeket tongue.gif

jajj az előbb nyelvtan órán kiültünk a kollégium mögé, és a fiú aki szereti a Depech mode-ot, osztálytársam, kérdezte magyar tanárt, hogy ismeri-e a mode-ot. Aztán mondom tanárnak, hogy azzal van tele az iwiwem. És mondja lány o.társam akit szintén Bettinának hívnak, hogy én dM mániás vagyok, és találkoztam az Alannel, és van Vele közös fotóm wub.gif óóóóóó anyáááám wub.gif
Meg kérdezi csaj hogy "Ő a szerelmed ugye?"
Én meg pirulva mondtam hogy igen wub.gif

És nagyon meleg vaaaaan
Mode93
Süni!!

A tanár nem szólt semmit, csak mosolygott, gondolom fingja nincs, ki az az Alan Wilder biggrin.gif
szuhaisüni
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 10:29:22) *
Süni!!

A tanár nem szólt semmit, csak mosolygott, gondolom fingja nincs, ki az az Alan Wilder biggrin.gif

Ááááááá a sötétje!!!Azt hittem valami happy end lesz a vége! biggrin.gif
Mode93
Heheheee biggrin.gif
Ne bántsd biggrin.gif Aaranyos nő ám, épp terhes biggrin.gif

Mondjuk eléggé sokan vannak akik nem ismerik a mode-ot. Pláne nem a tagjaikat xD

Na...most meg az előbb szünetben jön egyik fiú barátom, mondja milyen szép képem van myvipen ott pózolok az Alannel wub.gif

ÁÁÁÁÁ most örül a szívem XDD
vicuska
Szeva Mode. biggrin.gif

Jól van majd megnézed a képeket amikor ráérsz. smile.gif
Mode93
Meg is néztem már biggrin.gif

Amúgy szia biggrin.gif

Ja elfelejtettem mondani, most már annyira nem vagyok aranyos XD

Na tessék, Alan-ről van szó, ki is vert a víz...
Mode93
Mindjárt megyünk fagyizni biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
te mázlista.... biggrin.gif

Egy jó nagy adag fagyi kéne az én gyulladt mandulámnak is. happy.gif

Na és hogy tetszettek a képek?

de igen is aranyos lány vagy.Különben is te csak ne vitatkozz velem én vagyok az idősebb.... biggrin.gif Aranyos húgom van és pont.

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 09:57:25) *
Na. Informatika óra van biggrin.gif

Vica délután megnézem a képeket tongue.gif

jajj az előbb nyelvtan órán kiültünk a kollégium mögé, és a fiú aki szereti a Depech mode-ot, osztálytársam, kérdezte magyar tanárt, hogy ismeri-e a mode-ot. Aztán mondom tanárnak, hogy azzal van tele az iwiwem. És mondja lány o.társam akit szintén Bettinának hívnak, hogy én dM mániás vagyok, és találkoztam az Alannel, és van Vele közös fotóm wub.gif óóóóóó anyáááám wub.gif
Meg kérdezi csaj hogy "Ő a szerelmed ugye?"
Én meg pirulva mondtam hogy igen wub.gif

És nagyon meleg vaaaaan

Hehe ez jó sztori biggrin.gif

Alan nem csak a szerelmed hanem a férjed is. biggrin.gif
Mode93
Vica, viszont a gyerek mindig igazat mond biggrin.gif
hehe biggrin.gif Na majd lefényképezem magam annyi idős koromban, aztán meglátod, hogy ott aranyos vagyok most meg nem XD biggrin.gif

Na, akkor küldök neked fénypostán biggrin.gif

Jajj nagyon aranyosak a gyerekek. Persze Petra a legaranyosabb biggrin.gif Az egyik kép alá írtam is, ahol ketten vagytok. smile.gif smile.gif smile.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 11:08:59) *
Hehe ez jó sztori biggrin.gif

Alan nem csak a szerelmed hanem a férjed is. biggrin.gif



Hát igen , de ezt ugyebár mégsem mondhattam tongue.gif tongue.gif
Szépen nézett volna ki ahogy mondom:
"Igen, a szerelmem, és össze is házasodtunk" biggrin.gif
Mode93
Egyébként ma egyszerű dM képeket (főleg koncertfotókat) fogok gyártani többségében.
vicuska
Mode Adri kérdezett tőled valamit a 101-en a fórumon. smile.gif
Mode93
Nézem biggrin.gif
Mode93
Megnéztem, válaszoltam tongue.gif

huhuhúúúú délután meg lehet kényeztetni a kakast, anyám hoz meggyet a kertből XD
heheeeeeejj
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 11:11:12) *
Vica, viszont a gyerek mindig igazat mond biggrin.gif
hehe biggrin.gif Na majd lefényképezem magam annyi idős koromban, aztán meglátod, hogy ott aranyos vagyok most meg nem XD biggrin.gif

Na, akkor küldök neked fénypostán biggrin.gif

Jajj nagyon aranyosak a gyerekek. Persze Petra a legaranyosabb biggrin.gif Az egyik kép alá írtam is, ahol ketten vagytok. smile.gif smile.gif smile.gif




Hát igen , de ezt ugyebár mégsem mondhattam tongue.gif
Szépen nézett volna ki ahogy mondom:
"Igen, a szerelmem, és össze is házasodtunk" biggrin.gif

Köszi a dícséretet.

hehe pedig mekkora lett volna ha azt mondod ,hogy hozzá mentél Alan-hez.

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 11:24:13) *
Megnéztem, válaszoltam tongue.gif

huhuhúúúú délután meg lehet kényeztetni a kakast, anyám hoz meggyet a kertből XD
heheeeeeejj

És a meggy meg a kakas kényeztetés hogy függ össze? biggrin.gif

Láttam a választ.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 11:26:18) *
Köszi a dícséretet.

hehe pedig mekkora lett volna ha azt mondod ,hogy hozzá mentél Alan-hez.



smile.gif

na hát az... hehee biggrin.gif lehet egy-két hülye be is vette volna..biggrin.gif amilyen o.társaim vannak..biggrin.gif Tisztelet a kivételnek. ééés a banán lánygyerek aki állandóan röhög, elvileg 2-ből bukik. Van Isten!!!!!!!!! biggrin.gif heheheeee XDDD

Na. Lassan kikapcsolom a gépet, megyünk zabálni fagyiiiii wub.gif Vica megy postán a fagyi biggrin.gif Hogyan lehet ilyenkor begyulladva a torkod? blink.gif Vagy mandulád na. vagy mindegy XD

Na jól van, megyek. Legyél jó smile.gif Majd jövök
pááááááá

Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 11:27:20) *
És a meggy meg a kakas kényeztetés hogy függ össze? biggrin.gif

Láttam a választ.



Hát majd a meggyet felhasználom..Részletezni nem akarom XDD
vicuska
Hát az egy jó kérdés,hogy lehet begyulladva a mandulám mert én sem tudom.

Menj és nyaljál helyettem.......fagyit. biggrin.gif

Uh kettőből bukik a csaj? blink.gif

Én mindig jó vagyok.Pááááá biggrin.gif

Értem már a meggyes témát. wink.gif
Mode93
JAJJJ DE JÓÓÓ ELMARADT A 7. ÓRÁM MERT FIZIKA TANÁR BESZÉLT A TESI TANÁRRAL HOGY ENGEDJEN EL MINKET!!!!!!!!!!!!!
juhhéééééééé!!!!


Úgyhogy most itthon vagyok és eszem a meggyet meg a finom epreeeet wub.gif

étcsoki ízű fagyit ettem, nagyon finom volt. Volt íze a fagyinak, nem az a vizes szar biggrin.gif
Mode93
Igen, a csaj kettőből bukik. örülök neki XD Másodszorra bukik már középiskolában.

Meg van egy másik csaj, akivel szoktam beszélgetni, szinte vele a legtöbbet. Ő még nem tisztázott végleg, de elvileg 3 tárgyból bukik. Angol, fizika és földrajz. Földrajz az biztos, mert ma felelt. Az a vicces, hogy a tanár adott neki lehetőséget a javításra, de nem kellett volna neki, mert a csaj totál bukásra áll, de a tanár mégis adott neki. És ma mikor kiment felelni, mondta a tanár, hogy lesz 5 alap kérdés, amiket ha tud, van esélye a kettesre. Abból föltett 2-t, a csaj alig tudott valamit összemotyogni. És akkor amikor közölte vele a tanár, hogy ez így nem megy, mert egész évben nem csinál semmit, még a csaj volt kiakadva, és nekem magarázott, hogy a tanár direkt kiszúrt vele meg ilyenek. Hát komolyan...... nem is értem. Azt hiszi egész évben egy kukkot sem tanul akkor év végén majd átengedik? hát rosszul hiszi...
És ugyanez a csaj fagyizó előtt elkezdi hogy "Hogyan kérted? Egy kétgombócos ilyet vagy hogy kell?"
Ott állt az ofő, én meg hangosan beszóltam neki, hogy ennyire szerencsétlen, hogy még egy fagyit sem tud egyedül kérni, aztán ennyi idős... de ahhoz, hogy hetente váltogassa a palijait, ahhoz ért....Fél szemmel láttam, hogy az ofő még néz is, ahogy magyarázok neki.
Fizikából meg azért fog megbukni, mert ugyan egy egész valamennyire áll, közelebb a ketteshez, de amikor kiment hogy javíthasson, szintén nem tudott semmit, csak annyit amennyit a többiek súgtak neki. És azt mondta a fizika tanár, hogy ofővel még megtárgyalja ezt. Ofő meg rühelli a lánygyereket szóval javasolni fogja neki a buktatást..
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 13:21:26) *
JAJJJ DE JÓÓÓ ELMARADT A 7. ÓRÁM MERT FIZIKA TANÁR BESZÉLT A TESI TANÁRRAL HOGY ENGEDJEN EL MINKET!!!!!!!!!!!!!
juhhéééééééé!!!!


Úgyhogy most itthon vagyok és eszem a meggyet meg a finom epreeeet wub.gif

étcsoki ízű fagyit ettem, nagyon finom volt. Volt íze a fagyinak, nem az a vizes szar biggrin.gif

Te bélpoklos(viccelek ám).....meggy,eper előtte fagyi.... biggrin.gif

Én még nem ettem étcsoki ízű fagyit.

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 13:31:29) *
Igen, a csaj kettőből bukik. örülök neki XD Másodszorra bukik már középiskolában.

Meg van egy másik csaj, akivel szoktam beszélgetni, szinte vele a legtöbbet. Ő még nem tisztázott végleg, de elvileg 3 tárgyból bukik. Angol, fizika és földrajz. Földrajz az biztos, mert ma felelt. Az a vicces, hogy a tanár adott neki lehetőséget a javításra, de nem kellett volna neki, mert a csaj totál bukásra áll, de a tanár mégis adott neki. És ma mikor kiment felelni, mondta a tanár, hogy lesz 5 alap kérdés, amiket ha tud, van esélye a kettesre. Abból föltett 2-t, a csaj alig tudott valamit összemotyogni. És akkor amikor közölte vele a tanár, hogy ez így nem megy, mert egész évben nem csinál semmit, még a csaj volt kiakadva, és nekem magarázott, hogy a tanár direkt kiszúrt vele meg ilyenek. Hát komolyan...... nem is értem. Azt hiszi egész évben egy kukkot sem tanul akkor év végén majd átengedik? hát rosszul hiszi...
És ugyanez a csaj fagyizó előtt elkezdi hogy "Hogyan kérted? Egy kétgombócos ilyet vagy hogy kell?"
Ott állt az ofő, én meg hangosan beszóltam neki, hogy ennyire szerencsétlen, hogy még egy fagyit sem tud egyedül kérni, aztán ennyi idős... de ahhoz, hogy hetente váltogassa a palijait, ahhoz ért....Fél szemmel láttam, hogy az ofő még néz is, ahogy magyarázok neki.
Fizikából meg azért fog megbukni, mert ugyan egy egész valamennyire áll, közelebb a ketteshez, de amikor kiment hogy javíthasson, szintén nem tudott semmit, csak annyit amennyit a többiek súgtak neki. És azt mondta a fizika tanár, hogy ofővel még megtárgyalja ezt. Ofő meg rühelli a lánygyereket szóval javasolni fogja neki a buktatást..

Tényleg rendesek ezek a tanárok még az utolsó utáni esélyt is adnak.
Mode93
Vica, mindjárt jön a pogácsa... biggrin.gif És estére is van tészta husival..biggrin.gif

Igen, nagyon rendesek, csak a diákok sajnos visszaélnek ezzel. Túl sokat képzelnek.

Olyan meleg van, itt ülök egy szál semmiben, szó szerint...
vicuska
Jesszus Mode csak ki ne mondd a kígyó nevét a sok a kajától. biggrin.gif

Alan takaríthatna utánad.Azt hinné,hogy terhes vagy és azért oktatod a rókát repülésre. biggrin.gif

Egy szál semmiben vagy?hehe akkor embered rád ugrik..... wink.gif
Mode93
Dehogy is, az én gyomrom bír mindent biggrin.gif van itt ilyen akármilyen mini csiga. Nem tudom, mi van benne de finom XD

heheheee biggrin.gif Hát Kramcsák néni nem sokára jönni fog, mert akkor vagyok képes ennyi mennyiséget megzabálni amikor jön. Amúgy is sokat eszek, de ilyenkor még többet.

óóó hát ugorhat egész nyugodtan, azt hiszem ellenkezni nem fogok wub.gif

Ááá ma reggel mi volt a táblára írva..na majd fölteszem a képet aztán megmutatom biggrin.gif
vicuska
Buzi net anyját....szórakozik velem..... angry.gif

Bocsánat....

oké küldjed a képet. biggrin.gif

Időnként én is olyan vagyok,hogy össze eszek mindent. biggrin.gif
Mode93


Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 13:11:00) *
Buzi net anyját....szórakozik velem..... angry.gif

Bocsánat....

oké küldjed a képet. biggrin.gif

Időnként én is olyan vagyok,hogy össze eszek mindent. biggrin.gif


hehehe biggrin.gif Velem tegnap szórakozott. Minden másodperceb kijelentkeztetett innen is, meg facebook-ról is.

Jön a kép biggrin.gif 2 perc és itt lesz laugh.gif

hát az emberre rájön a zabálhatnék, aztán akkor mindent tongue.gif



Íme a ma reggeli tábla..biggrin.gif Egyszerre megakadt a szemem rajta laugh.gif
vicuska
na tessék én mérgelődök a hülye net miatt te meg kiröhögsz. biggrin.gif

Az első képet még nem is láttam. smile.gif Jááááj Dave milyen helyes rajta. wub.gif Na jó Martin is.

Táblai felirat AW.... biggrin.gif
Mode93
laugh.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 13:18:42) *
Az első képet még nem is láttam. smile.gif Jááááj Dave milyen helyes rajta. wub.gif Na jó Martin is.

Táblai felirat AW.... biggrin.gif



Én sem biggrin.gif Dave akkor is jobb xD

Aha, nekem is abban a pillanatban ahogy oda néztem mondom jééé biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.