Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Szia Trixx biggrin.gif
Jajj köszönöm, remélem meglesz.
Én nagyon ritkán szeretek bele egy cipőbe, de komolyan. Soha nincs olyan, ami megfelelne, valami mindig rossz rajta, ezt viszont megláttam és juj. Mint Alan XD

Bizony, szereti a feketét biggrin.gif Fogok is benne neki szexizni, ha tudok biggrin.gif majd abba lépek rá a pöcsére ha rossz lesz XD XD XD XD

Trixx te is még régen mutattál egy új cipőt fényképen jó magas sarka volt, fekete, meg szegecses, az is nagyon tetszett. Még mondtad is, hogy kicsit magas a sarka, de annyira megszeretted, hogy nem bírtad ott hagyni biggrin.gif vagy valami ilyesmi biggrin.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 19:41:36) *
Szia Trixx biggrin.gif
Jajj köszönöm, remélem meglesz.
Én nagyon ritkán szeretek bele egy cipőbe, de komolyan. Soha nincs olyan, ami megfelelne, valami mindig rossz rajta, ezt viszont megláttam és juj. Mint Alan XD

Bizony, szereti a feketét biggrin.gif Fogok is benne neki szexizni, ha tudok biggrin.gif majd abba lépek rá a pöcsére ha rossz lesz XD XD XD XDTrixx te is még régen mutattál egy új cipőt fényképen jó magas sarka volt, fekete, meg szegecses, az is nagyon tetszett. Még mondtad is, hogy kicsit magas a sarka, de annyira megszeretted, hogy nem bírtad ott hagyni biggrin.gif vagy valami ilyesmi biggrin.gif

XDXDXDXDXDXDXD Ezen behaltam.

Igen, volt olyan képe tényleg. És hát nem könnyű benne járni, de a biciklin nem számít. smile.gif
Azóta meg vettem egy csudiszép fehér szandált is. Annak is magas a sarka. biggrin.gif
Mode93
hehheeeee xD XD XD XD XD XD XD


Juujj na hát azt is megmutathatnád..biggrin.gif Szeretem a szép cipőket tongue.gif
Biciklin aztán tényleg tök mindegy, úgysem sarokkal köll tekerni XD


Mit akartam mondani...ja, hogy régen mindig arra vártam, mikor növök már fel ahhoz, hogy magassarkút vehessek, aztán felnőttem végre, úgyhogy most kihasználom. Mindig imádtam a kopogós cipőket XD lakkcipőt is csak és kizárólag olyat vehetett meg anyám, ami kopog XD Egyszer jól megjártam, elcsúsztam, valami nagy fadarab meg bement a körmöm alá..mehettünk a kórházba XD XD
Mode93
Na, mivel ma is eltűnt mindenki, elmegyek. xD
Aludjatok jól
vicuska
Bocsánat de azért tüntem el mert befosta magát a net..... angry.gif

Hát akkor jó éjt mindenkinek. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 18:46:34) *
Az még csak hagyján, hogy feltörné, de abba nem lehet ugrálni..biggrin.gif













Hát ha Dave a fiatal kiscsajokat így fogja, sürgősen meg kell nyernem egy Meet&Greet-et XD




Bár én nem vagyok fiatal kiscsaj de azért engem is foghatna.... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 19:22:20) *
[
Ott van Jennifer biggrin.gif


Éljen..... biggrin.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 20:08:34) *
Na, mivel ma is eltűnt mindenki, elmegyek. xD
Aludjatok jól

Itt vagyok Mode.
Bocsi hogy leléptem, de ellopták a biciklimet. Pedig az erkélyünk alatt volt leláncolva. Rohadékok.
Szóval lent voltam mert kihívtuk a rendőséget.
Olyan szomorú vagyok. sad.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 19:53:07) *
hehheeeee xD XD XD XD XD XD XD


Juujj na hát azt is megmutathatnád..biggrin.gif Szeretem a szép cipőket tongue.gif
Biciklin aztán tényleg tök mindegy, úgysem sarokkal köll tekerni XD


Mit akartam mondani...ja, hogy régen mindig arra vártam, mikor növök már fel ahhoz, hogy magassarkút vehessek, aztán felnőttem végre, úgyhogy most kihasználom. Mindig imádtam a kopogós cipőket XD lakkcipőt is csak és kizárólag olyat vehetett meg anyám, ami kopog XD Egyszer jól megjártam, elcsúsztam, valami nagy fadarab meg bement a körmöm alá..mehettünk a kórházba XD XD

Na majd csinálok arról is képet.

Jaj igen a kopogós cipő, emlékszem....
He-he kiskoromban mennyit járkáltam anyu magassarkúiba, én is alig vártam hogy elég nagy legyek.
Bakker, a körmöd alá? Hú az fájhatott.

Közben én is egyedül vagyok. Jó éjt!
Neo71
Jó éjt mindenkinek! biggrin.gif
name
Jó Regglet!
Úgy látom még mindenki alukál. smile.gif
name
Szia Mode!
Íme az új szandim. Nem egy szokványos darab biggrin.gif
Nem tudom milyen lett, mert nem nagyon tudok képet kivágni/szerkeszteni. smile.gif
Csatolmány megtekintése

Remélem ma láthatjuk a tiédet is. smile.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 16. - 05:50:29) *
Jó Regglet!
Úgy látom még mindenki alukál. smile.gif

Jó reggelt.

Tévedés mert én nem alszok.... biggrin.gif

Trixi sajnálom a biciklidet....ilyen egy szemét világban élünk. sad.gif

Idézet (Trixx @ 2010.07. 16. - 06:02:10) *
Szia Mode!
Íme az új szandim. Nem egy szokványos darab biggrin.gif
Nem tudom milyen lett, mert nem nagyon tudok képet kivágni/szerkeszteni. smile.gif
Csatolmány megtekintése

Remélem ma láthatjuk a tiédet is. smile.gif

Tyű jó kis szandi. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 18:55:44) *
pápa xD







Tegnap elfelejtettem ezt lereagálni.

Andy jól néz ki. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 15. - 19:22:20) *

Dave itt milyen kis fiatal. smile.gif
name
Igen, már látom hogy ébren vagy!
Ja, kis telfölös szájú. biggrin.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 16. - 06:50:58) *
Igen, már látom hogy ébren vagy!
Ja, kis telfölös szájú. biggrin.gif

Ment a ventillátor az iccaka és nyilván most jobban aludtam.Aztán mikor elment az emberpajti melóba utána nem aludtam vissza. smile.gif
name
Idézet (vicuska @ 2010.07. 16. - 06:55:13) *
Ment a ventillátor az iccaka és nyilván most jobban aludtam.Aztán mikor elment az emberpajti melóba utána nem aludtam vissza. smile.gif

Nálunk is ment. Anélkül ki sem bírnánk. Mondjuk én csak-csak de Zoli hőgutát kapna.
Ti ugye kertes házban laktok?
Nálam is szokott úgy lenni, hogy ha reggel felébresz az ember smile.gif akkor már nem tudok visszaaludni.
Mode93
Na jó reggelt.

Egyszerűen képtelen vagyok aludni....éjszaka 2-negyed 3 fele tudtam csak elaludni, ennek a vihar is az oka, mert villámlott, dörgött, zuhogott rendesen, túl nagy volt a zaj, meg hát a cipő nem hagy nyugodni xD xD

Trixx nagyon tetszik a szandid, elfogadnék egy olyat is....biggrin.gif


Ja igen, a fél körmömet le is szedték az ujjamról, aztán kivették a fadarabot. biggrin.gif


Ellopták a biciklidet???? na az f*a....rohadjon le az ilyenek keze..
én meg tegnap hallom a Reflektorban, hogy megrongálták Michael Jackson sírját...úúúú hát olyat káromkodtam magamba.....

name
Szia Mode!
Jáááááááj anyám leszedték a körmödet??? Huh, nem birom az ilyet. wacko.gif
Igen képzeld, a ház elől. Most vehetek újat. Rohadékok.
Jaj, én is nagyon szeretem ezt a szandit, olyan nőies, kis csini. Egy évet vártam rá. Tavaly még nagyon drága volt.

Bakker ki az a rohadt szemét állat aki ilyet csinál???? Mit ártott neki Janckson? Fú pipa vagyok én is.

Remélem Martin engem hív! biggrin.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 16. - 07:08:28) *
Nálunk is ment. Anélkül ki sem bírnánk. Mondjuk én csak-csak de Zoli hőgutát kapna.
Ti ugye kertes házban laktok?
Nálam is szokott úgy lenni, hogy ha reggel felébresz az ember smile.gif akkor már nem tudok visszaaludni.

igen Trixx kertes házban lakunk. smile.gif
Mode93
Aha, kaptam érzéstelenítőt, aztán levágták biggrin.gif biggrin.gif

Azért az durva, ha a ház elől....vegyen magának biciklit akinek kell...persze egyszerűbb ellopni, de ha már lop, viselje a következményeit is. Ha lesz olyan.


Hát nem tudom, ki volt az az állat, de egyszer kerülne a szemem elé, haja nem maradna az biztos, meg keze sem....


Hát persze, hogy téged biggrin.gif Nem csörög a telefon? XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 07:52:39) *
Na jó reggelt.

Egyszerűen képtelen vagyok aludni....éjszaka 2-negyed 3 fele tudtam csak elaludni, ennek a vihar is az oka, mert villámlott, dörgött, zuhogott rendesen, túl nagy volt a zaj, meg hát a cipő nem hagy nyugodni xD xD

Trixx nagyon tetszik a szandid, elfogadnék egy olyat is....biggrin.gif


Ja igen, a fél körmömet le is szedték az ujjamról, aztán kivették a fadarabot. biggrin.gif


Ellopták a biciklidet???? na az f*a....rohadjon le az ilyenek keze..
én meg tegnap hallom a Reflektorban, hogy megrongálták Michael Jackson sírját...úúúú hát olyat káromkodtam magamba.....


Szeva Mode.

Vihar volt nálatok? blink.gif

Azt én is hallottam,hogy megrongálták Michael sírját.....egyből te juttál az eszembe.....ki ilyen szemét mocsok,hogy ezt merte tenni......legocsmányabb dolognak tartom amikor egy halott ember sírját meggyalázzák vagy megrongálják. angry.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 08:07:17) *
Aha, kaptam érzéstelenítőt, aztán levágták biggrin.gif biggrin.gif

Azért az durva, ha a ház elől....vegyen magának biciklit akinek kell...persze egyszerűbb ellopni, de ha már lop, viselje a következményeit is. Ha lesz olyan.


Hát nem tudom, ki volt az az állat, de egyszer kerülne a szemem elé, haja nem maradna az biztos, meg keze sem....


Hát persze, hogy téged biggrin.gif Nem csörög a telefon? XD

Uh körömleszedés....rémtörténetnek is beillik.... blink.gif
Mode93
Rémtörténet laugh.gif laugh.gif
Vannak még ilyen történeteim laugh.gif

Bizony vihar volt nálunk. Volt egy akkora dörgés, úgy megijedtem blink.gif

Hát akárki is volt, remélem föltekeredik egy fára, vagy elüti egy autó, akármi...
vicuska
Mode akkor ha vannak még ilyen történeteid akkor az arra enged következtetni,hogy "jó" kislány voltál.... biggrin.gif

nem értem mire jó az valakinek ,hogy megrongál egy sírt... angry.gif

Megijedtél és Alan karjaiba ugrottál.... biggrin.gif
Mode93
Igen biggrin.gif
Többsége azért baleset, de nem voltam egy szent sosem..biggrin.gif


Hát nem tudom, gondolom ezzel úgy érezte, hogy menő. Hát k*vára menő, mit ne mondjak....
vicuska
Komolyan mondom ezt a netet most már felrugdosom.... angry.gif szarakodik nekem....

Hát nem menő ha valaki sírt gyaláz.....tisztelni kell a halott embereket....
Mode93
Ne bántsd a netet biggrin.gif

Mit esztek ebédre? biggrin.gif hehe, még csak fél 9, de nem baj...laugh.gif

Hát nem bizony.

Képek
vicuska
De bántom.....tegnap szidtam de rendesen.... dry.gif

Ebéd a tegnapról maradt tészta és van töltött paprika amit a szomszéd asszony adott......bedöglött a hűtője és átadta a kaját aztán tegnap mondta,hogy együk meg.....szóval ma úri asszony vagyok és nem főzök... ráérek ezért benézek Dave-hez a stúdióba mit művel..... biggrin.gif
Mode93
Ne bántsd mert akkor makacs lesz és csak azért sem fog jó lenni laugh.gif

Mamám is töltött paprikát csinált a héten biggrin.gif De én nem szeretem, illetve a paprikát azt nem eszem meg, ezért nekem krumplit csinált mellé.

Én ma túrós tésztát adok az uramnak.

Hahaaaaa, csak nehogy munka helyett mást csináljon Apuci biggrin.gif
vicuska
Hm...jó képek....köszi...az egyiket ismertem belőlük.....most már tudom mikor készült smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 08:35:33) *
Ne bántsd mert akkor makacs lesz és csak azért sem fog jó lenni laugh.gif

Mamám is töltött paprikát csinált a héten biggrin.gif De én nem szeretem, illetve a paprikát azt nem eszem meg, ezért nekem krumplit csinált mellé.

Én ma túrós tésztát adok az uramnak.

Hahaaaaa, csak nehogy munka helyett mást csináljon Apuci biggrin.gif

Arra gondolsz,hogy éppen mással izél munka helyett a stúdióba? biggrin.gif

A paprikát a férjem sem eszi meg.

Jól van nem bántom.... biggrin.gif

Túrós tészta az is jó. smile.gif
Mode93
Igen én is csak az egyiket biggrin.gif


Igen, arra gondolok...biggrin.gif

fúúúúúúújj

vicuska
Köszi már......szóval szerinted apád félrelép......meg is mondom neki mit feltételeztél róla. biggrin.gif Kül ha úgy van akkor kiherélem.... biggrin.gif

Kik ezek a képen? blink.gif
Mode93
Jennifer?? XD
Nem ismerem fel, komolyan mondom XD




Idézet (vicuska @ 2010.07. 16. - 08:43:16) *
Köszi már......szóval szerinted apád félrelép......meg is mondom neki mit feltételeztél róla. biggrin.gif Kül ha úgy van akkor kiherélem.... biggrin.gif

Kik ezek a képen? blink.gif


Én rád gondoltam XDDDDDDDDDDDDDDD
És nem herélheted ki biggrin.gif

Na most meg Tears for Fears feldolgozás megy a tv-ben...hát bekakálok, újat nem tudnak?....

Az ott a képen Theresa Vica biggrin.gif XD

Na így ni biggrin.gif







Mode93
Jajj ez a Facebook megint olyan szar....



Na most egy kicsit elmegyek, mert még mindig pizsamában vagyok, semmit sem csináltam még. Meg gyorsan kitakarítok laugh.gif Bár az ráérne holnapig is, de valamivel el kell foglalnom magam, hogy ne folyton azon a cipőn járjon az agyam.
Később még benézek, addig páá
Neo71
Jó reggelt! biggrin.gif
Micsoda sztorik... laza...
A sírgyalázóra csak annyit... Isten nem ver bottal...
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2010.07. 16. - 09:28:07) *
Jó reggelt! biggrin.gif
Micsoda sztorik... laza...
A sírgyalázóra csak annyit... Isten nem ver bottal...

Szia Neo.

Mi a laza sztori? blink.gif biggrin.gif

Ja Isten nem ver bottal...csak furkóssal.....
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 08:53:12) *
Jennifer?? XD
Nem ismerem fel, komolyan mondom XD






Én rád gondoltam XDDDDDDDDDDDDDDD
És nem herélheted ki biggrin.gif

Na most meg Tears for Fears feldolgozás megy a tv-ben...hát bekakálok, újat nem tudnak?....

Az ott a képen Theresa Vica biggrin.gif XD

]


Szerintem Jen van a képen.Öcsém szeretnék én ilyen alakot két gyerek megszülése után....nem ilyen tehénnek lenni mint amilyen vagyok.

na-na Mode most nehogy azt mondd már,hogy rám gondoltál a félrelépésnél......olvass csak vissza....azt mondtad nehogy apád mást csináljon munka helyett a stúdióba...mire én arra gondolsz,hogy félre izél...mire te igen...szóval apádról beszéltünk nem rólam...tehát ne tessék kifordítani a dolgot..... biggrin.gif

csak akkor bántom a heréit ha rajta kapom a stúdióban valami bigével..... biggrin.gif

ja,hogy Terike van a képen......nem ismertem meg hirtelen.... huh.gif
vicuska
Niki amit a pü-ben írtál arra reagálok.Igen minden rendben. smile.gif
vicuska
Moooode most nézem a pasid egy 82'-es felvételről..... biggrin.gif
Mode93
Vica, arra gondoltam, hogy te bemész a stúdióba, és akkor mást csináljon, miután te bementél..érted? biggrin.gif


Jajj dehogy vagy tehén...

De akkor sem bánthatod a heréit biggrin.gif Nem engedem biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 11:14:39) *
Vica, arra gondoltam, hogy te bemész a stúdióba, és akkor mást csináljon, miután te bementél..érted? biggrin.gif


Jajj dehogy vagy tehén...

De akkor sem bánthatod a heréit biggrin.gif Nem engedem biggrin.gif

áhá értem már...szóval együtt csinálunk mást..... biggrin.gif

Jó akkor Helénke a tehénke vagyok..... biggrin.gif

Jól van nem bántom mert....voltam nála és éppen elméllyülten dolgozott szóval nem volt csajjal..... biggrin.gif
Mode93
Igen biggrin.gif úgy gondoltam biggrin.gif

Jajjj Vica ne csináld már biggrin.gif


Óóóó helyes, dolgozzon csak a jó zenéken, hogy lehessen mit hallgatni tongue.gif

Az én uram most nincs itthon, de azt mondta, fél 12 körül jön haza kajálni. Szervezkedik.
vicuska
Akkor most már tiszta nekem.... biggrin.gif

Az a baj,hogy szeretek enni és látszik is rajtam..... dry.gif biggrin.gif

Még mindig nézem a pasid.... biggrin.gif
Mode93
Nézed a pasim? Hol? XD

Én is szeretek enni, imádok biggrin.gif De rajtam annyira nem látszik meg, vagy csak nem tűnik fel annyira. Anyám szerint híztam, de érdepeche mode-on minden ruhám jó rám ami tavaly is jó volt. kivéve 2 ilyen nyakba akasztós fölsőt, abba egy kicsit gömbölyű vagyok.
vicuska
Bettike több figyelmet..... biggrin.gif pár hozzászólással előbb mondtam,hogy egy 82'-es koncert felvételt nézek......abban van a pasid biggrin.gif
Mode93
Jaaa nem láttam biggrin.gif

Gondolom később írtad oda biggrin.gif vagy tényleg nem láttam XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 11:25:37) *
Nézed a pasim? Hol? XD

Én is szeretek enni, imádok biggrin.gif De rajtam annyira nem látszik meg, vagy csak nem tűnik fel annyira. Anyám szerint híztam, de érdepeche mode-on minden ruhám jó rám ami tavaly is jó volt. kivéve 2 ilyen nyakba akasztós fölsőt, abba egy kicsit gömbölyű vagyok.

Anyám nekem meg azt szokta mondani,hogy hova fogyok biztos van valami a pajzsmirigyemmel attól van.Pedig én nem érzem,hogy fogynék..... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 16. - 11:29:13) *
Jaaa nem láttam biggrin.gif

Gondolom később írtad oda biggrin.gif vagy tényleg nem láttam XD

Nem később előbb baby..... biggrin.gif

Jól néz ki a sógi..... biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 16. - 11:14:38) *
Moooode most nézem a pasid egy 82'-es felvételről..... biggrin.gif


áhhááá, itt van, azért nem vettem észre biggrin.gif

heheee milyen feje volt XDDD

A sógi hehheeee biggrin.gif Haza jöhetne már...


Az a baj, az ember saját magán nehezen veszi észre a változásokat

Nem hiszem el, Facebook-on állandóan eltűnnek a hozzászólásaim, meg értesítés se jön semmiről...
vicuska
Mode ott a tükör és az segít észre venni a változásokat...... biggrin.gif

Tényleg helyes.....meg Dave is....kockás ingben van.... smile.gif

Az FB néha megbolondul....
Mode93
Hát néha meg, de akkor nagyon...


Hát én a tükörben sem látok semmi változást magamon biggrin.gif
vicuska
Akkor mérd meg a súlyod.... biggrin.gif

sóóóóóóógggggiiiiiii biggrin.gif fél szemem a tv képernyőn.....most tök sokat mutatják....
Mode93
Jézusom Vica ennyire tele van Alannel??? XDDD Persze akkor felavatták biggrin.gif XD

Megmértem, ugyanannyi, mint tavaly..biggrin.gif
vicuska
Azért mutatták sokat mert éppen nem éneklős dal volt biggrin.gif
Mode93


Ááááááááááááááááááááááááááááááááá ééééééértem tongue.gif Nothing to fear? XD

Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.