Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Szia biggrin.gif

Bizony végeztem biggrin.gif Meg öntözni is öntöztem. biggrin.gif

Mit főzöL? biggrin.gif
Mode93
Na, egy bogár most akadt bele a pók hálójába xD xD

Közben meg megszólal a Michael Jackson feldogozás a rádióban.... dry.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 09:48:51) *
Szia biggrin.gif

Bizony végeztem biggrin.gif Meg öntözni is öntöztem. biggrin.gif

Mit főzöL? biggrin.gif

Lebbencset főztem mert tök gyorsan kész tehát nem kell sokat a meleg konyhába szórakozni és más nem jutott az eszembe. biggrin.gif
Igaz nem sokára vasalok ami szintén csak fokozza a meleget mint a tűzhely.... dry.gif

Öntöztél is?Hát ma akkor szuper ügyes vagy.... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 10:08:54) *
Na, egy bogár most akadt bele a pók hálójába xD xD

Közben meg megszólal a Michael Jackson feldogozás a rádióban.... dry.gif

Szegény bogár kaja lett belőle..... sad.gif

Nem szereted azt a feldolgozást?
name
Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 10:48:10) *
Lebbencset főztem mert tök gyorsan kész tehát nem kell sokat a meleg konyhába szórakozni és más nem jutott az eszembe. biggrin.gif
Igaz nem sokára vasalok ami szintén csak fokozza a meleget mint a tűzhely.... dry.gif

Öntöztél is?Hát ma akkor szuper ügyes vagy.... biggrin.gif


Szegény bogár kaja lett belőle..... sad.gif

Nem szereted azt a feldolgozást?

Jaj ne is mondd Vicus, ilyenkor nyáron borzasztóak ezek a meleg házimunkák.
Én is mindig korán felkelek, és gyorsan megcsinálom hogy ne melegítse fel a konyhát/szobát.
Lebbencs hmmmm nyami.
Neo71
Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 10:48:10) *
Lebbencset főztem mert tök gyorsan kész tehát nem kell sokat a meleg konyhába szórakozni és más nem jutott az eszembe. biggrin.gif
Igaz nem sokára vasalok ami szintén csak fokozza a meleget mint a tűzhely.... dry.gif

Öntöztél is?Hát ma akkor szuper ügyes vagy.... biggrin.gif


Szegény bogár kaja lett belőle..... sad.gif

Nem szereted azt a feldolgozást?

Imádom amikor egy pók "megszeretgeti" az áldozatát! biggrin.gif
Tervbe van véve egy madárpók vétel nálam. biggrin.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 09:28:58) *
Sziasztok! biggrin.gif
Megint kint ülök a levegőn a kertben. Lenyírtam az előbb a füvet, össze is takarítottam, most egy kis pihi van. biggrin.gif

Húúúúú ha Alan kiabálná az én nevem....azt hiszem elájulnék XDDD

Akkor mindketten a levegőn voltunk, mert én meg az erkélyről írtam/írok. smile.gif
Olyan jó ez a reggeli hüsi. smile.gif
Délután 4-kor talizok a barátnőmmel a városban. Bakker 50 fok lesz. Kellemes lesz így bringázni. sad.gif
De sebaj, legalább barnulok. smile.gif
Mode93
Na megint sziasztok!

Vica: Egyáltalán nem szeretem a feldolgozásokat, kivéve azokat, amik jók. Ez valami Fall out Boy volt, és undorító számot csináltak a Beat It-ből.....fúj...


Nem hiszitek el, hogy Alan mit művelt velem....kiraktam a napra a fehér lábaimat, hátha lesz valami, erre jön Alan a nagy őntöző kannával, hogy most le fog önteni. Na mondom, nehogy......erre fogta a jéghideg vízzel teli kannát és lelocsolt baszki nem is kicsit xDD Rikogattam össze-vissza, aztán ki tudtam venni a kezéből a kannát, és vissza öntöztem XD XD Úgy röhögött, fogta a hasát XD
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 14. - 11:30:21) *
Jaj ne is mondd Vicus, ilyenkor nyáron borzasztóak ezek a meleg házimunkák.
Én is mindig korán felkelek, és gyorsan megcsinálom hogy ne melegítse fel a konyhát/szobát.
Lebbencs hmmmm nyami.

Én is korán kelek egy részről mert apjuk megy a melóba és szendvicset készítek neki másrészről meg amilyen meleg van nem tudok aludni.Ma is már 7 óra után felmostam aztán nem sokára mentünk a boltba a Petrával,hogy ne abba dögmelegbe menjünk.És igyekeztem hamar megfőzni az ebédet is,hogy ne kelljen a konyhába punnyadni sokat.

hehe hát én most nem a lebbencset választottam hanem a pizzát amit egy kedves fiatal szomszédasszonytól kaptam. biggrin.gif

Idézet (Trixx @ 2010.07. 14. - 11:42:48) *
Akkor mindketten a levegőn voltunk, mert én meg az erkélyről írtam/írok. smile.gif
Olyan jó ez a reggeli hüsi. smile.gif
Délután 4-kor talizok a barátnőmmel a városban. Bakker 50 fok lesz. Kellemes lesz így bringázni. sad.gif
De sebaj, legalább barnulok. smile.gif

kellemes talit Trixx. smile.gif
Mode93
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2010.07. 14. - 11:31:16) *
Imádom amikor egy pók "megszeretgeti" az áldozatát! biggrin.gif
Tervbe van véve egy madárpók vétel nálam. biggrin.gif

Neooooooo te milyen kegyetlen vagy...és még élvezed is a látványt...hát én nem....sőt utálom a pókokat....frászt kapok tőlük.....szoktam is rinyálni a férjemnek ha meglátok egyet a lakásba,hogy takarítsa el ki az udvarra.......

Madárpók...jesszus.... wacko.gif blink.gif na akkor többet nem megyek hozzád ha lesz olyanod..... biggrin.gif
Mode93
Trixx, igyekezz ne megsülni wink.gif
Vigyél magaddal folyadékot smile.gif Bár biztos viszel..biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 12:40:46) *
Na megint sziasztok!

Vica: Egyáltalán nem szeretem a feldolgozásokat, kivéve azokat, amik jók. Ez valami Fall out Boy volt, és undorító számot csináltak a Beat It-ből.....fúj...


Nem hiszitek el, hogy Alan mit művelt velem....kiraktam a napra a fehér lábaimat, hátha lesz valami, erre jön Alan a nagy őntöző kannával, hogy most le fog önteni. Na mondom, nehogy......erre fogta a jéghideg vízzel teli kannát és lelocsolt baszki nem is kicsit xDD Rikogattam össze-vissza, aztán ki tudtam venni a kezéből a kannát, és vissza öntöztem XD XD Úgy röhögött, fogta a hasát XD

hehehehe ez a sógi.... biggrin.gif hidegzuhi biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 12:46:07) *

neki is melege van.... biggrin.gif
Mode93
jaja, Dave is izzad biggrin.gif
majd megtöröljük biggrin.gif



Ez a sógi jaja xD XD Majd jól valogba billentem. vehettem le a bugyimat, meg mindenemet, tiszta víz voltam. xD A bugyi az még mindig szárad XD XD
vicuska
hehe lehet azért locsolt le,hogy levedd a bugyidat...... biggrin.gif Kül mit panaszkodsz?Ilyen melegbe jól esik egy kis frissítés.... biggrin.gif

Majd megtörölgetem Dave-et.... wink.gif
Mode93
Jól is esett, utána, de ahogy az emberre hirtelen rázúdult az rossz volt XD Különben is, rosszul járt, mert nem látott semmi olyat XD
vicuska
Majd otthon látni fog..... biggrin.gif
Mode93
Majd meglátjuk...biggrin.gif Ezért bünti jár biggrin.gif
vicuska
nana csak semmi bünti biggrin.gif akkor magadat is bünteted.... biggrin.gif
Mode93
Hát attól függ, hogy milyen büntetést kap....biggrin.gif

heheheee most mutattam mamámnak az egyik képet amin Alan meg Britt van, mondja, hogy milyen helyes ott az Alan XD
Hát igen wub.gif Ő mindenhol az wub.gif
Meg egy másikon amin ölelkeznek, elkezdi "Ez te vagy?"
Én meg röhögve mondom: "Szeretnék én lenni" XDDD
vicuska
Mode aranyos a mamád..... smile.gif

Bünti kikötöd és össze csókolászod amíg nem könyörög..... biggrin.gif

Apropó Mode hol vannak az új képek másik fele amit tegnap mondtál? biggrin.gif
Mode93
Heheeeee nem is rossz büntetés...biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Minden testrészét szétcsókolászom biggrin.gif


Meg akkor már egy kicsit megharapdálom XD
vicuska
Mode minden testrészét ne...legalább is a büszkeségét hagyd ki...attól megőrül majd,hogy mindenhova kap csókocskát csak oda nem.... wink.gif biggrin.gif
Mode93
Hogy neked hogy vág az eszed ohmy.gif
igazad van XDDD Ez eszembe sem jutott XD
vicuska
heheheh Mode aztán amikor már kellően felspanoltad akkor nagylelkűen még is csak adsz oda is puszit.... biggrin.gif
Mode93
megfulladok a röhögéstől XD XD

ott áll mint valami torony, én meg ügyet sem vetek rá XDDD
vicuska
Moooode nem válaszoltál a kérdésemre. biggrin.gif Hol vannak az új képek amikor csicseregtél? biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 13:33:21) *
megfulladok a röhögéstől XD XD

ott áll mint valami torony, én meg ügyet sem vetek rá XDDD

na azért meg ne fulladj.... biggrin.gif

hát azért alig bírod majd megállni,hogy oda nem adsz egy darabig..... biggrin.gif főleg,hogy olyan hívogatóan néz rád a magnum.... biggrin.gif

Alan-ek torony méretű van? biggrin.gif
Mode93
Milyen kérdés? XDDD
Na mindegy XD


Új képek??? Hát mamám laptopjáról nem tudom őket feltölteni biggrin.gif
Majd otthonról biggrin.gif de végül is a honlapról párat be tudok ide tenni biggrin.gif


félre nyeltem XDDDD

Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 13:37:14) *
Moooode nem válaszoltál a kérdésemre. biggrin.gif Hol vannak az új képek amikor csicseregtél? biggrin.gif


na azért meg ne fulladj.... biggrin.gif

hát azért alig bírod majd megállni,hogy oda nem adsz egy darabig..... biggrin.gif főleg,hogy olyan hívogatóan néz rád a magnum.... biggrin.gif

Alan-ek torony méretű van? biggrin.gif




neeeeeem XDDD Csak úgy fog ott állni XD XD

Talán nem fogok biggrin.gif
vicuska
Mode hova figyelsz?Az a kérdés amire már válaszoltál is....hogy a mamád laptopjáról nem tudsz képet küldeni.... biggrin.gif

mit nyeltél félre?

hehe ezt mondtad már neki,hogy milyennek találod mikor áll?Mármint,hogy olyan mint a torony...... biggrin.gif
Mode93


Este jövök Vica, mer anyám mindjárt jön értünk
páá addig biggrin.gif
vicuska
páááááááááá Mode. biggrin.gif
Neo71
Készülődök a szombati bulira! biggrin.gif
Hajvágás megvolt... kilukasztottam a másik fülemet is... DM gyűrű kifényezve... biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 13:40:04) *
Mode hova figyelsz?Az a kérdés amire már válaszoltál is....hogy a mamád laptopjáról nem tudsz képet küldeni.... biggrin.gif

mit nyeltél félre?

hehe ezt mondtad már neki,hogy milyennek találod mikor áll?Mármint,hogy olyan mint a torony...... biggrin.gif


És megint sziasztok xD

Vizet ittam és félre nyeltem biggrin.gif Köhögtem rendesen biggrin.gif

Nem, nem mondtam neki biggrin.gif

Neo én is megyek szombaton buliba biggrin.gif csak nem oda....a...oda XD

Majd gondolok rád közbe biggrin.gif XD ha eszembe jutsz sok Alan között XD
Mode93
Holnap délután megyek találkára b.nőmmel (végre...), azt hiszem a lehető legvékonyabb bugyit veszem föl egy miniszoknyával és valami pántos ujjatlannal.....meg viszek magammal 2 liter akármit is, mert nem lehet megmaradni
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2010.07. 14. - 14:15:23) *
Készülődök a szombati bulira! biggrin.gif
Hajvágás megvolt... kilukasztottam a másik fülemet is... DM gyűrű kifényezve... biggrin.gif

helló csajszikák és Neo. biggrin.gif

Kivolt lyukasztva a füled? blink.gif biggrin.gif

A DM gyűrűd szép darab.Mutattál már róla képet. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 18:02:30) *
Holnap délután megyek találkára b.nőmmel (végre...), azt hiszem a lehető legvékonyabb bugyit veszem föl egy miniszoknyával és valami pántos ujjatlannal.....meg viszek magammal 2 liter akármit is, mert nem lehet megmaradni

Nem egyforma vastagságúak a bugyijaid? biggrin.gif

Mode megtennéd nekem,hogy ezt a képet lekicsinyíted olyanra,hogy jó legyen avatárnak?Légyszi.....én sajna nem értek ilyesmihez.....
Mode93
Persze, hogy megtenném biggrin.gif


Hát van amelyik vastagabb, meg széles a pántja, meg olyan is van aminek ilyen spagettipántja van XD
vicuska
Micsoda bugyitár..... biggrin.gif

Kösszencs drága. biggrin.gif
Mode93
Így jó lesz? vagy egy picit esetleg balra, vagy jobbra tudom tenni a fejét még

Bugyitár XD hehe biggrin.gif
Hát vannak bugyijaim, többféle, de általában maradok a megszokottnál biggrin.gif
vicuska
hehe Mode tangád van? biggrin.gif

Jó lesz sőt tökéletes.Köszönöm. smile.gif
Mode93
Hehe azt hiszem én is kirakom Alanről azt a szomorú szemeset, vagy valamelyiket. Ott nagyon-nagyon-nagyon szép wub.gif

Az is van biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 18:40:52) *
Hehe azt hiszem én is kirakom Alanről azt a szomorú szemeset, avgy valamelyiket. Ott nagyon-nagyon-nagyon szép wub.gif

Az is van biggrin.gif

hihi akkor mindkettőnknek a szomorú szemú kedvence lesz az avatárja. biggrin.gif Hát Dave is nagyon-nagyon szép ezen amit átcsináltattam veled.

Épp most cseréltem.Nem tudom mikor mutatja majd a rendszer.

Nekem is van de ritkán van rajtam és akkor sem sokáig.....szerencsére wink.gif

Moooode nem tudnád berakni a pasidról újra a szomorú szemű képeit?Azt hiszem a múltkor én hülye nem mentettem el őket.Please..... rolleyes.gif
Mode93
Nekem már mutatja is, és nagyon szép wub.gif
Csak azt nem tudom, melyik legyen...amelyikben a kamerába néz, vagy amelyikbe fölfelé a kamerába.. XD na mindjárt kipróbálom.

Hát egy időbe tangát hordtam, de zavart, hogy folyton a seggemben van, meg pletykákat hallottam róla...

a pasimról XDDDDDDDDDDDD
Istenem de jó amikor ezt mondják XD biggrin.gif
Hogyne raknám, ezer örömmel biggrin.gif XD


Na a pasim XD
vicuska
Hát én nem szeretem a tangát mert engem is ugyan azért zavar mint téged.

Köszi,hogy berakod. biggrin.gif

Nekem még nem mutatja....máskor is tök sokára frissítette. dry.gif

Szerintem a középsőt válaszd avatárnak..... biggrin.gif de te tudod melyiket szeretnéd....
Mode93


Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 18:54:16) *
Hát én nem szeretem a tangát mert engem is ugyan azért zavar mint téged.

Köszi,hogy berakod. biggrin.gif

Nekem még nem mutatja....máskor is tök sokára frissítette. dry.gif


Nyomd meg többször a frissítést biggrin.gif Bár fene se tudja...majd megjelenik biggrin.gif





vicuska
Azt nézem,hogy szerintem ugyanakkor készült Alanről és Dave-ről a szépszemű képek..... smile.gif
Mode93
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
ÚÚ
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
ÚÚ

MEKKORAAAAAAAAAAAAA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wub.gif wub.gif
ha most lenne ilyen lihegős smile...úúúúú anyááááááááááááám wub.gif


vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 18:58:10) *




Nyomd meg többször a frissítést biggrin.gif Bár fene se tudja...majd megjelenik biggrin.gif






Az utolsóhoz te írtad oda a neveket?Hol van Andy? biggrin.gif blink.gif

Hű a másodikon is jól néz ki a hapsid. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 18:58:46) *
Azt nézem,hogy szerintem ugyanakkor készült Alanről és Dave-ről a szépszemű képek..... smile.gif


Biztos, gondolom egy fotózás volt, 0986 körül aztán így ilyen szépek lettek tongue.gif

Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 19:01:14) *
Az utolsóhoz te írtad oda a neveket?Hol van Andy? biggrin.gif blink.gif

Hű a másodikon is a hapsid. biggrin.gif


hapsim XD
Na majd így szólok neki este "gyere hapsim" XD

Nem, nem én írtam oda, akkor a nevem is rajta lenne a képen tongue.gif Andy-t ilyenbe még nem találtam, de kell, hogy legyen

Idézet (vicuska @ 2010.07. 14. - 18:54:16) *
Szerintem a középsőt válaszd avatárnak..... biggrin.gif de te tudod melyiket szeretnéd....


Ez lesz igen, mert túl szépen néz rám ahhoz, hogy ne ezt rakjam ki XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 19:02:10) *
Biztos, gondolom egy fotózás volt, 0986 körül aztán így ilyen szépek lettek tongue.gif



hapsim XD
Na majd így szólok neki este "gyere hapsim" XD

Nem, nem én írtam oda, akkor a nevem is rajta lenne a képen tongue.gif Andy-t ilyenbe még nem találtam, de kell, hogy legyen

Ja akkor Andyről is kell lennie ha a többiekről van kép.Tényleg jól néznek ki...Dave ebbe a képébe legalább annyira beleszerelmesedtem mint a PM-esbe ami a kedvencem.Ezek a képek lesznek a másik kedvenceim róla. smile.gif

Mondjad neki. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 19:00:43) *
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
ÚÚ
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
ÚÚ

MEKKORAAAAAAAAAAAAA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wub.gif wub.gif
ha most lenne ilyen lihegős smile...úúúúú anyááááááááááááám wub.gif



el ne ájulj.... biggrin.gif
Mode93
Mondom is, kíváncsi vagyok, hogy néz majd rám laugh.gif
Ő meg majd mondja "Gyere csajom" XD


Na majd csak előkerül Andy is
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 14. - 19:03:26) *
Ez lesz igen, mert túl szépen néz rám ahhoz, hogy ne ezt rakjam ki XD

"túl szépen néz"..... biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.