Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Nézem

Jaaaaaj Az ott Petra??? De édes wub.gif Apuval fürdik wub.gif
Na hát unokahúgomnak szélességre kb. ugyanekkora, csak nekik 2-szer, vagy 3-szor ilyen magas.

Okés majd gyere biggrin.gif
Megmosod a hercsulát laugh.gif biggrin.gif

Dave meg tapsol a hír hallatán..biggrin.gif
Mode93


Mode93


Szép wub.gif
Mode93
vicuska
Vuhuuuu mennyi Dave wub.gif

Lehet az a srác azért néz téged mert tetszel neki. smile.gif

Ja a lánykám fürdik apával a medencébe.

Igen megmostamazt a testtájamat is amit említettél. biggrin.gif A hercsi névre hallgat.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 19:06:17) *
Vuhuuuu mennyi Dave wub.gif

Lehet az a srác azért néz téged mert tetszel neki. smile.gif


Soook sok Dave biggrin.gif biggrin.gif
Apuuciiiii wub.gif

Hát lehet, nem tudom. Viszont ha így van, akkor ebben az ívben el is felejthet. happy.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 20:08:05) *
Soook sok Dave biggrin.gif biggrin.gif
Apuuciiiii wub.gif

Hát lehet, nem tudom. Viszont ha így van, akkor ebben az ívben el is felejthet. happy.gif

Jaaaj már olyan kiábrándító vagy....szegény srác.... biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 19:09:54) *
Jaaaj már olyan kiábrándító vagy....szegény srác.... biggrin.gif


heheheheheheeee biggrin.gif

Nekem nem tetszik biggrin.gif Kicsit nagydarab a srác, meg olyan haja van, amit én nem bírok, nem tetszik..blink.gif
Az biztos, hogy nagy-nagyon ritka az olyan srác akire én azt mondom, hogy jól néz ki. de az is még csak nem rossz, aki esetleg olyan. Kelleni nem kellene, annyit nem ér meg egyik sem

Idenézz Vica: 2009-es osztálykirándulásunk hazafele..biggrin.gif biggrin.gif
Amikor énekli hogy "Ez a kislány azért sír mert beleesett a gödörbe" na az nekem szól XDD azért röhögnek mögöttem XD

http://www.youtube.com/watch?v=ux8EVPZYBMU
vicuska
különben is te férjes asszony vagy....csak ne kacérkodj más pasikkal. biggrin.gif

hehehehe az a vidi biggrin.gif biggrin.gif
Mode93
Igen, így van. biggrin.gif
Nagyon szeretem a férjemet wub.gif nagyon nagyon nagyon nagyon wub.gif

Meg én megfogadtam b.nőmmel, hogy minden fiút megalázunk heheheheeeee XD


jajj hát az az egyik legjobb osztálykirándulás volt. 2008-ban, és 2009-ben volt a legjobb az osztálykirándulás. Mindkét alkalommal Sopron közelében voltunk. Van valami abban a városban..biggrin.gif
De emlékszem, mennyit röhögtünk ahogy a bácsi táncolt meg énekelt. Haverom alig bírta abbahagyni a röhögést. De kénytelen volt, mert a videót venni kellett biggrin.gif

Azt hiszem, hogy ma életemben először zuhanyozni fogok. Nem vagyok hajlandó beleülni a meleg vízbe, épp elég így elviselni 40 fokot, nem még meleg vízben üdögelni...

vicuska
na-na csak ne tessék megalázni a fiúkat nehogy egyszer visszakapd. happy.gif

Még nem zuhanyoztál soha?Na ne.....Akkor majd vidd magaddal Alant is és játszadozzatok kicsit. biggrin.gif Én nem szeretek zuhanyozni.

Lassan elpályázok.

Mossátok meg Alan-el egymás hátát a zuhany alatt. biggrin.gif Meg más testrészeiteket is...csak aztán csendbe legyetek ha nem csak fürödtök nehogy a szomszédok hallgassák a nyögéseiteket. wink.gif

Jó éjt. smile.gif

Mode jól eltüntél...hancúroztok a zuhany alatt? biggrin.gif

Pááááá

Ungi-bungis éjszakát ha máshogy nem álmodban. biggrin.gif
Mode93
Hát az a helyzet, hogy én már kaptam fiúktól megalázást, nem is egyszer, ezért most ők kapják vissza tőlem. ninja.gif

Még nem zuhanyoztam soha, mert én sem szeretem. kramcsák nénikor sem szoktam, viszont most muszály.

Hehehehheeeeeeee biggrin.gif biggrin.gif
Csendben leszünk..biggrin.gif Majd beleharapok addig a fülébe XD XD

Jó éjt Vica biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 19:37:03) *
Mode jól eltüntél...hancúroztok a zuhany alatt? biggrin.gif

Pááááá

Ungi-bungis éjszakát ha máshogy nem álmodban. biggrin.gif



De jó is lenne wub.gif
hahaha biggrin.gif
vicuska
Jó reggelt Mode. biggrin.gif

Majd délután jövök. smile.gif

Alan vár rád.... biggrin.gif
Mode93
Na szép jó napot biggrin.gif

Óóóóó Alan vár wub.gif
Én is várom Őt XD xD

Én lehet, hogy majd csak 7 óra körül jövök, mert barátnőmmel megyünk fotózni. smile.gif
De akkor viszont jövök tongue.gif

Jajj Vica képzeld, végre megoldódik a képkeret ügy. Mert Alan óta képkeretet akarok venni, de sehol nincs, vagy túl drága. És az Aldiban június 17-től, 1300 Ft-ért kapok 2 olyat, amilyen nekem kell. Úgyhogy most örülök biggrin.gif Lesz a közös képnek is meg az autogrammnak is tongue.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 12. - 10:20:33) *
Na szép jó napot biggrin.gif

Óóóóó Alan vár wub.gif
Én is várom Őt XD xD

Én lehet, hogy majd csak 7 óra körül jövök, mert barátnőmmel megyünk fotózni. smile.gif
De akkor viszont jövök tongue.gif

Jajj Vica képzeld, végre megoldódik a képkeret ügy. Mert Alan óta képkeretet akarok venni, de sehol nincs, vagy túl drága. És az Aldiban június 17-től, 1300 Ft-ért kapok 2 olyat, amilyen nekem kell. Úgyhogy most örülök biggrin.gif Lesz a közös képnek is meg az autogrammnak is tongue.gif

Jó fotózást. smile.gif

Na hát az tök jó,hogy találtál képkeretet. smile.gif
Mode93
Na hello biggrin.gif

haza értem!! biggrin.gif

Ettem Magnumot , még le is vagyok fényképezve ahogy nyalom!!!!!!!!!!!! XDDDD

Meg annyi jó fényképet csináltunk húúúú.. Meg van egy ilyen tojás szobor. Azt mondja b.nőm:
"Betti nem akarsz ráülni Alan tojásaira?"

Én meg épp ittam, és úgy kiköptem az innivalót XDDD Feküdtem a röhögéstől XDDD
Mode93
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 12. - 20:00:51) *
Na hello biggrin.gif

haza értem!! biggrin.gif

Ettem Magnumot , még le is vagyok fényképezve ahogy nyalom!!!!!!!!!!!! XDDDD

Meg annyi jó fényképet csináltunk húúúú.. Meg van egy ilyen tojás szobor. Azt mondja b.nőm:
"Betti nem akarsz ráülni Alan tojásaira?"

Én meg épp ittam, és úgy kiköptem az innivalót XDDD Feküdtem a röhögéstől XDDD

Szervusz Bettike. biggrin.gif

Nyilvános helyen nyaltad a magnumot?Gondolom a jégkrémet nem Alan-ét biggrin.gif

"Betti nem akarsz ráülni Alan tojásaira?" whehehe ez jó biggrin.gif
csak össze ne törd azokat a tojásokat
Mode93
Neem, kemények a tojások..biggrin.gif
haha biggrin.gif

Igeeen nagyon finom volt, és kééépzeld ráesett a cickóimra a csoki része XDDDDDDDDDDDDDDDDD
vicuska
Mode itt a férjed igaz kissé kócos de azért így is finom falat a számodra. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 12. - 20:22:18) *
Neem, kemények a tojások..biggrin.gif
haha biggrin.gif

Igeeen nagyon finom volt, és kééépzeld ráesett a cickóimra a csoki része XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na azért érzékeny jószágok azok úgyhogy csak finoman tessék bánni azokkal a tojásokkal. biggrin.gif

A didijeidre esett csokit pedig Alan leette rólad. biggrin.gif

hehe nekünk is van jégkrém a fagyóba be kéne dobni egyet csak attól tartok ma kissé jobban lett mandulám újra begyulladná magát.

Mode kiscsillag ha nem igyekszel itt hagylak... biggrin.gif hátha ma éjszaka valami szépet álmodok apáddal.... wink.gif
Mode93
Óóóó Wiillliiii wub.gif

Mindjárt fölrakom ahol eszem a Magnumot xDDDD

Hát sajnos nyilvánosan nem tudta lenyalni, így maradt nekem biggrin.gif

Akkor ne egyél addig tongue.gif
vicuska
Már késő mert eszem...megkívántam.... wink.gif

ma otthon kettesben kipróbáljátok...te ráejted a cicidre a csokit ő meg lenyalja biggrin.gif
Mode93
Akkor egyél biggrin.gif Milyen ízű? biggrin.gif

heheheee biggrin.gif Cska úgy véletlenül ráesik..biggrin.gif

Na jönnek a Magnumos képek XD

Nézd hogy örül a fejem egy rohadt jégrémnek XDDD
vicuska
Olyan mint a Magnum külsőre csak éppen 99 forint nem három száz.A Lidl-be lehet kapni.Belül vaníliás kívülről meg csoki borítású. smile.gif

Tök ari vagy a képen.Együtt néztük a Petrával. smile.gif
Mode93
Jaaajj az finom olyat mi is szoktunk venni tongue.gif
Csak mi mogyorósat biggrin.gif

Jajj köszönöm biggrin.gif
Barátnőm csinált rólam még jó kis fotókat. Most állok neki photoshoppal kicsit belesötétítek aztán megy facebook-ra

Van még XD
B.nőm véletlenül videót is csinált ahogy nyalom a Magnumot XDDD
vicuska
Én is jobban szeretem a mogyorósat de a sógorom olyat hozott amilyet írtam. smile.gif

Kíváncsi leszek a képekre. biggrin.gif

Még szerencse,hogy csak arról van videó ahogy a jégkrém magnumot nyalod és nem a másikat. biggrin.gif

Lassan elpályázok.

Bocsika de én most jó éjszakát kívánok.A holnapi viszontlátásra. smile.gif

Mode93
Na szép is lenne, ha a másikról lenne kép..biggrin.gif

Okés, aludjatok jól smile.gif

Na..videót akartam írni nem képet xD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 12. - 20:56:17) *
Na szép is lenne, ha a másikról lenne kép..biggrin.gif

Okés, aludjatok jól smile.gif

Na..videót akartam írni nem képet xD

Szép jó reggelt.

hehe Mode most képzeld el ha a másikról lenne videó...arra kéne vigyáznod nehogy felkerüljön a netre... biggrin.gif

Csini fiúk....Alan-en kicsit feszülős naci..... biggrin.gif(volt már ettől feszülősebb is rajta wink.gif )
vicuska
Azon a képen amin a rózsa Alan szájában van azt neked szánta. biggrin.gif
Mode93
Jóóóó jóóó jóóóó délutánt biggrin.gif

óóó mennyi Alan óóóó a rózsa nekem óóóóóóóóóóóóóó wub.gif

Alannel álmodtam olyan szép volt wub.gif
Épp a dM új videoklipjének forgatásán voltunk, és Dave engem hívott meg, hogy fotózzak. Én meg mondtam Alannek, hogy Ő is jöjjön. Aztán arra emlékszem, hogy ültünk egy asztalnál Alannel, mutattam neki a képeket amiket csináltam, meg Ő is valamit matatott. Ez épp szünetben volt. Aztán amikor megint elkezdődött a forgatás, odamentünk. és az volt a legjobb amikor elsétáltunk odáig. Megfogta a vállamat, úgy mint amikor találkoztunk, én meg a derekát, és egy picit a vállára hajtottam a fejem. És annyira valóságosnak tűnt. Mintha tényleg ott lettem volna. Éreztem a kezeit...Kék ing volt rajta egy fekete térdig érő nadrággal, meg napszemüveg is volt rajta. Aztán én ott nekiálltam fotózni, mire Alan mögém állt, átkarolta a derekamat. Aztán én persze elmosolyodtam, és hátrafordultam, de mire megcsókolhattam volna, fölébredtem... dry.gif dry.gif dry.gif angry.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 13. - 06:53:30) *
Szép jó reggelt.

hehe Mode most képzeld el ha a másikról lenne videó...arra kéne vigyáznod nehogy felkerüljön a netre... biggrin.gif

Csini fiúk....Alan-en kicsit feszülős naci..... biggrin.gif (volt már ettől feszülősebb is rajta wink.gif )


Hahahaa na ezért nem lesz soha olyan videónk..

óóó ilyen gatyám van nekem is tongue.gif
Mode93
vicuska
na tessék ide jövök erre ez a csaj fogad.Miért nem a férje? biggrin.gif

hehe Mode jó kis álmod volt. biggrin.gif

Amúgy adj isten. biggrin.gif

Remélem tetszettek az Alan képek. wink.gif
Mode93
hahahahahahhahahahaa biggrin.gif
Mert ezt találtam és még nem láttam, és szerintem te sem biggrin.gif

Igen, nagyon jó volt, tényleg szinte éreztem ahogy bújok hozzá (megint XD) wub.gif

Adj Isten paraszt melyik út megyen itt Budára? XDDD
Mode93
Persze, hogy tetszettek az Alan képek..biggrin.gif
Minden Alan kép tetszik wub.gif
vicuska
Adj isten paraszt......köszi. biggrin.gif

Hát nem láttam még Jenről ezt a képet.Jól van elviselem a csaj képét.... biggrin.gif

Olvastam a hozzászólásodat kint a topicba.Vigyorogtam magamban.... smile.gif
Mode93
Hahhaa nem úgy értettem XD

Hát kénytelen vagy, mert nem szedem ki..biggrin.gif

ja hát megírtam a mondandóm, mert álljon már meg a menet....

Egy pillanat, benyomok 2 virslit xDD
vicuska
Milyen virslit? biggrin.gif Sertés,szárnyas,Alan? biggrin.gif

Tudom,hogy nem úgy értetted..... biggrin.gif

Nem is kell kiszedni a képet jó ott ahol van.Max nem nézegetem annyit mint a férje képét. biggrin.gif

Jól tetted,hogy megírtad a véleményed.Nekem nem volt kedvem vitatkozni.Bár gondoltam magamban ezt-azt.
vicuska
Én meg joghurtot eszek de Jen-re emlékeztetőset. biggrin.gif
Mode93
Hahahahhaaaa
"sertés, szárnyas Alan?"

XD XD XD

Hát ez most azt hiszem szárnyas volt biggrin.gif

Hát muszáj volt megírnom. Az egyik legutálatosabbb dolog egy emberben amikor leszólja a másikat az öltözékéért...és az ilyen embereket én nem szeretem...

Joghurt wub.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 13. - 18:50:48) *
Hahahahhaaaa
"sertés, szárnyas Alan?"

XD XD XD

Hát ez most azt hiszem szárnyas volt biggrin.gif

Hát muszáj volt megírnom. Az egyik legutálatosabbb dolog egy emberben amikor leszólja a másikat az öltözékéért...és az ilyen embereket én nem szeretem...

Joghurt wub.gif

Ráadásul abszolút nem értettem,hogy mi a baj Jen ruhájával.Ahogy írtad én is azt gondoltam.Szoknya,blúz...teljesen jó. smile.gif Végül is parkba mentek nem díjátadó gálára ahova tényleg ki kell öltözni.

Pipi virslit ettél? biggrin.gif Egészségedre....

Fincsi volt a joghurt.
Mode93
Olvastam az újságban délelőtt, hogy Michael Jackson apja ajánlatot tett Molnár Anikónak, hogy költözzön hozzá, és majd ő eltartja. Olyan mérges voltam... Milyen apa az ilyen? Meghal a legtehetségesebb gyereke, és avval tölti az idejét, hogy nőket hajkurászik bárokban? Mert hogy ott futottak össze... hát komolyan... eddig is tudtam, hogy nem szereti Michaelt, még ha mellette is állt a gyerekmolesztálós ügyeinél, mert folyamatosan verte gyerekkorában, meg csak a pénzt látta szerencsétlen gyerekben, de hogy ennyire alattomos legyen..... áhh... meg folyton folyvást csalta a feleségét régen is, és most is.. Még szerencse, hogy Michael nem az apjára ütött...Benne volt szeretet, nagyobb mint az egész világban együttvéve. Minden embert szeretett kivétel nélkül, az apjában meg egy csöpp sincs ebből..

Idézet (vicuska @ 2010.06. 13. - 17:54:09) *
Ráadásul abszolút nem értettem,hogy mi a baj Jen ruhájával.Ahogy írtad én is azt gondoltam.Szoknya,blúz...teljesen jó. smile.gif Végül is parkba mentek nem díjátadó gálára ahova tényleg ki kell öltözni.

Pipi virslit ettél? biggrin.gif Egészségedre....

Fincsi volt a joghurt.


Hát ez az.... Én sem... meg mi az, hogy ő igényesebb? fúúúú de fejbe tudnám **....utálom az ilyen bunkó embereket...

Bizony biggrin.gif biggrin.gif

Milyen ízűt ettél? biggrin.gif
vicuska
Nem biztos ám,hogy igaz amit az újságok összehordanak.Kül azt én is láttam a címlapon amit mondasz és egyből te jutottál az eszembe.

Molnár Anikó....no comment.... dry.gif

görögdinnye ízűt ettem....akkor még is csak Jen-es valamennyire biggrin.gif

Arról nem beszélve,hogy szerintem Dave-nek így tetszik Jen.Gondolom ő nem tartotta igénytelennek a felesége ruháját.
Mode93
Hát fene sem tudja, mert nagyon is el tudom képzelni Joe Jackson-ról ezt amit állít az Anikó. Egy nőhajtó barom...meg ott volt az a közös kép, és Anikó amit nyilatkozott, nagyon igaza volt, egyet is értek vele. De még ha nem is igaz ez, akkor sem kellene nők után futkoznia, pláne nem ennyi idősen. Azt hiszi, hogy csak azért, mert Michael Jackson apja, hajtanak rá, meg tud valamit? Hát rosszul hiszi... a fia tehetséges volt színészetben, énekben, táncban, az üzletben, de ez az ember nem tud semmit...

Görögdinnye nyamiii biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 13. - 18:00:40) *
Arról nem beszélve,hogy szerintem Dave-nek így tetszik Jen.Gondolom ő nem tartotta igénytelennek a felesége ruháját.


Nem hát. Mellesleg attól, hogy Barbados úgy gondolja, ő csinosabban festene Dave mellett, nem biztos, hogy Dave is így gondolná...Dave-nek Jennifer a szép és csinos, nem holmi magyar nő/lány..

és még be mer szólni a... hát ...... áhh nem mondok semmit..
vicuska
Barbados fiú.... biggrin.gif

Hát Jacko apjának még úgy látszik viszket a farka ha ez igaz amit az Anikó mond.Tudod vén kecske is megnyalja/megnyalná a sót. biggrin.gif
Mode93
vicuska
Jó kép.Kis fiatalok... smile.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 13. - 18:07:10) *
Barbados fiú.... biggrin.gif

Hát Jacko apjának még úgy látszik viszket a farka ha ez igaz amit az Anikó mond.Tudod vén kecske is megnyalja/megnyalná a sót. biggrin.gif



Fiú???????????????????????????
És egy fiú mondja magát igényesebbnek??????? Talán női ruhákban jár????
úúúúúúúúú de megmondanám neki a magamét.........
Niki szerint nő xD

Hát elég szomorú, hogy túl a 60-on, viszket neki.... nem is tudom most pontosan, hogy hány éves. Neki is olyan belső értékeinek kéne lennie, mint a fiának... Sőt, ha az egész világnak olyan belső értékei lennének, semmi gondunk nem lenne...
Látszik, hogy nem nevelte semmire, csak a színpadra....

Idézet (vicuska @ 2010.06. 13. - 18:12:14) *
Jó kép.Kis fiatalok... smile.gif


Hát bizony biggrin.gif Dave itt különösen csodálatosan szép és gyönyörű wub.gif
Mode93
Ezen röhögőgörcsöt kaptam XDD
vicuska
Hát nem tudom de az eddig nem publikált DM képek topicban is volt egy megjegyzése Barbadosnak és megkérdeztem mi a fene baja van a DM képekkel mire azt válaszolta,hogy csak annyi ,hogy a nőket szereti.Ebből gondoltam,hogy fiú.....
Majd nézd meg....

Nem tudtad,hogy ezek az öreg csávók rosszabbak mint a fiatalok?Némelyik azt hiszi még mindig 18 éves és kell a csajoknak.Vén fasz..... dry.gif mármint Jacko apja

Miért röhögsz azon a képen? biggrin.gif

na elmegyek pancsizni majd jövök

addig kérek Dave képeket biggrin.gif
Mode93
Ja emlékszem rá, de lehet, hogy nő és a nőket szereti... de egy férfi hogyan mondhat olyat egy nővel szemben, hogy "én igényesebb vagyok?"
kapja be a bal bokámat....

Hát nem, de most már tudom. Hát az, ahogy mondod. Az egész világ jobban gyászolja Michaelt együttvéve, mint ahogy ez a pasi valaha is gyászolta... én még most is elsírom magam néha, ha Rá gondolok, ez meg nőzik.........

Nem tudom, annyira vicces ahogy ott ül XDD

Okés biggrin.gif
Oké ,lesz Dave biggrin.gif




Andyyyyy wub.gif







Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.